Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Kreuzig Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36661:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Jakubský Filip
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-6-8-6  0301
2.Pozník David
Tesolin Riccardo
 
 
Palát Jiří ml.
Sedlář Jakub
 
 
-6-7-4  0302
3.Lučan MartinAntoš Jiří78-109 3112
4.Pozník DavidDospíšil Jiří ml.9-12-95-102313
5.Tesolin RiccardoPalát Jiří ml.1198  3023
6.Jakubský FilipSedlář Jakub688  3033
7.Pozník DavidAntoš Jiří-94-911-72334
8.Tesolin RiccardoDospíšil Jiří ml.-5-8-8  0335
9.Jakubský FilipPalát Jiří ml.11-126-673245
10.Lučan MartinSedlář Jakub425  3055
11.Tesolin RiccardoAntoš Jiří-9-5-9  0356
12.Jakubský FilipDospíšil Jiří ml.77-5-3-62357
13.Lučan MartinPalát Jiří ml.7-1111-733267
14.Pozník DavidSedlář Jakub7-1088 3177
15.Jakubský FilipAntoš Jiří48-10-493287
16.Lučan MartinDospíšil Jiří ml.-7-6-8  0388
17.Pozník DavidPalát Jiří ml.-1111614 3198
18.Tesolin RiccardoSedlář Jakub-8-79-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lučan Martin31Antoš Jiří22
Pozník David22Dospíšil Jiří ml.40
Tesolin Riccardo13Palát Jiří ml.04
Jakubský Filip31Sedlář Jakub13
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Joneš Milan
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Havrda Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37560:623TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Marek David
Škalda Jan
 
 
6-5916 3110
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Štieber Břetislav
Bezdíček Martin
 
 
-911-9-7 1311
3.Kodym TomášMarek David-49-5-2 1312
4.Slavík JanŠkalda Jan7-104-11-102313
5.Dufek LukášBezdíček Martin-91187 3123
6.Novotný PetrViesner Vojtěch6-88-1153233
7.Slavík JanMarek David-4-39-6 1334
8.Dufek Lukᚊkalda Jan7-5-7-7 1335
9.Novotný PetrBezdíček Martin795  3045
10.Kodym TomášViesner Vojtěch-65-7263255
11.Dufek LukášMarek David-2-6-7  0356
12.Novotný PetrŠkalda Jan-81096 3166
13.Kodym TomášStránský Matěj-6-15-9  0367
14.Slavík JanViesner Vojtěch-6-715-7 1368
15.Novotný PetrMarek David7-3-7-7 1369
16.Kodym Tomᚊkalda Jan-6-6-9  03610
17.Slavík JanStránský Matěj7    10  
18.Dufek LukášViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodym Tomáš13Marek David40
Slavík Jan03Škalda Jan31
Dufek Lukáš12Bezdíček Martin02
Novotný Petr31Viesner Vojtěch12
   Stránský Matěj10
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28619:575SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Šimonek Petr
Bělohlávek Dominik
 
 
-88-11-8 1301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Černík Jan
Marel David
 
 
868  3011
3.Herout FrantišekBělohlávek Dominik9910  3021
4.Loudín PetrŠimonek Petr4-8-4-2 1322
5.Slavík RadekČerník Jan789  3032
6.Nevřela DanielMarel David5810  3042
7.Loudín PetrBělohlávek Dominik-116-8-9 1343
8.Slavík RadekŠimonek Petr-6-6-9  0344
9.Nevřela DanielČerník Jan8-764 3154
10.Herout FrantišekMarel David326  3064
11.Slavík RadekBělohlávek Dominik-66-9-9 1365
12.Nevřela DanielŠimonek Petr11-589 3175
13.Herout FrantišekČerník Jan558  3085
14.Loudín PetrMarel David8-2-79113295
15.Nevřela DanielBělohlávek Dominik-557-8-92396
16.Herout FrantišekŠimonek Petr-9-8-14  0397
17.Loudín PetrČerník Jan-12-9-8  0398
18.Slavík RadekMarel David487  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František31Bělohlávek Dominik31
Loudín Petr13Šimonek Petr31
Slavík Radek22Černík Jan13
Nevřela Daniel31Marel David04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,580 01 Havlíčkův Brod,Rozhodčí:Vavřička Richard
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Malina Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32671:642HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Karel Filip
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-8-4-6  0301
2.Vaigl Martin
Hitzger Jakub
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
86-104 3111
3.Hitzger JakubJelínek Michal811-6-6-72312
4.Karel FilipMádlo Martin7-6-56-62313
5.Vaigl MartinTáborský Jiří-5-74743223
6.Novák AlešBako Adam-8-8-6  0324
7.Karel FilipJelínek Michal-612-3-3 1325
8.Vaigl MartinMádlo Martin4712  3035
9.Novák AlešTáborský Jiří979  3045
10.Hitzger JakubBako Adam-1847 3155
11.Vaigl MartinJelínek Michal4-9-9993265
12.Novák AlešMádlo Martin-11-12117-82366
13.Hitzger JakubTáborský Jiří109-88 3176
14.Vondráček FilipBako Adam756  3086
15.Novák AlešJelínek Michal6-9-69-52387
16.Hitzger JakubMádlo Martin-78-10-8 1388
17.Vondráček FilipTáborský Jiří948  3098
18.Vaigl MartinBako Adam4-742 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hitzger Jakub22Jelínek Michal31
Karel Filip02Mádlo Martin31
Vaigl Martin40Táborský Jiří04
Novák Aleš13Bako Adam13
Vondráček Filip20   
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:19503:444TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
2-667 3110
2.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Juroška Ivan
Barč Andrej
 
 
88-74 3120
3.Darmovzal ZdeněkJuroška Ivan-6-8-8  0321
4.Koníček MichalToufar Jan-57-58-92322
5.Vašíček JanSirbu Jakub6-9118 3132
6.Flíbor ZbyněkBarč Andrej587  3042
7.Koníček MichalJuroška Ivan-4-58-9 1343
8.Vašíček JanToufar Jan788  3053
9.Flíbor ZbyněkSirbu Jakub569  3063
10.Darmovzal ZdeněkBarč Andrej784  3073
11.Vašíček JanJuroška Ivan-4-6-4  0374
12.Flíbor ZbyněkToufar Jan569  3084
13.Darmovzal ZdeněkSirbu Jakub7-9-9-7 1385
14.Koníček MichalBarč Andrej895  3095
15.Flíbor ZbyněkJuroška Ivan-52811 31105
16.Darmovzal ZdeněkToufar Jan-98   11  
17.Koníček MichalSirbu Jakub         
18.Vašíček JanBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Darmovzal Zdeněk12Juroška Ivan31
Koníček Michal12Toufar Jan12
Vašíček Jan21Sirbu Jakub12
Flíbor Zbyněk40Barč Andrej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37642:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurka Milan
Lamač Petr
 
 
Traxler Jan
Fila Martin
 
 
6-4-9-12 1301
2.Novák David
Mocek Jan
 
 
Jeřábek Vladimír
Vaculík Filip
 
 
-10966 3111
3.Mocek JanTraxler Jan-7-6-9  0312
4.Hrdlička PetrVaculík Filip-8-3-4  0313
5.Lamač PetrJeřábek Vladimír-310-71063223
6.Novák DavidFila Martin798  3033
7.Hrdlička PetrTraxler Jan8-7-4-1 1334
8.Lamač PetrVaculík Filip75-76 3144
9.Novák DavidJeřábek Vladimír765  3054
10.Mocek JanFila Martin-397-8-32355
11.Lamač PetrTraxler Jan-11-99-9 1356
12.Novák DavidVaculík Filip47-10-653266
13.Mocek JanJeřábek Vladimír7-88-9-92367
14.Hrdlička PetrFila Martin-12-7-8  0368
15.Novák DavidTraxler Jan4106  3078
16.Mocek JanVaculík Filip-9-9-9  0379
17.Kurka MilanJeřábek Vladimír610-10-693289
18.Lamač PetrFila Martin-1-5510103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan04Traxler Jan31
Hrdlička Petr03Vaculík Filip22
Lamač Petr31Jeřábek Vladimír13
Novák David40Fila Martin22
Kurka Milan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Pugzík Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33447:520TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Jakubský Filip
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-5-9-7  0301
2.Tesolin Riccardo
Klemperer Jan
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-59-54-72302
3.Lučan MartinMarek David-8-9-9  0303
4.Klemperer JanŠkalda Jan-9-8-8  0304
5.Tesolin RiccardoBezdíček Martin8910  3014
6.Jakubský FilipStránský Matěj669  3024
7.Klemperer JanMarek David-4-5-4  0325
8.Tesolin RiccardoŠkalda Jan-5-2-4  0326
9.Jakubský FilipBezdíček Martin5-9-4-7 1327
10.Lučan MartinStránský Matěj511-96 3137
11.Tesolin RiccardoMarek David-5-5-8  0338
12.Jakubský FilipŠkalda Jan-5987 3148
13.Lučan MartinViesner Vojtěch-9755 3158
14.Klemperer JanStránský Matěj711-6-7-72359
15.Jakubský FilipMarek David9-10-4-3 13510
16.Lučan MartinŠkalda Jan         
17.Klemperer JanViesner Vojtěch         
18.Tesolin RiccardoStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lučan Martin21Marek David40
Klemperer Jan03Škalda Jan21
Tesolin Riccardo12Bezdíček Martin11
Jakubský Filip22Stránský Matěj12
   Viesner Vojtěch01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Havrda Luboš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24561:494TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Sedlář Jakub
Palát Jiří ml.
 
 
36-4-953210
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-9-7-10  0311
3.Dufek LukášDospíšil Jiří ml.-4-9-11  0312
4.Kodym TomášPalát Jiří ml.-10-6-6  0313
5.Slavík JanAntoš Jiří79-119 3123
6.Novotný PetrSedlář Jakub-8375 3133
7.Kodym TomášDospíšil Jiří ml.-6-58743243
8.Slavík JanPalát Jiří ml.-6-848-112344
9.Novotný PetrAntoš Jiří-14762 3154
10.Dufek LukášSedlář Jakub7-454 3164
11.Slavík JanDospíšil Jiří ml.974  3074
12.Novotný PetrPalát Jiří ml.4123  3084
13.Dufek LukášAntoš Jiří3-511-10-32385
14.Kodym TomášSedlář Jakub97-58 3195
15.Novotný PetrDospíšil Jiří ml.6107  30105
16.Dufek LukášPalát Jiří ml.8    10  
17.Kodym TomášAntoš Jiří         
18.Slavík JanSedlář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš12Dospíšil Jiří ml.13
Kodym Tomáš21Palát Jiří ml.21
Slavík Jan21Antoš Jiří12
Novotný Petr40Sedlář Jakub03
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29638:573SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Petr
Nevřela Daniel
 
 
Mádlo Martin
Jelínek Michal
 
 
8-10-9-11 1301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
768  3011
3.Herout FrantišekJelínek Michal-99-12-6 1312
4.Loudín PetrMádlo Martin-108-4-7 1313
5.Slavík RadekBako Adam863  3023
6.Nevřela DanielTáborský Jiří11-7-7-9 1324
7.Loudín PetrJelínek Michal-1-9-6  0325
8.Slavík RadekMádlo Martin5-9-91283235
9.Nevřela DanielBako Adam1868  3045
10.Herout FrantišekTáborský Jiří1-31-943255
11.Slavík RadekJelínek Michal-8510-983265
12.Nevřela DanielMádlo Martin-87-7543275
13.Herout FrantišekBako Adam2611  3085
14.Loudín PetrTáborský Jiří5-66-11-32386
15.Nevřela DanielJelínek Michal-959-1093296
16.Herout FrantišekMádlo Martin-7573 31106
17.Loudín PetrBako Adam         
18.Slavík RadekTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František31Jelínek Michal22
Loudín Petr03Mádlo Martin13
Slavík Radek30Bako Adam03
Nevřela Daniel31Táborský Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Vavřička Richard
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Malina Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17499:436HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sivera Adam
Vondráček Filip
 
 
Isach Robert
Marel David
 
 
778  3010
2.Novák Aleš
Mádr Miloslav
 
 
Šimonek Petr
Černík Jan
 
 
-7-9-4  0311
3.Novák AlešŠimonek Petr-9-9-6  0312
4.Mádr MiloslavČerník Jan-8-7-7  0313
5.Sivera AdamMarel David765  3023
6.Vondráček FilipIsach Robert655  3033
7.Mádr MiloslavŠimonek Petr9-12-8-7 1334
8.Sivera AdamČerník Jan15116  3044
9.Vondráček FilipMarel David788  3054
10.Novák AlešIsach Robert738  3064
11.Sivera AdamŠimonek Petr-686-5-102365
12.Vondráček FilipČerník Jan667  3075
13.Novák AlešMarel David89-710 3185
14.Mádr MiloslavIsach Robert587  3095
15.Vondráček FilipŠimonek Petr99-69 31105
16.Novák AlešČerník Jan-9410  21  
17.Mádr MiloslavMarel David         
18.Sivera AdamIsach Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš21Šimonek Petr31
Mádr Miloslav12Černík Jan12
Sivera Adam21Marel David03
Vondráček Filip40Isach Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21535:456TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Baláž Branislav
 
 
Oleksík Václav
Fila Martin
 
 
9-9-11923210
2.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Traxler Jan
Vaculík Filip
 
 
98-98 3120
3.Vašíček JanTraxler Jan-13-98-4 1321
4.Baláž BranislavVaculík Filip69-69 3131
5.Flíbor ZbyněkFila Martin1045  3041
6.Darmovzal ZdeněkOleksík Václav-7-94973251
7.Baláž BranislavTraxler Jan-15-4-12  0352
8.Flíbor ZbyněkVaculík Filip7-9-7333262
9.Darmovzal ZdeněkFila Martin5-36-993272
10.Vašíček JanOleksík Václav4410  3082
11.Flíbor ZbyněkTraxler Jan-766-9-62383
12.Darmovzal ZdeněkVaculík Filip684  3093
13.Vašíček JanFila Martin43-9-3632103
14.Baláž BranislavOleksík Václav         
15.Darmovzal ZdeněkTraxler Jan         
16.Vašíček JanVaculík Filip         
17.Baláž BranislavFila Martin         
18.Flíbor ZbyněkOleksík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan21Traxler Jan30
Baláž Branislav11Vaculík Filip03
Flíbor Zbyněk21Fila Martin03
Darmovzal Zdeněk30Oleksík Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24561:540TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
-3104-6113210
2.Kurka Milan
Lamač Petr
 
 
Barč Andrej
Juroška Ivan
 
 
1086  3020
3.Mocek JanJuroška Ivan10-57-12-92321
4.Hrdlička PetrSirbu Jakub-9-17-6 1322
5.Lamač PetrToufar Jan-107410 3132
6.Novák DavidBarč Andrej972  3042
7.Hrdlička PetrJuroška Ivan-4-5-5  0343
8.Lamač PetrSirbu Jakub-91155 3153
9.Novák DavidToufar Jan1198  3063
10.Mocek JanBarč Andrej7119  3073
11.Lamač PetrJuroška Ivan-9-2-6  0374
12.Novák DavidSirbu Jakub7-128-7143284
13.Mocek JanToufar Jan-710-5-10 1385
14.Hrdlička PetrBarč Andrej76-10-843295
15.Novák DavidJuroška Ivan-9599 31105
16.Mocek JanSirbu Jakub-10    01  
17.Hrdlička PetrToufar Jan         
18.Lamač PetrBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mocek Jan12Juroška Ivan31
Hrdlička Petr12Sirbu Jakub12
Lamač Petr21Toufar Jan12
Novák David40Barč Andrej03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17527:405TTC MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Marek Jaroslav
Šalomoun Ivo
 
 
64-99 3110
2.Juroška Ivan
Tureček Petr
 
 
Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
-9354 3120
3.Sirbu JakubVybíral Matouš-8-84-9 1321
4.Tureček PetrMarek Jaroslav-81153 3131
5.Toufar JanAdam Petr1028  3041
6.Juroška IvanŠalomoun Ivo739  3051
7.Tureček PetrVybíral Matouš963  3061
8.Toufar JanMarek Jaroslav-9-767-82362
9.Juroška IvanAdam Petr9-4-8-7 1363
10.Sirbu JakubŠalomoun Ivo3116  3073
11.Toufar JanVybíral Matouš8-5-9-8 1374
12.Juroška IvanMarek Jaroslav9-926 3184
13.Sirbu JakubAdam Petr9-1286 3194
14.Tureček PetrŠalomoun Ivo374  30104
15.Juroška IvanVybíral Matouš         
16.Sirbu JakubMarek Jaroslav         
17.Tureček PetrAdam Petr         
18.Toufar JanŠalomoun Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirbu Jakub21Vybíral Matouš21
Tureček Petr30Marek Jaroslav12
Toufar Jan12Adam Petr12
Juroška Ivan21Šalomoun Ivo03
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27570:528TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Kleprlík Michal
 
 
Flíbor Zbyněk
Baláž Branislav
 
 
626  3010
2.Černík Jan
Marel David
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-7-8-7  0311
3.Černík JanFlíbor Zbyněk-911-92-52312
4.Kleprlík MichalKoníček Michal689  3022
5.Marel DavidDarmovzal Zdeněk-4-6-5  0323
6.Šimonek PetrBaláž Branislav113  3033
7.Kleprlík MichalFlíbor Zbyněk1025  3043
8.Marel DavidKoníček Michal-88116 3153
9.Šimonek PetrDarmovzal Zdeněk-11-8-6  0354
10.Černík JanBaláž Branislav-7-9-6  0355
11.Marel DavidFlíbor Zbyněk-6611-6113265
12.Šimonek PetrKoníček Michal679  3075
13.Černík JanDarmovzal Zdeněk9-8-7-6 1376
14.Kleprlík MichalBaláž Branislav469  3086
15.Šimonek PetrFlíbor Zbyněk9-5-4-8 1387
16.Černík JanKoníček Michal10-710-443297
17.Kleprlík MichalDarmovzal Zdeněk-9696 31107
18.Marel DavidBaláž Branislav-6-8-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černík Jan13Flíbor Zbyněk22
Kleprlík Michal40Koníček Michal04
Marel David21Darmovzal Zdeněk31
Šimonek Petr22Baláž Branislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Krejza Josef
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Pečinka Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29662:601TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
Lamač Petr
Hrdlička Petr
 
 
755  3010
2.Táborský Jiří
Bako Adam
 
 
Mocek Jan
Novák David
 
 
12-6-10-12 1311
3.Mádlo MartinNovák David-912-10-12 1312
4.Bako AdamLamač Petr9-9-9-6 1313
5.Táborský JiříMocek Jan-911118 3123
6.Jelínek MichalHrdlička Petr1099  3033
7.Bako AdamNovák David-611-8-6 1334
8.Táborský JiříLamač Petr-64-84-32335
9.Jelínek MichalMocek Jan635  3045
10.Mádlo MartinHrdlička Petr326  3055
11.Táborský JiříNovák David-8-88-7 1356
12.Jelínek MichalLamač Petr78-8-663266
13.Mádlo MartinMocek Jan-55-31133276
14.Bako AdamHrdlička Petr7-10-8-9 1377
15.Jelínek MichalNovák David-9949 3187
16.Mádlo MartinLamač Petr5-1246 3197
17.Bako AdamMocek Jan-61088 31107
18.Táborský JiříHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádlo Martin31Novák David31
Bako Adam13Lamač Petr22
Táborský Jiří12Mocek Jan04
Jelínek Michal40Hrdlička Petr12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pugzík Antonín
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Kreuzig Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9431:243DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Jakubský Filip
 
 
Slavík Radek
 
 
WO    3010
2.Ramírez Francisco
Lučan Martin
 
 
Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
-127914 3120
3.Lučan MartinWO    3030
4.Merta JakubNevřela Daniel287  3040
5.Jakubský FilipSlavík Radek-108-11-9 1341
6.Ramírez FranciscoŠkopek Pavel547  3051
7.Merta JakubWO    3061
8.Jakubský FilipNevřela Daniel-8986 3171
9.Ramírez FranciscoSlavík Radek6-79-1053281
10.Lučan MartinŠkopek Pavel-1259-663291
11.Jakubský FilipWO    30101
12.Ramírez FranciscoNevřela Daniel-510   11  
13.Lučan MartinSlavík Radek         
14.Merta JakubŠkopek Pavel         
15.Ramírez Francisco         
16.Lučan MartinNevřela Daniel         
17.Merta JakubSlavík Radek         
18.Jakubský FilipŠkopek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lučan Martin10Nevřela Daniel02
Merta Jakub10Slavík Radek11
Jakubský Filip11Škopek Pavel02
Ramírez Francisco20   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:Havrda Luboš
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35612:612HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Mádr Miloslav
Novák Aleš
 
 
8-11610 3110
2.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Sivera Adam
Vaigl Martin
 
 
948  3020
3.Slavík JanSivera Adam7-9-116-72321
4.Brož PetrNovák Aleš-48-10-7 1322
5.Dufek LukášVaigl Martin-8-9-11  0323
6.Novotný PetrMádr Miloslav-105-67-102324
7.Brož PetrSivera Adam-6-86-8 1325
8.Dufek LukášNovák AlešŽ-1898-5-92326
9.Novotný PetrVaigl Martin86-6-993236
10.Slavík JanMádr Miloslav4-1159 3146
11.Dufek LukášSivera Adam-87-10-7 1347
12.Novotný PetrNovák Aleš4-1429 3157
13.Slavík JanVaigl Martin-76-6-6 1358
14.Kodym TomášMádr Miloslav8-10-7-7 1359
15.Novotný PetrSivera Adam967  3069
16.Slavík JanNovák Aleš-6-5-6  03610
17.Kodym TomášVaigl Martin-7-9   02  
18.Dufek LukášMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan13Sivera Adam31
Brož Petr02Novák Aleš31
Dufek Lukáš03Vaigl Martin21
Novotný Petr31Mádr Miloslav21
Kodym Tomáš01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Miovský Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33489:534TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-6-6-8  0301
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-109-101063211
3.Palát Jiří ml.Marek David11-2-27-12312
4.Antoš JiříŠkalda Jan-9-1087-92313
5.Vitula JosefBezdíček Martin-4-5-5  0314
6.Dospíšil Jiří ml.Viesner Vojtěch-10493 3124
7.Antoš JiříMarek David2-3-4-6 1325
8.Vitula JosefŠkalda Jan6-14-7-9 1326
9.Dospíšil Jiří ml.Bezdíček Martin976  3036
10.Palát Jiří ml.Viesner Vojtěch-7-11-7  0337
11.Vitula JosefMarek David-6-4-4  0338
12.Dospíšil Jiří ml.Škalda Jan335  3048
13.Palát Jiří ml.Stránský Matěj968  3058
14.Antoš JiříViesner Vojtěch769  3068
15.Dospíšil Jiří ml.Marek David-5-8-8  0369
16.Palát Jiří ml.Škalda Jan-8-5-9  03610
17.Antoš JiříStránský Matěj11    10  
18.Vitula JosefViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palát Jiří ml.13Marek David40
Antoš Jiří12Škalda Jan31
Vitula Josef03Bezdíček Martin11
Dospíšil Jiří ml.31Viesner Vojtěch12
   Stránský Matěj01
Počet diváků: 14484
Přítomen komisař ČASTu p. Teplan Stanislav



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Šišma Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36658:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Vaculík Filip
 
 
Vybíral Matouš
Svoboda Aleš
 
 
76-9-973210
2.Traxler Jan
Fila Martin
 
 
Marek Jaroslav
Adam Petr
 
 
6-1184 3120
3.Jeřábek VladimírSvoboda Aleš-711-3993230
4.Vaculík FilipVybíral Matouš777  3040
5.Fila MartinMarek Jaroslav-13-984-82341
6.Traxler JanAdam Petr6-79-683251
7.Vaculík FilipSvoboda Aleš-2-69-4 1352
8.Fila MartinVybíral Matouš4-7810 3162
9.Traxler JanMarek Jaroslav7-38-9-72363
10.Jeřábek VladimírAdam Petr-7-12-10  0364
11.Fila MartinSvoboda Aleš-9-6-9  0365
12.Traxler JanVybíral Matouš-8-66-10 1366
13.Jeřábek VladimírMarek Jaroslav-67-11-10 1367
14.Vaculík FilipAdam Petr416  3077
15.Traxler JanSvoboda Aleš-8-7-13  0378
16.Jeřábek VladimírVybíral Matouš-9-4-8  0379
17.Vaculík FilipMarek Jaroslav757  3089
18.Fila MartinAdam Petr-8653 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Vladimír13Svoboda Aleš31
Vaculík Filip31Vybíral Matouš22
Fila Martin22Marek Jaroslav31
Traxler Jan13Adam Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29628:582TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Kleprlík Michal
 
 
Hrdlička Petr
Lamač Petr
 
 
9105  3010
2.Lukeš Marek
Marel David
 
 
Novák David
Mocek Jan
 
 
-5-11-11  0311
3.Kleprlík MichalNovák David9611  3021
4.Marel DavidLamač Petr6-67-753231
5.Lukeš MarekMocek Jan-6-12-2  0332
6.Šimonek PetrHrdlička Petr37-64 3142
7.Marel DavidNovák David-94-912-62343
8.Lukeš MarekLamač Petr-10-9-6  0344
9.Šimonek PetrMocek Jan8-93-613254
10.Kleprlík MichalHrdlička Petr8103  3064
11.Lukeš MarekNovák David-67-59-82365
12.Šimonek PetrLamač Petr7-7-6-6 1366
13.Kleprlík MichalMocek Jan88-95 3176
14.Marel DavidHrdlička Petr-68107 3186
15.Šimonek PetrNovák David77-7-7-62387
16.Kleprlík MichalLamač Petr3109  3097
17.Marel DavidMocek Jan18-810 31107
18.Lukeš MarekHrdlička Petr6-74  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleprlík Michal40Novák David31
Marel David31Lamač Petr22
Lukeš Marek03Mocek Jan13
Šimonek Petr22Hrdlička Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Krejza Josef
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Pečinka Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19495:423TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
Flíbor Zbyněk
Baláž Branislav
 
 
-53117 3110
2.Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-8743 3120
3.Bako AdamFlíbor Zbyněk12-7-4-5 1321
4.Táborský JiříKoníček Michal-9-4-2  0322
5.Mádlo MartinDarmovzal Zdeněk9126  3032
6.Jelínek MichalBaláž Branislav-72-7-9 1333
7.Táborský JiříFlíbor Zbyněk-969-493243
8.Mádlo MartinKoníček Michal7106  3053
9.Jelínek MichalDarmovzal Zdeněk-7472 3163
10.Bako AdamBaláž Branislav-39-8553273
11.Mádlo MartinFlíbor Zbyněk338  3083
12.Jelínek MichalKoníček Michal429  3093
13.Bako AdamDarmovzal Zdeněk-79-6-12 1394
14.Táborský JiříBaláž Branislav558  30104
15.Jelínek MichalFlíbor Zbyněk         
16.Bako AdamKoníček Michal         
17.Táborský JiříDarmovzal Zdeněk         
18.Mádlo MartinBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Adam12Flíbor Zbyněk12
Táborský Jiří21Koníček Michal12
Mádlo Martin30Darmovzal Zdeněk12
Jelínek Michal21Baláž Branislav12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Lučan Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Pozník David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37597:617HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Novák Aleš
Sivera Adam
 
 
7610  3010
2.Pozník David
Jakubský Filip
 
 
Hitzger Jakub
Vaigl Martin
 
 
95-84 3120
3.Ramírez FranciscoSivera Adam577  3030
4.Lučan MartinNovák Aleš-44-95113240
5.Pozník DavidVaigl Martin-7-4-6  0341
6.Jakubský FilipHitzger Jakub6-84-1073251
7.Lučan MartinSivera AdamŽ9-2-106-82352
8.Pozník DavidNovák Aleš8-9-510-62353
9.Jakubský FilipVaigl Martin-6-79-9 1354
10.Ramírez FranciscoHitzger Jakub-6-9-6  0355
11.Pozník DavidSivera Adam-7-68-12 1356
12.Jakubský FilipNovák Aleš9-10-65-102357
13.Ramírez FranciscoVaigl Martin-6-3-6  0358
14.Lučan MartinHitzger Jakub8-95-1183268
15.Jakubský FilipŽSivera Adam-99-95-72369
16.Ramírez FranciscoNovák Aleš4-5-9-10 13610
17.Lučan MartinVaigl Martin8    10  
18.Pozník DavidHitzger Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ramírez Francisco13Sivera Adam31
Lučan Martin21Novák Aleš31
Pozník David03Vaigl Martin30
Jakubský Filip13Hitzger Jakub12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Joneš Milan
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Havrda Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14482:294TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Škopek Pavel
 
 
WO    3010
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
-6788 3120
3.Dufek LukášSlavík Radek9-6-11-9 1321
4.Novotný PetrNevřela Daniel-129-9493231
5.Kodym Tomᚊkopek Pavel7-967 3141
6.Slavík JanWO    3051
7.Novotný PetrSlavík Radek763  3061
8.Kodym TomášNevřela Daniel-10-8-9  0362
9.Slavík JanŠkopek Pavel645  3072
10.Dufek LukášWO    3082
11.Kodym TomášSlavík Radek67-57 3192
12.Slavík JanNevřela Daniel-6-953-102393
13.Dufek Lukᚊkopek PavelWO    30103
14.Novotný Petr         
15.Slavík JanSlavík Radek         
16.Dufek LukášNevřela Daniel         
17.Novotný PetrŠkopek Pavel         
18.Kodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dufek Lukáš01Slavík Radek12
Novotný Petr20Nevřela Daniel21
Kodym Tomáš21Škopek Pavel02
Slavík Jan11   
WO40WO04
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25575:549SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
1059  3010
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-9-77-6 1311
3.Slavík RadekDospíšil Jiří ml.94-88 3121
4.Herout FrantišekAntoš Jiří6-4128 3131
5.Škopek PavelPalát Jiří ml.-899-8-62332
6.Nevřela DanielVitula Josef-5576 3142
7.Herout FrantišekDospíšil Jiří ml.84-57 3152
8.Škopek PavelAntoš Jiří7-8-9-5 1353
9.Nevřela DanielPalát Jiří ml.9912  3063
10.Slavík RadekVitula Josef497  3073
11.Škopek PavelDospíšil Jiří ml.-98-6-8 1374
12.Nevřela DanielAntoš Jiří-9-5-4  0375
13.Slavík RadekPalát Jiří ml.5-7910 3185
14.Herout FrantišekVitula Josef-778-1053295
15.Nevřela DanielDospíšil Jiří ml.-210-9-6 1396
16.Slavík RadekAntoš Jiří696  30106
17.Herout FrantišekPalát Jiří ml.         
18.Škopek PavelVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Radek40Dospíšil Jiří ml.22
Herout František30Antoš Jiří22
Škopek Pavel03Palát Jiří ml.12
Nevřela Daniel22Vitula Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BorováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35568:615TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Záboj Matěj
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-9910-10-102301
2.Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
9-7-7553211
3.Mádr MiloslavMarek David-8-11-8  0312
4.Záboj MatějŠkalda Jan-511-68-142313
5.Novák AlešBezdíček Martin-814-9-11 1314
6.Sivera AdamStránský Matěj138-8-2113224
7.Záboj MatějMarek David-85-4-6 1325
8.Novák AlešŠkalda Jan8-4-8-9 1326
9.Sivera AdamBezdíček Martin-9976 3136
10.Mádr MiloslavStránský Matěj577  3046
11.Novák AlešMarek David7-5-4-3 1347
12.Sivera AdamŠkalda Jan-98-10-3 1348
13.Mádr MiloslavBezdíček Martin946  3058
14.Záboj MatějStránský Matěj855  3068
15.Sivera AdamMarek David-6-2-3  0369
16.Mádr MiloslavŠkalda Jan-4-89-8 13610
17.Záboj MatějViesner Vojtěch866  30  
18.Novák AlešStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav22Marek David40
Záboj Matěj12Škalda Jan40
Novák Aleš03Bezdíček Martin12
Sivera Adam22Stránský Matěj03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35741:709TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Pozník David
Klemperer Jan
 
 
88-4-1183210
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Ramírez Francisco
Tesolin Riccardo
 
 
-5-79-4 1311
3.Vašíček JanRamírez Francisco-776-693221
4.Koníček MichalPozník David8314  3031
5.Flíbor ZbyněkTesolin Riccardo773  3041
6.Darmovzal ZdeněkKlemperer Jan75-8-993251
7.Koníček MichalRamírez Francisco5-4-66-92352
8.Flíbor ZbyněkPozník David611-10-9-62353
9.Darmovzal ZdeněkTesolin Riccardo1213-9-993263
10.Vašíček JanKlemperer Jan65-48 3173
11.Flíbor ZbyněkRamírez Francisco11-768 3183
12.Darmovzal ZdeněkPozník David7-67-8-112384
13.Vašíček JanTesolin Riccardo895  3094
14.Koníček MichalKlemperer Jan-4612-5-102395
15.Darmovzal ZdeněkRamírez Francisco-6-98-8 1396
16.Vašíček JanPozník David-9-10-8  0397
17.Koníček MichalTesolin Riccardo-888-9-52398
18.Flíbor ZbyněkKlemperer Jan8-1051 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Jan31Ramírez Francisco22
Koníček Michal13Pozník David31
Flíbor Zbyněk31Tesolin Riccardo13
Darmovzal Zdeněk22Klemperer Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34576:622TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Novák David
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-6-7-9  0301
2.Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
989  3011
3.Mocek JanNovotný Petr-6-7-1  0312
4.Lamač PetrDufek Lukáš-14799 3122
5.Kolařík JanKodym Tomáš-9-118-8 1323
6.Novák DavidSlavík Jan-10-957-62324
7.Lamač PetrNovotný Petr8-8-5-8 1325
8.Kolařík JanDufek Lukáš-9-1012-8 1326
9.Novák DavidKodym Tomáš1078  3036
10.Mocek JanSlavík Jan93-89 3146
11.Kolařík JanNovotný Petr9-4-6-7 1347
12.Novák DavidDufek Lukáš-9847 3157
13.Mocek JanKodym Tomáš1217-144 3167
14.Hrdlička PetrSlavík Jan9-5-3-5 1368
15.Novák DavidNovotný Petr11-4-4-6 1369
16.Mocek JanDufek Lukáš9-44-12-923610
17.Hrdlička PetrKodym Tomáš-69   11  
18.Kolařík JanSlavík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan22Novotný Petr40
Lamač Petr11Dufek Lukáš22
Kolařík Jan03Kodym Tomáš12
Novák David22Slavík Jan21
Hrdlička Petr01   
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Kovář Josef st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36455:551TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
Kleprlík Michal
Bělohlávek Dominik
 
 
9-6-1-7 1301
2.Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
Merta Jakub
Kudýn Petr
 
 
77-8-7-122302
3.Ondrovčák RadekKudýn Petr-979-783212
4.Andorko PavelKleprlík Michal-88-8-7 1313
5.Adam PetrBělohlávek Dominik8-889 3123
6.Vybíral MatoušMerta Jakub-6-6-14  0324
7.Andorko PavelKudýn Petr-5-5-7  0325
8.Adam PetrKleprlík Michal-6-3-5  0326
9.Vybíral MatoušBělohlávek Dominik36-116 3136
10.Ondrovčák RadekMerta Jakub-8-11-5  0337
11.Adam PetrKudýn Petr7-12-51093247
12.Vybíral MatoušKleprlík Michal-10-7-5  0348
13.Ondrovčák RadekBělohlávek Dominik9-5-9-9 1349
14.Andorko PavelMerta Jakub-49-1-9 13410
15.Vybíral MatoušKudýn Petr5-8   11  
16.Ondrovčák RadekKleprlík Michal         
17.Andorko PavelBělohlávek Dominik         
18.Adam PetrMerta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondrovčák Radek12Kudýn Petr12
Andorko Pavel03Kleprlík Michal30
Adam Petr21Bělohlávek Dominik12
Vybíral Matouš12Merta Jakub30
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34528:569TTC MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Vaculík Filip
 
 
Tureček Petr
Juroška Ivan
 
 
85-8-6-52301
2.Oleksík Václav
Kuča Jan
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
-10-12-10  0302
3.Jeřábek VladimírNespěšný Hynek-6967 3112
4.Oleksík VáclavJuroška Ivan-1-79-8 1313
5.Kuča JanSirbu Jakub-8-58-5 1314
6.Vaculík FilipTureček Petr-10-36-6 1315
7.Oleksík VáclavNespěšný Hynek4-11-36-132316
8.Kuča JanJuroška Ivan-6-7-8  0317
9.Vaculík FilipSirbu Jakub-912106 3127
10.Jeřábek VladimírTureček Petr10-548 3137
11.Kuča JanNespěšný Hynek783  3047
12.Vaculík FilipJuroška Ivan9107  3057
13.Jeřábek VladimírSirbu Jakub-6-9-9  0358
14.Oleksík VáclavTureček Petr-4-9-5  0359
15.Vaculík FilipNespěšný Hynek5-978 3169
16.Jeřábek VladimírJuroška Ivan-7-10-7  03610
17.Oleksík VáclavSirbu Jakub         
18.Kuča JanTureček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Vladimír22Nespěšný Hynek13
Oleksík Václav03Juroška Ivan31
Kuča Jan12Sirbu Jakub21
Vaculík Filip31Tureček Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34474:559TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
Štieber Břetislav
Bezdíček Martin
 
 
-106-10-4 1301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-8-4-7  0302
3.Slavík RadekMarek David-411-7-4 1303
4.Herout FrantišekŠkalda Jan-6-55-6 1304
5.Škopek PavelBezdíček Martin106-511 3114
6.Nevřela DanielViesner Vojtěch-118-8-8 1315
7.Herout FrantišekMarek David-1-6-1  0316
8.Škopek PavelŠkalda Jan-698-9103226
9.Nevřela DanielBezdíček Martin869  3036
10.Slavík RadekViesner Vojtěch10-865 3146
11.Škopek PavelMarek David-7-4-10  0347
12.Nevřela DanielŠkalda Jan7-67-7-42348
13.Slavík RadekŠtieber Břetislav969  3058
14.Herout FrantišekViesner Vojtěch-6-495-92359
15.Nevřela DanielMarek David-8-5-6  03510
16.Slavík RadekŠkalda Jan         
17.Herout FrantišekŠtieber Břetislav         
18.Škopek PavelViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Radek21Marek David40
Herout František03Škalda Jan21
Škopek Pavel21Bezdíček Martin02
Nevřela Daniel13Viesner Vojtěch21
   Štieber Břetislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Vavřička Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28617:559HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hitzger Jakub
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-8-7-12  0301
2.Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
11-945 3111
3.Mádr MiloslavDospíšil Jiří ml.9-3-8-6 1312
4.Hitzger JakubPalát Jiří ml.7-126-7-112313
5.Novák AlešAntoš Jiří9-8-4-7 1314
6.Sivera AdamVitula Josef4-9109 3124
7.Hitzger JakubDospíšil Jiří ml.-5-7-5  0325
8.Novák AlešPalát Jiří ml.8-37-963235
9.Sivera AdamAntoš Jiří9-103-8-72336
10.Záboj MatějVitula Josef683  3046
11.Novák AlešDospíšil Jiří ml.-9-48563256
12.Sivera AdamPalát Jiří ml.82-59 3166
13.Záboj MatějAntoš Jiří436  3076
14.Hitzger JakubVitula Josef7119  3086
15.Sivera AdamDospíšil Jiří ml.-92-6-7 1387
16.Záboj MatějPalát Jiří ml.884  3097
17.Hitzger JakubAntoš Jiří684  30107
18.Novák AlešVitula Josef-47   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav01Dospíšil Jiří ml.31
Hitzger Jakub22Palát Jiří ml.13
Novák Aleš21Antoš Jiří22
Sivera Adam22Vitula Josef03
Záboj Matěj30   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34671:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
-4-9-5  0301
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
-8-7105103211
3.Vašíček JanNovotný Petr-57-118-52312
4.Koníček MichalSlavík Jan-25-79113222
5.Flíbor ZbyněkDufek Lukáš877  3032
6.Darmovzal ZdeněkKodym Tomáš10-9-4-7 1333
7.Koníček MichalNovotný Petr-68-7-5 1334
8.Flíbor ZbyněkSlavík Jan3-76-1453244
9.Darmovzal ZdeněkDufek Lukáš448  3054
10.Vašíček JanKodym Tomáš3-13-108-82355
11.Flíbor ZbyněkNovotný Petr-10-9-3  0356
12.Darmovzal ZdeněkSlavík Jan678  3066
13.Vašíček JanDufek Lukáš9-963 3176
14.Koníček MichalKodym Tomáš897  3086
15.Darmovzal ZdeněkNovotný Petr7-6-88-72387
16.Vašíček JanSlavík Jan-79-77-52388
17.Koníček MichalDufek Lukáš-7-104-7 1389
18.Flíbor ZbyněkKodym Tomáš669  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Jan13Novotný Petr40
Koníček Michal22Slavík Jan13
Flíbor Zbyněk31Dufek Lukáš13
Darmovzal Zdeněk22Kodym Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20533:471TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Ramírez Francisco
Tesolin Riccardo
 
 
-9-9114113210
2.Lamač Petr
Kolařík Jan
 
 
Pozník David
Klemperer Jan
 
 
10-65-11-62311
3.Mocek JanRamírez Francisco98-2-1063221
4.Kolařík JanPozník David-8-1085133231
5.Novák DavidTesolin Riccardo-97-11793241
6.Lamač PetrKlemperer Jan786  3051
7.Kolařík JanRamírez Francisco-10-9-10  0352
8.Novák DavidPozník David4-775 3162
9.Lamač PetrTesolin Riccardo-1158-253272
10.Mocek JanKlemperer Jan-9-7-6  0373
11.Novák DavidRamírez Francisco13127  3083
12.Lamač PetrPozník David946  3093
13.Mocek JanTesolin Riccardo967  30103
14.Kolařík JanKlemperer Jan-78   11  
15.Lamač PetrRamírez Francisco         
16.Mocek JanPozník David         
17.Kolařík JanTesolin Riccardo         
18.Novák DavidKlemperer Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan21Ramírez Francisco12
Kolařík Jan11Pozník David03
Novák David30Tesolin Riccardo03
Lamač Petr30Klemperer Jan11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Hruška Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22572:498KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
Jelínek Michal
Svojanovský Radim
 
 
-5-9-9  0301
2.Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
865  3011
3.Adam PetrJelínek Michal-6-78-6 1312
4.Marek JaroslavBako Adam8-643 3122
5.Ondrovčák RadekTáborský Jiří8810  3032
6.Vybíral MatoušSvojanovský Radim9-498 3142
7.Marek JaroslavJelínek Michal-4-988-62343
8.Ondrovčák RadekBako Adam778  3053
9.Vybíral MatoušTáborský Jiří5-86-8-62354
10.Svoboda AlešSvojanovský Radim9-1287 3164
11.Ondrovčák RadekJelínek Michal47-5-7-72365
12.Vybíral MatoušBako Adam894  3075
13.Svoboda AlešTáborský Jiří5-579 3185
14.Marek JaroslavSvojanovský Radim754  3095
15.Vybíral MatoušJelínek Michal-6-94-9 1396
16.Svoboda AlešBako Adam643  30106
17.Marek JaroslavTáborský Jiří         
18.Ondrovčák RadekSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Petr01Jelínek Michal40
Marek Jaroslav21Bako Adam04
Ondrovčák Radek21Táborský Jiří12
Vybíral Matouš22Svojanovský Radim03
Svoboda Aleš30   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Carda Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24592:540TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Toufar Jan
Juroška Ivan
 
 
3-136-753210
2.Sedlář Jakub
Palát Jiří ml.
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
-889-943220
3.Palát Jiří ml.Juroška Ivan-10785 3130
4.Antoš JiříSirbu Jakub4-59-4163240
5.Vitula JosefNespěšný Hynek86-6-1043250
6.Dospíšil Jiří ml.Toufar Jan10-1397 3160
7.Antoš JiříJuroška Ivan-6-4-8  0361
8.Vitula JosefSirbu Jakub8-11118 3171
9.Dospíšil Jiří ml.Nespěšný Hynek9510  3081
10.Palát Jiří ml.Toufar Jan679  3091
11.Vitula JosefJuroška Ivan10-14-79-62392
12.Dospíšil Jiří ml.Sirbu Jakub-106-109-62393
13.Palát Jiří ml.Nespěšný Hynek-10-10-9  0394
14.Antoš JiříToufar Jan-10559 31104
15.Dospíšil Jiří ml.Juroška Ivan1038  30  
16.Palát Jiří ml.Sirbu Jakub         
17.Antoš JiříNespěšný Hynek         
18.Vitula JosefToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Jiří ml.21Juroška Ivan21
Antoš Jiří21Sirbu Jakub12
Vitula Josef21Nespěšný Hynek12
Dospíšil Jiří ml.21Toufar Jan03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:13478:298TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
Traxler Jan
Vaculík Filip
 
 
6914  3010
2.Bezdíček Martin
Stránský Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Langr LukášTáborský Jindřich3115  3030
4.Viesner VojtěchTraxler Jan12-9-6-12 1331
5.Marek DavidVaculík Filip888  3041
6.Stránský MatějWO    3051
7.Viesner VojtěchTáborský Jindřich575  3061
8.Marek DavidTraxler Jan3-483 3171
9.Stránský MatějVaculík Filip-10-11-14  0372
10.Langr LukášWO    3082
11.Marek DavidTáborský Jindřich238  3092
12.Stránský MatějTraxler Jan-6-97-8 1393
13.Bezdíček MartinVaculík Filip-4-59-7 1394
14.Viesner VojtěchWO    30104
15.Stránský MatějTáborský Jindřich         
16.Bezdíček MartinTraxler Jan         
17.Viesner VojtěchVaculík Filip         
18.Marek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Langr Lukáš10Táborský Jindřich03
Viesner Vojtěch11Traxler Jan21
Marek David30Vaculík Filip21
Stránský Matěj02   
Bezdíček Martin01   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Kreuzig Robert
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Jakubský Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11476:348DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Tesolin Riccardo
 
 
Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
-88118 3110
2.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
716  3020
3.Ramírez FranciscoVybíral Matouš89-8-9-92321
4.Pozník DavidMarek Jaroslav93-95 3131
5.Tesolin RiccardoAdam Petr4810  3041
6.Lučan MartinAndorko Pavel359  3051
7.Pozník DavidVybíral Matouš458  3061
8.Tesolin RiccardoMarek Jaroslav-57-8-9 1362
9.Lučan MartinAdam Petr878  3072
10.Ramírez FranciscoAndorko Pavel058  3082
11.Tesolin RiccardoVybíral Matouš498  3092
12.Lučan MartinMarek Jaroslav-128-9-13 1393
13.Ramírez FranciscoAdam Petr359  30103
14.Pozník DavidAndorko Pavel         
15.Lučan MartinVybíral Matouš         
16.Ramírez FranciscoMarek Jaroslav         
17.Pozník DavidAdam Petr         
18.Tesolin RiccardoAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ramírez Francisco21Vybíral Matouš12
Pozník David20Marek Jaroslav21
Tesolin Riccardo21Adam Petr03
Lučan Martin21Andorko Pavel02
Počet diváků: 12
Návštěva komisaře - p. Stanislav Bouček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:24503:491SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Förster Vojtěch
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-1-4-3  0301
2.Loudín Petr
Škopek Pavel
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
4126  3011
3.Förster VojtěchKoníček Michal-3-6-4  0312
4.Loudín PetrFlíbor Zbyněk910-88 3122
5.Škopek PavelVašíček Jan594  3032
6.Herout FrantišekDarmovzal Zdeněk-8-74963242
7.Loudín PetrKoníček Michal567  3052
8.Škopek PavelFlíbor Zbyněk-811-59-82353
9.Herout FrantišekVašíček Jan836  3063
10.Förster VojtěchDarmovzal Zdeněk-10-6-1  0364
11.Škopek PavelKoníček Michal889  3074
12.Herout FrantišekFlíbor Zbyněk972  3084
13.Förster VojtěchVašíček Jan-94-5-6 1385
14.Loudín PetrDarmovzal Zdeněk-6-4-5  0386
15.Herout FrantišekKoníček Michal798  3096
16.Förster VojtěchFlíbor Zbyněk-5-6-6  0397
17.Loudín PetrVašíček Jan437  30107
18.Škopek PavelDarmovzal Zdeněk8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Förster Vojtěch04Koníček Michal13
Loudín Petr31Flíbor Zbyněk22
Škopek Pavel21Vašíček Jan13
Herout František40Darmovzal Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Hitzger Petr ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9424:301HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Mádr Miloslav
 
 
Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
1688  3010
2.Sivera Adam
Vaigl Martin
 
 
Novák David
Mocek Jan
 
 
-8-7-11  0311
3.Mádr MiloslavNovák David-11638 3121
4.Novák AlešKolařík Jan75-89 3131
5.Vaigl MartinMocek Jan-9537 3141
6.Sivera AdamKurka Milan445  3051
7.Novák AlešNovák David666  3061
8.Vaigl MartinKolařík Jan95-85 3171
9.Sivera AdamMocek Jan7-1027 3181
10.Mádr MiloslavKurka Milan886  3091
11.Vaigl MartinNovák David54-1410 31101
12.Sivera AdamKolařík Jan6    10  
13.Mádr MiloslavMocek Jan         
14.Novák AlešKurka Milan         
15.Sivera AdamNovák David         
16.Mádr MiloslavKolařík Jan         
17.Novák AlešMocek Jan         
18.Vaigl MartinKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav20Novák David03
Novák Aleš20Kolařík Jan02
Vaigl Martin30Mocek Jan02
Sivera Adam20Kurka Milan02
Počet diváků: 6
Přítomnost komisaře Stanislav Bouček



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu26. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17488:372TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kleprlík Michal
 
 
Kuchta Pavel
Táborský Jiří
 
 
334  3010
2.Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-10-6-9  0311
3.Marel DavidJelínek Michal-6-539-62312
4.Kleprlík MichalMádlo Martin41012  3022
5.Lukeš MarekTáborský Jiří-4147 3132
6.Merta JakubKuchta Pavel373  3042
7.Kleprlík MichalJelínek Michal79-114 3152
8.Lukeš MarekMádlo Martin34-76 3162
9.Merta JakubTáborský Jiří648  3072
10.Marel DavidKuchta Pavel461  3082
11.Lukeš MarekJelínek Michal-9-5-7  0383
12.Merta JakubMádlo Martin-76-12773293
13.Marel DavidTáborský Jiří-1-68-10 1394
14.Kleprlík MichalKuchta Pavel456  30104
15.Merta JakubJelínek Michal         
16.Marel DavidMádlo Martin         
17.Kleprlík MichalTáborský Jiří         
18.Lukeš MarekKuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marel David12Jelínek Michal21
Kleprlík Michal30Mádlo Martin03
Lukeš Marek21Táborský Jiří12
Merta Jakub30Kuchta Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Smíškova 840, Tišnov 666 01Rozhodčí:Carda Zdeněk
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Miovský Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18522:445TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
82-86 3110
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
-97107 3120
3.Antoš JiříTraxler Jan5-9-4-6 1321
4.Dospíšil Jiří ml.Vaculík Filip595  3031
5.Vitula JosefJeřábek Vladimír92-710 3141
6.Palát Jiří ml.Kuča Jan-71079 3151
7.Dospíšil Jiří ml.Traxler Jan124-106 3161
8.Vitula JosefVaculík Filip115-8-573271
9.Palát Jiří ml.Jeřábek Vladimír3-911-5-62372
10.Antoš JiříKuča Jan-810-9-10 1373
11.Vitula JosefTraxler Jan-424-1083283
12.Palát Jiří ml.Vaculík Filip6910  3093
13.Sedlář JakubJeřábek Vladimír8116  30103
14.Dospíšil Jiří ml.Kuča Jan55   20  
15.Palát Jiří ml.Traxler Jan         
16.Sedlář JakubVaculík Filip         
17.Dospíšil Jiří ml.Jeřábek Vladimír         
18.Vitula JosefKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří02Traxler Jan12
Dospíšil Jiří ml.20Vaculík Filip03
Vitula Josef30Jeřábek Vladimír12
Palát Jiří ml.21Kuča Jan11
Sedlář Jakub10   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8405:317TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
Ličbinský Roman
Střítežský Roman
 
 
11-1077 3110
2.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Nespěšný Hynek
Juroška Ivan
 
 
498  3020
3.Viesner VojtěchNespěšný Hynek-4116-1113230
4.Stránský MatějJuroška Ivan-31197 3140
5.Bezdíček MartinStřítežský Roman385  3050
6.Marek DavidLičbinský Roman484  3060
7.Stránský MatějNespěšný Hynek-658-4-72361
8.Štieber BřetislavJuroška Ivan5-1069 3171
9.Marek DavidStřítežský Roman758  3081
10.Viesner VojtěchLičbinský Roman484  3091
11.Štieber BřetislavNespěšný Hynek988  30101
12.Marek DavidJuroška Ivan         
13.Viesner VojtěchStřítežský Roman         
14.Stránský MatějLičbinský Roman         
15.Marek DavidNespěšný Hynek         
16.Viesner VojtěchJuroška Ivan         
17.Stránský MatějStřítežský Roman         
18.Štieber BřetislavLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Viesner Vojtěch20Nespěšný Hynek12
Stránský Matěj11Juroška Ivan02
Bezdíček Martin10Střítežský Roman02
Marek David20Ličbinský Roman02
Štieber Břetislav20   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Slavík Jan
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Tomanec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19529:439TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
66-116 3110
2.Brož Petr
Dufek Lukáš
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
8-1053 3120
3.Hanzl MatějVybíral Matouš-7-9-6  0321
4.Brož PetrMarek Jaroslav-9-11-8  0322
5.Dufek LukášAndorko Pavel-966-963232
6.Novotný PetrAdam Petr9103  3042
7.Brož PetrVybíral Matouš5105  3052
8.Dufek LukášMarek Jaroslav9-7-99-12353
9.Novotný PetrAndorko Pavel671  3063
10.Hanzl MatějAdam Petr969  3073
11.Dufek LukášVybíral Matouš-107-10-9 1374
12.Novotný PetrMarek Jaroslav-9875 3184
13.Hanzl MatějAndorko Pavel387  3094
14.Brož PetrAdam Petr13-7-97832104
15.Novotný PetrVybíral Matouš865  30  
16.Hanzl MatějMarek Jaroslav         
17.Brož PetrAndorko Pavel         
18.Dufek LukášAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanzl Matěj21Vybíral Matouš21
Brož Petr21Marek Jaroslav21
Dufek Lukáš12Andorko Pavel03
Novotný Petr30Adam Petr03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15520:410SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Petr
Škopek Pavel
 
 
Novák David
Mocek Jan
 
 
899  3010
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
477  3020
3.Slavík RadekNovák David6-7-4973230
4.Loudín PetrKolařík Jan104-6-873240
5.Škopek PavelMocek Jan4-116-9-112341
6.Herout FrantišekKurka Milan444  3051
7.Loudín PetrNovák David-9-12410-122352
8.Škopek PavelKolařík Jan-9-98973262
9.Herout FrantišekMocek Jan8610  3072
10.Slavík RadekKurka Milan376  3082
11.Škopek PavelNovák David-7-98-8 1383
12.Herout FrantišekKolařík Jan594  3093
13.Slavík RadekMocek Jan7105  30103
14.Loudín PetrKurka Milan88   20  
15.Herout FrantišekNovák David         
16.Slavík RadekKolařík Jan         
17.Loudín PetrMocek Jan         
18.Škopek PavelKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Radek30Novák David21
Loudín Petr11Kolařík Jan03
Škopek Pavel12Mocek Jan12
Herout František30Kurka Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Vavřička Richard
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Hitzger Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38721:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
562  3010
2.Bártík Tomáš
Záboj Matěj
 
 
Koníček Michal
Darmovzal Zdeněk
 
 
-79-5-6 1311
3.Bártík TomášFlíbor Zbyněk-8-9-8  0312
4.Mádr MiloslavKoníček Michal6-947 3122
5.Záboj MatějVašíček Jan5-9-9-12 1323
6.Sivera AdamDarmovzal Zdeněk-61079 3133
7.Mádr MiloslavFlíbor Zbyněk66-7-4-102334
8.Záboj MatějKoníček Michal577  3044
9.Sivera AdamVašíček Jan-5106-5-132345
10.Bártík TomášDarmovzal Zdeněk5-3-12-5 1346
11.Záboj MatějFlíbor Zbyněk66-9-863256
12.Sivera AdamKoníček Michal9-138-873266
13.Bártík TomášVašíček Jan-4-5-10  0367
14.Mádr MiloslavDarmovzal Zdeněk5-10-71473277
15.Sivera AdamFlíbor Zbyněk-107-12-10 1378
16.Bártík TomášKoníček Michal-9-881163288
17.Mádr MiloslavVašíček Jan89-8-4-112389
18.Záboj MatějDarmovzal Zdeněk-7657 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš13Flíbor Zbyněk31
Mádr Miloslav22Koníček Michal04
Záboj Matěj31Vašíček Jan40
Sivera Adam22Darmovzal Zdeněk13
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32647:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
597  3010
2.Darmovzal Zdeněk
Podrazil David
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Dospíšil Pavel ml.
 
 
696  3020
3.Darmovzal ZdeněkVitula Josef-9-8-6  0321
4.Podrazil DavidDospíšil Jiří ml.-1-39-7 1322
5.Flíbor ZbyněkSedlář Jakub857  3032
6.Vašíček JanDospíšil Pavel ml.531  3042
7.Podrazil DavidVitula Josef-9-13811103252
8.Flíbor ZbyněkDospíšil Jiří ml.-278-13-102353
9.Vašíček JanSedlář Jakub8-11-9-11 1354
10.Darmovzal ZdeněkDospíšil Pavel ml.356  3064
11.Flíbor ZbyněkVitula Josef7-956 3174
12.Vašíček JanDospíšil Jiří ml.-7-67-10 1375
13.Darmovzal ZdeněkSedlář Jakub-6-710-8 1376
14.Podrazil DavidDospíšil Pavel ml.-9118-8103286
15.Vašíček JanVitula Josef-5-68-5 1387
16.Darmovzal ZdeněkDospíšil Jiří ml.-6-2610-62388
17.Podrazil DavidSedlář Jakub-106-4-5 1389
18.Flíbor ZbyněkDospíšil Pavel ml.5310  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Darmovzal Zdeněk13Vitula Josef22
Podrazil David22Dospíšil Jiří ml.40
Flíbor Zbyněk31Sedlář Jakub31
Vašíček Jan13Dospíšil Pavel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:37425:567TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Marek David
Stránský Matěj
 
 
-9-10-4  0301
2.Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-7-3-7  0302
3.Hrdlička PetrMarek David-1-2-5  0303
4.Mocek JanŠkalda Jan-7-79-4 1304
5.Kolařík JanBezdíček Martin-4-811433214
6.Novák DavidStránský Matěj10119  3024
7.Mocek JanMarek David-6-2-7  0325
8.Kolařík JanŠkalda Jan-12-88-1 1326
9.Novák DavidBezdíček Martin10-586 3136
10.Hrdlička PetrStránský Matěj-410-8483246
11.Kolařík JanMarek David-6-7-7  0347
12.Novák DavidŠkalda Jan8-10-4-4 1348
13.Kurka MilanBezdíček Martin-3-5-8  0349
14.Mocek JanStránský Matěj99-8-5183259
15.Novák DavidMarek David-2-4-7  03510
16.Kurka MilanŠkalda Jan         
17.Mocek JanBezdíček Martin         
18.Kolařík JanStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdlička Petr11Marek David40
Mocek Jan12Škalda Jan30
Kolařík Jan12Bezdíček Martin12
Novák David22Stránský Matěj03
Kurka Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Kovář Josef st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Fiala Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35578:611SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Herout František
Babka Dominik
 
 
-4-410-6 1301
2.Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
Škopek Pavel
Loudín Petr
 
 
11-118-543211
3.Vybíral MatoušHerout František-9-4-10  0312
4.Marek JaroslavŠkopek Pavel9108  3022
5.Adam PetrLoudín Petr-910-5-7 1323
6.Ondrovčák RadekBabka Dominik773  3033
7.Marek JaroslavHerout František9-107-573243
8.Adam PetrŠkopek Pavel-9-43-6 1344
9.Ondrovčák RadekLoudín Petr-9-8-6  0345
10.Vybíral MatoušBabka Dominik5810  3055
11.Adam PetrHerout František-49-44-102356
12.Ondrovčák RadekŠkopek Pavel1091  3066
13.Vybíral MatoušLoudín Petr-13-44-3 1367
14.Marek JaroslavBabka Dominik-6374 3177
15.Ondrovčák RadekHerout František-5-86-11 1378
16.Vybíral MatoušŠkopek Pavel-910-4-3 1379
17.Marek JaroslavLoudín Petr-11-49-10 13710
18.Adam PetrBabka Dominik1096  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Matouš13Herout František31
Marek Jaroslav31Škopek Pavel22
Adam Petr03Loudín Petr40
Ondrovčák Radek22Babka Dominik03
Počet diváků: 12
V zápase byl přítomen delegát p.jirsak



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Baslík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00¹Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33484:544TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Marel David
Lukeš Marek
 
 
6-697 3110
2.Juroška Ivan
Skála Marek
 
 
Bělohlávek Dominik
Merta Jakub
 
 
-7-7-11  0311
3.Skála MarekBělohlávek Dominik-7-4-8  0312
4.Sirbu JakubMerta Jakub-7-413-7 1313
5.Toufar JanLukeš Marek7410  3023
6.Juroška IvanMarel David477  3033
7.Sirbu JakubBělohlávek Dominik-7124-493243
8.Toufar JanMerta Jakub-613-6-7 1344
9.Juroška IvanLukeš Marek125  3054
10.Skála MarekMarel David-1-7-2  0355
11.Toufar JanBělohlávek Dominik-6-7-8  0356
12.Juroška IvanMerta Jakub-8-4-4  0357
13.Skála MarekLukeš Marek9-4-148-82358
14.Sirbu JakubMarel David1077  3068
15.Juroška IvanBělohlávek Dominik-59-11-6 1369
16.Skála MarekMerta Jakub-5-9-11  03610
17.Sirbu JakubLukeš Marek811-3  21  
18.Toufar JanMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Marek04Bělohlávek Dominik31
Sirbu Jakub21Merta Jakub40
Toufar Jan12Lukeš Marek12
Juroška Ivan22Marel David12
Počet diváků: 4
Utkání byl přítomen komisař Jirsa Pavel o začátku utkání do 18:00 hod.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36527:592TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuča Jan
Jeřábek Vladimír
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
8-33-5-62301
2.Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
Mádlo Martin
Jelínek Michal
 
 
-9611-983211
3.Jeřábek VladimírTáborský Jiří76-8-9-32312
4.Kuča JanMádlo Martin5-59-4-62313
5.Vaculík FilipBako Adam-7-7-8  0314
6.Traxler JanJelínek Michal5-5-4-6 1315
7.Kuča JanTáborský Jiří15-97-893225
8.Vaculík FilipMádlo Martin8-6-9-6 1326
9.Traxler JanBako Adam93-108 3136
10.Jeřábek VladimírJelínek Michal-4-7-8  0337
11.Vaculík FilipTáborský Jiří-911-106-22338
12.Traxler JanMádlo Martin-6-6-16  0339
13.Jeřábek VladimírBako Adam-9699 3149
14.Kuča JanJelínek Michal9-107-3-1123410
15.Traxler JanTáborský Jiří-87   11  
16.Jeřábek VladimírMádlo Martin         
17.Kuča JanBako Adam         
18.Vaculík FilipJelínek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír12Táborský Jiří21
Kuča Jan12Mádlo Martin30
Vaculík Filip03Bako Adam12
Traxler Jan12Jelínek Michal30
Utkání byl přítomen komisař Jirsa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:Fišera Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27583:552TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Ramírez Francisco
Pozník David
 
 
753  3010
2.Dufek Lukáš
Brož Petr
 
 
Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
-9164-1093220
3.Kodym TomášLučan Martin-39-5-7 1321
4.Brož PetrRamírez Francisco-6-5-11  0322
5.Dufek LukášPozník David-5-11-5  0323
6.Novotný PetrBittner Michal377  3033
7.Brož PetrLučan Martin-126-2-9 1334
8.Dufek LukášRamírez Francisco698  3044
9.Novotný PetrPozník David-8853 3154
10.Kodym TomášBittner Michal12-777 3164
11.Dufek LukášLučan Martin6-6-58-92365
12.Novotný PetrRamírez Francisco-10874 3175
13.Kodym TomášPozník David-11-3-6  0376
14.Brož PetrBittner Michal-10678 3186
15.Novotný PetrLučan Martin48-3-10103296
16.Kodym TomášRamírez Francisco78-109 31106
17.Brož PetrPozník David-9    01  
18.Dufek LukášBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodym Tomáš22Lučan Martin31
Brož Petr12Ramírez Francisco13
Dufek Lukáš12Pozník David21
Novotný Petr40Bittner Michal03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35549:622TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Marek David
Stránský Matěj
 
 
76-6-8-82301
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-9-8-8  0302
3.Vašíček JanMarek David10-8-7-7 1303
4.Koníček MichalŠkalda Jan-5-6-3  0304
5.Darmovzal ZdeněkBezdíček Martin4-7-57-42305
6.Flíbor ZbyněkStránský Matěj8-1059 3115
7.Koníček MichalMarek David-6-6-2  0316
8.Darmovzal ZdeněkŠkalda Jan895  3026
9.Flíbor ZbyněkBezdíček Martin6-1888 3136
10.Vašíček JanStránský Matěj99-312 3146
11.Darmovzal ZdeněkMarek David-5-9-7  0347
12.Flíbor ZbyněkŠkalda Jan75-28 3157
13.Vašíček JanBezdíček Martin-58-710-82358
14.Koníček MichalStránský Matěj18-1698 3168
15.Flíbor ZbyněkMarek David-9-68-6 1369
16.Vašíček JanŠkalda Jan-19-6-7 13610
17.Koníček MichalBezdíček Martin         
18.Darmovzal ZdeněkStránský Matěj         

<
Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíček Jan13Marek David40
Koníček Michal12Škalda Jan22
Darmovzal Zdeněk12Bezdíček Martin21