Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Franko Milan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Zima Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23341:385SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
Holejšovská Anna
Bošinová Veronika
 
 
5712  3010
2.Janků KarolinaPěnkavová Dagmar-5-98-7 1311
3.Vondrušková NikolaBošinová Veronika-310-67-72312
4.Kárová KláraHolejšovská Anna-5-4-13  0313
5.Vondrušková NikolaPěnkavová Dagmar-7-6-12  0314
6.Janků KarolinaHolejšovská Anna-56-57-72315
7.Kárová KláraBošinová Veronika667  3025
8.Vondrušková NikolaHolejšovská Anna-3-8-6  0326
9.Kárová KláraPěnkavová Dagmar9-6-8993236
10.Janků KarolinaBošinová Veronika-96-910-102337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janků Karolina03Pěnkavová Dagmar21
Vondrušková Nikola03Bošinová Veronika21
Kárová Klára21Holejšovská Anna30
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Vyletová Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:8342:240TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákorová Tereza
Jaramillo Věra
 
 
Maršíková Martina
Vránová Helena
 
 
-10-7-8  0301
2.Čákorová TerezaAlinčová Michaela545  3011
3.Holubová KlaudieVránová Helena6127  3021
4.Jaramillo VěraMaršíková Martina1279  3031
5.Holubová KlaudieAlinčová Michaela536  3041
6.Čákorová TerezaMaršíková Martina-612-104163251
7.Jaramillo VěraVránová Helena-5-10-6  0352
8.Holubová KlaudieMaršíková MartinaWO    3062
9.Jaramillo VěraAlinčová Michaela439  3072
10.Čákorová TerezaVránová Helena569  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čákorová Tereza30Alinčová Michaela03
Holubová Klaudie20Vránová Helena12
Jaramillo Věra21Maršíková Martina02
WO10WO01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Schwarzerová Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:26309:377TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
-88-6-6 1301
2.Ježková KateřinaKocourková Blanka-8-11-9  0302
3.Tichá VendulaHorká Radka-5-3-8  0303
4.Schwarzerová TerezaĎurišová Kateřina-7-68883213
5.Tichá VendulaKocourková Blanka-8-7-6  0314
6.Ježková KateřinaĎurišová Kateřina-810-2-6 1315
7.Schwarzerová TerezaHorká Radka-98-8-4 1316
8.Tichá VendulaĎurišová Kateřina-7-89393226
9.Schwarzerová TerezaKocourková Blanka-7846 3136
10.Ježková KateřinaHorká Radka-5-6-8  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina03Kocourková Blanka21
Tichá Vendula12Horká Radka30
Schwarzerová Tereza21Ďurišová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Březáková Helena
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Hrušková Lucie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14322:298SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Hrušková Lucie
 
 
Fišerová Iveta
Dubravcová Eliška
 
 
898  3010
2.Makarová TerezaNovotná Tereza-77-4-8 1311
3.Vyvadilová JitkaDubravcová Eliška855  3021
4.Hrušková LucieFišerová Iveta-10910-983231
5.Vyvadilová JitkaNovotná Tereza654  3041
6.Makarová TerezaFišerová Iveta-4-7-4  0342
7.Hrušková LucieDubravcová Eliška-11-10-4  0343
8.Vyvadilová JitkaFišerová Iveta663  3053
9.Hrušková LucieNovotná Tereza768  3063
10.Březáková HelenaDubravcová Eliška-612-6-8 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Makarová Tereza02Novotná Tereza12
Vyvadilová Jitka30Dubravcová Eliška21
Hrušková Lucie21Fišerová Iveta12
Březáková Helena01   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Nádvorník Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:15377:315TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnková Veronika
Averina Sergeevna Aleksandra
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
7-95-6-32301
2.Šimůnková VeronikaMaurerová Lucie458  3011
3.Kodetová HankaHýžová Denisa544  3021
4.Averina Sergeevna AleksandraSlámová Andrea-48-9-7 1322
5.Kodetová HankaMaurerová Lucie-1310117 3132
6.Šimůnková VeronikaSlámová Andrea-1210-5933242
7.Averina Sergeevna AleksandraHýžová Denisa667  3052
8.Kodetová HankaSlámová Andrea56-7-4-72353
9.Mikešová AdélaMaurerová LucieŽ-9-67-8 1354
10.Šimůnková VeronikaHýžová Denisa222  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimůnková Veronika30Maurerová Lucie12
Kodetová Hanka21Hýžová Denisa03
Averina Sergeevna Aleksandra11Slámová Andrea21
Mikešová Adéla01   
Počet diváků: 4

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy