Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol - Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35497:542Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koťátko Pravoslav
Zúbrik Mário
 
 
Fridrich Miloslav
Zerkal Sergey
 
 
899  3010
2.Honek Jan
Racek Jiří
 
 
Cankař Radek
Handl Erich
 
 
-8-6-4  0311
3.Racek JiříCankař Radek-5-10-4  0312
4.Honek JanZerkal Sergey-9-8-7  0313
5.Koťátko PravoslavFridrich Miloslav-887-6-82314
6.Zúbrik MárioHandl Erich5-824 3124
7.Honek JanCankař Radek9-18-183234
8.Koťátko PravoslavZerkal Sergey-92-2-2 1335
9.Zúbrik MárioFridrich Miloslav83-88 3145
10.Racek JiříHandl Erich-6-7-11  0346
11.Koťátko PravoslavCankař Radek-6-89-11 1347
12.Zúbrik MárioZerkal Sergey62-511 3157
13.Racek JiříFridrich Miloslav-9-7-6  0358
14.Honek JanHandl Erich611  3068
15.Zúbrik MárioCankař Radek495  3078
16.Racek JiříZerkal Sergey-4-3-7  0379
17.Honek JanFridrich Miloslav-8-5-3  03710
18.Koťátko PravoslavHandl Erich289  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Racek Jiří04Cankař Radek22
Honek Jan22Zerkal Sergey31
Koťátko Pravoslav03Fridrich Miloslav31
Zúbrik Mário40Handl Erich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:4388:167TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Marášek Dominik
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
1187  3010
2.Dolanský Roman
Jaroš Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Jaroš PetrDalešický Josef-8-976-92321
4.Marášek DominikVaněk Martin575  3031
5.Dolanský RomanDalešický Tomáš693  3041
6.Veselý FilipWO    3051
7.Marášek DominikDalešický Josef525  3061
8.Dolanský RomanVaněk Martin4-867 3171
9.Veselý FilipDalešický Tomáš659  3081
10.Jaroš PetrWO    3091
11.Dolanský RomanDalešický JosefWO    30101
12.Veselý FilipVaněk Martin         
13.Jaroš PetrDalešický Tomáš         
14.Marášek Dominik         
15.Veselý FilipDalešický Josef         
16.Jaroš PetrVaněk Martin         
17.Marášek DominikDalešický Tomáš         
18.Dolanský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jaroš Petr01Dalešický Josef11
Marášek Dominik20Vaněk Martin02
Dolanský Roman20Dalešický Tomáš02
Veselý Filip10   
WO40WO04
Hráč Dalešický Josef se před utkáním číslo 7 zranil.



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35512:575TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Hronová Dagmar
 
 
Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
-8-75-9 1301
2.Kala Petr
Botek Radomír
 
 
Doležal Karel
Blažek Pavel
 
 
-9-6-7  0302
3.Botek RadomírProvazník Lukáš-97-8-7 1303
4.Kala PetrDoležal Karel-87-6-9 1304
5.Hronová DagmarHejný Jakub67-75 3114
6.Adášek JanBlažek Pavel7-76-643224
7.Kala PetrProvazník Lukáš-10-10-6  0325
8.Bajtler MartinDoležal Karel-6-8108-52326
9.Adášek JanHejný Jakub10910  3036
10.Botek RadomírBlažek Pavel-7-8-10  0337
11.Bajtler MartinProvazník Lukáš-8-9-10  0338
12.Adášek JanDoležal Karel887  3048
13.Botek RadomírHejný Jakub46-57 3158
14.Kala PetrBlažek PavelWO    0359
15.Adášek JanProvazník Lukáš397  3069
16.Botek RadomírDoležal Karel-77910 3179
17.Kala PetrHejný JakubWO    03710
18.Bajtler MartinBlažek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Botek Radomír22Provazník Lukáš31
Kala Petr02Doležal Karel22
Hronová Dagmar10Hejný Jakub03
Adášek Jan40Blažek Pavel11
Bajtler Martin02   
WO02WO20
V zápase č. 8 střídání hráčů. Hráč Kala pro zranění odstoupil.



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11426:302TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Petr
Šimberský Jiří
 
 
Adam Jan
Holub Martin
 
 
-6761 3110
2.Čuda Jan
Hanšpach Daniel
 
 
Adam Václav
Bauer Radek
 
 
624  3020
3.Čuda JanAdam Jan851  3030
4.Bednář PetrAdam Václav568  3040
5.Hanšpach DanielBauer Radek473  3050
6.Šimberský JiříHolub Martin41-114 3160
7.Bednář PetrAdam Jan-6-2-10  0361
8.Hanšpach DanielAdam Václav758  3071
9.Šimberský JiříBauer Radek-876-9113281
10.Čuda JanHolub Martin-78-9-6 1382
11.Hanšpach DanielAdam Jan857  3092
12.Šimberský JiříAdam Václav9-987 31102
13.Čuda JanBauer Radek         
14.Bednář PetrHolub Martin         
15.Šimberský JiříAdam Jan         
16.Čuda JanAdam Václav         
17.Bednář PetrBauer Radek         
18.Hanšpach DanielHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuda Jan11Adam Jan12
Bednář Petr11Adam Václav03
Hanšpach Daniel30Bauer Radek02
Šimberský Jiří30Holub Martin11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26605:541TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Kalina Pavel
 
 
Krieger Karel
Holštein Jaroslav
 
 
-9786 3110
2.Lebeda Lukáš
Puk Jaroslav
 
 
Faistaver Patrik
Levý Jiří
 
 
-49-9993220
3.Lebeda LukášFaistaver Patrik6-967 3130
4.Kalina PavelLevý Jiří-9-12-9  0331
5.Fausek JiříHolštein Jaroslav-7-48-9 1332
6.Puk JaroslavKrieger Karel5-5169 3142
7.Kalina PavelFaistaver Patrik-74-8-9 1343
8.Fausek JiříLevý Jiří9-6-103-92344
9.Puk JaroslavHolštein Jaroslav105-11-743254
10.Lebeda LukášKrieger Karel76-79 3164
11.Fausek JiříFaistaver Patrik-3-8-7  0365
12.Puk JaroslavLevý Jiří5108  3075
13.Lebeda LukášHolštein Jaroslav548  3085
14.Kalina PavelKrieger Karel353  3095
15.Puk JaroslavFaistaver Patrik-673-4-82396
16.Lebeda LukášLevý Jiří1385  30106
17.Kalina PavelHolštein Jaroslav         
18.Fausek JiříKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lebeda Lukáš40Faistaver Patrik31
Kalina Pavel12Levý Jiří22
Fausek Jiří03Holštein Jaroslav12
Puk Jaroslav31Krieger Karel03
Počet diváků: 2

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy