Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20526:456TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Zábranský Hynek
März Ondřej
 
 
6-78-893210
2.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Hořan Marek
Šleis Petr
 
 
678  3020
3.Ruckauf MichalŠleis Petr475  3030
4.Hofman MartinHořan Marek89-9-8-82331
5.Šmíd JosefZábranský Hynek87-88 3141
6.Hofman Petr ml.März Ondřej-710-6-1 1342
7.Hofman MartinŠleis Petr8-7-86-92343
8.Šmíd JosefHořan Marek-9-7-3  0344
9.Hofman Petr ml.Zábranský Hynek956  3054
10.Ruckauf MichalMärz Ondřej557  3064
11.Šmíd JosefŠleis Petr796  3074
12.Hofman Petr ml.Hořan Marek-7939 3184
13.Ruckauf MichalZábranský Hynek636  3094
14.Hofman MartinMärz Ondřej-5-10-9  0395
15.Hofman Petr ml.Šleis Petr6-446 31105
16.Ruckauf MichalHořan Marek5    10  
17.Hofman MartinZábranský Hynek         
18.Šmíd JosefMärz Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ruckauf Michal30Šleis Petr13
Hofman Martin03Hořan Marek21
Šmíd Josef21Zábranský Hynek03
Hofman Petr ml.31März Ondřej21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol TěněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18538:466TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Tran Duc Martin Lam
Hoang Tony
 
 
-87-98-102301
2.Ungr Jan II.
Dobrý Václav
 
 
Havránek Petr
Egermaier Jakub
 
 
988  3011
3.Dobrý VáclavHoang Tony-76-88-72312
4.Poch PavelTran Duc Martin Lam9-677 3122
5.Ungr Jan II.Egermaier Jakub9-34-1043232
6.Dvořák JaroslavHavránek Petr5-91111 3142
7.Poch PavelHoang Tony9-11-6883252
8.Ungr Jan II.Tran Duc Martin Lam5-9-8-8 1353
9.Dvořák JaroslavEgermaier Jakub555  3063
10.Dobrý VáclavHavránek Petr910-54 3173
11.Ungr Jan II.Hoang Tony118-85 3183
12.Dvořák JaroslavTran Duc Martin Lam4107  3093
13.Dobrý VáclavEgermaier Jakub-911811 31103
14.Poch PavelHavránek Petr         
15.Dvořák JaroslavHoang Tony         
16.Dobrý VáclavTran Duc Martin Lam         
17.Poch PavelEgermaier Jakub         
18.Ungr Jan II.Havránek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobrý Václav21Hoang Tony12
Poch Pavel20Tran Duc Martin Lam12
Ungr Jan II.21Egermaier Jakub03
Dvořák Jaroslav30Havránek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38623:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Josef
Hájek Milan
 
 
Sýkora František
Adam Ondřej
 
 
8116  3010
2.Vild Jan
Kubík Libor
 
 
Hošťálek Josef
Kalavský Marcel
 
 
-3-857103220
3.Kubík LiborAdam Ondřej-3-7-4  0321
4.Toman JosefKalavský Marcel5107  3031
5.Hájek MilanHošťálek Josef79-79 3141
6.Vild JanSýkora František7-9-88-52342
7.Toman JosefAdam Ondřej-9-9-10  0343
8.Hájek MilanKalavský Marcel-4-5-7  0344
9.Vild JanHošťálek Josef6-88-6113254
10.Kubík LiborSýkora František-10-6-6  0355
11.Hájek MilanAdam Ondřej-5-5-6  0356
12.Vild JanKalavský Marcel4-4-8-6 1357
13.Kubík LiborHošťálek Josef-5-67-8 1358
14.Toman JosefSýkora František78-8-2-92359
15.Vild JanAdam Ondřej5-88-563269
16.Kubík LiborKalavský Marcel8-887 3179
17.Toman JosefHošťálek Josef-9998 3189
18.Hájek MilanSýkora František-97-9983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubík Libor13Adam Ondřej31
Toman Josef22Kalavský Marcel22
Hájek Milan22Hošťálek Josef13
Vild Jan22Sýkora František31
Počet diváků: 54489



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10424:282TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Václav
Hodek Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
Malík Roman
Soukup Zdeněk
 
 
-598-7-92311
3.Hach VáclavMalík Roman7-895 3121
4.Zoubele Slavomír ml.Soukup Zdeněk96-5-7103231
5.Hodek MartinHaišman Jaroslav1088  3041
6.Šilhánek MartinWO    3051
7.Zoubele Slavomír ml.Malík Roman-8843 3161
8.Hodek MartinSoukup Zdeněk86-53 3171
9.Šilhánek MartinHaišman Jaroslav9108  3081
10.Hach VáclavWO    3091
11.Hodek MartinMalík Roman10-86-6832101
12.Šilhánek MartinSoukup Zdeněk         
13.Hach VáclavHaišman Jaroslav         
14.Zoubele Slavomír ml.         
15.Šilhánek MartinMalík Roman         
16.Hach VáclavSoukup Zdeněk         
17.Zoubele Slavomír ml.Haišman Jaroslav         
18.Hodek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hach Václav10Malík Roman03
Zoubele Slavomír ml.20Soukup Zdeněk02
Hodek Martin30Haišman Jaroslav02
Šilhánek Martin10   
WO30WO03
bez př.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy