Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:612:22283:347TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Richard
Sysel Vojtěch
 
 
Rochowanski Pavel
Šedivý Zdeněk
 
 
-5-4-5  0301
2.Strnad RichardLamr Martin76-8-893211
3.Blažek MartinŠedivý Zdeněk-3-8-9  0312
4.Sysel VojtěchRochowanski Pavel-7-612-2 1313
5.Blažek MartinLamr Martin7-77-1033223
6.Strnad RichardRochowanski Pavel-6-512-10 1324
7.Sysel VojtěchŠedivý Zdeněk711-4-8-42325
8.Blažek MartinRochowanski Pavel-14-589-52326
9.Sysel VojtěchLamr Martin         
10.Strnad RichardŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnad Richard11Lamr Martin02
Blažek Martin12Šedivý Zdeněk20
Sysel Vojtěch02Rochowanski Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis club Slaný, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kulichová Jana
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:20414:390Stolní tenis club Slaný, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vorlíček Luboš
Makara Jakub
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
5-10-8593210
2.Vorlíček LubošPlachý Jiří8-10-7-4 1311
3.Makara JakubPlachý Ladislav9-8109 3121
4.Černý MartinKubát Petr-86-10-9 1322
5.Makara JakubPlachý Jiří5-4-9-9 1323
6.Vorlíček LubošKubát Petr-646-1053233
7.Černý MartinPlachý Ladislav29-7-4-52334
8.Makara JakubKubát Petr11-1088 3144
9.Černý MartinPlachý Jiří896  3054
10.Vorlíček LubošPlachý Ladislav-987-1163264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vorlíček Luboš21Plachý Jiří21
Makara Jakub21Plachý Ladislav12
Černý Martin12Kubát Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Jindřich st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:19224:289SKST Děčín, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík Jan
Kučera Lubomír
 
 
Matas Jan
Grubr Vojtěch
 
 
2-2-9-3 1301
2.Kučera LubomírGrubr Vojtěch-99-310-62302
3.Sučík JanMatas Jan-4-9-12  0303
4.Kroc TomášČížek Jiří-5-9-3  0304
5.Sučík JanGrubr Vojtěch13-810-1-92305
6.Kučera LubomírČížek Jiří1211-59 3115
7.Kroc TomášMatas Jan-9-9-10  0316
8.Sučík JanČížek Jiří6-7-8  12  
9.Kroc TomášGrubr Vojtěch         
10.Kučera LubomírMatas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kučera Lubomír11Grubr Vojtěch20
Sučík Jan02Matas Jan20
Kroc Tomáš02Čížek Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Mrázek Jindřich st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SokolovnA lÁNYRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17343:317TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Koutník Vojtěch
 
 
Brožek Michal
Moravec Petr ml.
 
 
41011  3010
2.Kaňka TomášMoravec Petr ml.-5-9-6  0311
3.Knobloch MiroslavChrt Lukáš6-676 3121
4.Koutník VojtěchBrožek Michal8-4-12-8 1322
5.Knobloch MiroslavMoravec Petr ml.36-87 3132
6.Kaňka TomášBrožek Michal-2-6-8  0333
7.Koutník VojtěchChrt Lukáš56-133 3143
8.Knobloch MiroslavBrožek Michal5-14-9653253
9.Koutník VojtěchMoravec Petr ml.-9-3-9  0354
10.Kaňka TomášChrt Lukáš686  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaňka Tomáš12Moravec Petr ml.21
Knobloch Miroslav30Chrt Lukáš03
Koutník Vojtěch12Brožek Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:20217:285Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-8-39593210
2.Chodounský MartinHnilica Vladimír-6-11-9  0311
3.Šlehofer Stanislav ml.Vaněček Petr-10-411-7 1312
4.Kovářík MatějZávora Adam-1110-4-5 1313
5.Šlehofer Stanislav ml.Hnilica Vladimír-4-4-5  0314
6.Chodounský MartinZávora Adam5-5-6-6 1315
7.Kovářík MatějVaněček Petr-88-10-11 1316
8.Šlehofer Stanislav ml.Závora Adam         
9.Kovářík MatějHnilica Vladimír         
10.Chodounský MartinVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chodounský Martin02Hnilica Vladimír20
Šlehofer Stanislav ml.02Vaněček Petr20
Kovářík Matěj02Závora Adam20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VS TáborVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:69:20237:295TJ Spartak Kaplice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehně Richard
Losos Marek
 
 
Růžička Milan
Janošťák Miroslav
 
 
-6-6-6  0301
2.Losos MarekBeneš Petr-6-9-3  0302
3.Jehně RichardJanošťák Miroslav78-14-6-62303
4.Losos RadekRůžička Milan-6-6710-92304
5.Jehně RichardBeneš Petr10-3-8873214
6.Losos MarekRůžička Milan7-7-84-52315
7.Losos RadekJanošťák Miroslav-4-11-7  0316
8.Jehně RichardRůžička Milan         
9.Losos RadekBeneš Petr         
10.Losos MarekJanošťák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Losos Marek02Beneš Petr11
Jehně Richard11Janošťák Miroslav20
Losos Radek02Růžička Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:617:19339:320TJ Lanškroun, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Křepelka Tomáš
 
 
Jányš Ondřej
Langr Lukáš
 
 
5-10-712-52301
2.Fišer LukášLangr Lukáš-9-5-8  0302
3.Křepelka TomášVybíral Jakub235  3012
4.Vojnar JiříJányš Ondřej-2-75-10 1313
5.Křepelka TomášLangr Lukáš-75-5-6 1314
6.Fišer LukášJányš Ondřej-8-1066-82315
7.Vojnar JiříVybíral Jakub3-9810 3125
8.Křepelka TomášJányš Ondřej489  3035
9.Vojnar JiříLangr Lukáš9-9-143-92336
10.Fišer LukášVybíral Jakub-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišer Lukáš02Langr Lukáš30
Křepelka Tomáš21Vybíral Jakub02
Vojnar Jiří12Jányš Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:5244:159TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Dušek Rostislav
Kovaříček Matěj
 
 
767  3010
2.Slavík JanKovaříček Matěj-8436 3120
3.Kodym TomášDušek Rostislav-13-4-8  0321
4.Novotný PetrDušek Jakub556  3031
5.Kodym TomášKovaříček Matěj7-1317 3141
6.Slavík JanDušek Jakub457  3051
7.Novotný PetrDušek Rostislav727  3061
8.Kodym TomášDušek Jakub         
9.Novotný PetrKovaříček Matěj         
10.Slavík JanDušek Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavík Jan20Kovaříček Matěj02
Kodym Tomáš11Dušek Rostislav11
Novotný Petr20Dušek Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice AVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna S. OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:6285:201TJ Sokol Ondratice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Janík Michal st.
 
 
Šerý Ondřej
Svoboda David
 
 
9-11-89-62301
2.Janík Michal st.Dvořák Jakub593  3011
3.Orság DavidŠerý Ondřej-8567 3121
4.Beneš Jan ml.Svoboda David4-112-14133231
5.Orság DavidDvořák Jakub1062  3041
6.Janík Michal st.Svoboda David375  3051
7.Beneš Jan ml.Šerý Ondřej5511  3061
8.Orság DavidSvoboda David         
9.Beneš Jan ml.Dvořák Jakub         
10.Janík Michal st.Šerý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janík Michal st.20Dvořák Jakub02
Orság David20Šerý Ondřej02
Beneš Jan ml.20Svoboda David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Hranice AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3532, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:20224:284SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
-6-5-4  0301
2.Jemelka IvanLysek Tomáš8-9-10-8 1302
3.Sohr RadovanHenžel Michal-6-995-62303
4.Jemelka LiborZáškodný Marek-5-4-3  0304
5.Sohr RadovanLysek Tomáš5-9-10883214
6.Jemelka IvanZáškodný Marek-4-3-7  0315
7.Jemelka LiborHenžel Michal7-108-12-62316
8.Sohr RadovanZáškodný Marek-5-7-6  0316
9.Jemelka LiborLysek Tomáš         
10.Jemelka IvanHenžel Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jemelka Ivan02Lysek Tomáš11
Sohr Radovan11Henžel Michal20
Jemelka Libor02Záškodný Marek20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy