Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:55Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20526:459TJ Sokol Horní Bělá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plic Bohumil
Cach Jaroslav
 
 
Lysák Stanislav
Krajdl Roman
 
 
59-710 3110
2.Šípek Josef
Šípek Filip
 
 
Tomášek Martin
Dobrý Jan
 
 
6107  3020
3.Hruška VáclavKrajdl Roman-7-10-9  0321
4.Plic BohumilLysák Stanislav53-5-8-72322
5.Šípek FilipDobrý Jan8-798 3132
6.Šípek JosefTomášek Martin7-46-653242
7.Plic BohumilKrajdl Roman666  3052
8.Šípek FilipLysák Stanislav-87-6-9 1353
9.Šípek JosefDobrý Jan-104810 3163
10.Hruška VáclavTomášek Martin98-4-6-72364
11.Šípek FilipKrajdl Roman-996-573274
12.Šípek JosefLysák Stanislav755  3084
13.Cach JaroslavDobrý Jan545  3094
14.Plic BohumilTomášek Martin85-49 31104
15.Šípek JosefKrajdl Roman-78910 31  
16.Cach JaroslavLysák Stanislav         
17.Plic BohumilDobrý Jan         
18.Šípek FilipTomášek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Václav02Krajdl Roman12
Plic Bohumil21Lysák Stanislav21
Šípek Filip21Dobrý Jan03
Šípek Josef30Tomášek Martin12
Cach Jaroslav10   
Počet diváků: 19799



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hadačka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hadačka 105, VýrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32379:453TJ Sokol Skomelno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Václav ml.
Horyna Luboš
 
 
Levora Karel
Hofman Petr st.
 
 
10-866 3110
2.Šimandl Václav
Vojáček Petr
 
 
Vimpel Jan
Palek Vladimír
 
 
-97-10-9 1311
3.Kadavý Václav ml.Levora Karel-10-9-7  0312
4.Šimandl VáclavVimpel Jan-6-68-8 1313
5.Vojáček PetrPalek Vladimír-65-9-8 1314
6.Horyna LubošHofman Petr st.-4-47-7 1315
7.Šimandl VáclavLevora Karel-9-6-7  0316
8.Vojáček PetrVimpel Jan-9-8-3  0317
9.Horyna LubošPalek Vladimír-810129 3127
10.Kadavý Václav ml.Hofman Petr st.-99-99-62328
11.Vojáček PetrLevora Karel-10-7-9  0329
12.Horyna LubošVimpel Jan-7-9-6  03210
13.Kadavý Václav ml.Palek Vladimír         
14.Šimandl VáclavHofman Petr st.         
15.Horyna LubošLevora Karel         
16.Kadavý Václav ml.Vimpel Jan         
17.Šimandl VáclavPalek Vladimír         
18.Vojáček PetrHofman Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadavý Václav ml.02Levora Karel30
Šimandl Václav02Vimpel Jan30
Vojáček Petr03Palek Vladimír11
Horyna Luboš12Hofman Petr st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29656:538SKUŘ Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákora Ladislav ml.
Městka Petr
 
 
Janečková Jaroslava
Havel Miroslav
 
 
76-10-563210
2.Horek Daniel
Wimmer Adam
 
 
Janeček Jaroslav
Krátký Petr
 
 
5-108-6-62311
3.Čákora Ladislav ml.Janeček Jaroslav-12-6106-102312
4.Horek DanielHavel Miroslav6-6-3-7 1313
5.Wimmer JanKrátký Petr8-92-10103223
6.Městka PetrJanečková Jaroslava466  3033
7.Horek DanielJaneček Jaroslav-84-97-62334
8.Wimmer JanHavel Miroslav3-9119 3144
9.Městka PetrKrátký Petr-759-863254
10.Čákora Ladislav ml.Janečková Jaroslava-12-9-12  0355
11.Wimmer JanJaneček Jaroslav55-53 3165
12.Městka PetrHavel Miroslav-9-8-6  0366
13.Čákora Ladislav ml.Krátký Petr8WO   3076
14.Horek DanielJanečková Jaroslava552  3086
15.Městka PetrJaneček Jaroslav469  3096
16.Čákora Ladislav ml.Havel Miroslav9-8-10-8 1397
17.Horek DanielKrátký PetrWO    30107
18.Wimmer JanJanečková Jaroslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čákora Ladislav ml.13Janeček Jaroslav22
Horek Daniel12Havel Miroslav31
Wimmer Jan30Krátký Petr03
Městka Petr31Janečková Jaroslava12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16528:415Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora David
Vintr Josef
 
 
Vokurka Jaroslav
Bednář Radomír
 
 
98-114 3110
2.Boháč Jaroslav
Bistřický David
 
 
Duraj Vojtěch
Šauer David
 
 
677  3020
3.Bistřický DavidBednář Radomír7-999 3130
4.Vintr JosefDuraj Vojtěch9-86-8-82331
5.Sýkora DavidVokurka Jaroslav-9983 3141
6.Boháč JaroslavŠauer David5-59-3-62342
7.Vintr JosefBednář Radomír7-10-12943252
8.Sýkora DavidDuraj Vojtěch3-984 3162
9.Boháč JaroslavVokurka Jaroslav7913  3072
10.Bistřický DavidŠauer David1085  3082
11.Sýkora DavidBednář Radomír65-126 3192
12.Boháč JaroslavDuraj Vojtěch-118-10-7 1393
13.Bistřický DavidVokurka JaroslavWO    30103
14.Vintr JosefŠauer David         
15.Boháč JaroslavBednář Radomír         
16.Bistřický DavidDuraj Vojtěch         
17.Vintr JosefVokurka Jaroslav         
18.Sýkora DavidŠauer David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bistřický David20Bednář Radomír03
Vintr Josef11Duraj Vojtěch21
Sýkora David30Vokurka Jaroslav02
Boháč Jaroslav12Šauer David11
WO10WO01
Počet diváků: 33837



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany CVrchní
rozhodčí:
Alexa Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37669:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Ondřej
Krš Richard
 
 
Šperl Jan
Sloup Pavel
 
 
6-9-10673210
2.Janda Vladimír
Benedikt Jiří
 
 
Dudl Šimon
Zoubele Slavomír
 
 
759  3020
3.Krš RichardŠperl Jan-89-117-92321
4.Benedikt JiříSloup Pavel-98714 3131
5.Niedermayer OndřejZoubele Slavomír78-49 3141
6.Janda VladimírDudl Šimon-559-8-102342
7.Benedikt JiříŠperl Jan-9-9-4  0343
8.Alexa VlastimilSloup Pavel-3-4-6  0344
9.Janda VladimírZoubele Slavomír611-74 3154
10.Krš RichardDudl Šimon-7-9-9  0355
11.Alexa VlastimilŠperl Jan-77-7-2 1356
12.Janda VladimírSloup Pavel-582-853266
13.Krš RichardZoubele Slavomír-7-117-5 1367
14.Benedikt JiříDudl Šimon75-63 3177
15.Janda VladimírŠperl Jan-4769 3187
16.Krš RichardSloup Pavel136-48 3197
17.Benedikt JiříZoubele Slavomír4-1010-12-32398
18.Alexa VlastimilDudl Šimon-5-86-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krš Richard13Šperl Jan31
Benedikt Jiří22Sloup Pavel13
Niedermayer Ondřej10Zoubele Slavomír22
Janda Vladimír31Dudl Šimon31
Alexa Vlastimil03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Líně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:39564:635TJ Sokol Lhůta B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolesa David
Olšák David
 
 
Komanec Pavel
Dvořák Petr
 
 
666  3010
2.Procházka Filip
Housar Ivo
 
 
Glazar František
Kallmünzer Luboš
 
 
-8-9-7  0311
3.Housar IvoKallmünzer Luboš9-495 3121
4.Olšák DavidKomanec Pavel8-14-3663231
5.Procházka FilipDvořák Petr-3-5-5  0332
6.Kolesa DavidGlazar František-79-6-1 1333
7.Olšák DavidKallmünzer Luboš-7-7-7  0334
8.Procházka FilipKomanec Pavel-49-12-9 1335
9.Kolesa DavidDvořák Petr953  3045
10.Housar IvoGlazar František-75-8663255
11.Procházka FilipKallmünzer Luboš-10710-653265
12.Kolesa DavidKomanec Pavel-7969 3175
13.Housar IvoDvořák Petr-89-8-6 1376
14.Olšák DavidGlazar František-10-4-7  0377
15.Kolesa DavidKallmünzer Luboš5-8104 3187
16.Housar IvoKomanec Pavel-6-49-9 1388
17.Olšák DavidDvořák Petr-5-7-1  0389
18.Procházka FilipGlazar František-5-6-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Housar Ivo22Kallmünzer Luboš13
Olšák David13Komanec Pavel22
Procházka Filip13Dvořák Petr31
Kolesa David31Glazar František31
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy