Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37582:611SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Kuba Josef
 
 
Pisár Jan
Podrazil Václav
 
 
-145139 3110
2.Vaňásek Jiří
De Filippo Martin
 
 
Ezr Václav
Gajda Jonáš
 
 
-97-910-62311
3.Kuba JosefEzr Václav-17-8-4 1312
4.De Filippo MartinPisár Jan-7-7-7  0313
5.Vaňásek JiříPodrazil Václav9-65-993223
6.Belopotočan RomanGajda Jonáš336  3033
7.De Filippo MartinEzr Václav-8-7-6  0334
8.Vaňásek JiříPisár Jan-5-4-8  0335
9.Belopotočan RomanPodrazil Václav7-85-763245
10.Kuba JosefGajda Jonᚎ3-115-9103255
11.Kočvara MartinEzr Václav-8-9-9  0356
12.Belopotočan RomanPisár Jan-610-78-82357
13.Kuba JosefPodrazil Václav4-6-7-6 1358
14.De Filippo MartinGajda Jonáš1094  3068
15.Belopotočan RomanEzr Václav9108  3078
16.Kuba JosefPisár Jan-9-7-7  0379
17.De Filippo MartinPodrazil Václav-12-7-8  03710
18.Kočvara MartinGajda Jonáš5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef13Ezr Václav31
De Filippo Martin13Pisár Jan40
Vaňásek Jiří11Podrazil Václav22
Belopotočan Roman31Gajda Jonáš03
Kočvara Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Chlumský Petr
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19513:446AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Strejc Filip
 
 
Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
-9-99-10 1301
2.Zlámal Jaromír
Sochor David
 
 
Důra Matouš
Pachner Jan
 
 
12611  3011
3.Strejc FilipDůra Matouš484  3021
4.Havlíček TomášCopák František-2-9-4  0322
5.Sochor DavidKirchman Ondřej-7105-7-62323
6.Zlámal JaromírPachner Jan362  3033
7.Havlíček TomášDůra Matouš89-97 3143
8.Sochor DavidCopák František5-479 3153
9.Zlámal JaromírKirchman Ondřej916  3063
10.Strejc FilipPachner Jan12910  3073
11.Sochor DavidDůra Matouš-6-5-6  0374
12.Zlámal JaromírCopák František9-1046 3184
13.Strejc FilipKirchman Ondřej9-6-94113294
14.Havlíček TomášPachner Jan-12-876432104
15.Zlámal JaromírDůra Matouš86   20  
16.Strejc FilipCopák František         
17.Havlíček TomášKirchman Ondřej         
18.Sochor DavidPachner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip30Důra Matouš12
Havlíček Tomáš21Copák František12
Sochor David12Kirchman Ondřej12
Zlámal Jaromír30Pachner Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Drbohlav Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Schoř Lukáš
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Jančička Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:36539:565TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Žaloudík Jan
Žák Jan
 
 
310-65 3110
2.Hruška Václav ml.
Hervert Josef
 
 
Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
-107-9-5 1311
3.Tschakert Tomᚎák Jan-6-7-10  0312
4.Hruška Václav ml.Levora Vojtěch84-99 3122
5.Hervert JosefHobl Lukáš-6-3-4  0323
6.Pinka JanŽaloudík Jan-7-8-8  0324
7.Hruška Václav ml.Žák Jan57-10-12103234
8.Hervert JosefLevora Vojtěch-6-5-7  0335
9.Pinka JanHobl Lukáš-1369-823245
10.Tschakert Tomᚎaloudík Jan-9-10-6  0346
11.Hervert JosefŽák Jan-7-9-11  0347
12.Pinka JanLevora Vojtěch923  3057
13.Tschakert TomášHobl Lukáš11-7-6-8 1358
14.Hruška Václav ml.Žaloudík Jan-7-8-6  0359
15.Pinka JanŽák Jan9105  3069
16.Tschakert TomášLevora Vojtěch824  3079
17.Hruška Václav ml.Hobl Lukáš-2-88-7 13710
18.Hervert JosefŽaloudík Jan-5-5-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš13Žák Jan22
Hruška Václav ml.22Levora Vojtěch13
Hervert Josef03Hobl Lukáš31
Pinka Jan31Žaloudík Jan30
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Bíma Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31630:607SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
6-9-7-5 1301
2.Fencl Jakub
Keller Filip
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
8-610-693211
3.Keller FilipObertík Milan-7-49-4 1312
4.Bořík MilanDráždil Roman-6-8-8  0313
5.Fencl JakubPour Pavel ml.868  3023
6.Bíma MiroslavKříž Dominik8-688 3133
7.Bořík MilanObertík Milan-8-6-4  0334
8.Fencl JakubDráždil Roman538  3044
9.Bíma MiroslavPour Pavel ml.-6256 3154
10.Keller FilipKříž Dominik4-46-10-92355
11.Fencl JakubObertík Milan53-38 3165
12.Bíma MiroslavDráždil Roman-10579 3175
13.Keller FilipPour Pavel ml.6129  3085
14.Bořík MilanKříž Dominik-11-84-10 1386
15.Bíma MiroslavObertík Milan9-9-9453296
16.Keller FilipDráždil Roman9-48-3-92397
17.Bořík MilanPour Pavel ml.-9-61181232107
18.Fencl JakubKříž Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip13Obertík Milan22
Bořík Milan13Dráždil Roman22
Fencl Jakub30Pour Pavel ml.04
Bíma Miroslav40Kříž Dominik21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27591:540TJ Tatran KRPA Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Koubek Vojtěch
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
-107-8-2 1301
2.Matýsek Libor
Voňka Jakub
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
8-5107 3111
3.Matýsek LiborHubáček Filip-9-615-8 1312
4.Rýgl VojtěchCalta David98-55 3122
5.Koubek VojtěchHeinzl Lukáš410-67 3132
6.Voňka JakubBorovka Tomáš-5-1412-5 1333
7.Rýgl VojtěchHubáček Filip8-6-7483243
8.Koubek VojtěchCalta David-4-7-10  0344
9.Voňka JakubHeinzl Lukáš726  3054
10.Matýsek LiborBorovka Tomáš64-102 3164
11.Koubek VojtěchHubáček Filip-8-10-8  0365
12.Voňka JakubCalta David-7-109-8 1366
13.Matýsek LiborHeinzl Lukáš388  3076
14.Rýgl VojtěchBorovka Tomáš52-97 3186
15.Voňka JakubHubáček Filip1342  3096
16.Matýsek LiborCalta David-67-99732106
17.Rýgl VojtěchHach Martin766  30  
18.Koubek VojtěchBorovka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matýsek Libor31Hubáček Filip22
Rýgl Vojtěch30Calta David22
Koubek Vojtěch12Heinzl Lukáš03
Voňka Jakub22Borovka Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Pusch František
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Absolonová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18523:416SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
Drechsler Dušan
Kocura Jiří
 
 
-958-8-52301
2.Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
9-7-68-102302
3.Gireth PavelPejša Karel ml.384  3012
4.Zikmund AdamFaktor Radovan-95-811103222
5.Kaněra JanDrechsler Dušan591  3032
6.Medek JosefKocura Jiří375  3042
7.Zikmund AdamPejša Karel ml.-8-107-5 1343
8.Kaněra JanFaktor Radovan-6-6-6  0344
9.Medek JosefDrechsler Dušan266  3054
10.Gireth PavelKocura Jiří627  3064
11.Kaněra JanPejša Karel ml.667  3074
12.Medek JosefFaktor Radovan8-1084 3184
13.Gireth PavelDrechsler Dušan-21176 3194
14.Zikmund AdamKocura Jiří4-93-9832104
15.Medek JosefPejša Karel ml.6-10   11  
16.Gireth PavelFaktor Radovan         
17.Zikmund AdamDrechsler Dušan         
18.Kaněra JanKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gireth Pavel30Pejša Karel ml.12
Zikmund Adam21Faktor Radovan12
Kaněra Jan21Drechsler Dušan03
Medek Josef30Kocura Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11426:343TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda Jáchym
Benák Vít
 
 
Dolejší Stanislav
Trajhan Miroslav
 
 
-636-843210
2.Knobloch Miroslav
Dvořák Petr
 
 
Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
9-8-5863220
3.Knobloch MiroslavPych Luděk ml.-857-893230
4.Dvořák PetrDolejší Stanislav959  3040
5.Benák VítTrajhan Miroslav59-94 3150
6.Zacharda JáchymKyncl Jiří1298  3060
7.Dvořák PetrPych Luděk ml.-58512 3170
8.Benák VítDolejší Stanislav665  3080
9.Zacharda JáchymTrajhan Miroslav12-9-9853290
10.Knobloch MiroslavKyncl Jiří7-11910 31100
11.Benák VítPych Luděk ml.8-9   11  
12.Zacharda JáchymDolejší Stanislav3    10  
13.Knobloch MiroslavTrajhan Miroslav         
14.Dvořák PetrKyncl Jiří         
15.Zacharda JáchymPych Luděk ml.         
16.Knobloch MiroslavDolejší Stanislav         
17.Dvořák PetrTrajhan Miroslav         
18.Benák VítKyncl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knobloch Miroslav20Pych Luděk ml.02
Dvořák Petr20Dolejší Stanislav02
Benák Vít20Trajhan Miroslav02
Zacharda Jáchym20Kyncl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Rochowanski Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Haralík Stanislav
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32331:429SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Ambrož Adam
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-79-108-82301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
-66-4-7 1302
3.Janoštík PetrPeko Štefan-2-7-8  0303
4.Bucifal AlešMaruniak Dominik-9-7-7  0304
5.Ambrož AdamRozínek Vojtěch-2-6-4  0305
6.Nejedlý PetrNovotný Petr-6-109-7 1306
7.Bucifal AlešPeko Štefan-6-6-3  0307
8.Ambrož AdamMaruniak Dominik6-8-13-8 1308
9.Nejedlý PetrRozínek Vojtěch-58-78-82309
10.Janoštík PetrNovotný Petr76-10-733219
11.Ambrož AdamPeko Štefan-9-8-6  03110
12.Nejedlý PetrMaruniak Dominik         
13.Janoštík PetrRozínek Vojtěch         
14.Bucifal AlešNovotný Petr         
15.Nejedlý PetrPeko Štefan         
16.Janoštík PetrMaruniak Dominik         
17.Bucifal AlešRozínek Vojtěch         
18.Ambrož AdamNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoštík Petr11Peko Štefan30
Bucifal Aleš02Maruniak Dominik20
Ambrož Adam03Rozínek Vojtěch20
Nejedlý Petr02Novotný Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33436:510Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
-10-7-8  0301
2.Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
Legát Petr
Důra Matouš
 
 
86-57 3111
3.Kuba JosefKirchman Ondřej-2-4-6  0312
4.Kočvara MartinCopák František-7-7-9  0313
5.De Filippo MartinLegát Petr-710814 3123
6.Belopotočan RomanDůra Matouš-4778 3133
7.Kočvara MartinKirchman Ondřej12-9-3-5 1334
8.De Filippo MartinCopák František-4-5-7  0335
9.Belopotočan RomanLegát Petr899  3045
10.Kuba JosefDůra Matouš-13-9-10  0346
11.De Filippo MartinKirchman Ondřej-7-7-8  0347
12.Belopotočan RomanCopák František-1175-8-32348
13.Kuba JosefLegát Petr42-10-4-82349
14.Kočvara MartinDůra Matouš-9-57-8 13410
15.Belopotočan RomanKirchman OndřejWO    03  
16.Kuba JosefCopák František         
17.Kočvara MartinLegát Petr         
18.De Filippo MartinDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef03Kirchman Ondřej30
Kočvara Martin03Copák František30
De Filippo Martin12Legát Petr12
Belopotočan Roman21Důra Matouš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Bruk Martin
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35677:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
Pisár Jan
Podrazil Václav
 
 
8-9-87-42301
2.Zlámal Jaromír
Sochor David
 
 
Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
8-6-810-92302
3.Strejc FilipEzr Václav8-598 3112
4.Havlíček TomášPisár Jan-4-6-8  0313
5.Sochor DavidPodrazil Václav-13-910-10 1314
6.Zlámal JaromírBeran Matěj733  3024
7.Havlíček TomášEzr Václav9-97-8-62325
8.Sochor DavidPisár Jan-9-7-2  0326
9.Zlámal JaromírPodrazil Václav469  3036
10.Strejc FilipBeran Matěj52-101 3146
11.Sochor DavidEzr Václav-6-7-5  0347
12.Zlámal JaromírPisár Jan-983-853257
13.Strejc FilipPodrazil Václav63-88 3167
14.Havlíček TomášBeran Tomᚎ-967-11-82368
15.Zlámal JaromírEzr Václav-7389 3178
16.Strejc FilipPisár Jan998  3088
17.Havlíček TomášPodrazil Václav-9-85-9 1389
18.Sochor DavidBeran Tomáš511-5-773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strejc Filip40Ezr Václav22
Havlíček Tomáš04Pisár Jan22
Sochor David13Podrazil Václav22
Zlámal Jaromír40Beran Matěj02
   Beran Tomáš11
Počet diváků: 3
- z důvodu nefunkčnosti internetu psáno klasickou metodou, Matěj Beran (Niňo) - ŽK - hanlivý výkřik + hození pálky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Schoř Lukáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Krupka Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32728:650TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
-995-10-72301
2.Hruška Václav ml.
Hervert Josef
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
4-7-10-8 1302
3.Tschakert TomášObertík Milan9-10-8-9 1303
4.Hruška Václav ml.Dráždil Roman8-63-10-82304
5.Hervert JosefKříž Dominik89-3-6-82305
6.Pinka JanPour Pavel ml.8-7511 3115
7.Hruška Václav ml.Obertík Milan-6-888-112316
8.Hervert JosefDráždil Roman-26-5-8 1317
9.Pinka JanKříž Dominik729  3027
10.Tschakert TomášPour Pavel ml.495  3037
11.Hervert JosefObertík Milan-7-69-10 1338
12.Pinka JanDráždil Roman4-8-7533248
13.Tschakert TomášKříž Dominik312  3058
14.Hruška Václav ml.Pour Pavel ml.4117  3068
15.Pinka JanObertík Milan-825-983278
16.Tschakert TomášDráždil Roman14-11-69123288
17.Hruška Václav ml.Kříž Dominik7-1296 3198
18.Hervert JosefPour Pavel ml.11116  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschakert Tomáš31Obertík Milan31
Hruška Václav ml.22Dráždil Roman22
Hervert Josef13Kříž Dominik13
Pinka Jan40Pour Pavel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Fencl Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36616:646TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
-3-89-3 1301
2.Fencl Jakub
Keller Filip
 
 
Levora Vojtěch
Kuchař Jan
 
 
-5-9-8  0302
3.Keller FilipKuchař Jan-98-8583212
4.Bořík MilanLevora Vojtěch10-5-9-6 1313
5.Fencl JakubHobl Lukáš8-865 3123
6.Bíma MiroslavŽaloudík Jan-76-69-72324
7.Bořík MilanKuchař Jan1011-107 3134
8.Fencl JakubLevora Vojtěch5102  3044
9.Bíma MiroslavHobl Lukáš-5-48-8 1345
10.Keller FilipŽaloudík Jan-2-8-8  0346
11.Fencl JakubKuchař Jan-11776 3156
12.Bíma MiroslavLevora Vojtěch967  3066
13.Keller FilipŽHobl Lukáš-5-15109-162367
14.Bořík MilanŽaloudík Jan-6-778-32368
15.Bíma MiroslavKuchař Jan7-865 3178
16.Keller FilipLevora Vojtěch-11-811-9 1379
17.Bořík MilanHobl Lukáš-7-7-8  03710
18.Fencl JakubŽaloudík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Keller Filip13Kuchař Jan04
Bořík Milan13Levora Vojtěch22
Fencl Jakub30Hobl Lukáš31
Bíma Miroslav22Žaloudík Jan30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31633:612TJ Tatran KRPA Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
Drechsler Dušan
Kocura Jiří
 
 
-68-107113210
2.Rýgl Vojtěch
Koubek Vojtěch
 
 
Faktor Radovan
Pejša Karel ml.
 
 
-75-7-9 1311
3.Matýsek LiborPejša Karel ml.9-97-6-82312
4.Rýgl VojtěchFaktor Radovan-47-8973222
5.Koubek VojtěchDrechsler Dušan-910-9-7 1323
6.Voňka JakubKocura Jiří479  3033
7.Rýgl VojtěchPejša Karel ml.-10-2-8  0334
8.Koubek VojtěchFaktor Radovan-10-6-7  0335
9.Voňka JakubDrechsler Dušan667  3045
10.Matýsek LiborKocura Jiří57-88 3155
11.Koubek VojtěchPejša Karel ml.-63-8-2 1356
12.Voňka JakubFaktor Radovan10-9-10-6 1357
13.Matýsek LiborDrechsler Dušan1088  3067
14.Rýgl VojtěchKocura Jiří-8499 3177
15.Voňka JakubPejša Karel ml.8-65-953287
16.Matýsek LiborFaktor Radovan47-59 3197
17.Rýgl VojtěchDrechsler Dušan10-9127 31107
18.Koubek VojtěchKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matýsek Libor31Pejša Karel ml.31
Rýgl Vojtěch31Faktor Radovan22
Koubek Vojtěch03Drechsler Dušan13
Voňka Jakub31Kocura Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Holík Tomáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Huk Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11431:344SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
5910  3010
2.Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
10-6-4-10 1311
3.Gireth PavelHubáček Filip1046  3021
4.Zikmund AdamCalta David-8-11-7  0322
5.Kaněra JanBorovka Tomáš738  3032
6.Medek JosefHach Martin669  3042
7.Zikmund AdamHubáček Filip611-89 3152
8.Kaněra JanCalta David610-109 3162
9.Medek JosefBorovka Tomáš-6669 3172
10.Gireth PavelHach Martin177  3082
11.Kaněra JanHeinzl Lukáš4-6412 3192
12.Medek JosefCalta David7-566 31102
13.Gireth PavelBorovka Tomáš         
14.Zikmund AdamHach Martin         
15.Medek JosefHeinzl Lukáš         
16.Gireth PavelCalta David         
17.Zikmund AdamBorovka Tomáš         
18.Kaněra JanHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel20Hubáček Filip02
Zikmund Adam11Calta David12
Kaněra Jan30Borovka Tomáš02
Medek Josef30Hach Martin02
   Heinzl Lukáš01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:35529:588SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Knobloch Miroslav
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-10-27-4 1301
2.Komenda Karel
Benák Vít
 
 
Šálený David
Rozínek Vojtěch
 
 
-79-7-5 1302
3.Knobloch MiroslavRozínek Vojtěch9-6-7-4 1303
4.Dvořák PetrPeko Štefan8-6-105-52304
5.Komenda KarelŠálený David647  3014
6.Benák VítMaruniak Dominik9-105-7-92315
7.Dvořák PetrRozínek Vojtěch9-3-96-82316
8.Komenda KarelPeko Štefan-8-65-3 1317
9.Benák VítŠálený David6-8-7943227
10.Knobloch MiroslavMaruniak Dominik-9-510-7 1328
11.Komenda KarelRozínek Vojtěch-8-8-6  0329
12.Benák VítPeko Štefan-1010811 3139
13.Knobloch MiroslavŠálený DavidŽ7-910-9183249
14.Dvořák PetrMaruniak Dominik116-7-1-823410
15.Benák VítRozínek Vojtěch-8-6   02  
16.Knobloch MiroslavPeko Štefan         
17.Dvořák PetrŠálený David         
18.Komenda KarelMaruniak Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knobloch Miroslav12Rozínek Vojtěch30
Dvořák Petr03Peko Štefan21
Komenda Karel12Šálený David03
Benák Vít21Maruniak Dominik30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Rochowanski Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Haralík Stanislav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39710:751nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Janoštík Petr
 
 
Dolejší Stanislav
Trajhan Miroslav
 
 
-5985 3110
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
913-10-8-82311
3.Janoštík PetrPych Luděk ml.8-118-4-72312
4.Bucifal AlešDolejší Stanislav3-599 3122
5.Benák JanTrajhan Miroslav-4-512-9 1323
6.Nejedlý PetrKyncl Jiří610-105 3133
7.Bucifal AlešPych Luděk ml.79-4-12-62334
8.Benák JanDolejší Stanislav-5-2-8  0335
9.Nejedlý PetrTrajhan Miroslav-9-8-6  0336
10.Janoštík PetrKyncl Jiří9-1614-9-52337
11.Benák JanPych Luděk ml.68-5-593247
12.Nejedlý PetrDolejší Stanislav-6789 3157
13.Janoštík PetrTrajhan Miroslav-105-127-62358
14.Bucifal AlešKyncl Jiří8-81010 3168
15.Nejedlý PetrPych Luděk ml.97-11-323278
16.Janoštík PetrDolejší Stanislav-311710 3188
17.Bucifal AlešTrajhan Miroslav-3-8-6  0389
18.Benák JanKyncl Jiří5-73-583299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoštík Petr13Pych Luděk ml.22
Bucifal Aleš22Dolejší Stanislav13
Benák Jan22Trajhan Miroslav40
Nejedlý Petr31Kyncl Jiří13
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Březáková Helena
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3362:244SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Jan
Podrazil Václav
 
 
Trajhan Miroslav
Dolejší Stanislav
 
 
5-458 3110
2.Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
869  3020
3.Ezr VáclavPych Luděk ml.-6648 3130
4.Podrazil VáclavTrajhan Miroslav-10767 3140
5.Beran TomášDolejší Stanislav7124  3050
6.Pisár JanKyncl Jiří284  3060
7.Podrazil VáclavPych Luděk ml.5710  3070
8.Beran TomášTrajhan Miroslav10612  3080
9.Pisár JanDolejší Stanislav377  3090
10.Ezr VáclavKyncl Jiří5913  30100
11.Beran TomášPych Luděk ml.-10    01  
12.Pisár JanTrajhan Miroslav         
13.Ezr VáclavDolejší Stanislav         
14.Podrazil VáclavKyncl Jiří         
15.Pisár JanPych Luděk ml.         
16.Ezr VáclavTrajhan Miroslav         
17.Podrazil VáclavDolejší Stanislav         
18.Beran TomášKyncl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ezr Václav20Pych Luděk ml.02
Podrazil Václav20Trajhan Miroslav02
Beran Tomáš20Dolejší Stanislav02
Pisár Jan20Kyncl Jiří02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Kirchmanová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34377:474SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-41-9-8 1301
2.Důra Matouš
Legát Petr
 
 
Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
8-9-611-82302
3.Důra MatoušRozínek Vojtěch-6-7-9  0303
4.Kirchman OndřejMaruniak Dominik96-8-873213
5.Copák FrantišekPeko Štefan-8-4-5  0314
6.Legát PetrNovotný Petr8-6-7-3 1315
7.Kirchman OndřejRozínek Vojtěch-986-7-92316
8.Copák FrantišekMaruniak Dominik-4-6-7  0317
9.Legát PetrPeko Štefan-8-7-5  0318
10.Důra MatoušNovotný Petr-978-5113228
11.Copák FrantišekRozínek Vojtěch-15-5-7  0329
12.Legát PetrMaruniak Dominik4-4-3-5 13210
13.Důra MatoušPeko Štefan         
14.Kirchman OndřejNovotný Petr         
15.Legát PetrRozínek Vojtěch         
16.Důra MatoušMaruniak Dominik         
17.Kirchman OndřejPeko Štefan         
18.Copák FrantišekNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Důra Matouš11Rozínek Vojtěch30
Kirchman Ondřej11Maruniak Dominik21
Copák František03Peko Štefan20
Legát Petr03Novotný Petr11
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26609:570TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
Šedivý Zdeněk
Thang Do Trong
 
 
1069  3010
2.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Benák Vít
Zacharda Jáchym
 
 
675  3020
3.Hubáček FilipThang Do Trong10-387 3130
4.Heinzl LukášBenák Vít5-6-1011-32331
5.Borovka Tomᚊedivý Zdeněk411-7-9-62332
6.Calta DavidZacharda Jáchym108-137 3142
7.Heinzl LukášThang Do Trong-7-5-8  0343
8.Borovka TomášBenák Vít7107  3053
9.Calta DavidŠedivý Zdeněk6-15-8-8 1354
10.Hubáček FilipZacharda Jáchym-7-7-7  0355
11.Borovka TomášThang Do Trong-98105 3165
12.Calta DavidBenák Vít-7295 3175
13.Hubáček FilipŠedivý Zdeněk-9-10-10  0376
14.Heinzl LukášZacharda Jáchym167-127 3186
15.Calta DavidThang Do Trong-7-88873296
16.Hubáček FilipBenák Vít8-759 31106
17.Heinzl Lukᚊedivý Zdeněk3    10  
18.Borovka TomášZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubáček Filip22Thang Do Trong13
Heinzl Lukáš12Benák Vít13
Borovka Tomáš21Šedivý Zdeněk30
Calta David31Zacharda Jáchym12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Bárta Radek
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Šíp Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:23580:484TJ TATRAN SEDLČANY

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Hořejší Radim
Janoštík Petr
 
 
1147  3010
2.Kocura Jiří
Janda Jaromír
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
-48-58-62311
3.Faktor RadovanJanoštík Petr637  3021
4.Kocura JiříNejedlý Petr-28-9-12 1322
5.Janda JaromírBucifal Aleš-4-6-9  0323
6.Pejša Karel ml.Hořejší Radim763  3033
7.Kocura JiříJanoštík Petr-943-9-102334
8.Janda JaromírNejedlý Petr-11-6-6  0335
9.Pejša Karel ml.Bucifal Aleš628  3045
10.Faktor RadovanHořejší Radim-128107 3155
11.Janda JaromírJanoštík Petr10-6-6-7 1356
12.Pejša Karel ml.Nejedlý Petr7-977 3166
13.Faktor RadovanBucifal Aleš364  3076
14.Kocura JiříHořejší Radim-61-7-8 1377
15.Pejša Karel ml.Janoštík Petr253  3087
16.Faktor RadovanNejedlý Petr989  3097
17.Kocura JiříBucifal Aleš573  30107
18.Janda JaromírHořejší Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan40Janoštík Petr22
Kocura Jiří13Nejedlý Petr22
Janda Jaromír03Bucifal Aleš13
Pejša Karel ml.40Hořejší Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Levora Vojtěch st.
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Špalek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23516:478TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
Koubek Vojtěch
Rýgl Vojtěch
 
 
9-54-843210
2.Hobl Lukáš
Kuchař Jan
 
 
Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
-6-11-6  0311
3.Kuchař JanMatýsek Libor10-5-7-4 1312
4.Hobl LukášVoňka Jakub283  3022
5.Žák JanRýgl Vojtěch-6899 3132
6.Žaloudík JanKoubek Vojtěch568  3042
7.Hobl LukášMatýsek Libor89-9-1073252
8.Žák JanVoňka Jakub-6-3-7  0353
9.Žaloudík JanRýgl Vojtěch693  3063
10.Kuchař JanKoubek Vojtěch7-9-67-102364
11.Žák JanMatýsek Libor7-13-2563274
12.Žaloudík JanVoňka Jakub939  3084
13.Kuchař JanRýgl Vojtěch-3-4-2  0385
14.Hobl LukášKoubek Vojtěch66-94 3195
15.Žaloudík JanMatýsek Libor7410  30105
16.Kuchař JanVoňka Jakub-5    01  
17.Hobl LukášRýgl Vojtěch         
18.Žák JanKoubek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchař Jan03Matýsek Libor13
Hobl Lukáš30Voňka Jakub12
Žák Jan21Rýgl Vojtěch12
Žaloudík Jan40Koubek Vojtěch12
Počet diváků: 6
utkání byl přítomen od 14.00 do 15.00 komisař Jozef Michal



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Krivdová Lenka
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Gallerach Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:40644:692SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
8-12-9873210
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
-589-763220
3.Kříž DominikMedek Josef7-4-5-15 1321
4.Dráždil RomanGireth Pavel1111-142 3131
5.Pour Pavel ml.Kaněra Jan6-97-6-112332
6.Obertík MilanZikmund Adam9-3-135-72333
7.Dráždil RomanMedek Josef-8-8-6  0334
8.Pour Pavel ml.Gireth Pavel787  3044
9.Obertík MilanKaněra Jan9-6-8-8 1345
10.Kříž DominikZikmund Adam-711010 3155
11.Pour Pavel ml.Medek Josef-6-5-3  0356
12.Obertík MilanGireth Pavel-9-38-3 1357
13.Kříž DominikKaněra Jan-7-87973267
14.Dráždil RomanZikmund Adam-67-94-92368
15.Obertík MilanMedek Josef-3-4-5  0369
16.Kříž DominikGireth Pavel88-6-553279
17.Dráždil RomanKaněra Jan76-8-7-923710
18.Pour Pavel ml.Zikmund Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Dominik31Medek Josef40
Dráždil Roman13Gireth Pavel13
Pour Pavel ml.12Kaněra Jan31
Obertík Milan04Zikmund Adam21
Počet diváků: 21169



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34463:537TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
Vaňásek Jiří
 
 
Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
-8-4-7  0301
2.Belopotočan Roman
Kuba Josef
 
 
Pinka Jan
Hervert Josef
 
 
-3-48653211
3.Kuba JosefPinka Jan-7-2-4  0312
4.Vaňásek JiříHruška Václav ml.-6-7-8  0313
5.Kočvara MartinHervert Josef936  3023
6.Belopotočan RomanHrnčíř Jan-969-963233
7.Vaňásek JiříPinka Jan-0-4-4  0334
8.Kočvara MartinHruška Václav ml.75-7-5-42335
9.Belopotočan RomanHervert Josef771  3045
10.Kuba JosefHrnčíř Jan76-5-8-72346
11.Kočvara MartinPinka Jan-29-138-32347
12.Belopotočan RomanHruška Václav ml.5109  3057
13.Kuba JosefŽHervert Josef-959-8-92358
14.Vaňásek JiříHrnčíř Jan-96-7-9 1359
15.Belopotočan RomanPinka Jan-7WO   03510
16.Kuba JosefHruška Václav ml.         
17.Vaňásek JiříHervert Josef         
18.Kočvara MartinHrnčíř Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef03Pinka Jan40
Vaňásek Jiří03Hruška Václav ml.21
Kočvara Martin12Hervert Josef12
Belopotočan Roman31Hrnčíř Jan21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9414:287AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
Fencl Jakub
Bíma Miroslav
 
 
-96115 3110
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Bořík Milan
Schmoranz Pavel
 
 
398  3020
3.Čamr FrantišekBíma Miroslav68-53 3130
4.Havlíček TomášFencl Jakub959  3040
5.Zlámal JaromírBořík Milan663  3050
6.Strejc FilipSchmoranz Pavel5110  3060
7.Havlíček TomášBíma Miroslav14-7-3-4 1361
8.Zlámal JaromírFencl Jakub057  3071
9.Strejc FilipBořík Milan9-95-823281
10.Čamr FrantišekSchmoranz Pavel6210  3091
11.Zlámal JaromírBíma Miroslav-9-1094132101
12.Strejc FilipFencl Jakub126-9  21  
13.Čamr FrantišekBořík Milan         
14.Havlíček TomášSchmoranz Pavel         
15.Strejc FilipBíma Miroslav         
16.Čamr FrantišekFencl Jakub         
17.Havlíček TomášBořík Milan         
18.Zlámal JaromírSchmoranz Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čamr František20Bíma Miroslav12
Havlíček Tomáš11Fencl Jakub02
Zlámal Jaromír30Bořík Milan02
Strejc Filip20Schmoranz Pavel02
Počet diváků: 15
Tablet v poruše



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Březáková Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31572:564nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Podrazil Václav
 
 
Maruniak Dominik
Peko Štefan
 
 
-1-5-7  0301
2.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Šálený David
Rozínek Vojtěch
 
 
574  3011
3.Beran TomášMaruniak Dominik1010-66 3121
4.Podrazil VáclavPeko Štefan8-10-17-72322
5.Přída KryštofŠálený David427  3032
6.Ezr VáclavRozínek Vojtěch-1176-2-102333
7.Podrazil VáclavMaruniak Dominik-7-3-12  0334
8.Přída KryštofPeko Štefan935  3044
9.Ezr VáclavŠálený David958  3054
10.Beran TomášRozínek Vojtěch7-58-6-92355
11.Přída KryštofMaruniak Dominik7-854 3165
12.Ezr VáclavPeko Štefan-11-6-7  0366
13.Beran Tomᚊálený David537  3076
14.Podrazil VáclavRozínek Vojtěch-7-7-9  0377
15.Ezr VáclavMaruniak Dominik-9663 3187
16.Beran TomášPeko Štefan-9-2-4  0388
17.Podrazil VáclavNovotný Petr10-41011 3198
18.Přída KryštofRozínek Vojtěch-8-6-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš22Maruniak Dominik13
Podrazil Václav13Peko Štefan31
Přída Kryštof31Šálený David03
Ezr Václav22Rozínek Vojtěch40
   Novotný Petr01
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Kirchmanová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9418:305Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Legát Petr
Důra Matouš
 
 
Trajhan Miroslav
Dolejší Stanislav
 
 
9-10-6-9 1301
2.Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
86-119 3111
3.Legát PetrDolejší Stanislav6-686 3121
4.Důra MatoušKyncl Jiří849  3031
5.Kirchman OndřejPych Luděk ml.846  3041
6.Copák FrantišekTrajhan Miroslav-8729 3151
7.Důra MatoušDolejší Stanislav525  3061
8.Kirchman OndřejKyncl Jiří266  3071
9.Copák FrantišekPych Luděk ml.7-1196 3181
10.Legát PetrTrajhan Miroslav-7-88493291
11.Kirchman OndřejDolejší Stanislav1094  30101
12.Copák FrantišekKyncl Jiří-8    01  
13.Legát PetrPych Luděk ml.         
14.Důra MatoušTrajhan Miroslav         
15.Copák FrantišekDolejší Stanislav         
16.Legát PetrKyncl Jiří         
17.Důra MatoušPych Luděk ml.         
18.Kirchman OndřejTrajhan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Legát Petr20Dolejší Stanislav03
Důra Matouš20Kyncl Jiří02
Kirchman Ondřej30Pych Luděk ml.02
Copák František20Trajhan Miroslav02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:David Jakub
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Jareš Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10428:323TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
949  3010
2.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Hořejší Radim
Janoštík Petr
 
 
77-116 3120
3.Hubáček FilipJanoštík Petr-10-10-11  0321
4.Heinzl LukášNejedlý Petr9911  3031
5.Borovka TomášBucifal Aleš8-1186 3141
6.Calta DavidHořejší Radim-844-8103251
7.Heinzl LukášJanoštík Petr8-955 3161
8.Borovka TomášNejedlý Petr877  3071
9.Calta DavidBucifal Aleš5510  3081
10.Hubáček FilipHořejší Radim812-5-833291
11.Borovka TomášJanoštík Petr335  30101
12.Calta DavidNejedlý Petr         
13.Hubáček FilipBucifal Aleš         
14.Heinzl LukášHořejší Radim         
15.Calta DavidJanoštík Petr         
16.Hubáček FilipNejedlý Petr         
17.Heinzl LukášBucifal Aleš         
18.Borovka TomášHořejší Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubáček Filip11Janoštík Petr12
Heinzl Lukáš20Nejedlý Petr02
Borovka Tomáš30Bucifal Aleš02
Calta David20Hořejší Radim02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Palátka Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:34486:555TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Komenda Karel
Šedivý Zdeněk
 
 
126-8-1083210
2.Kocura Jiří
Janda Jaromír
 
 
Zacharda Jáchym
Knobloch Miroslav
 
 
-78-108-82311
3.Faktor RadovanKnobloch Miroslav-58-10683221
4.Kocura JiříKomenda Karel-8105-5-92322
5.Janda JaromírŠedivý Zdeněk-5-4-4  0323
6.Pejša Karel ml.Zacharda Jáchym6104  3033
7.Kocura JiříKnobloch Miroslav-88-9-14 1334
8.Janda JaromírKomenda Karel-59-6-5 1335
9.Pejša Karel ml.Šedivý Zdeněk4-7-9-4 1336
10.Faktor RadovanZacharda Jáchym6-11-11-6 1337
11.Janda JaromírKnobloch Miroslav14-4-8-10 1338
12.Pejša Karel ml.Komenda Karel-4-910-8 1339
13.Faktor RadovanŠedivý Zdeněk-4810-4-423310
14.Kocura JiříZacharda Jáchym         
15.Pejša Karel ml.Knobloch Miroslav         
16.Faktor RadovanKomenda Karel         
17.Kocura JiříŠedivý Zdeněk         
18.Janda JaromírZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan12Knobloch Miroslav21
Kocura Jiří02Komenda Karel30
Janda Jaromír03Šedivý Zdeněk30
Pejša Karel ml.12Zacharda Jáchym11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Haluška Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13438:342TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
310-5-943210
2.Hobl Lukáš
Kuchař Jan
 
 
Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
8-7128 3120
3.Kuchař JanMedek Josef99-5-773230
4.Hobl LukášKaněra Jan-56-9513240
5.Žák JanZikmund Adam237  3050
6.Žaloudík JanGireth Pavel447  3060
7.Hobl LukášMedek Josef-874-1073270
8.Žák JanKaněra Jan896  3080
9.Žaloudík JanZikmund Adam457  3090
10.Kuchař JanGireth Pavel-5-59-9 1391
11.Žák JanMedek Josef-78411 31101
12.Žaloudík JanKaněra Jan         
13.Kuchař JanZikmund Adam         
14.Hobl LukášGireth Pavel         
15.Žaloudík JanMedek Josef         
16.Kuchař JanKaněra Jan         
17.Hobl LukášZikmund Adam         
18.Žák JanGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Jan11Medek Josef03
Hobl Lukáš20Kaněra Jan02
Žák Jan30Zikmund Adam02
Žaloudík Jan20Gireth Pavel11
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ul. 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Krivda František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27589:546TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Koubek Vojtěch
Rýgl Vojtěch
 
 
659  3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
-9-6-9  0311
3.Kříž DominikVoňka Jakub7-13-8963221
4.Obertík MilanKoubek Vojtěch-66-86103231
5.Pour Pavel ml.Matýsek Libor-7-3-9  0332
6.Dráždil RomanRýgl Vojtěch-812-8-5 1333
7.Obertík MilanVoňka Jakub85-75 3143
8.Pour Pavel ml.Koubek Vojtěch-9991 3153
9.Dráždil RomanMatýsek Libor-612-2-4 1354
10.Kříž DominikRýgl Vojtěch-747-5-122355
11.Pour Pavel ml.Voňka Jakub863  3065
12.Dráždil RomanKoubek Vojtěch97-94 3175
13.Kříž DominikMatýsek Libor-610-5-7 1376
14.Obertík MilanRýgl Vojtěch1065  3086
15.Dráždil RomanVoňka Jakub7-7710 3196
16.Kříž DominikKoubek Vojtěch5-954 31106
17.Obertík MilanMatýsek Libor         
18.Pour Pavel ml.Rýgl Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Dominik22Voňka Jakub04
Obertík Milan30Koubek Vojtěch04
Pour Pavel ml.21Matýsek Libor30
Dráždil Roman22Rýgl Vojtěch21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34589:617TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
Bíma Miroslav
Fencl Jakub
 
 
6-295 3110
2.De Filippo Martin
Vaňásek Jiří
 
 
Bořík Milan
Keller Filip
 
 
-69-11-6 1311
3.Vaňásek JiříFencl Jakub-5-3-6  0312
4.Belopotočan RomanBíma Miroslav-6-191073222
5.Kuba JosefBořík Milan6-95-783232
6.Kočvara MartinKeller Filip44-39 3142
7.Belopotočan RomanFencl Jakub9-5-4793252
8.Kuba JosefBíma Miroslav-10-119-9 1353
9.Kočvara MartinBořík Milan-7-99253263
10.Vaňásek JiříKeller Filip-8-108-11 1364
11.Kuba JosefFencl Jakub-6-9-7  0365
12.Kočvara MartinBíma Miroslav8-7-7-2 1366
13.De Filippo MartinBořík Milan-789-393276
14.Belopotočan RomanKeller Filip736  3086
15.Kočvara MartinFencl Jakub76-49 3196
16.De Filippo MartinBíma Miroslav-1-8-4  0397
17.Belopotočan RomanBořík Milan671  30107
18.Kuba JosefKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří02Fencl Jakub22
Belopotočan Roman40Bíma Miroslav31
Kuba Josef12Bořík Milan04
Kočvara Martin31Keller Filip12
De Filippo Martin11   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23568:514AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
77-6-4-62301
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Lev Lukáš
Hruška Václav ml.
 
 
952  3011
3.Strejc FilipPinka Jan-88812 3121
4.Čamr FrantišekHruška Václav ml.-598-8133231
5.Havlíček TomášTschakert Tomáš-9-956-72332
6.Zlámal JaromírLev Lukáš-9745 3142
7.Čamr FrantišekPinka JanŽ99-6-5-12343
8.Havlíček TomᚎHruška Václav ml.-9-7-6  0344
9.Zlámal JaromírTschakert Tomáš1227  3054
10.Strejc FilipLev Lukáš-63710 3164
11.Havlíček TomášPinka Jan-9-6-7  0365
12.Zlámal JaromírHruška Václav ml.964  3075
13.Strejc FilipTschakert Tomáš6124  3085
14.Čamr FrantišekLev Lukáš-7-9-8  0386
15.Zlámal JaromírPinka Jan5610  3096
16.Strejc FilipHruška Václav ml.799  30106
17.Čamr FrantišekTschakert Tomáš-487  21  
18.Havlíček TomášLev Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip40Pinka Jan22
Čamr František12Hruška Václav ml.13
Havlíček Tomáš03Tschakert Tomáš12
Zlámal Jaromír40Lev Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Woznicki Patrik
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Vytejček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33622:627TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Ezr Václav
Podrazil Václav
 
 
-76-10953210
2.Hervert Josef
Hruška Václav ml.
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
118-6-863220
3.Tschakert TomášEzr Václav65-68 3130
4.Hruška Václav ml.Přída Kryštof-5-9-5  0331
5.Hervert JosefBeran Tomáš6-6-4-5 1332
6.Pinka JanPodrazil Václav8-9-7-5 1333
7.Hruška Václav ml.Ezr Václav-108-56-92334
8.Hervert JosefPřída Kryštof-4-9-5  0335
9.Pinka JanBeran Tomáš875  3045
10.Tschakert TomášPodrazil Václav75-3-10-52346
11.Hervert JosefEzr Václav8-7-4-2 1347
12.Pinka JanPřída Kryštof-5-7-2  0348
13.Tschakert TomášBeran Tomáš1046  3058
14.Hruška Václav ml.Podrazil Václav2211  3068
15.Pinka JanEzr Václav1097  3078
16.Tschakert TomᚎPřída Kryštof84-5-9103288
17.Hruška Václav ml.Beran Tomáš8-3611 3198
18.Hervert JosefPodrazil Václav103-98 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš31Ezr Václav22
Hruška Václav ml.22Přída Kryštof31
Hervert Josef13Beran Tomáš13
Pinka Jan22Podrazil Václav22
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33644:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Fencl Jakub
 
 
Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
-8-87-2 1301
2.Bořík Milan
Keller Filip
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
11-8-8-8 1302
3.Fencl JakubCopák František-7-99-9 1303
4.Bořík MilanLegát Petr943  3013
5.Keller FilipDůra Matouš-8-12117-52314
6.Bíma MiroslavKirchman Ondřej12-7-12-6 1315
7.Bořík MilanCopák František-9-13-8  0316
8.Keller FilipLegát Petr-7-411733226
9.Bíma MiroslavDůra Matouš967  3036
10.Fencl JakubKirchman Ondřej-867-953246
11.Keller FilipCopák František-7-88-6 1347
12.Bíma MiroslavLegát Petr964  3057
13.Fencl JakubDůra Matouš-12-7-9  0358
14.Bořík MilanKirchman Ondřej10710  3068
15.Bíma MiroslavCopák František9910  3078
16.Fencl JakubLegát Petr889  3088
17.Bořík MilanDůra Matouš-8-6-8  0389
18.Keller FilipKirchman Ondřej7-510-663299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fencl Jakub22Copák František31
Bořík Milan22Legát Petr04
Keller Filip22Důra Matouš31
Bíma Miroslav31Kirchman Ondřej13
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26575:529TJ Tatran KRPA Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Vojtěch
Rýgl Vojtěch
 
 
Belopotočan Roman
Kuba Josef
 
 
-6-4-4  0301
2.Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
6410  3011
3.Matýsek LiborKuba Josef557  3021
4.Rýgl VojtěchDe Filippo Martin-9-912-9 1322
5.Koubek VojtěchKočvara Martin-868-1063232
6.Voňka JakubBelopotočan Roman6-5-123-82333
7.Rýgl VojtěchKuba Josef-124-8593243
8.Koubek VojtěchDe Filippo Martin1067  3053
9.Voňka JakubKočvara Martin5-676 3163
10.Matýsek LiborBelopotočan Roman-81097 3173
11.Koubek VojtěchKuba Josef-7-7-10  0374
12.Voňka JakubDe Filippo Martin-91174 3184
13.Matýsek LiborKočvara Martin11-94-4103294
14.Rýgl VojtěchBelopotočan Roman-5-5-7  0395
15.Voňka JakubKuba Josef-977-91132105
16.Matýsek LiborDe Filippo Martin852  30  
17.Rýgl VojtěchKočvara Martin         
18.Koubek VojtěchBelopotočan Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matýsek Libor30Kuba Josef13
Rýgl Vojtěch12De Filippo Martin12
Koubek Vojtěch21Kočvara Martin03
Voňka Jakub31Belopotočan Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Holík Tomáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Žid Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36467:582AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-98-117103210
2.Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
-10-75-9 1311
3.Kaněra JanZlámal Jaromír13-4-2-4 1312
4.Zikmund AdamHavlíček Tomáš-4-478-42313
5.Medek JosefStrejc Filip912-28 3123
6.Gireth PavelČamr František-4-4-10  0324
7.Zikmund AdamZlámal Jaromír-5-7-8  0325
8.Medek JosefHavlíček Tomáš10-81612 3135
9.Gireth PavelStrejc Filip-4-7-9  0336
10.Kaněra JanČamr František-10-411683246
11.Medek JosefZlámal Jaromír-7-5-7  0347
12.Gireth PavelHavlíček Tomáš-59-7-10 1348
13.Kaněra JanStrejc Filip8-7-13-8 1349
14.Zikmund AdamČamr František9-4-8-6 13410
15.Gireth PavelZlámal Jaromír-6-5-4  03  
16.Kaněra JanHavlíček Tomáš         
17.Zikmund AdamStrejc Filip         
18.Medek JosefČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan12Zlámal Jaromír30
Zikmund Adam03Havlíček Tomáš21
Medek Josef21Strejc Filip21
Gireth Pavel03Čamr František21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30655:616TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Thang Do Trong
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
1085  3010
2.Krameš Jan
Benák Vít
 
 
Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
11611  3020
3.Šedivý ZdeněkŽaloudík Jan-67810 3130
4.Thang Do TrongŽák Jan5-5811 3140
5.Krameš JanHobl Lukáš-3-4-9  0341
6.Benák VítLevora Vojtěch749  3051
7.Thang Do TrongŽaloudík Jan-6-5-6  0352
8.Krameš JanŽák Jan7-11911 3162
9.Benák VítHobl Lukáš8-99-1063272
10.Šedivý ZdeněkLevora Vojtěch-945-8-102373
11.Krameš JanŽaloudík Jan-9-8-10  0374
12.Benák VítŽák Jan10-96-9-82375
13.Šedivý ZdeněkHobl Lukáš7-7-8-8 1376
14.Thang Do TrongLevora Vojtěch368  3086
15.Knobloch MiroslavŽaloudík Jan4-9-54-92387
16.Šedivý ZdeněkŽák Jan9-4-8-10 1388
17.Thang Do TrongHobl Lukáš-4598 3198
18.Krameš JanLevora Vojtěch877  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šedivý Zdeněk13Žaloudík Jan31
Thang Do Trong31Žák Jan22
Krameš Jan22Hobl Lukáš22
Benák Vít21Levora Vojtěch13
Knobloch Miroslav01   
K utkání se dostavil komisař Pánský Miroslav



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:31414:507TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
585  3010
2.Janoštík Petr
Hořejší Radim
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
91012  3020
3.Hořejší RadimObertík Milan-7-588-42321
4.Janoštík PetrDráždil Roman-5-2-3  0322
5.Bucifal AlešKříž Dominik11-7-9-11 1323
6.Nejedlý PetrPour Pavel ml.-79-87-62324
7.Janoštík PetrObertík Milan-10-66-9 1325
8.Bucifal AlešDráždil RomanWO    0326
9.Nejedlý PetrKříž Dominik11-6-6-5 1327
10.Hořejší RadimPour Pavel ml.-5877 3137
11.Bucifal AlešObertík Milan10-10-7-6 1338
12.Nejedlý PetrDráždil Roman9-129-8-72339
13.Hořejší RadimKříž Dominik-9-8-8  03310
14.Janoštík PetrPour Pavel ml.         
15.Nejedlý PetrObertík Milan         
16.Hořejší RadimDráždil Roman         
17.Janoštík PetrKříž Dominik         
18.Bucifal AlešPour Pavel ml.         
19.Hořejší Radim         
20.         
21.         
22.Hořejší Radim         
23.         
24.         
25.Hořejší Radim         
26.         
27.         
28.Hořejší Radim         
29.         
30.         
31.Hořejší Radim         
32.Janoštík Petr         
33.         
34.Hořejší Radim         
35.Janoštík Petr         
36.         
37.Hořejší Radim         
38.Bucifal Aleš         
39.         
40.Hořejší Radim         
41.Janoštík Petr         
42.         
43.Hořejší Radim         
44.Janoštík Petr         
45.Bucifal Aleš         
46.Hořejší Radim         
47.Bucifal Aleš         
48.Nejedlý Petr         
49.Hořejší Radim         
50.Janoštík Petr         
51.Nejedlý Petr         
52.Hořejší Radim         
53.Janoštík Petr         
54.Bucifal Aleš         
55.Hořejší Radim         
56.Bucifal Aleš         
57.Nejedlý Petr         
58.Hořejší Radim         
59.Janoštík Petr         
60.Nejedlý Petr         
61.Hořejší Radim         
62.Janoštík Petr         
63.Bucifal Aleš         
64.Hořejší Radim         
65.Bucifal Aleš         
66.Nejedlý Petr         
67.Hořejší Radim         
68.Janoštík Petr         
69.Nejedlý Petr         
70.Hořejší Radim         
71.Janoštík Petr         
72.Bucifal Aleš         
73.Hořejší Radim         
74.Bucifal Aleš         
75.Nejedlý Petr         
76.Hořejší Radim         
77.Janoštík Petr         
78.Nejedlý Petr         
79.Hořejší Radim         
80.Janoštík Petr         
81.Bucifal Aleš         
82.Hořejší Radim         
83.Bucifal Aleš         
84.Nejedlý Petr         
85.Hořejší Radim         
86.Janoštík Petr         
87.Nejedlý Petr         
88.Hořejší Radim         
89.Janoštík Petr         
90.Bucifal Aleš         
91.Hořejší Radim         
92.Bucifal AlešObertík Milan         
93.Nejedlý Petr         
94.Hořejší Radim         
95.Janoštík Petr         
96.Nejedlý PetrObertík Milan         
97.Hořejší Radim         
98.Janoštík Petr         
99.Bucifal Aleš         
100.Hořejší Radim         
101.Bucifal AlešObertík Milan         
102.Nejedlý PetrDráždil Roman         
103.Hořejší Radim         
104.Janoštík Petr         
105.Nejedlý PetrObertík Milan         
106.Hořejší RadimDráždil Roman         
107.Janoštík Petr         
108.Bucifal Aleš         
109.Hořejší Radim         
110.Bucifal AlešObertík Milan         
111.Nejedlý PetrDráždil Roman         
112.Hořejší RadimKříž Dominik         
113.Janoštík Petr         
114.Nejedlý PetrObertík Milan         
115.Hořejší RadimDráždil Roman         
116.Janoštík PetrKříž Dominik         
117.Bucifal Aleš         
118.Hořejší RadimPour Pavel ml.         
119.Bucifal AlešObertík Milan         
120.Nejedlý PetrDráždil Roman         
121.Hořejší RadimKříž Dominik         
122.Janoštík PetrPour Pavel ml.         
123.Nejedlý PetrObertík Milan         
124.Hořejší RadimDráždil Roman         
125.Janoštík PetrKříž Dominik         
126.Bucifal AlešPour Pavel ml.         
127.Hořejší RadimPour Pavel ml.         
128.Bucifal AlešObertík Milan         
129.Nejedlý PetrDráždil Roman         
130.Hořejší RadimKříž Dominik         
131.Janoštík PetrPour Pavel ml.         
132.Nejedlý PetrObertík Milan         
133.Hořejší RadimDráždil Roman         
134.Janoštík PetrKříž Dominik         
135.Bucifal AlešPour Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořejší Radim12Obertík Milan30
Janoštík Petr02Dráždil Roman20
Bucifal Aleš02Kříž Dominik30
Nejedlý Petr03Pour Pavel ml.11
WO01WO10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Vydra Milan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Beran Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35718:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 
Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
57-8-7-72301
2.Dolejší Stanislav
Kříž Lubomír ml.
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
6-13-8-7 1302
3.Kyncl JiříCalta David-8-9-9  0303
4.Dolejší StanislavHubáček Filip-497-763213
5.Pych Luděk ml.Heinzl Lukáš43-9-8-92314
6.Kříž Lubomír ml.Borovka Tomáš910-26 3124
7.Dolejší StanislavCalta David76-3-9-102325
8.Pych Luděk ml.Hubáček FilipŽ4-4155 3135
9.Kříž Lubomír ml.Heinzl Lukáš11115  3045
10.Kyncl JiříBorovka Tomáš5-8-10-5 1346
11.Pych Luděk ml.Calta David-1112-3-6 1347
12.Kříž Lubomír ml.Hubáček Filip177  3057
13.Kyncl JiříŽHeinzl Lukáš988  3067
14.Dolejší StanislavBorovka Tomáš-546-983277
15.Kříž Lubomír ml.Calta David8513  3087
16.Kyncl JiříHubáček FilipŽČ9-7-55-92388
17.Dolejší StanislavHeinzl Lukáš810-9-7-72389
18.Pych Luděk ml.Borovka Tomáš-96-8533299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyncl Jiří13Calta David31
Dolejší Stanislav22Hubáček Filip13
Pych Luděk ml.22Heinzl Lukáš22
Kříž Lubomír ml.40Borovka Tomáš13
Počet diváků: 15
U utkání byl přítomen pan komisař Stanislav Bouček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Novotný Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16493:423SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Novotný Petr
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-9-7-5  0301
2.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
3125  3011
3.Novotný PetrPejša Karel ml.10-9-95-72312
4.Rozínek VojtěchFaktor Radovan1137  3022
5.Šálený DavidKocura Jiří12-6-99103232
6.Peko ŠtefanDrechsler Dušan8108  3042
7.Rozínek VojtěchPejša Karel ml.559  3052
8.Šálený DavidFaktor Radovan97-10-3103262
9.Peko ŠtefanKocura Jiří457  3072
10.Novotný PetrDrechsler Dušan975  3082
11.Šálený DavidPejša Karel ml.9-9-5-8 1383
12.Peko ŠtefanFaktor Radovan8-7-8473293
13.Novotný PetrKocura Jiří-54118 31103
14.Rozínek VojtěchDrechsler Dušan104   20  
15.Peko ŠtefanPejša Karel ml.         
16.Novotný PetrFaktor Radovan         
17.Rozínek VojtěchKocura Jiří         
18.Šálený DavidDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr21Pejša Karel ml.21
Rozínek Vojtěch20Faktor Radovan03
Šálený David21Kocura Jiří03
Peko Štefan30Drechsler Dušan02
Počet diváků: 6
Přítomen komisař ČAST: Miroslav Panský.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Woznicki Patrik
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Jančička Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16486:387TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
34-92 3110
2.Hervert Josef
Hruška Václav ml.
 
 
Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
769  3020
3.Tschakert TomášDůra Matouš108-817 3130
4.Hruška Václav ml.Legát Petr113-84 3140
5.Hervert JosefCopák František-9-4-7  0341
6.Pinka JanKirchman Ondřej378  3051
7.Hruška Václav ml.Důra Matouš-96-6-7 1352
8.Hervert JosefLegát Petr498  3062
9.Pinka JanCopák František-9634 3172
10.Tschakert TomášKirchman Ondřej-69-13583282
11.Hervert JosefDůra Matouš-98-7-8 1383
12.Pinka JanLegát Petr546  3093
13.Tschakert TomášCopák František-4677 31103
14.Hruška Václav ml.Kirchman Ondřej7    10  
15.Pinka JanDůra Matouš         
16.Tschakert TomášLegát Petr         
17.Hruška Václav ml.Copák František         
18.Hervert JosefKirchman Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš30Důra Matouš21
Hruška Václav ml.11Legát Petr03
Hervert Josef12Copák František12
Pinka Jan30Kirchman Ondřej02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36508:558SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keller Filip
Fencl Jakub
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
9-823 3110
2.Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
Ezr Václav
Podrazil Václav
 
 
-8910-5-72311
3.Fencl JakubPřída Kryštof-7-8-8  0312
4.Bořík MilanEzr Václav-96-612-102313
5.Keller FilipPodrazil Václav-11-7-10  0314
6.Bíma MiroslavBeran Tomáš-98-38-32315
7.Bořík MilanPřída Kryštof-8-3-5  0316
8.Keller FilipEzr Václav-10-5-4  0317
9.Bíma MiroslavPodrazil Václav-784-893227
10.Fencl JakubBeran Tomáš-9-910873237
11.Keller FilipPřída Kryštof-7-6-7  0338
12.Bíma MiroslavEzr Václav66-95 3148
13.Fencl JakubPodrazil Václav679  3058
14.Bořík MilanBeran Tomáš-104-6-7 1359
15.Bíma MiroslavPřída Kryštof-7-7-8  03510
16.Fencl JakubEzr Václav         
17.Bořík MilanPodrazil Václav         
18.Keller FilipBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Jakub21Přída Kryštof40
Bořík Milan03Ezr Václav21
Keller Filip03Podrazil Václav12
Bíma Miroslav22Beran Tomáš21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33326:458AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Karel ml.
Rýgl Vojtěch
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-6-10-1  0301
2.Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
-87810 3111
3.Matýsek LiborČamr František-8-59583221
4.Rýgl VojtěchStrejc Filip-88-5-3 1322
5.Voňka Karel ml.Havlíček Tomáš-4-3-5  0323
6.Voňka JakubZlámal Jaromír-7-10-10  0324
7.Rýgl VojtěchČamr František-8-58-4 1325
8.Voňka Karel ml.Strejc Filip-5-5-7  0326
9.Voňka JakubHavlíček Tomáš-44-2-7 1327
10.Matýsek LiborZlámal Jaromír-49-14-112328
11.Voňka Karel ml.Čamr František-5-6-3  0329
12.Voňka JakubStrejc Filip10-6-7-9 13210
13.Matýsek LiborHavlíček Tomáš8    10  
14.Rýgl VojtěchZlámal Jaromír         
15.Voňka JakubČamr František         
16.Matýsek LiborStrejc Filip         
17.Rýgl VojtěchHavlíček Tomáš         
18.Voňka Karel ml.Zlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matýsek Libor11Čamr František21
Rýgl Vojtěch02Strejc Filip30
Voňka Karel ml.03Havlíček Tomáš20
Voňka Jakub03Zlámal Jaromír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Holík Tomáš
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Žid Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19534:452SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaněra Jan
Gireth Pavel
 
 
Belopotočan Roman
De Filippo Martin
 
 
-8-66-9 1301
2.Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
Kuba Josef
Kočvara Martin
 
 
-46-6453211
3.Kaněra JanBelopotočan Roman-975-9-72312
4.Zikmund AdamDe Filippo Martin478  3022
5.Gireth PavelKočvara Martin-9-117993232
6.Medek JosefKuba Josef587  3042
7.Zikmund AdamBelopotočan Roman-7-9-1  0343
8.Gireth PavelDe Filippo Martin8-8-7493253
9.Medek JosefKočvara Martin7108  3063
10.Kaněra JanKuba Josef-9568 3173
11.Gireth PavelBelopotočan Roman9-613-7-82374
12.Medek JosefDe Filippo Martin465  3084
13.Kaněra JanKočvara Martin556  3094
14.Zikmund AdamKuba Josef1385  30104
15.Medek JosefBelopotočan Roman87   20  
16.Kaněra JanDe Filippo Martin         
17.Zikmund AdamKočvara Martin         
18.Gireth PavelKuba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan21Belopotočan Roman30
Zikmund Adam21De Filippo Martin03
Gireth Pavel21Kočvara Martin03
Medek Josef30Kuba Josef03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18554:475TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komenda Karel
Knobloch Miroslav
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
4-688 3110
2.Zacharda Jáchym
Krameš Jan
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
758  3020
3.Zacharda JáchymObertík Milan6109  3030
4.Knobloch MiroslavDráždil Roman4-2-79-52331
5.Krameš JanKříž Dominik8-109-9-102332
6.Komenda KarelPour Pavel ml.578  3042
7.Knobloch MiroslavObertík Milan11-9-8-5 1343
8.Krameš JanDráždil Roman-9-1059-82344
9.Komenda KarelKříž Dominik594  3054
10.Zacharda JáchymPour Pavel ml.7813  3064
11.Krameš JanObertík Milan595  3074
12.Komenda KarelDráždil Roman96-99 3184
13.Zacharda JáchymKříž Dominik-672-8123294
14.Knobloch MiroslavPour Pavel ml.-9-778932104
15.Komenda KarelObertík Milan-7    01  
16.Zacharda JáchymDráždil Roman         
17.Knobloch MiroslavKříž Dominik         
18.Krameš JanPour Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zacharda Jáchym30Obertík Milan12
Knobloch Miroslav12Dráždil Roman21
Krameš Jan12Kříž Dominik12
Komenda Karel30Pour Pavel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33369:482TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucifal Aleš
Janoštík Petr
 
 
Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
-69-77-82301
2.Ambrož Adam
Hořejší Radim
 
 
Levora Vojtěch
Kuchař Jan
 
 
-36-614-92302
3.Bucifal AlešŽaloudík Jan-8-6-9  0303
4.Ambrož AdamHobl Lukáš-11-7-7  0304
5.Hořejší RadimLevora Vojtěch-2-7-8  0305
6.Janoštík PetrKuchař Jan1057  3015
7.Ambrož AdamŽaloudík Jan-7-5-11  0316
8.Hořejší RadimHobl Lukáš149-510 3126
9.Janoštík PetrLevora Vojtěch-8-8-5  0327
10.Bucifal AlešKuchař Jan9-96-843237
11.Hořejší RadimŽaloudík Jan-5-8-7  0338
12.Janoštík PetrHobl Lukáš-2-75-4 1339
13.Bucifal AlešLevora VojtěchWO    03310
14.Ambrož AdamKuchař Jan-75   11  
15.Janoštík PetrŽaloudík Jan         
16.Bucifal AlešHobl Lukáš         
17.Ambrož AdamLevora Vojtěch         
18.Hořejší RadimKuchař Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bucifal Aleš11Žaloudík Jan30
Ambrož Adam02Hobl Lukáš21
Hořejší Radim12Levora Vojtěch20
Janoštík Petr12Kuchař Jan02
WO01WO10
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Vydra Milan
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Beran Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:32492:517TJ TATRAN SEDLČANY

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
11-109-2-112301
2.Kříž Lubomír ml.
Dolejší Stanislav
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
5-10-610-92302
3.Kyncl JiříPejša Karel ml.-712-9-5 1303
4.Dolejší StanislavFaktor Radovan6-6-10953213
5.Pych Luděk ml.Kocura Jiří-5-87-10 1314
6.Kříž Lubomír ml.Drechsler Dušan635  3024
7.Dolejší StanislavPejša Karel ml.-4-9-4  0325
8.Pych Luděk ml.Faktor Radovan11-10-116-12326
9.Kříž Lubomír ml.Kocura Jiří555  3036
10.Kyncl JiříDrechsler Dušan-97-98-92337
11.Pych Luděk ml.Pejša Karel ml.7-5-9-8 1338
12.Kříž Lubomír ml.Faktor Radovan-10-2-5  0339
13.Kyncl JiříŽKocura Jiří6-9-105-1023310
14.Dolejší StanislavDrechsler Dušan-6    01  
15.Kříž Lubomír ml.Pejša Karel ml.         
16.Kyncl JiříFaktor Radovan         
17.Dolejší StanislavKocura Jiří         
18.Pych Luděk ml.Drechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyncl Jiří03Pejša Karel ml.30
Dolejší Stanislav11Faktor Radovan21
Pych Luděk ml.03Kocura Jiří21
Kříž Lubomír ml.21Drechsler Dušan11
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Horák Dominik
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12445:334SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Novotný Petr
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
6-955 3110
2.Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
6611  3020
3.Rozínek VojtěchCalta David559  3030
4.Novotný PetrHubáček Filip56