Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Agrotec Hustopeče AVrchní
rozhodčí:
Hanák František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15318:276Agrotec Hustopeče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topinka Ondřej
Sedláček Jakub
 
 
Čížek Martin
Křížek Tomáš
 
 
-96-5-8 1301
2.Ovesný MarekGeier David-5-6-8  0302
3.Topinka OndřejČížek Martin234  3012
4.Sedláček JakubKřížek Tomáš1047  3022
5.Topinka OndřejGeier David-997-963232
6.Ovesný MarekKřížek Tomáš985  3042
7.Sedláček JakubČížek Martin88-98 3152
8.Topinka OndřejKřížek Tomáš142  3062
9.Sedláček JakubGeier David-6-8-4  0363
10.Ovesný MarekČížek Martin-9-8-5  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ovesný Marek12Geier David21
Topinka Ondřej30Čížek Martin12
Sedláček Jakub21Křížek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:Sokol Morkůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
okres - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18256:232Sokol Morkůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Petr
Viktorýn Michal
 
 
Knoll Petr
Hanák Daniel
 
 
-89-6-9 1301
2.Viktorýn MichalKnoll Petr-3-5-6  0302
3.Mrázek PetrHanák Daniel4-84-7-112303
4.Poulík MatyášWO    3013
5.Mrázek PetrKnoll Petr447  3023
6.Viktorýn MichalWO    3033
7.Poulík MatyášHanák Daniel-1-3-1  0334
8.Mrázek PetrWO    3044
9.Poulík MatyášKnoll Petr-4-0-4  0345
10.Viktorýn MichalHanák Daniel-3-4-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Viktorýn Michal02Knoll Petr21
Mrázek Petr11Hanák Daniel30
Poulík Matyáš02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:27328:400STP Mikulov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišma Ondřej
Zítka Lukáš
 
 
Kalous Jakub
Novotný Mikuláš
 
 
-5-8-10  0301
2.Šišma OndřejKalous Jakub116-4-893211
3.Zítka LukášKalousová Sandra98-8-9-62312
4.Šišma MarekNovotný Mikuláš-89-7-5 1313
5.Zítka LukášKalous Jakub-4-7-7  0314
6.Šišma OndřejNovotný Mikuláš8-995 3124
7.Dufek MatyasKalousová Sandra8-13-6-7 1325
8.Zítka LukášNovotný Mikuláš-7-13-13  0326
9.Dufek MatyasKalous Jakub-3-10-6  0327
10.Šišma OndřejKalousová Sandra-87-9-5 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šišma Ondřej21Kalous Jakub21
Zítka Lukáš03Kalousová Sandra30
Šišma Marek01Novotný Mikuláš21
Dufek Matyas02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Březí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21277:318SK Březí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klenovec Ondřej
Koberová Klára
 
 
Chromík Martin
Rašovský Daniel
 
 
-5-5-4  0301
2.Beneš LukášChromík Martin-6-6-6  0302
3.Klenovec OndřejRašovský Daniel-7-56-13 1303
4.Koberová KláraZeiner Max355  3013
5.Klenovec OndřejChromík Martin-5-6-4  0314
6.Beneš LukášRašovský Damian10107  3024
7.Koberová KláraRašovský Daniel-4-8-7  0325
8.Klenovec OndřejRašovský Damian106  3035
9.Koberová KláraChromík Martin-9-579-72336
10.Beneš LukášRašovský Daniel14-4-4-7 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beneš Lukáš12Chromík Martin30
Klenovec Ondřej12Rašovský Daniel30
Koberová Klára12Zeiner Max01
   Rašovský Damian02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy