Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola - velká tělocvična, Náměstí 58, 382 73 Vyšší BrodRozhodčí:Kuchta Štefan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Meškán Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:18376:344KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
Handlová Natálie
Jaroňová Karolína
 
 
972  3010
2.Meškánová AndreaHandlová Natálie-9-77-6 1311
3.Dubravcová AnetaJungwirthová Andrea4-56-693221
4.Nečasová NatálieJaroňová Karolína-876-1053231
5.Dubravcová AnetaHandlová Natálie-313-1110-112332
6.Meškánová AndreaJaroňová Karolína9-824 3142
7.Nečasová NatálieJungwirthová Andrea-9525 3152
8.Dubravcová AnetaJaroňová Karolína669  3062
9.Nečasová NatálieHandlová Natálie-66-5-7 1363
10.Meškánová AndreaJungwirthová Andrea-4-11-3  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Meškánová Andrea12Handlová Natálie30
Dubravcová Aneta21Jungwirthová Andrea12
Nečasová Natálie21Jaroňová Karolína03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojská Helena
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Hnojská Andrea
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24343:353AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka ml.
Jehlíková Petra
 
 
Tenglová Vendula
Škopková Věra
 
 
7-5-7-4 1301
2.Marešová Zdeňka ml.Kohlmannová Aneta-89-87-92302
3.Jehlíková PetraŠkopková Věra-6-9-5  0303
4.Hnojská AndreaTenglová Vendula47-77 3113
5.Jehlíková PetraKohlmannová Aneta9-7-8-9 1314
6.Marešová Zdeňka ml.Tenglová Vendula-4-6-5  0315
7.Hnojská AndreaŠkopková Věra7-5-94-92316
8.Jehlíková PetraTenglová Vendula-2-77363226
9.Hnojská AndreaKohlmannová AnetaWO    3036
10.Marešová Zdeňka ml.Škopková Věra-107-13-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marešová Zdeňka ml.03Kohlmannová Aneta20
Jehlíková Petra12Škopková Věra30
Hnojská Andrea11Tenglová Vendula12
WO10WO01
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Kouba Jan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Jinoch Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9369:277Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika ml.
Kaucká Olga
 
 
Svobodová Helena
Dvořáková Anna
 
 
8-8-6-9 1301
2.Veletová IlonaDvořáková Anna9-484 3111
3.Poláková Veronika ml.Svobodová Helena1172  3021
4.Kaucká OlgaStrnadová Karolína-44611 3131
5.Poláková Veronika ml.Dvořáková Anna9-884 3141
6.Veletová IlonaStrnadová Karolína9813  3051
7.Kaucká OlgaSvobodová Helena9410  3061
8.Poláková Veronika ml.Strnadová Karolína421  3071
9.Kaucká OlgaDvořáková Anna716  3081
10.Veletová IlonaSvobodová Helena5-98-9-62382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veletová Ilona21Dvořáková Anna03
Poláková Veronika ml.30Svobodová Helena12
Kaucká Olga30Strnadová Karolína03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Bartoňová Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24323:382TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Polcarová Anežka
 
 
Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
-5-5-6  0301
2.Schoberová MartinaStrnadová Karolína-2-4-3  0302
3.Polcarová AnežkaSíbrtová Kateřina563  3012
4.Bartoňová JitkaFraneková Věra1110-5-993222
5.Polcarová AnežkaStrnadová Karolína-9-5-10  0323
6.Schoberová MartinaFraneková Věra-11-7126-92324
7.Bartoňová JitkaSíbrtová Kateřina-571110 3134
8.Polcarová AnežkaFraneková Věra-878-8-92335
9.Bartoňová JitkaStrnadová Karolína9-5-8-10 1336
10.Schoberová MartinaSíbrtová Kateřina-4-7-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina03Strnadová Karolína30
Polcarová Anežka12Síbrtová Kateřina12
Bartoňová Jitka21Franeková Věra21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Nádvorník Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23387:407SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-8-7-7  0301
2.Kaba RadkaNováková Eva67-66 3111
3.Pařízková MonikaKacálková Kristýna310-9-5-82312
4.Šimůnková VeronikaStřihavková ZdeňkaŽ-10-881093222
5.Pařízková MonikaNováková Eva796  3032
6.Kaba RadkaStřihavková Zdeňka10-4-79-52333
7.Šimůnková VeronikaKacálková Kristýna-10-9-5  0334
8.Pařízková MonikaStřihavková Zdeňka-65-75-62335
9.Šimůnková VeronikaNováková Eva8-12-5-9 1336
10.Kodetová HankaKacálková Kristýna-9-1191193246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaba Radka11Nováková Eva12
Pařízková Monika12Kacálková Kristýna21
Šimůnková Veronika12Střihavková Zdeňka21
Kodetová Hanka10   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:21426:419nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
-14910-10-72301
2.Sobková MartinaEisnerová Heda-85-811-82302
3.Hošková DenisaPrášilová Petra4-486 3112
4.Lupínková LuciePavelková Lenka10-9-7-16 1313
5.Hošková DenisaEisnerová Heda-2965 3123
6.Sobková MartinaPavelková Lenka5810  3033
7.Lupínková LuciePrášilová Petra-7-7118-72334
8.Hošková DenisaPavelková Lenka-6-11-7  0335
9.Lupínková LucieEisnerová Heda-117-11553245
10.Sobková MartinaPrášilová Petra9-8-9993255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sobková Martina21Eisnerová Heda12
Hošková Denisa21Prášilová Petra12
Lupínková Lucie12Pavelková Lenka21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola - velká tělocvična, Náměstí 58, 382 73 Vyšší BrodRozhodčí:Kuchta Štefan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Meškán Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:23342:382nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
Škopková Věra
Tenglová Vendula
 
 
95-9-973210
2.Meškánová AndreaKohlmannová Aneta98-89 3120
3.Dubravcová AnetaŠkopková Věra8-15-5983230
4.Nečasová NatálieTenglová Vendula-2-3-7  0331
5.Dubravcová AnetaKohlmannová Aneta-9-5-9  0332
6.Meškánová AndreaTenglová Vendula-5-7-8  0333
7.Nečasová NatálieŠkopková Věra-7-610693243
8.Dubravcová AnetaTenglová Vendula-4-9-8  0344
9.Nečasová NatálieKohlmannová Aneta-95-6-9 1345
10.Meškánová AndreaŠkopková Věra86-67 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Meškánová Andrea21Kohlmannová Aneta21
Dubravcová Aneta12Škopková Věra03
Nečasová Natálie12Tenglová Vendula30
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojská Helena
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Hnojská Andrea
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14379:336KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnojská Andrea
Matoušová Aneta
 
 
Jaroňová Karolína
Handlová Natálie
 
 
9-9-7853210
2.Matoušová AnetaHandlová Natálie-5-610-10 1311
3.Hnojská AndreaJungwirthová Andrea974  3021
4.Jehlíková PetraJaroňová Karolína-10-6-9  0322
5.Hnojská AndreaHandlová Natálie586  3032
6.Matoušová AnetaJaroňová Karolína5-996 3142
7.Jehlíková PetraJungwirthová Andrea6-796 3152
8.Hnojská AndreaJaroňová Karolína935  3062
9.Jehlíková PetraHandlová Natálie-414-98-62363
10.Matoušová AnetaJungwirthová Andrea13-7610 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušová Aneta21Handlová Natálie21
Hnojská Andrea30Jungwirthová Andrea03
Jehlíková Petra12Jaroňová Karolína12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Kouba Jan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Chaloupek Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:10388:272Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
Franeková Věra
Strnadová Karolína
 
 
-11679 3110
2.Kaucká OlgaStrnadová Karolína107-411 3120
3.Poláková Veronika ml.Franeková Věra-494-933230
4.Veletová IlonaSíbrtová Kateřina357  3040
5.Poláková Veronika ml.Strnadová Karolína-7-83863250
6.Kaucká OlgaSíbrtová Kateřina176  3060
7.Veletová IlonaFraneková Věra6-1077 3170
8.Poláková Veronika ml.Síbrtová KateřinaWO    3080
9.Veletová IlonaStrnadová Karolína7-6-7-11 1381
10.Kaucká OlgaFraneková Věra657  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaucká Olga30Strnadová Karolína12
Poláková Veronika ml.20Franeková Věra03
Veletová Ilona21Síbrtová Kateřina02
WO10WO01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Bartoňová Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16350:323Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Polcarová Anežka
 
 
Svobodová Helena
Dvořáková Anna
 
 
-7-56-9 1301
2.Schoberová MartinaSkříčková Ivana-4-6-6  0302
3.Polcarová AnežkaSvobodová Helena13-987 3112
4.Bartoňová JitkaDvořáková Anna-11895 3122
5.Polcarová AnežkaSkříčková Ivana1127  3032
6.Schoberová MartinaDvořáková Anna3-8-8-9 1333
7.Bartoňová JitkaDvořáková Lucie897  3043
8.Polcarová AnežkaDvořáková Anna6-9104 3153
9.Bartoňová JitkaSkříčková Ivana-76115 3163
10.Schoberová MartinaDvořáková Lucie-9-5-9  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina03Skříčková Ivana12
Polcarová Anežka30Svobodová Helena01
Bartoňová Jitka30Dvořáková Anna12
   Dvořáková Lucie11
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Nádvorník Václav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Linert Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12329:280TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-6109-883210
2.Kaba RadkaEisnerová Heda-27-71153220
3.Pařízková MonikaPrášilová Petra767  3030
4.Šimůnková VeronikaPavelková Lenka-10784 3140
5.Pařízková MonikaEisnerová Heda687  3050
6.Kaba RadkaPavelková Lenka-5-9-4  0351
7.Šimůnková VeronikaPrášilová Petra3-91010 3161
8.Pařízková MonikaPavelková Lenka545  3071
9.Šimůnková VeronikaEisnerová HedaWO    0372
10.Averina Sergeevna AleksandraPrášilová PetraWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaba Radka11Eisnerová Heda02
Pařízková Monika30Prášilová Petra02
Šimůnková Veronika20Pavelková Lenka12
WO11WO11
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21345:352SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-1052-893210
2.Sobková MartinaČížková Jana6411  3020
3.Hošková DenisaKacálková Kristýna-8-2-8  0321
4.Lupínková LucieStřihavková Zdeňka-97-3-6 1322
5.Hošková DenisaČížková Jana666  3032
6.Sobková MartinaStřihavková Zdeňka411-10-8-92333
7.Lupínková LucieKacálková Kristýna-7-4-7  0334
8.Hošková DenisaStřihavková Zdeňka11-1097 3144
9.Lupínková LucieČížková Jana64-6-4-102345
10.Sobková MartinaKacálková Kristýna-11-10-2  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sobková Martina12Čížková Jana12
Hošková Denisa21Kacálková Kristýna30
Lupínková Lucie03Střihavková Zdeňka21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Matas Jan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5361:267SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
-8949 3110
2.Kacálková KristýnaDubravcová Aneta1399  3020
3.Nováková EvaNečasová Natálie697  3030
4.Střihavková ZdeňkaMeškánová Andrea9-10-6-9 1331
5.Nováková EvaDubravcová Aneta87-107 3141
6.Kacálková KristýnaMeškánová Andrea985  3051
7.Střihavková ZdeňkaNečasová Natálie764  3061
8.Nováková EvaMeškánová Andrea485  3071
9.Střihavková ZdeňkaDubravcová Aneta547  3081
10.Kacálková KristýnaNečasová Natálie1589  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Dubravcová Aneta03
Nováková Eva30Nečasová Natálie03
Střihavková Zdeňka21Meškánová Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19371:365nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Hnojská Andrea
Matoušová Aneta
 
 
-17992 3110
2.Eisnerová HedaJehlíková Petra556  3020
3.Prášilová PetraMatoušová Aneta-2-9-6  0321
4.Pavelková LenkaHnojská Andrea-9107-973231
5.Prášilová PetraJehlíková Petra1096  3041
6.Eisnerová HedaHnojská Andrea-6-8-8  0342
7.Pavelková LenkaMatoušová Aneta6-510-14-112343
8.Prášilová PetraHnojská Andrea9-6-77-42344
9.Pavelková LenkaJehlíková Petra-9287 3154
10.Eisnerová HedaMatoušová Aneta-47-5-9 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda12Jehlíková Petra03
Prášilová Petra12Matoušová Aneta30
Pavelková Lenka21Hnojská Andrea21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:27270:341TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Dvořáková Anna
 
 
Šimůnková Veronika
Pařízková Monika
 
 
-7-9-7  0301
2.Svobodová HelenaŠimůnková Veronika-9-910-9 1302
3.Dvořáková AnnaKaba Radka-9-898-102303
4.Dvořáková LuciePařízková Monika-6-1-8  0304
5.Dvořáková AnnaŠimůnková Veronika7-79-6-52305
6.Svobodová HelenaPařízková Monika-5-3-4  0306
7.Dvořáková LucieKaba Radka-9-9-8  0307
8.Dvořáková AnnaPařízková Monika-8-3-6  0308
9.Dvořáková LucieŠimůnková Veronika-6-3-7  0309
10.Svobodová HelenaKaba RadkaWO    3019

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Helena02Šimůnková Veronika30
Dvořáková Anna03Kaba Radka20
Dvořáková Lucie03Pařízková Monika30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:22370:400TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
-910-4-11 1301
2.Strnadová KarolínaSobková Martina-8109-243211
3.Franeková VěraLupínková Lucie8-5-9-9 1312
4.Síbrtová KateřinaHošková Denisa-1-10-7  0313
5.Franeková VěraSobková Martina-6105-1173223
6.Strnadová KarolínaHošková Denisa119-7-2-42324
7.Síbrtová KateřinaLupínková Lucie584  3034
8.Franeková VěraHošková Denisa6-39-9-92335
9.Síbrtová KateřinaSobková Martina-3-101210-22336
10.Strnadová KarolínaLupínková Lucie924  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnadová Karolína21Sobková Martina12
Franeková Věra12Lupínková Lucie12
Síbrtová Kateřina12Hošková Denisa30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:29291:395Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroňová Karolína
Nosková Adéla
 
 
Veletová Ilona
Kaucká Olga
 
 
-8-116-3 1301
2.Jungwirthová AndreaKaucká Olga-8-9-9  0302
3.Jaroňová KarolínaVeletová Ilona-5-97-8 1303
4.Nosková AdélaPoláková Veronika ml.-8-6-4  0304
5.Jaroňová KarolínaKaucká Olga139-13-5-62305
6.Jungwirthová AndreaPoláková Veronika ml.-49-8-11 1306
7.Nosková AdélaVeletová Ilona-3-7-7  0307
8.Jaroňová KarolínaPoláková Veronika ml.-9-6-6  0308
9.Nosková AdélaKaucká Olga-5-5-1  0309
10.Jungwirthová AndreaVeletová Ilona-79-8873219

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jungwirthová Andrea12Kaucká Olga30
Jaroňová Karolína03Veletová Ilona21
Nosková Adéla03Poláková Veronika ml.30
Byl přítomen komisař p.Pavel Šourek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9364:286AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková Markéta
Tenglová Vendula
 
 
Polcarová Anežka
Bartoňová Jitka
 
 
673  3010
2.Kohlmannová AnetaPolcarová Anežka-8-6-9  0311
3.Tenglová VendulaBartoňová Jitka-10664 3121
4.Vondráková MarkétaSchoberová Martina638  3031
5.Tenglová VendulaPolcarová Anežka71411  3041
6.Kohlmannová AnetaSchoberová Martina9610  3051
7.Vondráková MarkétaBartoňová Jitka-131283 3161
8.Tenglová VendulaSchoberová Martina969  3071
9.Vondráková MarkétaPolcarová Anežka94-98 3181
10.Kohlmannová AnetaBartoňová Jitka-8-11-15  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta12Polcarová Anežka12
Tenglová Vendula30Bartoňová Jitka12
Vondráková Markéta30Schoberová Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Sobíšek Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Čížková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19334:336KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Střihavková Zdeňka
 
 
Hnojská Andrea
Matoušová Aneta
 
 
-9-97-7 1301
2.Střihavková ZdeňkaJehlíková Petra379  3011
3.Nováková EvaMatoušová Aneta-919-5-7 1312
4.Čížková JanaHnojská Andrea-10-9-1  0313
5.Nováková EvaJehlíková Petra-7795 3123
6.Střihavková ZdeňkaHnojská Andrea7107  3033
7.Čížková JanaMatoušová Aneta-8-4-6  0334
8.Nováková EvaHnojská Andrea-98-10-7 1335
9.Čížková JanaJehlíková Petra256  3045
10.Střihavková ZdeňkaMatoušová Aneta6-5-68-82346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Střihavková Zdeňka21Jehlíková Petra03
Nováková Eva12Matoušová Aneta30
Čížková Jana12Hnojská Andrea21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:623:25470:476KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Dubravcová Aneta
Meškánová Andrea
 
 
99-17-883210
2.Prášilová PetraNečasová Natálie10-11-8683220
3.Eisnerová HedaDubravcová Aneta-393-5103230
4.Pavelková LenkaMeškánová Andrea8-1010-8-92331
5.Eisnerová HedaNečasová Natálie-1193-8-112332
6.Prášilová PetraMeškánová Andrea-7-1168-92333
7.Pavelková LenkaDubravcová Aneta-467-7-122334
8.Eisnerová HedaMeškánová Andrea-591210 3144
9.Pavelková LenkaNečasová Natálie3-5-129-52345
10.Prášilová PetraDubravcová Aneta-96-9-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prášilová Petra12Nečasová Natálie21
Eisnerová Heda21Dubravcová Aneta21
Pavelková Lenka03Meškánová Andrea21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30270:380TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Dvořáková Lucie
 
 
Hošková Denisa
Sobková Martina
 
 
-12-11-12  0301
2.Dvořáková LucieHošková Denisa3-5-9-3 1302
3.Dvořáková AnnaSobková Martina-8-6-3  0303
4.Skříčková IvanaLupínková Lucie6-6-9-5 1304
5.Dvořáková AnnaHošková Denisa-10-810-6 1305
6.Dvořáková LucieLupínková Lucie8-77-11-62306
7.Skříčková IvanaSobková Martina-5-8-5  0307
8.Dvořáková AnnaLupínková Lucie5-8-7-4 1308
9.Skříčková IvanaHošková Denisa-7-6-6  0309
10.Dvořáková LucieSobková Martina-4-4-2  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lucie03Hošková Denisa30
Dvořáková Anna03Sobková Martina30
Skříčková Ivana03Lupínková Lucie30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25251:337TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Šimůnková Veronika
Pařízková Monika
 
 
-7-5-1  0301
2.Strnadová KarolínaŠimůnková Veronika-7-84-9 1302
3.Franeková VěraKaba Radka6-367 3112
4.Síbrtová KateřinaPařízková Monika-7-4-1  0313
5.Franeková VěraŠimůnková Veronika89-6-11-72314
6.Strnadová KarolínaPařízková Monika-4-8-7  0315
7.Síbrtová KateřinaKaba Radka119-9-3-42316
8.Franeková VěraPařízková Monika-7-5-5  0317
9.Síbrtová KateřinaŠimůnková VeronikaWO    0318
10.Strnadová KarolínaKaba RadkaWO    3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnadová Karolína02Šimůnková Veronika20
Franeková Věra12Kaba Radka11
Síbrtová Kateřina02Pařízková Monika30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9381:218AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroňová Karolína
Handlová Natálie
 
 
Polcarová Anežka
Bartoňová Jitka
 
 
4-553 3110
2.Jaroňová KarolínaPolcarová Anežka-10-511-6 1311
3.Jungwirthová AndreaSchoberová Martina176  3021
4.Handlová NatálieBartoňová JitkaWO    3031
5.Jungwirthová AndreaPolcarová Anežka-611121 3141
6.Jaroňová KarolínaBartoňová JitkaWO    3051
7.Handlová NatálieSchoberová Martina-71264 3161
8.Jungwirthová AndreaBartoňová JitkaWO    3071
9.Handlová NatáliePolcarová Anežka4-11-9943281
10.Jaroňová KarolínaSchoberová Martina-4466 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jaroňová Karolína11Polcarová Anežka12
Jungwirthová Andrea20Schoberová Martina03
Handlová Natálie20   
WO30WO03
Přítomen komisař p.Panský



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15381:268AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková Markéta
Kohlmannová Aneta
 
 
Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
-8-86-7 1301
2.Kohlmannová AnetaKaucká Olga-68-6-5 1302
3.Tenglová VendulaWO    3012
4.Vondráková MarkétaVeletová Ilona-9529 3122
5.Tenglová VendulaKaucká Olga-5-754113232
6.Kohlmannová AnetaVeletová Ilona7-89-4-72333
7.Vondráková MarkétaWO    3043
8.Tenglová VendulaVeletová Ilona6-939 3153
9.Vondráková MarkétaKaucká Olga9-98-623263
10.Kohlmannová AnetaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kohlmannová Aneta02Kaucká Olga12
Tenglová Vendula20Veletová Ilona12
Vondráková Markéta20   
WO30WO03
Utkání přítomen komisař p.Panský



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 58 382 73Rozhodčí:Kuchta Kamil nejml.
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Kuchta Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11349:219KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
Hlaváčková Lenka
Hagino Petra
 
 
-108-5753210
2.Nečasová NatálieHlaváčková Lenka-94-46-72311
3.Dubravcová AnetaHagino Petra6-4-66143221
4.Meškánová AndreaWO    3031
5.Dubravcová AnetaHlaváčková Lenka856  3041
6.Nečasová NatálieWO    3051
7.Meškánová AndreaHagino Petra-4688 3161
8.Dubravcová AnetaWO    3071
9.Jarošová AnnaHlaváčková Lenka-4-2-3  0372
10.Nečasová NatálieHagino PetraWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nečasová Natálie01Hlaváčková Lenka21
Dubravcová Aneta20Hagino Petra02
Meškánová Andrea10   
Jarošová Anna01   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojský Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Matoušová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22317:351Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Polcarová Anežka
Bartoňová Jitka
 
 
-68-6-8 1301
2.Jehlíková PetraBartoňová Jitka-7-5-5  0302
3.Matoušová AnetaSchoberová Martina356  3012
4.Marešová Zdeňka ml.Polcarová Anežka-104-8-11 1313
5.Matoušová AnetaBartoňová Jitka773  3023
6.Jehlíková PetraPolcarová Anežka-2-2-2  0324
7.Marešová Zdeňka ml.Schoberová Martina7-46-973234
8.Matoušová AnetaPolcarová Anežka-7812-873244
9.Marešová Zdeňka ml.Bartoňová Jitka-9106-6-72345
10.Jehlíková PetraSchoberová Martina-6-4-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jehlíková Petra03Bartoňová Jitka21
Matoušová Aneta30Schoberová Martina12
Marešová Zdeňka ml.12Polcarová Anežka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:7324:235TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
Jaroňová Karolína
Handlová Natálie
 
 
857  3010
2.Kaba RadkaJungwirthová Andrea10610  3020
3.Pařízková MonikaHandlová Natálie543  3030
4.Šimůnková VeronikaJaroňová Karolína6105  3040
5.Pařízková MonikaJungwirthová Andrea6-1075 3150
6.Kaba RadkaJaroňová Karolína777  3060
7.Šimůnková VeronikaHandlová Natálie-82-98-82361
8.Pařízková MonikaJaroňová Karolína553  3071
9.Šimůnková VeronikaJungwirthová Andrea781  3081
10.Kaba RadkaHandlová NatálieWO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaba Radka20Jungwirthová Andrea03
Pařízková Monika30Handlová Natálie11
Šimůnková Veronika21Jaroňová Karolína03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15326:287TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Sobková Martina
 
 
Vondráková Markéta
Kohlmannová Aneta
 
 
-75-7673210
2.Hošková DenisaKohlmannová Aneta675  3020
3.Sobková MartinaŠkopková Věra-7564 3130
4.Lupínková LucieVondráková Markéta-7-9-8  0331
5.Sobková MartinaKohlmannová Aneta967  3041
6.Hošková DenisaVondráková Markéta7114  3051
7.Lupínková LucieŠkopková Věra-8-7-11  0352
8.Sobková MartinaVondráková Markéta-4-5-7  0353
9.Lupínková LucieKohlmannová Aneta9-10-9-9 1354
10.Hošková DenisaŠkopková Věra357  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hošková Denisa30Kohlmannová Aneta12
Sobková Martina21Škopková Věra12
Lupínková Lucie03Vondráková Markéta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Fidler Pavel
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7391:280SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Nováková Eva
 
 
Dvořáková Anna
Dvořáková Lucie
 
 
7710  3010
2.Kacálková KristýnaDvořáková Lucie9510  3020
3.Střihavková ZdeňkaSkříčková Ivana76-111 3130
4.Čížková JanaDvořáková Anna5-7710 3140
5.Střihavková ZdeňkaDvořáková Lucie659  3050
6.Kacálková KristýnaDvořáková Anna-9242 3160
7.Čížková JanaSkříčková Ivana61010  3070
8.Střihavková ZdeňkaDvořáková Anna-93810 3180
9.Čížková JanaDvořáková Lucie6-1010-11-82381
10.Kacálková KristýnaSkříčková Ivana788  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Dvořáková Lucie12
Střihavková Zdeňka30Skříčková Ivana03
Čížková Jana21Dvořáková Anna03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Bartošek Ivo
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:16364:310KST Kalich Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
757  3010
2.Eisnerová HedaStrnadová Karolína-4-13-5  0311
3.Pavelková LenkaFraneková Věra-4-86423221
4.Petržílková EliškaMaršíková Martina-4-96753231
5.Pavelková LenkaStrnadová Karolína-57-6-7 1332
6.Eisnerová HedaMaršíková Martina743  3042
7.Petržílková EliškaFraneková Věra10-10-71063252
8.Pavelková LenkaMaršíková Martina645  3062
9.Petržílková EliškaStrnadová Karolína-8-8-9  0363
10.Eisnerová HedaFraneková Věra134-91 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda21Strnadová Karolína30
Pavelková Lenka21Franeková Věra03
Petržílková Eliška21Maršíková Martina03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 58 382 73Rozhodčí:Kuchta Štefan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Kuchta Kamil nejml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13367:261KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová Andrea
Nečasová Natálie
 
 
Schoberová Martina
Polcarová Anežka
 
 
885  3010
2.Nečasová NatálieBartoňová Jitka-94-9623220
3.Dubravcová AnetaSchoberová Martina2-1296 3130
4.Meškánová AndreaPolcarová Anežka-8975 3140
5.Dubravcová AnetaBartoňová Jitka644  3050
6.Nečasová NatáliePolcarová Anežka-8-7-5  0351
7.Meškánová AndreaSchoberová Martina523  3061
8.Dubravcová AnetaPolcarová Anežka-9-77-4 1362
9.Meškánová AndreaBartoňová JitkaWO    3072
10.Nečasová NatálieSchoberová Martina7-10-65-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nečasová Natálie12Bartoňová Jitka02
Dubravcová Aneta21Schoberová Martina12
Meškánová Andrea20Polcarová Anežka21
WO10WO01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojský Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Matoušová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14367:268KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka ml.
Jehlíková Petra
 
 
Hlaváčková Lenka
Hagino Petra
 
 
10-3-9773210
2.Jehlíková PetraHagino Petra-12-6-9  0311
3.Matoušová AnetaHlaváčková Lenka942  3021
4.Marešová Zdeňka ml.WO    3031
5.Matoušová AnetaHagino Petra107-510 3141
6.Jehlíková PetraWO    3051
7.Marešová Zdeňka ml.Hlaváčková Lenka-34-10-6 1352
8.Matoušová AnetaWO    3062
9.Marešová Zdeňka ml.Hagino Petra37-12-1093272
10.Jehlíková PetraHlaváčková Lenka-1-8125-32373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jehlíková Petra02Hagino Petra12
Matoušová Aneta20Hlaváčková Lenka21
Marešová Zdeňka ml.11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17388:349TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
Vondráková Markéta
Kohlmannová Aneta
 
 
-7276 3110
2.Kaba RadkaKohlmannová Aneta7133  3020
3.Pařízková MonikaŠkopková Věra234  3030
4.Šimůnková VeronikaVondráková Markéta-8-8-5  0331
5.Pařízková MonikaKohlmannová Aneta-11359 3141
6.Kaba RadkaVondráková Markéta9-7-812-22342
7.Šimůnková VeronikaŠkopková Věra3-8-68-142343
8.Pařízková MonikaVondráková Markéta-8-7-5  0344
9.Šimůnková VeronikaKohlmannová Aneta10-1078 3154
10.Kaba RadkaŠkopková Věra-79-131373264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaba Radka21Kohlmannová Aneta03
Pařízková Monika21Škopková Věra12
Šimůnková Veronika12Vondráková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11356:295TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Sobková Martina
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
9410  3010
2.Hošková DenisaJungwirthová Andrea9-686 3120
3.Sobková MartinaHandlová Natálie674  3030
4.Lupínková LucieNosková Adéla-8468 3140
5.Sobková MartinaJungwirthová Andrea-7-7-4  0341
6.Hošková DenisaNosková Adéla5811  3051
7.Lupínková LucieHandlová Natálie6-4-9983261
8.Sobková MartinaNosková Adéla782  3071
9.Lupínková LucieJungwirthová Andrea-4-912-9 1372
10.Hošková DenisaHandlová Natálie94-84 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hošková Denisa30Jungwirthová Andrea21
Sobková Martina21Handlová Natálie03
Lupínková Lucie21Nosková Adéla03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Fidler Pavel
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Grubr Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:4354:206SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kacálková Kristýna
Nováková Eva
 
 
Maršíková Martina
Franeková Věra
 
 
576  3010
2.Kacálková KristýnaFraneková Věra568  3020
3.Nováková EvaAlinčová Michaela362  3030
4.Střihavková ZdeňkaMaršíková Martina455  3040
5.Nováková EvaFraneková Věra735  3050
6.Kacálková KristýnaMaršíková Martina78-114 3160
7.Střihavková ZdeňkaAlinčová Michaela636  3070
8.Nováková EvaMaršíková Martina2610  3080
9.Střihavková ZdeňkaFraneková Věra-85-79-82381
10.Kacálková KristýnaAlinčová Michaela467  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Franeková Věra12
Nováková Eva30Alinčová Michaela03
Střihavková Zdeňka21Maršíková Martina03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:15408:327KST Kalich Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
Dvořáková Anna
Skříčková Ivana
 
 
-75210 3110
2.Prášilová PetraDvořáková Lucie3102  3020
3.Pavelková LenkaSkříčková Ivana5-6-5773230
4.Brandtlová SáraDvořáková Anna-1062-773240
5.Pavelková LenkaDvořáková Lucie854  3050
6.Prášilová PetraDvořáková Anna-7-1155-72351
7.Brandtlová SáraSkříčková Ivana612-811 3161
8.Pavelková LenkaDvořáková Anna77-71 3171
9.Brandtlová SáraDvořáková Lucie-9-6-7  0372
10.Prášilová PetraSkříčková Ivana-109-8753282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prášilová Petra21Dvořáková Lucie12
Pavelková Lenka30Skříčková Ivana03
Brandtlová Sára21Dvořáková Anna12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:26350:411KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Skříčková Ivana
 
 
Meškánová Andrea
Nečasová Natálie
 
 
3-11-910-22301
2.Rousková RůženaNečasová Natálie-6-68-9 1302
3.Dvořáková AnnaPetrů Andrea-6-3-9  0303
4.Skříčková IvanaMeškánová Andrea-8-86-7 1304
5.Dvořáková AnnaNečasová Natálie-515-7-2 1305
6.Rousková RůženaMeškánová Andrea-5-10-12  0306
7.Skříčková IvanaPetrů Andrea-88910 3116
8.Dvořáková AnnaMeškánová Andrea99-56 3126
9.Skříčková IvanaNečasová Natálie9-5-7-9 1327
10.Rousková RůženaPetrů Andrea-127-76-102328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rousková Růžena03Nečasová Natálie30
Dvořáková Anna12Petrů Andrea21
Skříčková Ivana12Meškánová Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11345:254TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Čákorová Tereza
Hnojská Andrea
 
 
5-10-14-10 1301
2.Síbrtová KateřinaČákorová Tereza57-75 3111
3.Franeková VěraHnojská Helena173  3021
4.Strnadová KarolínaHnojská Andrea6-968 3131
5.Franeková VěraČákorová Tereza102-106 3141
6.Síbrtová KateřinaHnojská Andrea9-3-5663251
7.Strnadová KarolínaHnojská Helena367  3061
8.Franeková VěraHnojská AndreaWO    3071
9.Strnadová KarolínaČákorová Tereza2105  3081
10.Síbrtová KateřinaHnojská HelenaWO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Síbrtová Kateřina20Čákorová Tereza03
Franeková Věra20Hnojská Helena02
Strnadová Karolína30Hnojská Andrea02
WO11WO11
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25296:380SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Jaroňová Karolína
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-811-7-6 1301
2.Handlová NatálieNováková Eva-10-3-3  0302
3.Jaroňová KarolínaKacálková Kristýna-6-7-3  0303
4.Jungwirthová AndreaČížková Jana10-759 3113
5.Jaroňová KarolínaNováková Eva-7-8-6  0314
6.Handlová NatálieČížková Jana7-654 3124
7.Jungwirthová AndreaKacálková Kristýna-9-3-3  0325
8.Jaroňová KarolínaČížková Jana-78-2-8 1326
9.Jungwirthová AndreaNováková Eva-69-6783236
10.Handlová NatálieKacálková Kristýna-4129-6-62337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Handlová Natálie12Nováková Eva21
Jaroňová Karolína03Kacálková Kristýna30
Jungwirthová Andrea21Čížková Jana12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Škopek Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17339:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková Markéta
Škopková Věra
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-14-59-8 1301
2.Škopková VěraPrášilová Petra-5-77-7 1302
3.Tenglová VendulaEisnerová Heda54-98 3112
4.Vondráková MarkétaPavelková Lenka35-125 3122
5.Tenglová VendulaPrášilová Petra12126  3032
6.Škopková VěraPavelková Lenka9710  3042
7.Vondráková MarkétaEisnerová Heda-7-9-5  0343
8.Tenglová VendulaPavelková Lenka567  3053
9.Vondráková MarkétaPrášilová Petra7-9-49-62354
10.Škopková VěraEisnerová Heda-6-3-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škopková Věra12Prášilová Petra21
Tenglová Vendula30Eisnerová Heda21
Vondráková Markéta12Pavelková Lenka03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Milek Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Hagino Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17320:314nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veletová Ilona
Kaucká Olga
 
 
Šimůnková Veronika
Pařízková Monika
 
 
-11-6-5  0301
2.Veletová IlonaDiblíková Klára597  3011
3.Poláková Veronika ml.Šimůnková Veronika863  3021
4.Kaucká OlgaPařízková Monika10-7-8-2 1322
5.Poláková Veronika ml.Diblíková Klára376  3032
6.Veletová IlonaPařízková Monika-1-8-5  0333
7.Kaucká OlgaŠimůnková Veronika7-9-88-82334
8.Poláková Veronika ml.Pařízková Monika-12-77583244
9.Hlaváčková LenkaDiblíková Klára679  3054
10.Veletová IlonaŠimůnková Veronika-8-6-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veletová Ilona12Diblíková Klára03
Poláková Veronika ml.30Šimůnková Veronika21
Kaucká Olga02Pařízková Monika21
Hlaváčková Lenka10   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Polcar Vojtěch
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Čáha Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:27280:380TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
Hošková Denisa
Sobková Martina
 
 
14-9-7-4 1301
2.Schoberová MartinaHošková Denisa-5-3-1  0302
3.Polcarová AnežkaSobková Martina-99-9-5 1303
4.Bartoňová TerezaLupínková Lucie96-79 3113
5.Polcarová AnežkaHošková Denisa4-9-51283223
6.Schoberová MartinaLupínková Lucie3-8-6-5 1324
7.Bartoňová TerezaSobková Martina-4-11-5  0325
8.Polcarová AnežkaLupínková Lucie-5-8-9  0326
9.Bartoňová TerezaHošková Denisa-5-3-6  0327
10.Schoberová MartinaSobková Martina-3-27-9 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina03Hošková Denisa21
Polcarová Anežka12Sobková Martina30
Bartoňová Tereza12Lupínková Lucie21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:19282:303KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Dvořáková Anna
 
 
Hnojská Andrea
Čákorová Tereza
 
 
-9-99-9 1301
2.Rousková RůženaČákorová Tereza-8-8-7  0302
3.Dvořáková AnnaHnojská Helena649  3012
4.Dvořáková LucieHnojská Andrea1110-810 3122
5.Dvořáková AnnaČákorová Tereza-6-12-7  0323
6.Rousková RůženaHnojská Andrea-4-8-5  0324
7.Dvořáková LucieHnojská Helena433  3034
8.Dvořáková AnnaHnojská Andrea-5-4-4  0335
9.Dvořáková LucieČákorová Tereza-4-5-13  0336
10.Rousková RůženaHnojská Helena585  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rousková Růžena12Čákorová Tereza30
Dvořáková Anna12Hnojská Helena03
Dvořáková Lucie21Hnojská Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Rosa Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10348:282TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Nečasová Natálie
Meškánová Andrea
 
 
8104  3010
2.Síbrtová KateřinaNečasová Natálie-8-9-8  0311
3.Strnadová KarolínaPetrů Andrea483  3021
4.Franeková VěraMeškánová Andrea848  3031
5.Strnadová KarolínaNečasová Natálie556  3041
6.Síbrtová KateřinaMeškánová Andrea-5-27-1 1342
7.Franeková VěraPetrů Andrea86-810 3152
8.Strnadová KarolínaMeškánová Andrea497  3062
9.Franeková VěraNečasová Natálie63-108 3172
10.Maršíková MartinaPetrů Andrea-8-9101193282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Síbrtová Kateřina02Nečasová Natálie12
Strnadová Karolína30Petrů Andrea03
Franeková Věra30Meškánová Andrea12
Maršíková Martina10   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23302:363KST Kalich Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Jaroňová Karolína
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
96-32 3110
2.Handlová NatáliePrášilová Petra88-86 3120
3.Jaroňová KarolínaEisnerová Heda-67-10-3 1321
4.Nosková AdélaPavelková Lenka8-4-4-3 1322
5.Jaroňová KarolínaPrášilová Petra45-911 3132
6.Handlová NatáliePavelková Lenka3-1-7653242
7.Nosková AdélaEisnerová Heda-5-4-2  0343
8.Jaroňová KarolínaPavelková Lenka-10-4-3  0344
9.Nosková AdélaPrášilová Petra-10-5-6  0345
10.Handlová NatálieEisnerová Heda-1109-9-62346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Handlová Natálie21Prášilová Petra12
Jaroňová Karolína12Eisnerová Heda30
Nosková Adéla03Pavelková Lenka21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Škopek Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17352:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková Markéta
Tenglová Vendula
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-610-99-52301
2.Škopková VěraNováková Eva959  3011
3.Tenglová VendulaKacálková Kristýna-775-10-92312
4.Vondráková MarkétaČížková Jana656  3022
5.Tenglová VendulaNováková Eva-12-7-7  0323
6.Škopková VěraČížková Jana-5997 3133
7.Vondráková MarkétaKacálková Kristýna9-10812 3143
8.Tenglová VendulaČížková Jana898  3053
9.Vondráková MarkétaNováková Eva-7-95-7 1354
10.Škopková VěraKacálková Kristýna-3-9-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škopková Věra21Nováková Eva21
Tenglová Vendula12Kacálková Kristýna21
Vondráková Markéta21Čížková Jana03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Milek Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20302:328TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
-5769 3110
2.Veletová IlonaHošková Denisa4-7-8-7 1311
3.Poláková Veronika ml.Sobková Martina-11-67-3 1312
4.Hagino PetraLupínková Lucie10-965 3122
5.Poláková Veronika ml.Hošková Denisa894  3032
6.Veletová IlonaLupínková Lucie-9-7-8  0333
7.Hagino PetraSobková Martina-10-4-2  0334
8.Poláková Veronika ml.Lupínková Lucie5106  3044
9.Hagino PetraHošková Denisa8-6-7-4 1345
10.Veletová IlonaSobková Martina-7-10-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veletová Ilona03Hošková Denisa21
Poláková Veronika ml.21Sobková Martina30
Hagino Petra12Lupínková Lucie12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Polcar Vojtěch
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Čáha Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:24258:343TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
Šimůnková Veronika
Pařízková Monika
 
 
-8-11-5  0301
2.Schoberová MartinaDiblíková Klára-4-68-6 1302
3.Bartoňová TerezaŠimůnková Veronika-8-3-8  0303
4.Polcarová AnežkaPařízková Monika-5-12-7  0304
5.Bartoňová TerezaDiblíková Klára-5-11-7  0305
6.Schoberová MartinaPařízková Monika-8-6-4  0306
7.Polcarová AnežkaŠimůnková Veronika12910  3016
8.Bartoňová TerezaPařízková Monika-5-3-3  0317
9.Polcarová AnežkaDiblíková Klára793  3027
10.Schoberová MartinaŠimůnková Veronika10-103-3-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina03Diblíková Klára21
Bartoňová Tereza03Šimůnková Veronika21
Polcarová Anežka21Pařízková Monika30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6380:213TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
Meškánová Andrea
Nečasová Natálie
 
 
387  3010
2.Kodetová HankaMeškánová Andrea-9-911973220
3.Pařízková MonikaNečasová Natálie277  3030
4.Šimůnková VeronikaWO    3040
5.Pařízková MonikaMeškánová Andrea-6594 3150
6.Kodetová HankaWO    3060
7.Šimůnková VeronikaNečasová Natálie6106  3070
8.Pařízková MonikaWO    3080
9.Šimůnková VeronikaMeškánová Andrea-1095-573290
10.Kodetová HankaNečasová Natálie-71086 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kodetová Hanka20Meškánová Andrea03
Pařízková Monika20Nečasová Natálie03
Šimůnková Veronika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14387:302TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
Hnojská Andrea
Matoušová Aneta
 
 
98-910 3110
2.Lupínková LucieMatoušová Aneta8-95-6-92311
3.Hošková DenisaHnojská Helena435  3021
4.Sobková MartinaHnojská Andrea27-7-4103231
5.Hošková DenisaMatoušová Aneta-6937 3141
6.Lupínková LucieHnojská Andrea-7-9-9  0342
7.Sobková MartinaHnojská Helena696  3052
8.Hošková DenisaHnojská Andrea88-97 3162
9.Sobková MartinaMatoušová Aneta-1076-9-72363
10.Lupínková LucieHnojská HelenaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lupínková Lucie02Matoušová Aneta21
Hošková Denisa30Hnojská Helena02
Sobková Martina21Hnojská Andrea12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Nováková Eva
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14363:318SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
118-9-12-92301
2.Kacálková KristýnaKaucká Olga-7-7149-52302
3.Čížková JanaHagino Petra8-8712 3112
4.Střihavková ZdeňkaVeletová Ilona6-835 3122
5.Čížková JanaKaucká Olga-6-12-4  0323
6.Kacálková KristýnaVeletová Ilona5103  3033
7.Střihavková ZdeňkaHagino Petra478  3043
8.Čížková JanaVeletová Ilona-10-7-6  0344
9.Střihavková ZdeňkaKaucká Olga747  3054
10.Kacálková KristýnaHagino Petra496  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kacálková Kristýna21Kaucká Olga21
Čížková Jana12Hagino Petra03
Střihavková Zdeňka30Veletová Ilona12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 Litoměřice PSČ 41201Rozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8383:299KST Kalich Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Polcarová Anežka
Bartoňová Tereza
 
 
949  3010
2.Eisnerová HedaPolcarová Anežka3-6-5933220
3.Pavelková LenkaBartoňová Jitka947  3030
4.Prášilová PetraBartoňová Tereza49-77 3140
5.Pavelková LenkaPolcarová Anežka7810  3050
6.Eisnerová HedaBartoňová Tereza659  3060
7.Petržílková EliškaBartoňová Jitka9-7-8983270
8.Pavelková LenkaBartoňová Tereza88-610 3180
9.Petržílková EliškaPolcarová Anežka810-55 3190
10.Eisnerová HedaBartoňová Jitka6-644 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Polcarová Anežka03
Pavelková Lenka30Bartoňová Jitka03
Prášilová Petra10Bartoňová Tereza03
Petržílková Eliška20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:25366:414AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Dvořáková Anna
 
 
Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
7-65-443210
2.Svobodová HelenaHandlová Natálie-109-19-92311
3.Dvořáková AnnaJaroňová Karolína-11-6-5  0312
4.Dvořáková LucieJungwirthová Andrea-8-67-7 1313
5.Dvořáková AnnaHandlová Natálie-7-4-4  0314
6.Svobodová HelenaJungwirthová Andrea7-2-8-10 1315
7.Dvořáková LucieJaroňová Karolína66-1010 3125
8.Dvořáková AnnaJungwirthová Andrea-6-5101463235
9.Dvořáková LucieHandlová Natálie47-2-453245
10.Svobodová HelenaJaroňová Karolína8-99-10-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Helena03Handlová Natálie21
Dvořáková Anna12Jaroňová Karolína21
Dvořáková Lucie21Jungwirthová Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26260:366AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Vondráková Markéta
Kohlmannová Aneta
 
 
779  3010
2.Síbrtová KateřinaKohlmannová Aneta-4-2-7  0311
3.Franeková VěraŠkopková Věra-6137-8-62312
4.Strnadová KarolínaVondráková Markéta-6-911-5 1313
5.Franeková VěraKohlmannová Aneta7-1-7-7 1314
6.Síbrtová KateřinaVondráková Markéta-5-4-7  0315
7.Strnadová KarolínaŠkopková Věra29-1-863225
8.Franeková VěraVondráková Markéta-10-9-8  0326
9.Strnadová KarolínaKohlmannová Aneta-5-10-9  0327
10.Síbrtová KateřinaŠkopková VěraWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Síbrtová Kateřina02Kohlmannová Aneta30
Franeková Věra03Škopková Věra11
Strnadová Karolína12Vondráková Markéta30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12328:283TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
Matoušová Aneta
Hnojská Andrea
 
 
676  3010
2.Kaba RadkaMatoušová Aneta5-10-710-82311
3.Pařízková MonikaHnojská Helena222  3021
4.Šimůnková VeronikaHnojská Andrea866  3031
5.Pařízková MonikaMatoušová Aneta-9-88983241
6.Kaba RadkaHnojská Andrea-88-2-8 1342
7.Šimůnková VeronikaHnojská Helena866  3052
8.Pařízková MonikaHnojská Andrea38-38 3162
9.Šimůnková VeronikaMatoušová Aneta297  3072
10.Kaba RadkaHnojská HelenaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaba Radka02Matoušová Aneta12
Pařízková Monika30Hnojská Helena02
Šimůnková Veronika30Hnojská Andrea12
WO01WO10
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:Bednář Jiří
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:12336:260TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Denisa
Lupínková Lucie
 
 
Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
3-447 3110
2.Sobková MartinaJarošová Anna434  3020
3.Hošková DenisaMeškánová Andrea-8-1162-82321
4.Lupínková LucieDubravcová Aneta458  3031
5.Hošková DenisaJarošová Anna737  3041
6.Sobková MartinaDubravcová Aneta-9389 3151
7.Lupínková LucieMeškánová Andrea55-5-3-62352
8.Hošková DenisaDubravcová Aneta-7264 3162
9.Lupínková LucieJarošová Anna737  3072
10.Sobková MartinaMeškánová AndreaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sobková Martina20Jarošová Anna03
Hošková Denisa21Meškánová Andrea20
Lupínková Lucie21Dubravcová Aneta03
WO01WO10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Čížková Jana
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:11400:311SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
9610  3010
2.Kacálková KristýnaPolcarová Anežka-576-883220
3.Nováková EvaBartoňová Jitka657  3030
4.Střihavková ZdeňkaBartoňová Tereza6411  3040
5.Nováková EvaPolcarová Anežka-9-75-6 1341
6.Kacálková KristýnaBartoňová Tereza565  3051
7.Střihavková ZdeňkaBartoňová Jitka-1055-1073261
8.Nováková EvaBartoňová Tereza277  3071
9.Střihavková ZdeňkaPolcarová Anežka-9-128983281
10.Kacálková KristýnaBartoňová Jitka8-78-653291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna30Polcarová Anežka12
Nováková Eva21Bartoňová Jitka03
Střihavková Zdeňka30Bartoňová Tereza03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11377:288KST Kalich Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Kaucká Olga
Veletová Ilona
 
 
-8-7-10  0301
2.Eisnerová HedaKaucká Olga733  3011
3.Pavelková LenkaHlaváčková Lenka1173  3021
4.Prášilová PetraVeletová Ilona8-577 3131
5.Pavelková LenkaKaucká Olga99-910 3141
6.Eisnerová HedaVeletová Ilona-98411 3151
7.Prášilová PetraHlaváčková Lenka7-1126 3161
8.Pavelková LenkaVeletová Ilona-669-9-32362
9.Prášilová PetraKaucká OlgaWO    3072
10.Petržílková EliškaHlaváčková Lenka11-788 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Eisnerová Heda20Kaucká Olga02
Pavelková Lenka21Hlaváčková Lenka03
Prášilová Petra20Veletová Ilona12
Petržílková Eliška10   
WO10WO01
Zadne



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:28269:390AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Dvořáková Lucie
 
 
Škopková Věra
Vondráková Markéta
 
 
4-6-2-4 1301
2.Skříčková IvanaKohlmannová Aneta-10-6-11  0302
3.Dvořáková AnnaŠkopková Věra7-6-2-5 1303
4.Dvořáková LucieVondráková Markéta9-24-8-92304
5.Dvořáková AnnaKohlmannová Aneta-4-7-6  0305
6.Skříčková IvanaVondráková Markéta-13-6-2  0306
7.Dvořáková LucieŠkopková Věra10-7-410-92307
8.Dvořáková AnnaVondráková Markéta-5-8-4  0308
9.Dvořáková LucieKohlmannová Aneta12-3118 3118
10.Skříčková IvanaŠkopková Věra-4-8-2  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skříčková Ivana03Kohlmannová Aneta21
Dvořáková Anna03Škopková Věra30
Dvořáková Lucie12Vondráková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Rosa Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23348:355AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Jungwirthová Andrea
Handlová Natálie
 
 
-6-810-7 1301
2.Franeková VěraHandlová Natálie-7-10-10  0302
3.Strnadová KarolínaJaroňová Karolína5611  3012
4.Síbrtová KateřinaJungwirthová Andrea-7-10-9  0313
5.Strnadová KarolínaHandlová Natálie7-9-9-9 1314
6.Franeková VěraJungwirthová Andrea-584-773224
7.Síbrtová KateřinaJaroňová Karolína6-52-663234
8.Strnadová KarolínaJungwirthová Andrea-9-812-3 1335
9.Síbrtová KateřinaHandlová Natálie-8-9-8  0336
10.Franeková VěraJaroňová Karolína5-828 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Franeková Věra21Handlová Natálie30
Strnadová Karolína12Jaroňová Karolína03
Síbrtová Kateřina12Jungwirthová Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15261:283TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnková Veronika
Pařízková Monika
 
 
Hošková Denisa
Lupínková Lucie
 
 
1286  3010
2.Hošková DenisaWO    0311
3.Pařízková MonikaSobková Martina465  3021
4.Šimůnková VeronikaLupínková Lucie594  3031
5.Pařízková MonikaHošková Denisa5-10-5363241
6.Lupínková LucieWO    0342
7.Šimůnková VeronikaSobková Martina77-104 3152
8.Pařízková MonikaLupínková Lucie1053  3062
9.Šimůnková VeronikaHošková Denisa-54-12-6 1363
10.Sobková MartinaWO    0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pařízková Monika30Hošková Denisa11
Šimůnková Veronika21Sobková Martina02
   Lupínková Lucie02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19336:350SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
6-1099 3110
2.Nováková EvaEisnerová Heda37-8-683220
3.Kacálková KristýnaPetržílková Eliška736  3030
4.Čížková JanaPrášilová Petra-8-5-5  0331
5.Kacálková KristýnaEisnerová Heda6-3712 3141
6.Nováková EvaPrášilová Petra-8-8-7  0342
7.Čížková JanaPetržílková EliškaŽ6-33-583252
8.Kacálková KristýnaPrášilová Petra310-79 3162
9.Čížková JanaEisnerová Heda99-6-5-42363
10.Nesměráková EliškaPetržílková Eliška-1-7-6  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Eva11Eisnerová Heda12
Kacálková Kristýna30Petržílková Eliška12
Čížková Jana12Prášilová Petra21
Nesměráková Eliška01   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20408:389nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Dvořáková Anna
 
 
Franeková Věra
Strnadová Karolína
 
 
-7-1010-7 1301
2.Svobodová HelenaFraneková Věra686  3011
3.Dvořáková LucieMaršíková Martina-9-84853221
4.Dvořáková AnnaStrnadová Karolína-7-11-8  0322
5.Dvořáková LucieFraneková Věra-976-4-142323
6.Svobodová HelenaStrnadová Karolína6116  3033
7.Dvořáková AnnaMaršíková Martina-9-10109-52334
8.Dvořáková LucieStrnadová Karolína96-124 3144
9.Dvořáková AnnaFraneková Věra8-8-6-7 1345
10.Svobodová HelenaMaršíková Martina6-9-911113255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Helena30Franeková Věra21
Dvořáková Lucie21Maršíková Martina12
Dvořáková Anna03Strnadová Karolína12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Radnicová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23296:317AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroňová Karolína
Handlová Natálie
 
 
Kohlmannová Aneta
Vondráková Markéta
 
 
13-7-11-5 1301
2.Nosková AdélaKohlmannová Aneta5-8-5-8 1302
3.Handlová NatálieŠkopková Věra329  3012
4.Jaroňová KarolínaVondráková Markéta-7-68-2 1313
5.Handlová NatálieKohlmannová Aneta85-10-683223
6.Nosková AdélaVondráková Markéta-5-7-6  0324
7.Jaroňová KarolínaŠkopková Věra-8-8-7  0325
8.Handlová NatálieVondráková Markéta-9-7-9  0326
9.Jaroňová KarolínaKohlmannová Aneta-6-7-6  0327
10.Nosková AdélaŠkopková VěraWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nosková Adéla02Kohlmannová Aneta21
Handlová Natálie21Škopková Věra11
Jaroňová Karolína03Vondráková Markéta30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Milek Petr
Datum dle rozpisu13. 09. 2021 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Polcar Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17337:310nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hagino Petra
Kaucká Olga
 
 
Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
-7-698-82301
2.Hlaváčková LenkaBartoňová Tereza-88-8523211
3.Kaucká OlgaBartoňová Jitka444  3021
4.Hagino PetraPolcarová Anežka-8-8-8  0322
5.Kaucká OlgaBartoňová Tereza495  3032
6.Hlaváčková LenkaPolcarová Anežka-7-38-8 1333
7.Hagino PetraBartoňová Jitka-11-4-9  0334
8.Kaucká OlgaPolcarová Anežka8108  3044
9.Hagino PetraBartoňová Tereza6410  3054
10.Hlaváčková LenkaBartoňová Jitka-54-8-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlaváčková Lenka12Bartoňová Tereza03
Kaucká Olga30Bartoňová Jitka21
Hagino Petra12Polcarová Anežka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 58 382 73Rozhodčí:Kuchta Štefan
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Meškán Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24370:395KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
Matoušová Aneta
Hnojská Helena
 
 
-8-88-8 1301
2.Meškánová AndreaMatoušová Aneta-7810-10-122302
3.Dubravcová AnetaČákorová Tereza3-8-8-6 1303
4.Nečasová NatálieHnojská Andrea-7-11-8  0304
5.Dubravcová AnetaMatoušová Aneta67-57 3114
6.Meškánová AndreaHnojská Andrea910-98 3124
7.Nečasová NatálieČákorová Tereza-9-10-7  0325
8.Dubravcová AnetaHnojská Andrea8-106-2-82326
9.Nečasová NatálieMatoušová Aneta-54-6-7 1327
10.Meškánová AndreaČákorová Tereza711-1010 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Meškánová Andrea21Matoušová Aneta21
Dubravcová Aneta12Čákorová Tereza21
Nečasová Natálie03Hnojská Andrea21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Vít
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Červenka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14390:314AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Jaroňová Karolína
 
 
Meškánová Andrea
Dubravcová Aneta
 
 
-7-9-4  0301
2.Handlová NatálieNečasová Natálie-95411 3111
3.Jungwirthová AndreaDubravcová Aneta6-126-1633221
4.Jaroňová KarolínaMeškánová Andrea8-66-10-62322
5.Jungwirthová AndreaNečasová Natálie-8998 3132
6.Handlová NatálieMeškánová Andrea3510  3042
7.Jaroňová KarolínaDubravcová Aneta-9927 3152
8.Jungwirthová AndreaMeškánová Andrea673  3062
9.Jaroňová KarolínaNečasová Natálie5-9-10-8 1363
10.Handlová NatálieDubravcová Aneta781  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Handlová Natálie30Nečasová Natálie12
Jungwirthová Andrea30Dubravcová Aneta03
Jaroňová Karolína12Meškánová Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17377:342AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tenglová Vendula
Vondráková Markéta
 
 
Hnojská Andrea
Marešová Zdeňka ml.
 
 
38-8-7-82301
2.Vondráková MarkétaJehlíková Petra666  3011
3.Tenglová VendulaMarešová Zdeňka ml.-9-97-9 1312
4.Kohlmannová AnetaHnojská Andrea-7-6-9  0313
5.Tenglová VendulaJehlíková Petra-8-7121183223
6.Vondráková MarkétaHnojská Andrea858  3033
7.Kohlmannová AnetaMarešová Zdeňka ml.8-7-1-9 1334
8.Tenglová VendulaHnojská Andrea75-9-953244
9.Kohlmannová AnetaJehlíková Petra499  3054
10.Vondráková MarkétaMarešová Zdeňka ml.-8758 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondráková Markéta30Jehlíková Petra03
Tenglová Vendula21Marešová Zdeňka ml.21
Kohlmannová Aneta12Hnojská Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:28232:390Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Rousková Růžena
 
 
Veletová Ilona
Hagino Petra
 
 
8-4810 3110
2.Dvořáková AnnaVeletová Ilona-5-11911-32311
3.Rousková RůženaHagino Petra-78-14-8 1312
4.Svobodová HelenaKaucká OlgaWO    0313
5.Rousková RůženaVeletová Ilona-5-810-5 1314
6.Dvořáková AnnaKaucká Olga-87-8-4 1315
7.Svobodová HelenaHagino PetraWO    0316
8.Rousková RůženaKaucká Olga-7-4-8  0317
9.Svobodová HelenaVeletová IlonaWO    0318
10.Dvořáková AnnaHagino Petra-103-5-5 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Anna03Veletová Ilona20
Rousková Růžena03Hagino Petra20
   Kaucká Olga20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:16378:336TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
-84-75-142301
2.Strnadová KarolínaBartoňová Tereza566  3011
3.Franeková VěraPolcarová Anežka-4-10-11  0312
4.Síbrtová KateřinaBartoňová Jitka-3-87973222
5.Franeková VěraBartoňová Tereza96-54 3132
6.Strnadová KarolínaBartoňová Jitka-858-553242
7.Síbrtová KateřinaPolcarová Anežka-8-9-6  0343
8.Franeková VěraBartoňová Jitka1087  3053
9.Síbrtová KateřinaSchoberová Martina65-78 3163
10.Strnadová KarolínaPolcarová Anežka9-1165 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Strnadová Karolína30Bartoňová Tereza02
Franeková Věra21Polcarová Anežka21
Síbrtová Kateřina21Bartoňová Jitka03
   Schoberová Martina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Čížková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20409:398nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
7710  3010
2.Kacálková KristýnaŠimůnková Veronika-66-10473220
3.Nováková EvaKodetová Hanka3-8-5-6 1321
4.Střihavková ZdeňkaPařízková Monika-7-11-7  0322
5.Nováková EvaŠimůnková Veronika-913-98-92323
6.Kacálková KristýnaPařízková Monika-5-867-92324
7.Střihavková ZdeňkaKodetová Hanka103-57 3134
8.Nováková EvaPařízková Monika9-9-310-112335
9.Střihavková ZdeňkaŠimůnková Veronika-597-1653245
10.Kacálková KristýnaKodetová Hanka1198  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kacálková Kristýna21Šimůnková Veronika12
Nováková Eva03Kodetová Hanka12
Střihavková Zdeňka21Pařízková Monika30
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 Litoměřice PSČ 41201Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23339:354TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
-8-21-9  0301
2.Eisnerová HedaSobková Martina-59-8-3 1302
3.Prášilová PetraLupínková Lucie547  3012
4.Pavelková LenkaHošková Denisa-2-7-7  0313
5.Prášilová PetraSobková Martina93-5-9-72314
6.Eisnerová HedaHošková Denisa8-9-7583224
7.Pavelková LenkaLupínková Lucie8-10-7-4 1325
8.Prášilová PetraHošková Denisa-8-5-6  0326
9.Pavelková LenkaSobková MartinaWO    3036
10.Eisnerová HedaLupínková Lucie10-7-156-42337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Eisnerová Heda12Sobková Martina20
Prášilová Petra12Lupínková Lucie21
Pavelková Lenka02Hošková Denisa21
WO10WO01
Počet diváků: 2
Sobkovà skrečovala pro zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8396:299AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráková Markéta
Tenglová Vendula
 
 
Dubravcová Aneta
Meškánová Andrea
 
 
7710  3010
2.Kohlmannová AnetaDubravcová Aneta4-756 3120
3.Tenglová VendulaMeškánová Andrea1197  3030
4.Vondráková MarkétaNečasová Natálie511-104 3140
5.Tenglová VendulaDubravcová Aneta1099  3050
6.Kohlmannová AnetaNečasová Natálie9-147-9-82351
7.Vondráková MarkétaMeškánová Andrea64-94 3161
8.Tenglová VendulaNečasová Natálie1049  3071
9.Vondráková MarkétaDubravcová Aneta6-677 3181
10.Kohlmannová AnetaMeškánová Andrea67-75 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlmannová Aneta21Dubravcová Aneta03
Tenglová Vendula30Meškánová Andrea03
Vondráková Markéta30Nečasová Natálie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Vít
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Červenka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:25394:416KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Handlová Natálie
 
 
Jehlíková Petra
Marešová Zdeňka ml.
 
 
-1757 3110
2.Jaroňová KarolínaJehlíková Petra-811-6863220
3.Handlová NatálieMarešová Zdeňka ml.6-13-8-9 1321
4.Jungwirthová AndreaHnojská Andrea8-5-10-8 1322
5.Handlová NatálieJehlíková Petra42-9-893232
6.Jaroňová KarolínaHnojská Andrea-3-2-4  0333
7.Jungwirthová AndreaMarešová Zdeňka ml.12-108-8-92334
8.Handlová NatálieHnojská Andrea-811-9-8 1335
9.Jungwirthová AndreaJehlíková Petra3-5-99-52336
10.Jaroňová KarolínaMarešová Zdeňka ml.56-5-883246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jaroňová Karolína21Jehlíková Petra12
Handlová Natálie12Marešová Zdeňka ml.21
Jungwirthová Andrea03Hnojská Andrea30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:24336:364Slovan KST Bohnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Veletová Ilona
Kaucká Olga
 
 
3-109-8-22301
2.Alinčová MichaelaVeletová Ilona-4-10-4  0302
3.Franeková VěraHagino Petra7-5-9-8 1303
4.Strnadová KarolínaKaucká Olga5-794 3113
5.Franeková VěraVeletová Ilona97-6-933223
6.Alinčová MichaelaKaucká Olga-4-6-1  0324
7.Strnadová KarolínaHagino Petra7-9-11713234
8.Franeková VěraKaucká Olga-10-8-4  0335
9.Strnadová KarolínaVeletová Ilona84-85 3145
10.Síbrtová KateřinaHagino Petra-57-8-4 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Alinčová Michaela02Veletová Ilona12
Franeková Věra12Hagino Petra21
Strnadová Karolína30Kaucká Olga21
Síbrtová Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15399:357TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Dvořáková Lucie
 
 
Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
878  3010
2.Svobodová HelenaBartoňová Tereza3127  3020
3.Dvořáková AnnaBartoňová Jitka5610  3030
4.Dvořáková LuciePolcarová Anežka-7-99-7 1331
5.Dvořáková AnnaBartoňová Tereza6-5-9-9 1332
6.Svobodová HelenaPolcarová Anežka7-10-510-62333
7.Dvořáková LucieBartoňová Jitka-97-91073243
8.Dvořáková AnnaPolcarová Anežka6-878 3153
9.Dvořáková LucieBartoňová Tereza7-6-98113263
10.Svobodová HelenaBartoňová Jitka-61192 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Helena21Bartoňová Tereza12
Dvořáková Anna21Bartoňová Jitka03
Dvořáková Lucie21Polcarová Anežka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Málek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22339:381TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
889  3010
2.Eisnerová HedaŠimůnková Veronika-86-6-11 1311
3.Prášilová PetraKodetová Hanka-127-8573221
4.Pavelková LenkaPařízková Monika-4-5-2  0322
5.Prášilová PetraŠimůnková Veronika9-5-411-82323
6.Eisnerová HedaPařízková Monika-7-3-3  0324
7.Pavelková LenkaKodetová Hanka1012-10-5-92325
8.Prášilová PetraPařízková Monika-4-5-9  0326
9.Pavelková LenkaŠimůnková Veronika4108  3036
10.Eisnerová HedaKodetová Hanka46-8-993246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda12Šimůnková Veronika21
Prášilová Petra12Kodetová Hanka12
Pavelková Lenka12Pařízková Monika30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín AVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Čížková Jana
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Fidler Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:525:21440:422nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
Hošková Denisa
Sobková Martina
 
 
-6-12117-52301
2.Kacálková KristýnaSobková Martina-57-95-62302
3.Nováková EvaLupínková Lucie36-712 3112
4.Střihavková ZdeňkaHošková Denisa8-910-7-72313
5.Nováková EvaSobková MartinaŽ1011-10-983223
6.Kacálková KristýnaHošková Denisa69-6-753233
7.Střihavková ZdeňkaLupínková Lucie1026  3043
8.Nováková EvaHošková DenisaŽ87-7-8-122344
9.Střihavková ZdeňkaSobková Martina7-4-98-52345
10.Kacálková KristýnaLupínková Lucie5-558 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kacálková Kristýna21Sobková Martina21
Nováková Eva21Lupínková Lucie03
Střihavková Zdeňka12Hošková Denisa21
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 58 382 73Rozhodčí:Kuchta Kamil nejml.
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Meškán Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19282:287SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Aneta
Meškánová Andrea
 
 
Kacálková Kristýna
Střihavková Zdeňka
 
 
10-7-8-9 1301
2.Nečasová NatálieKacálková Kristýna-3-4-8  0302
3.Dubravcová AnetaStřihavková Zdeňka-5-6-11  0303
4.Meškánová AndreaHampejsová Lucie234  3013
5.Dubravcová AnetaKacálková Kristýna-3-8-4  0314
6.Nečasová NatálieHampejsová Lucie615  3024
7.Meškánová AndreaStřihavková Zdeňka3-1096 3134
8.Dubravcová Aneta