Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: M13
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HamrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:5163:110TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Magyar JakubMandat Marek211  3010
2.Slavíčková EliškaMartinek Lukáš8-9-9-11 1311
3.         
4.Magyar JakubMartinek Lukáš-913-101093221
5.Slavíčková EliškaMandat Marek233  3031

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Magyar Jakub20Mandat Marek02
Slavíčková Eliška11Martinek Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: M13
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HamrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:989:121TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voborský VojtěchLebeda Lukáš-6-6-5  0301
2.Laube MartinAlinčová Michaela-8-55-9 1302
3.Martinec OndřejNemčík Marek611-5-4-62303
4.Voborský VojtěchAlinčová Michaela         
5.Laube MartinLebeda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Voborský Vojtěch01Lebeda Lukáš10
Laube Martin01Alinčová Michaela10
Martinec Ondřej01Nemčík Marek10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 1 Kategorie: M13
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HamrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:4146:117SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda KristianDobeš Tomáš ml.473  3010
2.Kodeš DavidBartoňová Anna8512  3020
3.Tesárek ŠimonLorenzová Amálie-810-55-12321
4.Svoboda KristianBartoňová Anna79-73 3131
5.Kodeš DavidDobeš Tomáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Svoboda Kristian20Dobeš Tomáš ml.01
Kodeš David10Bartoňová Anna02
Tesárek Šimon01Lorenzová Amálie10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy