Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod Radhoštěm BVrchní
rozhodčí:
Kokinopulos Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38600:647Orel Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semela Pavel
Šubčík Leopold
 
 
Krejčiřík David
Hochfelder Tomáš
 
 
-4-4101093210
2.Kokinopulos Miroslav
Círek Daniel
 
 
Zámečníková Iveta
Šaur David
 
 
-575-8-52311
3.Semela PavelŠaur David-9-8-5  0312
4.Kokinopulos MiroslavZámečníková Iveta688  3022
5.Círek DanielHochfelder Tomáš-10-585-32323
6.Šubčík LeopoldKrejčiřík David-5-7-8  0324
7.Kokinopulos MiroslavŠaur David-6-841053234
8.Círek DanielZámečníková Iveta-10-88-8 1335
9.Šubčík LeopoldHochfelder Tomáš578  3045
10.Semela PavelKrejčiřík David-4-8-6  0346
11.Círek DanielŠaur David-119116 3156
12.Šubčík LeopoldZámečníková Iveta7-10-66-92357
13.Semela PavelHochfelder Tomáš8-7-5-4 1358
14.Kokinopulos MiroslavKrejčiřík David-7-7-5  0359
15.Šubčík LeopoldŠaur David983  3069
16.Semela PavelZámečníková Iveta6102  3079
17.Kokinopulos MiroslavHochfelder Tomáš-106-79-823710
18.Círek DanielKrejčiřík David-5-3-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semela Pavel13Šaur David13
Kokinopulos Miroslav22Zámečníková Iveta22
Círek Daniel13Hochfelder Tomáš31
Šubčík Leopold22Krejčiřík David40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VlčnovVrchní
rozhodčí:
Mlýnek Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Holešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vlčnov 170, 687 61 Vlčnov, velký sál horní hospody - "sokolovny"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4639:357TJ Vlčnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Radomil
Kučera Josef
 
 
Liška Libor
Chvátal Petr st.
 
 
666  3010
2.Kubíček Martin
Mlýnek Přemysl
 
 
Varaďa Marcel
Rys Rudolf
 
 
676  3020
3.Mlýnek PřemyslLiška Libor757  3030
4.Kubíček MartinChvátal Petr st.9117  3040
5.Kolaja RadomilRys Rudolf784  3050
6.Kučera JosefVaraďa Marcel1410  3060
7.Kubíček MartinLiška Libor-8979 3170
8.Kolaja RadomilChvátal Petr st.1099  3080
9.Kučera JosefRys Rudolf3113  3090
10.Mlýnek PřemyslVaraďa Marcel-9859 31100
11.Kolaja RadomilLiška Libor110-83 31110
12.Kučera JosefChvátal Petr st.7815  30120
13.Mlýnek PřemyslRys Rudolf-6345 31130
14.Kubíček MartinVaraďa Marcel341  30140
15.Kučera JosefLiška LiborWO    30150
16.Mlýnek PřemyslChvátal Petr st.5103  30160
17.Kubíček MartinRys Rudolf341  30170
18.Kolaja RadomilVaraďa Marcel455  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlýnek Přemysl40Liška Libor03
Kubíček Martin40Chvátal Petr st.04
Kolaja Radomil40Rys Rudolf04
Kučera Josef30Varaďa Marcel04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VidčeVrchní
rozhodčí:
Kubját Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidče 432, 756 53 Vidče, tělocvična Sahara VidčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:30735:638TJ Vidče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juráň Radek
Hráský Luděk
 
 
Provázek David
Olšák Miroslav
 
 
5-796 3110
2.Vaculín Libor
Knébl Radovan
 
 
Adamec Josef
Skalský Michal
 
 
976  3020
3.Juráň RadekProvázek David-87-9-9 1321
4.Vaculín LiborSkalský Michal-7824 3131
5.Hráský LuděkAdamec Josef-9627 3141
6.Knébl RadovanOlšák Miroslav7-96-1083251
7.Vaculín LiborProvázek David6-9126 3161
8.Hráský LuděkSkalský Michal-99-5343271
9.Knébl RadovanAdamec Josef-121712-1083281
10.Juráň RadekOlšák Miroslav5-9-6993291
11.Hráský LuděkProvázek David-610-11-9 1392
12.Knébl RadovanSkalský Michal186  30102
13.Juráň RadekAdamec Josef-84114 31112
14.Kubját PetrOlšák Miroslav-5-1188-823113
15.Knébl RadovanProvázek David-4-6-8  03114
16.Juráň RadekSkalský Michal386  30124
17.Kubját PetrAdamec Josef96-9-8832134
18.Hráský LuděkOlšák Miroslav-9-8-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juráň Radek31Provázek David31
Vaculín Libor20Skalský Michal04
Hráský Luděk22Adamec Josef04
Knébl Radovan31Olšák Miroslav22
Kubját Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice CVrchní
rozhodčí:
Velan Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26616:586ST AMON Kunovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velan Martin
Volák Marek
 
 
Ježek Miroslav
Dufka Josef
 
 
8109  3010
2.Nožička Jiří
Šimůnek Ondřej
 
 
Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
-78118 3120
3.Volák MarekDufka Josef-11887 3130
4.Nožička JiříJežek Miroslav31010  3040
5.Šimůnek OndřejŠkařupa Petr-5-89753250
6.Velan MartinBobčík Přemysl4-7-49-62351
7.Nožička JiříDufka Josef5-9-8-9 1352
8.Šimůnek OndřejJežek Miroslav668  3062
9.Velan MartinŠkařupa Petr-9-9-10  0363
10.Volák MarekBobčík Přemysl-58-8-8 1364
11.Šimůnek OndřejDufka Josef858  3074
12.Velan MartinUher Adrian6-12-8683284
13.Volák MarekŠkařupa Petr587  3094
14.Nožička JiříBobčík Přemysl-8-4-5  0395
15.Velan MartinDufka Josef897  30105
16.Volák MarekUher Adrian856  30115
17.Nožička JiříŠkařupa Petr-58-69632125
18.Šimůnek OndřejBobčík PřemyslWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volák Marek31Dufka Josef13
Nožička Jiří22Ježek Miroslav02
Šimůnek Ondřej30Škařupa Petr13
Velan Martin22Bobčík Přemysl30
   Uher Adrian02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Vsetín AVrchní
rozhodčí:
Kubík Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Vsetín Sychrov, Mudr Fr.Sovy 97, VsetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37687:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Martin
Kubík Josef
 
 
Málek Tomáš
Laštovka Vojtěch
 
 
69-6-5-62301
2.Kostka Jindřich
Hnátková Kateřina
 
 
Dufek Filip
Račák Filip
 
 
9-1295 3111
3.Čevela MartinRačák Filip-7-99-5 1312
4.Kubík JosefDufek Filip-9-7-8  0313
5.Hnátková KateřinaMálek Tomáš-10866 3123
6.Kostka JindřichLaštovka Vojtěch7-7-511-92324
7.Kubík JosefRačák Filip10-4-9-4 1325
8.Hnátková KateřinaDufek Filip912-810 3135
9.Kostka JindřichMálek Tomáš-889-8-102336
10.Čevela MartinLaštovka Vojtěch533  3046
11.Hnátková KateřinaRačák Filip-58-77-42347
12.Kostka JindřichDufek Filip-288-9103257
13.Čevela MartinMálek Tomáš1087  3067
14.Kubík JosefLaštovka Vojtěch-9-5-4  0368
15.Kostka JindřichRačák Filip9-577 3178
16.Čevela MartinDufek Filip8-76-963288
17.Kubík JosefMálek Tomáš6-8-9-9 1389
18.Hnátková KateřinaLaštovka Vojtěch-6-65883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čevela Martin31Račák Filip31
Kubík Josef04Dufek Filip13
Hnátková Kateřina31Málek Tomáš22
Kostka Jindřich22Laštovka Vojtěch22
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ST Bystřice pod LopeníkemVrchní
rozhodčí:
Mahdal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22606:469TJ ST Bystřice pod Lopeníkem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mahdal Václav
Šopík Marek
 
 
Žák Radek
Mokrý Filip
 
 
974  3010
2.Stuppiello Claudia
Kostka Matěj
 
 
Gazdoš Zdeněk
Volf Jiří
 
 
9310  3020
3.Kostka MatějGazdoš Zdeněk-8-67-3 1321
4.Šopík MarekŽák Radek-98-75-62322
5.Mahdal VáclavMokrý Filip865  3032
6.Stuppiello ClaudiaVolf Jiří445  3042
7.Šopík MarekGazdoš Zdeněk-7-7-6  0343
8.Mahdal VáclavŽák Radek-10-77-9 1344
9.Stuppiello ClaudiaMokrý Filip-57108 3154
10.Kostka MatějVolf Jiří133  3064
11.Mahdal VáclavGazdoš Zdeněk-4-11-5  0365
12.Stuppiello ClaudiaŽák Radek-45-7863275
13.Kostka MatějMokrý Filip85-84 3185
14.Šopík MarekVolf Jiří685  3095
15.Stuppiello ClaudiaGazdoš Zdeněk6-4-8-12 1396
16.Kostka MatějŽák Radek743  30106
17.Šopík MarekMokrý FilipWO    30116
18.Mahdal VáclavVolf Jiří166  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kostka Matěj31Gazdoš Zdeněk40
Šopík Marek12Žák Radek22
Mahdal Václav22Mokrý Filip03
Stuppiello Claudia31Volf Jiří04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy