Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36711:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Kotva Jan
 
 
Dostál Ondřej
Matoušová Jana
 
 
8-856 3110
2.Milfait Václav
Loukota Petr
 
 
Murlová Dana
Lev Marek
 
 
77-85 3120
3.Přibil JiříDostál Ondřej-8-87-9 1321
4.Loukota PetrMatoušová Jana6-765 3131
5.Kotva JanMurlová Dana8-8-7-6 1332
6.Krchov JosefLev Marek-7-87-8 1333
7.Loukota PetrDostál Ondřej8-9-98-92334
8.Kotva JanMatoušová Jana-76-97-72335
9.Krchov JosefMurlová Dana6-5-6883245
10.Přibil JiříLev Marek77-97 3155
11.Kotva JanDostál Ondřej-6-87-7 1356
12.Krchov JosefMatoušová Jana-866-6-82357
13.Přibil JiříMurlová Dana79-96 3167
14.Loukota PetrLev Marek58-87 3177
15.Krchov JosefDostál Ondřej-68-6-7 1378
16.Přibil JiříMatoušová Jana6-9-88-72379
17.Loukota PetrMurlová Dana98-68 3189
18.Kotva JanLev Marek869  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přibil Jiří22Dostál Ondřej40
Loukota Petr31Matoušová Jana31
Kotva Jan13Murlová Dana13
Krchov Josef13Lev Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33709:698TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradna Zdeněk
Šauer Robert
 
 
Tomášek Pavel
Krajdlová Naďa
 
 
-78-68-82301
2.Čech Jiří
Bednář Radomír
 
 
Hájek Dušan
Tomášek Pavel st.
 
 
-71278 3111
3.Čech JiříTomášek Pavel-779-8-52312
4.Šauer RobertKrajdlová Naďa7-889 3122
5.Bradna ZdeněkHájek Dušan7811  3032
6.Bednář RadomírTomášek Pavel st.-7884 3142
7.Šauer RobertTomášek Pavel-8-6-10  0343
8.Bradna ZdeněkKrajdlová Naďa9118  3053
9.Bednář RadomírHájek Dušan-5-710-9 1354
10.Čech JiříTomášek Pavel st.7-9-7653264
11.Bradna ZdeněkTomášek Pavel8-7-87-52365
12.Bednář RadomírKrajdlová Naďa7-7-8-9 1366
13.Čech JiříHájek Dušan-10-612883276
14.Šauer RobertTomášek Pavel st.810-87 3186
15.Bednář RadomírTomášek Pavel9-888 3196
16.Čech JiříKrajdlová Naďa976  30106
17.Šauer RobertHájek Dušan-89-9-6 13107
18.Bradna ZdeněkTomášek Pavel st.-689-8-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří31Tomášek Pavel31
Šauer Robert22Krajdlová Naďa13
Bradna Zdeněk22Hájek Dušan22
Bednář Radomír22Tomášek Pavel st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PodmoklyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:CheznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PodmoklyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26432:473TJ Sokol Podmokly

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Jiří
Pour Jan
 
 

 
 
WOWOWO  3010
2.Zuska Jan
Baron Eduard
 
 
Marek Jakub
Holý Miloš
 
 
-9-8-7  0311
3.Zuska JanHolý Miloš-3-8-9  0312
4.Baron EduardMarek Jakub-89-5-9 1313
5.Pour JanKopp Stanislav589  3023
6.Pour JiříWOWOWO  3033
7.Baron EduardHolý Miloš-6-89-6 1334
8.Pour JanMarek Jakub786  3044
9.Pour JiříKopp Stanislav8-99-683254
10.Zuska JanWOWOWO  3064
11.Pour JanHolý Miloš9-9128 3174
12.Pour JiříMarek Jakub899  3084
13.Zuska JanKopp Stanislav-86-49-62385
14.Baron EduardWOWOWO  3095
15.Pour JiříHolý Miloš9-8-581432105
16.Zuska JanMarek Jakub-8-7-8  03106
17.Baron EduardKopp Stanislav-7-6-5  03107
18.Pour JanWOWOWO  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zuska Jan03Holý Miloš22
Baron Eduard03Marek Jakub22
Pour Jan30Kopp Stanislav22
Pour Jiří30   
WO50WO05
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA BŘASYRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43629:702TJ Sokol Skomelno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Josef
Somolík Miloš
 
 
Hofman Petr st.
Faflík Miloslav
 
 
-5959 3110
2.Sedlecký Josef
Boháček Václav
 
 
Palek Vladimír
Vimpel Jan
 
 
9-52-993220
3.Boháček VáclavPalek Vladimír-1495-5-52321
4.Lorenc TomášVimpel Jan-9-6-9  0322
5.Lev JosefHofman Petr st.-313-3-6 1323
6.Sedlecký JosefFaflík Miloslav8-95-663233
7.Lorenc TomášPalek Vladimír-612-115-112334
8.Lev JosefVimpel Jan-9-11-3  0335
9.Sedlecký JosefHofman Petr st.-6-58-6 1336
10.Boháček VáclavFaflík Miloslav-41083 3146
11.Lev JosefPalek Vladimír-8-10-4  0347
12.Sedlecký JosefVimpel Jan-10-12-4  0348
13.Boháček VáclavHofman Petr st.88-5-5-62349
14.Lorenc TomášFaflík Miloslav-8-7-12  03410
15.Sedlecký JosefPalek Vladimír6-888 31510
16.Boháček VáclavVimpel Jan-14-9-7  03511
17.Lorenc TomášHofman Petr st.49-3-3-923512
18.Somolík MilošFaflík Miloslav2125  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boháček Václav13Palek Vladimír31
Lorenc Tomáš04Vimpel Jan40
Lev Josef03Hofman Petr st.40
Sedlecký Josef22Faflík Miloslav13
Somolík Miloš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK KornaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mládežníků 1115, 337 01 RokycanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42517:663SK Kornatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Miroslav
Bistřický Bohumír
 
 
Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
59-48 3110
2.Voříšek Jiří st.
Nímanský Jaroslav
 
 
Šimek Milan
Šustr Michal
 
 
9-2-79123220
3.Voříšek Jiří st.Šula Milan-9857 3130
4.Bistřický BohumírPodsedník Jan-3-5-4  0331
5.Valenta MiroslavŠustr Michal5-3-98-102332
6.Nímanský JaroslavŠimek Milan98-39 3142
7.Bistřický BohumírŠula Milan-9-5-5  0343
8.Valenta MiroslavPodsedník Jan954  3053
9.Nímanský JaroslavŠustr Michal-3-5-4  0354
10.Voříšek Jiří st.Šimek Milan8-6-7-5 1355
11.Valenta MiroslavŠula Milan-6-2-9  0356
12.Nímanský JaroslavPodsedník Jan-5-1-7  0357
13.Voříšek Jiří st.Šustr Michal8-48-6-82358
14.Bistřický BohumírŠimek Milan9-5-69-42359
15.Nímanský JaroslavŠula Milan-6-3-5  03510
16.Voříšek Jiří st.Podsedník Jan-6-5-4  03511
17.Bistřický BohumírŠustr Michal75-814 31611
18.Valenta MiroslavŠimek Milan-12-5-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voříšek Jiří st.13Šula Milan31
Bistřický Bohumír13Podsedník Jan31
Valenta Miroslav13Šustr Michal31
Nímanský Jaroslav13Šimek Milan31

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy