Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2021 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:37400:545TJ AVIA Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirků Jaromír
Šindelář Michal
 
 
Peršl Martin
Toula Vladimír
 
 
WO    0301
2.Turek Tomáš
Havel Jaroslav
 
 
Karpíšek Ondřej
Hájek Alexandr
 
 
47-77 3111
3.Jirků JaromírToula Vladimír4-46-9-72312
4.Havel JaroslavPeršl Martin-6-9-9  0313
5.Šindelář MichalKarpíšek OndřejWO    0314
6.Turek TomášHájek Alexandr7-8-88103224
7.Havel JaroslavToula Vladimír-8-8-6  0325
8.Šindelář MichalPeršl MartinWO    0326
9.Turek TomášKarpíšek Ondřej-8-8-10  0327
10.Jirků JaromírHájek Alexandr6-86-533237
11.Šindelář MichalToula VladimírWO    0338
12.Turek TomášPeršl Martin12-910-7123248
13.Jirků JaromírKarpíšek Ondřej-3-79-5 1349
14.Havel JaroslavHájek Alexandr787  3059
15.Turek TomášToula Vladimír4-8-9-7 13510
16.Jirků JaromírPeršl Martin         
17.Havel JaroslavKarpíšek Ondřej         
18.Šindelář MichalHájek Alexandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirků Jaromír12Toula Vladimír30
Havel Jaroslav12Peršl Martin11
Turek Tomáš22Karpíšek Ondřej20
   Hájek Alexandr03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12439:353KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Nosek David
Šinákl Jan
 
 
678  3010
2.Traxler Jan
Smrkovský Petr
 
 
Linhart Radek
Courton Ivan
 
 
644  3020
3.Marko JiříŠinákl Jan10-101110 3130
4.Boštíková VěraNosek David-9-971183240
5.Traxler JanCourton Ivan886  3050
6.Smrkovský PetrLinhart Radek364  3060
7.Boštíková VěraŠinákl Jan113-25 3170
8.Traxler JanNosek David8-8-7-7 1371
9.Smrkovský PetrCourton Ivan677  3081
10.Marko JiříLinhart Radek9-926 3191
11.Traxler JanŠinákl Jan-6-4-8  0392
12.Smrkovský PetrNosek David12-889 31102
13.Marko JiříCourton Ivan         
14.Boštíková VěraLinhart Radek         
15.Smrkovský PetrŠinákl Jan         
16.Marko JiříNosek David         
17.Boštíková VěraCourton Ivan         
18.Traxler JanLinhart Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marko Jiří20Šinákl Jan12
Boštíková Věra20Nosek David12
Traxler Jan12Courton Ivan02
Smrkovský Petr30Linhart Radek02
Počet diváků: 5
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Patho Róbert
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25575:534VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szekeres Ľudovít
Přiklopil Jan
 
 
Mára Karel
Palátka Daniel
 
 
959  3010
2.Patho Róbert
Helisová Kateřina
 
 
Čadil Petr
Látal Jan
 
 
-9-5-6  0311
3.Szekeres ĽudovítLátal Jan-9-11-9  0312
4.Helisová KateřinaČadil Petr-99-512-32313
5.Patho RóbertPalátka Daniel-76-5493223
6.Přiklopil JanMára Karel3119  3033
7.Helisová KateřinaLátal Jan-6-87-4 1334
8.Patho RóbertČadil Petr4-58-953244
9.Přiklopil JanPalátka Daniel749  3054
10.Szekeres ĽudovítMára Karel9-88-693264
11.Patho RóbertLátal Jan-89-4-12 1365
12.Přiklopil JanČadil Petr8-5-9-8 1366
13.Szekeres ĽudovítPalátka Daniel888  3076
14.Helisová KateřinaMára Karel587  3086
15.Přiklopil JanLátal Jan-12346 3196
16.Szekeres ĽudovítČadil Petr6312  30106
17.Helisová KateřinaPalátka Daniel         
18.Patho RóbertMára Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szekeres Ľudovít31Látal Jan31
Helisová Kateřina12Čadil Petr22
Patho Róbert21Palátka Daniel03
Přiklopil Jan31Mára Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33490:554TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stoilov Jonáš
Barbora Adam
 
 
Kanzelsberger Martin
Vřešťál Milan
 
 
9-4-76-82301
2.Hadrava Petr
Vaněk Martin
 
 
Fišer Josef
Vláčil Jiří
 
 
3-8-4-7 1302
3.Hadrava PetrFišer Josef-10-88-4 1303
4.Vaněk MartinKanzelsberger Martin-5-10-9  0304
5.Stoilov JonášVláčil Jiří-6-11-6  0305
6.Barbora AdamVřešťál Milan895  3015
7.Vaněk MartinFišer Josef-8-910873225
8.Stoilov JonášKanzelsberger Martin-9-6-6  0326
9.Barbora AdamVláčil Jiří6107  3036
10.Hadrava PetrVřešťál Milan-69810 3146
11.Stoilov JonášFišer Josef-1-6-7  0347
12.Barbora AdamKanzelsberger Martin1087  3057
13.Hadrava PetrVláčil Jiří2-7-88-12358
14.Vaněk MartinVřešťál Milan-7-4-2  0359
15.Barbora AdamFišer Josef659  3069
16.Hadrava PetrKanzelsberger Martin-99-6-2 13610
17.Vaněk MartinVláčil Jiří         
18.Stoilov JonášVřešťál Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hadrava Petr13Fišer Josef22
Vaněk Martin12Kanzelsberger Martin31
Stoilov Jonáš03Vláčil Jiří21
Barbora Adam40Vřešťál Milan12
Počet diváků: 49091



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34671:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Hájek Karel
 
 
Merkl Roman
Benák Daniel
 
 
117-7-663210
2.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Košek Lukáš
Hubač Martin
 
 
866  3020
3.Hájek KarelMerkl Roman1077  3030
4.Novotný VáclavKošek Lukáš108-5-8-122331
5.Pícha DavidHubač Martin-108-11-7 1332
6.Pecka ZdeněkBenák Daniel467  3042
7.Novotný VáclavMerkl Roman5-9-108-72343
8.Pícha DavidKošek Lukáš-2-7-10  0344
9.Pecka ZdeněkHubač Martin1368  3054
10.Hájek KarelBenák Daniel-9-9-3  0355
11.Pícha DavidMerkl Roman-7-5-7  0356
12.Pecka ZdeněkKošek Lukáš9-116-793266
13.Hájek KarelHubač Martin11-7-31463276
14.Novotný VáclavBenák Daniel1494  3086
15.Pecka ZdeněkMerkl Roman12-13-8-8 1387
16.Hájek KarelKošek Lukáš119-4-9-72388
17.Novotný VáclavHubač Martin-9-9-6  0389
18.Pícha DavidBenák Daniel78-99 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Karel22Merkl Roman31
Novotný Václav13Košek Lukáš31
Pícha David13Hubač Martin22
Pecka Zdeněk31Benák Daniel13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy