Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:8301:221Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
Beneš Petr
Beneš Pavel ml.
 
 
755  3010
2.Závora AdamBeneš Pavel ml.-6-847-142311
3.Hnilica VladimírProcházka Jaroslav682  3021
4.Grus MatějBeneš Petr-10-108483231
5.Hnilica VladimírBeneš Pavel ml.436  3041
6.Závora AdamBeneš Petr12-12-98113251
7.Grus MatějProcházka Jaroslav5-737 3161
8.Hnilica VladimírBeneš Petr         
9.Grus MatějBeneš Pavel ml.         
10.Závora AdamProcházka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závora Adam11Beneš Pavel ml.11
Hnilica Vladimír20Procházka Jaroslav02
Grus Matěj20Beneš Petr02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Závora Adam
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:21371:372KST Rakovník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Zdeněk ml.
Adamczuk Jan
 
 
Umner Filip
Vladyka Jakub
 
 
-6-104-6 1301
2.Macek Zdeněk ml.Vladyka Jakub6-5-4-5 1302
3.Adamczuk JanUmner Filip-910-5563212
4.Brabec StanislavHrubý Petr-48-8393222
5.Adamczuk JanVladyka Jakub7-6-12-4 1323
6.Macek Zdeněk ml.Hrubý Petr-7-75493233
7.Brabec StanislavUmner Filip8-88-1043243
8.Adamczuk JanHrubý Petr7-896 3153
9.Brabec StanislavVladyka Jakub-8-4-3  0354
10.Macek Zdeněk ml.Umner Filip549  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macek Zdeněk ml.21Vladyka Jakub30
Adamczuk Jan21Umner Filip03
Brabec Stanislav21Hrubý Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol FilipovVrchní
rozhodčí:
Skála Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vansdorf, Klostermanova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19385:341nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
Krýza Luděk
Kléma Jan
 
 
-6-78-10 1301
2.Matušek PetrJež Rostislav1-8-91063211
3.Franěk TomášKléma Jan1076  3021
4.Rambousek Jiří ml.Krýza Luděk-994-6-92322
5.Franěk TomášJež Rostislav-57-9713232
6.Matušek PetrKrýza Luděk-67-9-9 1333
7.Rambousek Jiří ml.Kléma Jan741  3043
8.Franěk TomášKrýza Luděk5-5-5-9 1344
9.Rambousek Jiří ml.Jež Rostislav-83-13-10 1345
10.Matušek PetrKléma Jan968  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matušek Petr21Jež Rostislav12
Franěk Tomáš21Kléma Jan03
Rambousek Jiří ml.12Krýza Luděk30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19344:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grubr Vojtěch
Beneš Jiří
 
 
Vorlíček Luboš
Černý Martin
 
 
-7-10-9  0301
2.Matas JanČerný Martin125-5-9103211
3.Čížek JiříMakara Jakub637  3021
4.Beneš JiříVorlíček Luboš-4-4-3  0322
5.Čížek JiříČerný Martin765  3032
6.Matas JanVorlíček Luboš-7-8-6  0333
7.Beneš JiříMakara Jakub-998-9-132334
8.Čížek JiříVorlíček Luboš-97-9-12 1335
9.Beneš JiříČerný Martin-797-273245
10.Matas JanMakara Jakub877  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matas Jan21Černý Martin03
Čížek Jiří21Makara Jakub12
Beneš Jiří12Vorlíček Luboš30
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Březenecká ChomutovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:618:21342:350TJ B. Březenecká Chomutov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
89-711 3110
2.Přibík JanHofmann Martin ml.84-8-5-82311
3.Štepka VladimírSučík Jan-4-66943221
4.Kettner MartinMalý Michal8-13-79-62322
5.Štepka VladimírHofmann Martin ml.-838-8-72323
6.Přibík JanMalý Michal-47-9-8 1324
7.Kettner MartinSučík Jan454  3034
8.Štepka VladimírMalý Michal-4-73-6 1335
9.Kettner MartinHofmann Martin ml.-9-35-5 1336
10.Přibík JanSučík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přibík Jan02Hofmann Martin ml.30
Štepka Vladimír12Sučík Jan02
Kettner Martin12Malý Michal30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:8279:239TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Chládek Luboš
 
 
Brožek Michal
Moravec Petr ml.
 
 
-12-109973210
2.Chládek LubošMoravec Petr ml.9-9-9783220
3.Drož JanMoravec Petr st.679  3030
4.Homolka PavelBrožek Michal968  3040
5.Drož JanMoravec Petr ml.8-79-3-52341
6.Chládek LubošBrožek Michal6-494 3151
7.Homolka PavelMoravec Petr st.665  3061
8.Drož JanBrožek Michal-4-8   02  
9.Homolka PavelMoravec Petr ml.         
10.Chládek LubošMoravec Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chládek Luboš20Moravec Petr ml.11
Drož Jan11Moravec Petr st.02
Homolka Pavel20Brožek Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:62:18155:221SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Langr Lukáš
 
 
Henžel Michal
Záškodný Marek
 
 
-99-8-7 1301
2.Vybíral JakubHenžel Michal10-8-6-13 1302
3.Langr LukášŘežáb Jiří-8-3-8  0303
4.Jányš OndřejZáškodný Marek-7-9-3  0304
5.Langr LukášHenžel Michal-7-8-6  0305
6.Vybíral JakubZáškodný Marek-9-9-4  0306
7.Jányš OndřejŘežáb Jiří         
8.Langr LukášZáškodný Marek         
9.Jányš OndřejHenžel Michal         
10.Vybíral JakubŘežáb Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vybíral Jakub02Henžel Michal20
Langr Lukáš02Řežáb Jiří10
Jányš Ondřej01Záškodný Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22352:380TJ Sokol Ondratice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stuchlý Rostislav
Ellner Martin
 
 
Beneš Jan ml.
Janík Michal st.
 
 
119-9-7-72301
2.Hojgr StanislavBeneš Jan ml.-8-47-4 1302
3.Stuchlý RostislavJaník Michal ml.779  3012
4.Ellner MartinJaník Michal st.-1045-8103222
5.Stuchlý RostislavBeneš Jan ml.-61096 3132
6.Hojgr StanislavJaník Michal st.-4-6-2  0333
7.Ellner MartinJaník Michal ml.9-7-10-10 1334
8.Stuchlý RostislavJaník Michal st.-8-9-8  0335
9.Ellner MartinBeneš Jan ml.-87912 3145
10.Hojgr StanislavJaník Michal ml.-8-94-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hojgr Stanislav03Beneš Jan ml.12
Stuchlý Rostislav21Janík Michal ml.21
Ellner Martin21Janík Michal st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota ŠitbořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravský Krumlov SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:218:9229:211DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
Slavík Ondřej
Slavík Jakub
 
 
4610  3010
2.Slavík JiříWO    0311
3.Šindelář RadimSlavík Ondřej35-89 3121
4.Ondráček JanSlavík Jakub755  3031
5.Šindelář RadimSlavík Jiří468  3041
6.Slavík JakubWO    0342
7.Ondráček JanSlavík Ondřej12-94-1093252
8.Šindelář RadimSlavík Jakub824  3062
9.Ondráček JanSlavík Jiří561  30  
10.Slavík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šindelář Radim30Slavík Jiří01
Ondráček Jan20Slavík Ondřej02
   Slavík Jakub02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PolnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:616:21331:374Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Lustig Adam
 
 
Krčál Radek
Bláha František
 
 
12-7-98-102301
2.Lustig AdamKrčál Radek-6-9-8  0302
3.Horák AlešKučera Martin998  3012
4.Maštera MartinBláha František-6-10-8  0313
5.Horák AlešKrčál Radek910-108 3123
6.Lustig AdamBláha František-7-310-7 1324
7.Maštera MartinKučera Martin9-69-473234
8.Horák AlešBláha František-4-6612-72335
9.Maštera MartinKrčál Radek-86-16-112336
10.Lustig AdamKučera Martin5-6-84532  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lustig Adam02Krčál Radek21
Horák Aleš21Kučera Martin02
Maštera Martin12Bláha František30
Počet diváků: 7

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy