Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2021 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28604:567SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Jelínek Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
947  3010
2.Třesohlavý Josef
Schauer Patrik
 
 
Písecký Luboš
Sedláček Tomáš
 
 
8611  3020
3.Schauer PatrikJelínek Tomáš4814  3030
4.Bratka ArnoštMoravec Lukáš9-9-8-8 1331
5.Třesohlavý JosefSedláček Tomáš-55-9-8 1332
6.Pospíšil AloisPísecký Luboš56-107 3142
7.Bratka ArnoštJelínek Tomáš-59-9953252
8.Třesohlavý JosefMoravec Lukáš-6-8-9  0353
9.Pospíšil AloisSedláček Tomáš57-89 3163
10.Schauer PatrikPísecký Luboš-85-35-72364
11.Třesohlavý JosefJelínek Tomáš-9-911563274
12.Pospíšil AloisMoravec Lukáš627  3084
13.Schauer PatrikSedláček Tomáš9-9-41273294
14.Bratka ArnoštPísecký Luboš-2-10-7  0395
15.Pospíšil AloisJelínek Tomáš-14-11-7  0396
16.Schauer PatrikMoravec Lukáš-28-146932106
17.Bratka ArnoštSedláček Tomáš8-14-9-5 13  
18.Třesohlavý JosefPísecký Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schauer Patrik31Jelínek Tomáš13
Bratka Arnošt12Moravec Lukáš22
Třesohlavý Josef12Sedláček Tomáš12
Pospíšil Alois31Písecký Luboš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20574:505AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Štěpán
Jetenský Marek
 
 
Motyčka Oldřich
Kudrna Jiří
 
 
6186  3010
2.Nosková Adéla
Jandus Martin
 
 
Haralík Stanislav
Radil Milan
 
 
12-97-10-122311
3.Nosková AdélaHaralík Stanislav-311-8-4 1312
4.Jetenský MarekMotyčka Oldřich6-714-883222
5.Jandus MartinRadil Milan7-9-9-5 1323
6.Kočí ŠtěpánKudrna Jiří576  3033
7.Jetenský MarekHaralík Stanislav9-14-87183243
8.Jandus MartinMotyčka Oldřich6-1125 3153
9.Kočí ŠtěpánRadil Milan-88-7873263
10.Nosková AdélaKudrna Jiří12-1067 3173
11.Jandus MartinHaralík Stanislav8-685 3183
12.Kočí ŠtěpánMotyčka Oldřich947  3093
13.Nosková AdélaRadil Milan-98-127632103
14.Jetenský MarekKudrna Jiří8-1057 31  
15.Kočí ŠtěpánHaralík Stanislav         
16.Nosková AdélaMotyčka Oldřich         
17.Jetenský MarekRadil Milan         
18.Jandus MartinKudrna Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nosková Adéla21Haralík Stanislav12
Jetenský Marek20Motyčka Oldřich03
Jandus Martin21Radil Milan12
Kočí Štěpán30Kudrna Jiří02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
20:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32366:465TJ ABC Braník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obraz Martin
Provazník Lukáš
 
 
Krenk Tomáš
Nosál Martin
 
 
-7-7-4  0301
2.Kočvara Vlastimil
Doležal Karel
 
 
Petira Martin
Čihák Josef st.
 
 
-76-9-6 1302
3.Doležal KarelNosál Martin-9-8-4  0303
4.Kočvara VlastimilKrenk Tomáš-5-48-10 1304
5.Obraz MartinČihák Josef st.126-76 3114
6.Provazník LukášPetira Martin296  3024
7.Kočvara VlastimilNosál Martin-5-6-11  0325
8.Obraz MartinKrenk Tomáš-5-312-3 1326
9.Provazník LukášČihák Josef st.-7-79-6 1327
10.Doležal KarelPetira Martin-7979 3137
11.Obraz MartinNosál Martin-5-6-7  0338
12.Provazník LukášKrenk Tomáš-7-5-6  0339
13.Doležal KarelČihák Josef st.-9-89-6 13310
14.Kočvara VlastimilPetira Martin         
15.Provazník LukášNosál Martin         
16.Doležal KarelKrenk Tomáš         
17.Kočvara VlastimilČihák Josef st.         
18.Obraz MartinPetira Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Karel12Nosál Martin30
Kočvara Vlastimil02Krenk Tomáš30
Obraz Martin12Čihák Josef st.21
Provazník Lukáš12Petira Martin02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:29649:630TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Hučko Tomáš
 
 
Kuběna Tomáš
Pavlovský Tomáš
 
 
-8-969-92301
2.Flídr Josef
Maršíková Martina
 
 
Fabian Jiří
Stočes Petr
 
 
9910  3011
3.Hučko TomášKuběna Tomáš-3-89-7 1312
4.Maršíková MartinaFabian Jiří876  3022
5.Kotlorz LukášPavlovský Tomáš1188  3032
6.Flídr JosefStočes Petr-5-78-4 1333
7.Maršíková MartinaKuběna Tomáš957  3043
8.Kotlorz LukášFabian Jiří6-54-763253
9.Flídr JosefPavlovský Tomáš-125-5-5 1354
10.Hučko TomášStočes Petr857  3064
11.Kotlorz LukášKuběna Tomáš-910-37-32365
12.Flídr JosefFabian Jiří9-9-510-62366
13.Hučko TomášPavlovský Tomáš9-7-11673276
14.Maršíková MartinaStočes Petr-8-651143286
15.Flídr JosefKuběna Tomáš89-5-5-32387
16.Hučko TomášFabian Jiří776  3097
17.Maršíková MartinaPavlovský Tomáš5-10-78732107
18.Kotlorz LukášStočes Petr87-46 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hučko Tomáš31Kuběna Tomáš31
Maršíková Martina40Fabian Jiří13
Kotlorz Lukáš21Pavlovský Tomáš13
Flídr Josef04Stočes Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9426:323TJ Sokol Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Celler Jiří
Stránský Zdeněk
 
 
Kartaš Zdeněk
Kruchina Jiří
 
 
34-11-593210
2.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Dyršmíd Milan
Kobras Ludvík
 
 
412-77 3120
3.Stránský ZdeněkKruchina Jiří85-59 3130
4.Nevmeržický VadimDyršmíd Milan893  3040
5.Bielina VáclavKobras Ludvík1097  3050
6.Celler JiříKartaš Zdeněk9-885 3160
7.Nevmeržický VadimKruchina Jiří1059  3070
8.Bielina VáclavDyršmíd Milan-85-710-62371
9.Celler JiříKobras Ludvík441  3081
10.Stránský ZdeněkKartaš Zdeněk7211  3091
11.Bielina VáclavKruchina Jiří88-99 31101
12.Celler JiříDyršmíd Milan         
13.Stránský ZdeněkKobras Ludvík         
14.Nevmeržický VadimKartaš Zdeněk         
15.Celler JiříKruchina Jiří         
16.Stránský ZdeněkDyršmíd Milan         
17.Nevmeržický VadimKobras Ludvík         
18.Bielina VáclavKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Zdeněk20Kruchina Jiří03
Nevmeržický Vadim20Dyršmíd Milan11
Bielina Václav21Kobras Ludvík02
Celler Jiří20Kartaš Zdeněk02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy