Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Kouba Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20561:476Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bochňák David
Kuba Miloslav
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
984  3010
2.Zábranský Josef
Milek Petr
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
756  3020
3.Bochňák DavidŠlehofer Stanislav ml.575  3030
4.Kuba MiloslavKovářík Matěj-9-855123240
5.Milek PetrChodounský Martin-710-7-5 1341
6.Zábranský JosefKubát Jan553  3051
7.Kuba MiloslavŠlehofer Stanislav ml.6-6-98-82352
8.Milek PetrKovářík Matěj11-6-12-10 1353
9.Zábranský JosefChodounský Martin6-10-7743263
10.Bochňák DavidKubát Jan8-469 3173
11.Milek PetrŠlehofer Stanislav ml.-126-87-62374
12.Zábranský JosefKovářík Matěj97-1010 3184
13.Bochňák DavidChodounský Martin-6878 3194
14.Kuba MiloslavKubát Jan-8667 31104
15.Zábranský JosefŠlehofer Stanislav ml.         
16.Bochňák DavidKovářík Matěj         
17.Kuba MiloslavChodounský Martin         
18.Milek PetrKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bochňák David30Šlehofer Stanislav ml.21
Kuba Miloslav21Kovářík Matěj12
Milek Petr03Chodounský Martin12
Zábranský Josef30Kubát Jan03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Bruk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34438:514Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Kocáb Jan
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-792-993210
2.Kubát Jan
Sochor Adam
 
 
Grus Matěj
Říšský Pavel
 
 
-6-8-4  0311
3.Hüttl MichalHnilica Vladimír-510-78-52312
4.Sochor AdamŘíšský Pavel-47-4-8 1313
5.Kocáb JanVaněček Petr7-379 3123
6.Kubát JanGrus Matěj-10981 3133
7.Sochor AdamHnilica Vladimír-5-3-8  0334
8.Kocáb JanŘíšský Pavel-7-4-10  0335
9.Kubát JanVaněček Petr156-7-4-72336
10.Hüttl MichalGrus Matěj-854-8-72337
11.Kocáb JanHnilica Vladimír-39-13-7 1338
12.Kubát JanŘíšský Pavel18-9-5-62339
13.Hüttl MichalVaněček Petr-7-6-8  03310
14.Sochor AdamGrus Matěj         
15.Kubát JanHnilica Vladimír         
16.Hüttl MichalŘíšský Pavel         
17.Sochor AdamVaněček Petr         
18.Kocáb JanGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hüttl Michal03Hnilica Vladimír30
Sochor Adam02Říšský Pavel30
Kocáb Jan12Vaněček Petr21
Kubát Jan12Grus Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10435:333SportSpin TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
8-97-593210
2.Jirkovský Antonín ml.
Zítek Patrik
 
 
Kruliš David
Minář Marek
 
 
-58912 3120
3.Zítek PatrikMinář Marek997  3030
4.Jirkovský Antonín ml.Huleš Petr969  3040
5.Zitta PřemyslKolář Pavel-56-8-8 1341
6.Černý VítKruliš David687  3051
7.Jirkovský Antonín ml.Minář Marek-57-96-62352
8.Zitta PřemyslHuleš Petr659  3062
9.Černý VítKolář Pavel865  3072
10.Zítek PatrikKruliš David225  3082
11.Zitta PřemyslMinář Marek8-978 3192
12.Černý VítHuleš Petr154  30102
13.Zítek PatrikKolář Pavel         
14.Jirkovský Antonín ml.Kruliš David         
15.Černý VítMinář Marek         
16.Zítek PatrikHuleš Petr         
17.Jirkovský Antonín ml.Kolář Pavel         
18.Zitta PřemyslKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítek Patrik20Minář Marek12
Jirkovský Antonín ml.11Huleš Petr03
Zitta Přemysl21Kolář Pavel11
Černý Vít30Kruliš David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Růžička Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34366:476TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Koděra Filip
Hejda Václav
 
 
711-7-673210
2.Chládek Luboš
Růžička Josef
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Jan
 
 
8-5-7-9 1311
3.Růžička JosefŠtepka Miroslav-10-1-5  0312
4.Šmíd JanHejda Václav-8-8-8  0313
5.Homolka PavelCafourek Tomáš-7-9-5  0314
6.Chládek LubošKoděra Filip874  3024
7.Šmíd JanŠtepka Miroslav-2-88-3 1325
8.Homolka PavelHejda Václav-7111-9-42326
9.Chládek LubošCafourek Tomáš5-6-7593236
10.Růžička JosefKoděra Filip-8-5-7  0337
11.Homolka PavelŠtepka Miroslav-3-1-8  0338
12.Chládek LubošHejda Václav-5-610-7 1339
13.Růžička JosefCafourek Tomáš-4-6-6  03310
14.Šmíd JanKoděra Filip         
15.Chládek LubošŠtepka Miroslav         
16.Růžička JosefHejda Václav         
17.Šmíd JanCafourek Tomáš         
18.Homolka PavelKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Josef03Štepka Miroslav30
Šmíd Jan02Hejda Václav30
Homolka Pavel03Cafourek Tomáš21
Chládek Luboš21Koděra Filip11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Nedoma Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32689:662KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Myler Matěj
Škoda Petr
 
 
9-1059 3110
2.Zahradník Lukáš
Pergler Jakub
 
 
Škopek Stanislav
Janda Jan
 
 
-135119 3120
3.Jehlík MiroslavJanda Jan-8-9-3  0321
4.Pergler JakubMyler Matěj-13711-6-72322
5.Zahradník Lukᚊkopek Stanislav-5796 3132
6.Končal AdamŠkoda Petr-138117 3142
7.Pergler JakubJanda Jan884  3052
8.Zahradník LukášMyler Matěj-117-8-8 1353
9.Končal AdamŠkopek Stanislav475  3063
10.Jehlík MiroslavŠkoda Petr-8-78-9 1364
11.Zahradník LukášJanda Jan-412-7-11 1365
12.Končal AdamMyler Matěj8-678 3175
13.Javorský DanielŠkopek Stanislav-1110-6-8 1376
14.Pergler JakubŠkoda Petr-71136 3186
15.Končal AdamJanda Jan84-12-8-72387
16.Javorský DanielMyler Matěj-10-3-4  0388
17.Pergler JakubŠkopek Stanislav688  3098
18.Zahradník Lukᚊkoda Petr-63-911932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlík Miroslav02Janda Jan31
Pergler Jakub31Myler Matěj31
Zahradník Lukáš22Škopek Stanislav13
Končal Adam31Škoda Petr13
Javorský Daniel02   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Poklop Kamil
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Soukup Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14508:394ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Tomáš
Hýža Daniel
 
 
Ondráček Jan
Šindelář Radim
 
 
4-56-7-92301
2.Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
-12127-873211
3.Zeman LukášPešek Ondřej-913-97-92312
4.Hýža DanielDobiáš Ladislav8910  3022
5.Krejčí OndřejOndráček Jan-944-693232
6.Havlík Tomᚊindelář Radim4313  3042
7.Hýža DanielPešek Ondřej47-8-7103252
8.Krejčí OndřejDobiáš Ladislav876  3062
9.Havlík TomášOndráček Jan352  3072
10.Zeman Lukᚊindelář Radim6-847 3182
11.Krejčí OndřejPešek Ondřej-912812 3192
12.Havlík TomášDobiáš Ladislav376  30102
13.Zeman LukášOndráček Jan         
14.Hýža DanielŠindelář Radim         
15.Havlík TomášPešek Ondřej         
16.Zeman LukášDobiáš Ladislav         
17.Hýža DanielOndráček Jan         
18.Krejčí OndřejŠindelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zeman Lukáš11Pešek Ondřej12
Hýža Daniel20Dobiáš Ladislav03
Krejčí Ondřej30Ondráček Jan02
Havlík Tomáš30Šindelář Radim02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Puk Jaroslav
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34719:688TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Libor
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
68-14-9-72301
2.Remunda Alexandros Matheos
Melichar Jiří
 
 
Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
-8128-973211
3.Benák JanŠpaček Zbyněk769  3021
4.Melichar JiříPlachý Jiří8-37-5-122322
5.Remunda Alexandros MatheosPlachý Ladislav-2-8-8  0323
6.Benák LiborKubát Petr569  3033
7.Melichar JiříŠpaček Zbyněk5-8107 3143
8.Remunda Alexandros MatheosPlachý Jiří7-106-9-132344
9.Benák LiborPlachý Ladislav12-674 3154
10.Benák JanKubát Petr6-8-8893264
11.Remunda Alexandros MatheosŠpaček Zbyněk-79-7-9 1365
12.Benák LiborPlachý Jiří9-77-7-92366
13.Benák JanPlachý Ladislav-8-7-14  0367
14.Melichar JiříKubát Petr-6-8-5  0368
15.Benák LiborŠpaček Zbyněk6114  3078
16.Benák JanPlachý Jiří47-412 3188
17.Melichar JiříPlachý Ladislav5-1093 3198
18.Knobloch MiroslavŽKubát Petr7-10-1091232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Jan31Špaček Zbyněk13
Melichar Jiří22Plachý Jiří31
Remunda Alexandros Matheos03Plachý Ladislav22
Benák Libor31Kubát Petr13
Knobloch Miroslav10   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy