Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol MorkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná nad VláříRozhodčí:hráčí u stolu
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ul. 410, 768 33 Morkovice, herna st.tenisu, malý sál, I. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32645:617T.J. Sokol Morkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježdík Radek
Miklík Martin
 
 
Kostrhůn Tomáš
Doležel Tomáš st.
 
 
-9-11-9  0301
2.Konečný Lukáš
Mišurec Tomáš
 
 
Trčka Petr
Fojtík Petr
 
 
-8484 3111
3.Konečný LukášFojtík Petr9710  3021
4.Ježdík RadekDoležel Tomáš st.-8-7-6  0322
5.Mišurec TomášTrčka Petr1098  3032
6.Miklík MartinKostrhůn Tomáš-8-4-8  0333
7.Ježdík RadekFojtík Petr64-7-443243
8.Mišurec TomášDoležel Tomáš st.-8-7-9  0344
9.Miklík MartinTrčka Petr95-5-983254
10.Konečný LukášKostrhůn Tomáš8-76-5-102355
11.Mišurec TomášFojtík Petr5116  3065
12.Miklík MartinDoležel Tomáš st.-511-1-3 1366
13.Konečný LukášTrčka Petr2-748 3176
14.Ježdík RadekKostrhůn Tomáš-8-4134-92377
15.Miklík MartinFojtík Petr137-99 3187
16.Konečný LukášDoležel Tomáš st.597  3097
17.Ježdík RadekTrčka Petr5-6-15-10 1398
18.Mišurec TomášKostrhůn Tomáš2-978 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Lukáš31Fojtík Petr04
Ježdík Radek13Doležel Tomáš st.31
Mišurec Tomáš31Trčka Petr13
Miklík Martin22Kostrhůn Tomáš31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín CVrchní
rozhodčí:
Rychlík Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ BojkoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42604:694TJ Bojkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař David
Kopečný Zdeněk st.
 
 
Matějík Richard
Urbánek Jaroslav
 
 
-11-17-5 1301
2.Řehák Lukáš
Huňka Tomáš
 
 
Martinec Radek
Urbánek Jan ml.
 
 
7-1279 3111
3.Chmelař DavidMatějík Richard15-4-55-82312
4.Huňka TomášUrbánek Jaroslav-5-10-5  0313
5.Kopečný Zdeněk st.Martinec Radek-9-7-4  0314
6.Řehák LukášUrbánek Jan ml.99-46 3124
7.Huňka TomášMatějík Richard-7-3-4  0325
8.Kopečný Zdeněk st.Urbánek Jaroslav7-8-71193235
9.Řehák LukášMartinec Radek-911-3-5 1336
10.Chmelař DavidUrbánek Jan ml.-810-7873246
11.Kopečný Zdeněk st.Matějík Richard10-3-5-5 1347
12.Řehák LukášUrbánek Jaroslav-85-5-10 1348
13.Chmelař DavidMartinec Radek-55-8-5 1349
14.Huňka TomášUrbánek Jan ml.865  3059
15.Řehák LukášMatějík Richard-64-5593269
16.Chmelař DavidUrbánek Jaroslav92-97 3179
17.Huňka TomášMartinec Radek-10-3-7  03710
18.Kopečný Zdeněk st.Urbánek Jan ml.9-11-7-10 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař David22Matějík Richard31
Huňka Tomáš13Urbánek Jaroslav22
Kopečný Zdeněk st.13Martinec Radek40
Řehák Lukáš22Urbánek Jan ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK ÚjezdVrchní
rozhodčí:
Búbela Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23622:568SK Újezd

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Filip
Filipiak Jan
 
 
Búbela Pavel
Šindelář Petr
 
 
911-910 3110
2.Martinek Lubomír
Matejička Libor
 
 
Černohous Jan
Krčma Lukáš
 
 
667  3020
3.Filipiak JanŠindelář Petr968  3030
4.Martinek LubomírKrčma Lukáš969  3040
5.Martinek FilipČernohous Jan-566-653250
6.Matejička LiborBúbela Pavel-91-6833260
7.Martinek LubomírŠindelář Petr256  3070
8.Martinek FilipKrčma Lukáš9124  3080
9.Matejička LiborČernohous Jan1010-9-693290
10.Filipiak JanBúbela Pavel9-9-612832100
11.Martinek FilipŠindelář Petr44-713 31110
12.Matejička LiborKrčma Lukáš1065  30120
13.Filipiak JanČernohous JanWO    03121
14.Martinek LubomírBúbela Pavel-8-98-4 13122
15.Matejička LiborŠindelář Petr653  30132
16.Filipiak JanKrčma LukášWO    03133
17.Martinek LubomírČernohous Jan88-97 31143
18.Martinek FilipBúbela Pavel7-7-8-5 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filipiak Jan20Šindelář Petr04
Martinek Lubomír31Krčma Lukáš03
Martinek Filip31Černohous Jan03
Matejička Libor40Búbela Pavel22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nivnice BVrchní
rozhodčí:
Janča Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:46509:587KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miko Lubomír
Turzík Vlastimil
 
 
Čaník Tomáš
Salát Jan
 
 
-67-9-8 1301
2.Hladiš Libor
Janča Tomáš
 
 
Borýsek Jiří
Fibichr Zdeněk
 
 
6-9-10-1 1302
3.Hladiš LiborFibichr Zdeněk-795-5-52303
4.Miko LubomírČaník Tomáš-12-9-10  0304
5.Janča TomášSalát Jan-6-7-9  0305
6.Turzík VlastimilBorýsek Jiří-8-8-4  0306
7.Miko LubomírFibichr Zdeněk-8-7-6  0307
8.Janča TomášČaník Tomáš-8-10-8  0308
9.Turzík VlastimilSalát Jan-8-6-7  0309
10.Hladiš LiborBorýsek Jiří-10-6-9  03010
11.Janča TomášFibichr ZdeněkWO    30110
12.Turzík VlastimilČaník Tomáš-8-9-7  03111
13.Hladiš LiborSalát Jan-69-3-14 13112
14.Miko LubomírBorýsek Jiří-8-4-3  03113
15.Turzík VlastimilFibichr ZdeněkWO    30213
16.Hladiš LiborČaník Tomáš-9-8-7  03214
17.Miko LubomírSalát Jan-68-7-8 13215
18.Janča TomášBorýsek Jiří-108106 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladiš Libor04Fibichr Zdeněk20
Miko Lubomír04Čaník Tomáš40
Janča Tomáš12Salát Jan40
Turzík Vlastimil03Borýsek Jiří31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CVrchní
rozhodčí:
Vidlář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ DrslaviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36641:661TJ Drslavice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzala Josef
Hruška Roman
 
 
Bičan Miroslav
Orlovský Martin
 
 
-7-12-8  0301
2.Vidlář Pavel
Ondrašík Petr
 
 
Kubeš Čeněk
Zemánek Tomáš
 
 
6-9812 3111
3.Vrzala JosefZemánek Tomáš789  3021
4.Ondrašík PetrKubeš Čeněk101113  3031
5.Vidlář PavelOrlovský Martin8-987 3141
6.Hruška RomanBičan Miroslav-8-69-8 1342
7.Ondrašík PetrZemánek Tomáš10116  3052
8.Vidlář PavelKubeš Čeněk-10-8-11  0353
9.Hruška RomanOrlovský Martin8-5108 3163
10.Vrzala JosefBičan Miroslav-7-11-4  0364
11.Vidlář PavelZemánek Tomáš-10686 3174
12.Hruška RomanKubeš Čeněk-7-4-7  0375
13.Vrzala JosefOrlovský Martin6-97-6-72376
14.Ondrašík PetrBičan Miroslav-11-6-6  0377
15.Hruška RomanZemánek Tomáš-8-910-7 1378
16.Vrzala JosefKubeš Čeněk-96-5893288
17.Ondrašík PetrOrlovský Martin4-10-128-82389
18.Vidlář PavelBičan Miroslav-93-3-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrzala Josef22Zemánek Tomáš13
Ondrašík Petr22Kubeš Čeněk22
Vidlář Pavel22Orlovský Martin22
Hruška Roman13Bičan Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST BíloviceVrchní
rozhodčí:
Šiller Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15654:486ST Bílovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiller Jan
Polášek Lukáš
 
 
Hájek Petr
Soviš Radek
 
 
1253  3010
2.Zavadil Antonín
Fibichr Petr
 
 
Fanta Marek st.
Rubáš Josef
 
 
5-10-56-72311
3.Fibichr PetrRubáš Josef1079  3021
4.Zavadil AntonínFanta Marek st.8106  3031
5.Polášek LukášHájek Petr844  3041
6.Šiller JanSoviš Radek4-95-843251
7.Zavadil AntonínRubáš Josef-92-9643261
8.Polášek LukášFanta Marek st.106-98 3171
9.Šiller JanHájek Petr748  3081
10.Fibichr PetrSoviš Radek7-665 3191
11.Polášek LukášRubáš Josef754  30101
12.Šiller JanFanta Marek st.6-6114 31111
13.Fibichr PetrHájek Petr945  30121
14.Zavadil AntonínSoviš Radek7610  30131
15.Šiller JanRubáš Josef-8786 31141
16.Fibichr PetrFanta Marek st.-9569 31151
17.Zavadil AntonínHájek Petr684  30161
18.Polášek LukášSoviš RadekWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fibichr Petr40Rubáš Josef04
Zavadil Antonín40Fanta Marek st.04
Polášek Lukáš30Hájek Petr04
Šiller Jan40Soviš Radek03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy