Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0100:34TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rek Martin AdamSlavíček Jan ml.6210  3010
2.Pfleger MichalSládek Ondřej745  3020
3.Michlík MichalWO    3030
4.Rek Martin AdamSládek Ondřej         
5.Pfleger MichalSlavíček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rek Martin Adam10Slavíček Jan ml.01
Pfleger Michal10Sládek Ondřej01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1107:61TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák VítTruchlík Maxim586  3010
2.Benák JanSvoboda Sebastian-7361 3120
3.Rochowanski JanKuboš Filip3108  3030
4.Benák VítSvoboda Sebastian532  30  
5.Benák JanTruchlík Maxim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Benák Vít10Truchlík Maxim01
Benák Jan10Svoboda Sebastian01
Rochowanski Jan10Kuboš Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:984:112SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajda JonášKaucký Jakub-10-12-5  0301
2.Kopecký MichaelPisár Jan-9-8-9  0302
3.Kaucký FilipStach Matěj-5-99-6 1303
4.Gajda JonášPisár Jan         
5.Kopecký MichaelKaucký Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gajda Jonáš01Kaucký Jakub10
Kopecký Michael01Pisár Jan10
Kaucký Filip01Stach Matěj10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy