Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC STEER Mladá Boleslav "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:25 SK Dolní Stakory "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Michal
Kopal Jaroslav
 
 
Ráb Martin
Nekola Michal
 
 
     1301
2.Jonáš Marek st.
Pejta Petr st.
 
 
Marek Jiří
Duda Miroslav
 
 
     3211
3.Ondráček MichalMarek Jiří     3221
4.Pejta Petr st.Duda Miroslav     3031
5.Jonáš Marek st.Ráb Martin     3141
6.Kopal JaroslavNekola Michal     3251
7.Pejta Petr st.Marek Jiří     3161
8.Jonáš Marek st.Duda Miroslav     3171
9.Kopal JaroslavRáb Martin     0372
10.Ondráček MichalNekola Michal     3182
11.Jonáš Marek st.Marek Jiří     3192
12.Kopal JaroslavDuda Miroslav     0393
13.Ondráček MichalRáb Martin     31103
14.Pejta Petr st.Nekola Michal     31113
15.Kopal JaroslavMarek Jiří     32123
16.Ondráček MichalDuda Miroslav     31133
17.Pejta Petr st.Ráb Martin     30143
18.Jonáš Marek st.Nekola Michal     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Michal40Marek Jiří04
Pejta Petr st.40Duda Miroslav13
Jonáš Marek st.40Ráb Martin13
Kopal Jaroslav22Nekola Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo Hradiště "E" - LosersVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19 Sokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Kastner Patrik
 
 
Sucharda David
Antoš Petr
 
 
     3210
2.Ort Marek
Hajlich David
 
 
Bušek Štěpán
Kovařík Tomáš
 
 
     3120
3.Pleticha VladimírKovařík Tomáš     3030
4.Mareš JanAntoš Petr     2331
5.Kastner PatrikBušek Štěpán     3041
6.Ort MarekSucharda David     3051
7.Mareš JanKovařík Tomáš     3061
8.Kastner PatrikAntoš Petr     3271
9.Ort MarekBušek Štěpán     3181
10.Pleticha VladimírSucharda David     3091
11.Kastner PatrikKovařík Tomáš     30101
12.Ort MarekAntoš Petr     32111
13.Pleticha VladimírBušek Štěpán     30121
14.Mareš JanSucharda David     13122
15.Ort MarekKovařík Tomáš     30132
16.Pleticha VladimírAntoš Petr     31142
17.Mareš JanBušek Štěpán     32152
18.Kastner PatrikSucharda David     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pleticha Vladimír40Kovařík Tomáš04
Mareš Jan22Antoš Petr13
Kastner Patrik40Bušek Štěpán04
Ort Marek40Sucharda David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BřeznoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Chotětov "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Václav
Urban Jiří
 
 
Moc Vladimír ml.
Merčák Marek
 
 
     3210
2.Just Miloslav
Žďánský Milan
 
 
Moc Vladimír st.
Morávek Jaroslav
 
 
     3020
3.Folprecht JanMoc Vladimír ml.     2321
4.Urban JiříMerčák Marek     1322
5.Just MiloslavMoc Vladimír st.     1323
6.Drahota VáclavMorávek Jaroslav     3133
7.Urban JiříMoc Vladimír ml.     3143
8.Just MiloslavMerčák Marek     0344
9.Drahota VáclavMoc Vladimír st.     3154
10.Folprecht JanMorávek Jaroslav     3064
11.Just MiloslavMoc Vladimír ml.     2365
12.Drahota VáclavMerčák Marek     1366
13.Folprecht JanMoc Vladimír st.     0367
14.Urban JiříMorávek Jaroslav     3177
15.Drahota VáclavMoc Vladimír ml.     1378
16.Folprecht JanMerčák Marek     0379
17.Urban JiříMoc Vladimír st.     3189
18.Just MiloslavMorávek Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Folprecht Jan13Moc Vladimír ml.31
Urban Jiří31Merčák Marek40
Just Miloslav13Moc Vladimír st.22
Drahota Václav22Morávek Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá p.B. "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Otradovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:25 TTC Bělá p.B. "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peca Antonín
Ginzlová Eva
 
 
Žerava Miroslav
Pivoňka Erik
 
 
     3210
2.Marejka Vítězslav
Dohnalík Leoš
 
 
Žerava Miroslav ml.
Macura Zdeněk
 
 
     3020
3.Peca AntonínMacura Zdeněk     3030
4.Dohnalík LeošŽerava Miroslav ml.     2331
5.Marejka VítězslavŽerava Miroslav     3241
6.Ginzlová EvaPivoňka Erik     3051
7.Dohnalík LeošMacura Zdeněk     1352
8.Marejka VítězslavŽerava Miroslav ml.     3262
9.Ginzlová EvaŽerava Miroslav     3272
10.Peca AntonínPivoňka Erik     3182
11.Marejka VítězslavMacura Zdeněk     1383
12.Ginzlová EvaŽerava Miroslav ml.     3093
13.Peca AntonínŽerava Miroslav     30103
14.Dohnalík LeošPivoňka Erik     31113
15.Ginzlová EvaMacura Zdeněk     30123
16.Peca AntonínŽerava Miroslav ml.     31133
17.Dohnalík LeošŽerava Miroslav     03134
18.Marejka VítězslavPivoňka Erik     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peca Antonín40Macura Zdeněk22
Dohnalík Leoš13Žerava Miroslav ml.13
Marejka Vítězslav31Žerava Miroslav13
Ginzlová Eva40Pivoňka Erik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Chotětov "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TTC Josefův Důl "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Bezděk Jiří ml.
Pácha Robin
 
 
     3110
2.Vinklář Jan
Tešla Miroslav
 
 
Ďurfina Karel
Bříška Jan
 
 
     2311
3.Sekelský Jan st.Ďurfina Karel     3121
4.Vinklář JanPácha Robin     0322
5.Novotný JosefBezděk Jiří ml.     3032
6.Tešla MiroslavBříška Jan     0333
7.Vinklář JanĎurfina Karel     0334
8.Novotný JosefPácha Robin     2335
9.Tešla MiroslavBezděk Jiří ml.     3145
10.Sekelský Jan st.Bříška Jan     3055
11.Novotný JosefĎurfina Karel     3165
12.Tešla MiroslavPácha Robin     1366
13.Sekelský Jan st.Bezděk Jiří ml.     3276
14.Vinklář JanBříška Jan     0377
15.Tešla MiroslavĎurfina Karel     0378
16.Sekelský Jan st.Pácha Robin     2379
17.Vinklář JanBezděk Jiří ml.     23710
18.Novotný JosefBříška Jan     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekelský Jan st.31Ďurfina Karel22
Vinklář Jan04Pácha Robin40
Novotný Josef31Bezděk Jiří ml.13
Tešla Miroslav13Bříška Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2008 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22 AŠ Mladá Boleslav "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Školník Luboš
Hovorka Karel
 
 
Vaňousek Miroslav
Běloubek Roman
 
 
     3010
2.Sluka Čeněk
Heilek Miroslav
 
 
Vtelenský Josef
Čuban Zdeněk
 
 
     3020
3.Heilek MiroslavČuban Zdeněk     3230
4.Hovorka KarelVaňousek Miroslav     3240
5.Školník LubošVtelenský Josef     3050
6.Sluka ČeněkBěloubek Roman     3260
7.Vyhnánek JaroslavČuban Zdeněk     1361
8.Školník LubošVaňousek Miroslav     3071
9.Sluka ČeněkVtelenský Josef     3081
10.Heilek MiroslavBěloubek Roman     1382
11.Školník LubošČuban Zdeněk     3092
12.Sluka ČeněkVaňousek Miroslav     31102
13.Heilek MiroslavVtelenský Josef     31112
14.Vyhnánek JaroslavBěloubek Roman     32122
15.Sluka ČeněkČuban Zdeněk     32132
16.Heilek MiroslavVaňousek Miroslav     30142
17.Vyhnánek JaroslavVtelenský Josef     13143
18.Školník LubošBěloubek Roman     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heilek Miroslav31Čuban Zdeněk13
Hovorka Karel10Vaňousek Miroslav04
Školník Luboš40Vtelenský Josef13
Sluka Čeněk40Běloubek Roman13
Vyhnánek Jaroslav12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy