Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Hanák František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brumovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15360:320Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wech Tomáš
Sedláček Matěj
 
 
Ševela František ml.
Huňař Kamil
 
 
65-7-983210
2.Sedláček StanislavŠevela František ml.3-67-8-82311
3.Wech TomášHuňař Kamil114-9-773221
4.Sedláček MatějZítková Sára9137  3031
5.Wech Tomᚊevela František ml.66-88 3141
6.Sedláček StanislavZítková Sára-8676 3151
7.Sedláček MatějHuňař Kamil-9-7-5  0352
8.Wech TomášZítková Sára703  3062
9.Sedláček MatějŠevela František ml.989  3072
10.Sedláček StanislavHuňař Kamil-3-3-4  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sedláček Stanislav12Ševela František ml.12
Wech Tomáš30Huňař Kamil21
Sedláček Matěj21Zítková Sára03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:SPORT Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21333:351SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Radek
Tureček Miroslav
 
 
Šlancar Prokop
Ovesná Barbara
 
 
-99-78-72301
2.Markovič JakubOvesný Josef867  3011
3.Hrdina RadekŠlancar Prokop6-9-8-9 1312
4.Tureček MiroslavOvesná Barbara-6-7-9  0313
5.Hrdina RadekOvesný Josef655  3023
6.Markovič JakubOvesná Barbara-5-510-4 1324
7.Tureček MiroslavŠlancar Prokop-8-8-4  0325
8.Hrdina RadekOvesná Barbara-98-7793235
9.Tureček MiroslavMalík Vojtěch5-885 3145
10.Markovič JakubŠlancar Prokop-6-88-2 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Markovič Jakub12Ovesný Josef02
Hrdina Radek21Šlancar Prokop30
Tureček Miroslav12Ovesná Barbara21
   Malík Vojtěch01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav-Tatran Poštorná BVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:STP Mikulov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12350:281MSK Břeclav-Tatran Poštorná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klepáčová Daniela
Král Jakub
 
 
Štvrtecká Markéta
Kopřivová Eliška
 
 
-42711 3110
2.Jungová NicolCupák Jakub-1019-843220
3.Klepáčová DanielaKopřivová Eliška76-96 3130
4.Král JakubŠtvrtecká Markéta-5-810563240
5.Klepáčová DanielaCupák Jakub224  3050
6.Jungová NicolŠtvrtecká Markéta-73-2-5 1351
7.Král JakubKopřivová Eliška10125  3061
8.Klepáčová DanielaŠtvrtecká Markéta789  3071
9.Král JakubCupák Jakub345  3081
10.Jungová NicolKopřivová Eliška-4-1-5  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jungová Nicol12Cupák Jakub03
Klepáčová Daniela30Kopřivová Eliška12
Král Jakub30Štvrtecká Markéta12



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Morkůvky BVrchní
rozhodčí:
Páleník Jarmil
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Morkůvky 20, vchod je vedle knihovny po schodech dolůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13355:288Sokol Morkůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klusák Martin
Lösslová Kristýna
 
 
Trněná Laura
Lukáčová Lucie
 
 
-10-10121083210
2.Klusák MartinBergman Vladimír126  3020
3.Lösslová KristýnaTrněná Laura-76-7-7 1321
4.Lösslová KarolínaLukáčová Lucie108-7-983231
5.Lösslová KristýnaBergman Vladimír278  3041
6.Klusák MartinLukáčová Lucie449  3051
7.Lösslová KarolínaTrněná Laura-13-4-5  0352
8.Lösslová KristýnaLukáčová Lucie556  3062
9.Lösslová KarolínaBergman Vladimír-8-12-9  0363
10.Klusák MartinTrněná Laura654  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klusák Martin30Bergman Vladimír12
Lösslová Kristýna21Trněná Laura21
Lösslová Karolína12Lukáčová Lucie03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy