Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Henžel Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23338:348SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Sazimová Terezie
Ducháčová Kateřina
 
 
8-6-9-6 1301
2.Březinová BarboraDucháčová Kateřina-7-4-9  0302
3.Bezděčíková LenkaTruněčková Anežka54-96 3112
4.Bajgerová KristýnaSazimová Terezie-5-7-10  0313
5.Bezděčíková LenkaDucháčová Kateřina66-10-8-82314
6.Březinová BarboraSazimová Terezie-9-9-6  0315
7.Bajgerová KristýnaTruněčková Anežka4-7-97-72316
8.Bezděčíková LenkaSazimová Terezie9-697 3126
9.Bajgerová KristýnaDucháčová Kateřina-9-85-5 1327
10.Březinová BarboraTruněčková Anežka539  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Březinová Barbora12Ducháčová Kateřina30
Bezděčíková Lenka21Truněčková Anežka12
Bajgerová Kristýna03Sazimová Terezie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:22267:334SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
537  3010
2.Kubjatková AlicaKovaříčková Tereza-3-7-6  0311
3.Ščibraniová MagdalénaSazimová Adéla-8-9-7  0312
4.Juchelková LucieŠichanová Vendula-13-5-10  0313
5.Ščibraniová MagdalénaKovaříčková Tereza459  3023
6.Kubjatková AlicaŠichanová Vendula-4-910-9 1324
7.Juchelková LucieSazimová Adéla-6-7-6  0325
8.Ščibraniová MagdalénaŠichanová Vendula-814-6-5 1326
9.Juchelková LucieKovaříčková Tereza9-9912 3136
10.Kubjatková AlicaSazimová AdélaWO    0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubjatková Alica02Kovaříčková Tereza12
Ščibraniová Magdaléna12Sazimová Adéla20
Juchelková Lucie12Šichanová Vendula30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:7359:234TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Simona
Viktorínová Michaela
 
 
Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
3312  3010
2.Zemanová SimonaMazalová Kristýna639  3020
3.Viktorínová MichaelaTrávníčková Karla753  3030
4.Šebková KristýnaŠevčíková Veronika-3-855-122331
5.Viktorínová MichaelaMazalová Kristýna436  3041
6.Zemanová SimonaŠevčíková Veronika666  3051
7.Šebková KristýnaTrávníčková Karla10-10-9-8 1352
8.Viktorínová MichaelaŠevčíková Veronika73-83 3162
9.Šebková KristýnaMazalová Kristýna818  3072
10.Zemanová SimonaTrávníčková Karla975  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Simona30Mazalová Kristýna03
Viktorínová Michaela30Trávníčková Karla12
Šebková Kristýna12Ševčíková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Kafka Pavel
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Kotil Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26273:373TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
Šedová Eliška
Bálint Bernadett
 
 
-45-8-7 1301
2.Gallerachová IvaBálint Bernadett-6-6-4  0302
3.Stránská AnnaAndriyanova Liliya-2-7-5  0303
4.Pytlíková TerezaŠedová Eliška887  3013
5.Stránská AnnaBálint Bernadett-8-3-3  0314
6.Gallerachová IvaŠedová Eliška6-10-11743224
7.Pytlíková TerezaAndriyanova Liliya-6-9-1  0325
8.Stránská AnnaŠedová Eliška9-910-5-92326
9.Pytlíková TerezaBálint Bernadett10-310-6-82327
10.Gallerachová IvaAndriyanova Liliya-1-4-4  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gallerachová Iva12Bálint Bernadett30
Stránská Anna03Andriyanova Liliya30
Pytlíková Tereza12Šedová Eliška12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:18380:342nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Syrová Lucie
 
 
Hnátková Kateřina
Malíková Klára
 
 
7810  3010
2.Doležalová MarkétaVrzalová Štěpánka-9-96-10 1311
3.Svojanovská JanaMalíková Klára86-84 3121
4.Syrová LucieHnátková Kateřina7-9-9-14 1322
5.Svojanovská JanaVrzalová Štěpánka1189  3032
6.Doležalová MarkétaHnátková Kateřina8-10-82-52333
7.Syrová LucieMalíková Klára2-711-343243
8.Svojanovská JanaHnátková Kateřina365  3053
9.Syrová LucieVrzalová Štěpánka-67-10-5 1354
10.Doležalová MarkétaMalíková Klára3-10-7-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležalová Markéta03Vrzalová Štěpánka21
Svojanovská Jana30Malíková Klára12
Syrová Lucie12Hnátková Kateřina21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20315:331TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Rozínková Kateřina
 
 
Palkovská Ivana
Stramová Eliška
 
 
-4-8-6  0301
2.Kuchařová ElenaStramová Eliška-1-6-8  0302
3.Rozínková KateřinaSvobodová Anna356  3012
4.Bačinová PavlaPalkovská Ivana-69-6-6 1313
5.Rozínková KateřinaStramová Eliška87-9-1163223
6.Kuchařová ElenaPalkovská Ivana-3-5-4  0324
7.Bačinová PavlaSvobodová Anna968  3034
8.Rozínková KateřinaPalkovská Ivana4-11-6-12 1335
9.Bačinová PavlaStramová Eliška-416-94-72336
10.Kuchařová ElenaSvobodová Anna337  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kuchařová Elena12Stramová Eliška21
Rozínková Kateřina21Svobodová Anna03
Bačinová Pavla12Palkovská Ivana30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Lysek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:26258:337SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Šichanová Vendula
Sazimová Adéla
 
 
-7-7-9  0301
2.Chovancová MarieKovaříčková Tereza-9-9-6  0302
3.Bezděčíková LenkaŠichanová Vendula-62-8-9 1303
4.Bajgerová KristýnaSazimová Adéla-9-8-5  0304
5.Bezděčíková LenkaKovaříčková Tereza6810  3014
6.Chovancová MarieSazimová Adéla-3-5-4  0315
7.Bajgerová KristýnaŠichanová Vendula-9-10-7  0316
8.Bezděčíková LenkaSazimová Adéla-8-5-3  0317
9.Bajgerová KristýnaKovaříčková Tereza-910-8773227
10.Chovancová MarieŠichanová Vendula-7-6-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chovancová Marie03Kovaříčková Tereza12
Bezděčíková Lenka12Šichanová Vendula30
Bajgerová Kristýna12Sazimová Adéla30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:10356:251SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Ducháčová Kateřina
Truněčková Anežka
 
 
-9576 3110
2.Kubjatková AlicaTruněčková Anežka-3-8-8  0311
3.Ščibraniová MagdalénaSazimová Terezie1699  3021
4.Juchelková LucieDucháčová Kateřina158  3031
5.Ščibraniová MagdalénaTruněčková Anežka267  3041
6.Kubjatková AlicaDucháčová Kateřina10-9-113-72342
7.Juchelková LucieSazimová Terezie5116  3052
8.Ščibraniová MagdalénaDucháčová KateřinaWO    3062
9.Juchelková LucieTruněčková Anežka726  3072
10.Kubjatková AlicaSazimová Terezie7-9-10-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubjatková Alica03Truněčková Anežka12
Ščibraniová Magdaléna20Sazimová Terezie12
Juchelková Lucie30Ducháčová Kateřina11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:Juroška Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:21235:249TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Simona
Viktorínová Michaela
 
 
Šedová Eliška
Bálint Bernadett
 
 
-99-4-5 1301
2.Zemanová SimonaAndriyanova Liliya-5-8-4  0302
3.Viktorínová MichaelaBálint Bernadett-6-4-8  0303
4.Šebková KristýnaŠedová Eliška-4-2-6  0304
5.Viktorínová MichaelaAndriyanova Liliya8-2-3-2 1305
6.Zemanová SimonaŠedová Eliška-8-9-10  0306
7.Šebková KristýnaBálint Bernadett-6-5-4  0307
8.Viktorínová MichaelaŠedová EliškaWO    3017
9.Šebková KristýnaAndriyanova LiliyaWO    3027
10.Zemanová SimonaBálint BernadettWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Simona02Andriyanova Liliya20
Viktorínová Michaela02Bálint Bernadett20
Šebková Kristýna02Šedová Eliška20
WO30WO03
Počet diváků: 7
Na utkání přítomen komisař ČAST p. Stanislav Teplan.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Kotil Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4362:201HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
773  3010
2.Pytlíková TerezaMazalová Kristýna531  3020
3.Stránská AnnaTrávníčková Karla-7473 3130
4.Gallerachová IvaŠevčíková Veronika7-1085 3140
5.Stránská AnnaMazalová Kristýna245  3050
6.Pytlíková TerezaŠevčíková Veronika92-98 3160
7.Gallerachová IvaTrávníčková Karla855  3070
8.Stránská AnnaŠevčíková Veronika588  3080
9.Gallerachová IvaMazalová Kristýna3-643 3190
10.Pytlíková TerezaTrávníčková Karla755  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pytlíková Tereza30Mazalová Kristýna03
Stránská Anna30Trávníčková Karla03
Gallerachová Iva30Ševčíková Veronika03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17293:297nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Syrová Lucie
 
 
Palkovská Ivana
Stramová Eliška
 
 
-4-4-18  0301
2.Doležalová MarkétaStramová Eliška910-51 3111
3.Svojanovská JanaSvobodová Anna35-92 3121
4.Syrová LuciePalkovská Ivana-4-6-4  0322
5.Svojanovská JanaStramová Eliška858  3032
6.Doležalová MarkétaPalkovská Ivana-3-4-6  0333
7.Syrová LucieSvobodová Anna549  3043
8.Svojanovská JanaPalkovská Ivana-3-85-6 1344
9.Syrová LucieStramová Eliška-7-99-5 1345
10.Doležalová MarkétaSvobodová Anna738  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Markéta21Stramová Eliška12
Svojanovská Jana21Svobodová Anna03
Syrová Lucie12Palkovská Ivana30
Počet diváků: 6
Začátek utkání v 14:30 po dohodě obou týmů.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Bačina Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:15435:354SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Rozínková Kateřina
 
 
Hnátková Kateřina
Malíková Klára
 
 
108-9-793210
2.Kuchařová ElenaMalíková Klára-767-683220
3.Rozínková KateřinaVrzalová Štěpánka389  3030
4.Bačinová PavlaHnátková Kateřina7-5-10723240
5.Rozínková KateřinaMalíková Klára624  3050
6.Kuchařová ElenaHnátková Kateřina-9-747-22351
7.Bačinová PavlaVrzalová Štěpánka5-10-816-52352
8.Rozínková KateřinaHnátková Kateřina103-93 3162
9.Bačinová PavlaMalíková Klára393  3072
10.Kuchařová ElenaVrzalová Štěpánka-135-91183282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuchařová Elena21Malíková Klára03
Rozínková Kateřina30Vrzalová Štěpánka12
Bačinová Pavla21Hnátková Kateřina12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Ježková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:26246:354SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Vrzalová Štěpánka
 
 
Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
-8-7-7  0301
2.Hnátková KateřinaHranická Jana8-7-8773211
3.Malíková KláraGlücková Lenka6-7-4-5 1312
4.Vrzalová ŠtěpánkaBezděčíková Lenka-9-5-8  0313
5.Malíková KláraHranická Jana-6-696-72314
6.Hnátková KateřinaBezděčíková Lenka-8-6-4  0315
7.Vrzalová ŠtěpánkaGlücková Lenka-11-6-1  0316
8.Malíková KláraBezděčíková Lenka-8-7-1  0317
9.Vrzalová ŠtěpánkaHranická Jana6107  3027
10.Hnátková KateřinaGlücková LenkaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hnátková Kateřina11Hranická Jana12
Malíková Klára03Glücková Lenka20
Vrzalová Štěpánka12Bezděčíková Lenka30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:8288:218TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
597  3010
2.Stramová EliškaŠčibraniová Magdaléna-12-6-6  0311
3.Štrbíková RenataKubjatková Alica122  3021
4.Palkovská IvanaJuchelková Lucie546  3031
5.Štrbíková RenataŠčibraniová Magdaléna1135  3041
6.Stramová EliškaJuchelková Lucie-810513 3151
7.Palkovská IvanaKubjatková Alica2-886 3161
8.Štrbíková RenataJuchelková LucieWOWOWO  3071
9.Svobodová AnnaŠčibraniová Magdaléna-4-3-3  0372
10.Stramová EliškaKubjatková Alica977  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška21Ščibraniová Magdaléna21
Štrbíková Renata20Kubjatková Alica03
Palkovská Ivana20Juchelková Lucie02
Svobodová Anna01   
WO10WO01
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Mazal Antonín
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Pokorný Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:18329:337nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
Svojanovská Jana
Syrová Lucie
 
 
-99-8673210
2.Trávníčková KarlaSvojanovská Jana7-10-10-5 1311
3.Ševčíková VeronikaDoležalová Markéta479  3021
4.Mazalová KristýnaSyrová Lucie9-3-5-2 1322
5.Ševčíková VeronikaSvojanovská Jana9-97-9-72323
6.Trávníčková KarlaSyrová Lucie937  3033
7.Mazalová KristýnaDoležalová Markéta-6-4-7  0334
8.Ševčíková VeronikaSyrová Lucie795  3044
9.Mazalová KristýnaSvojanovská Jana-7-10-2  0345
10.Trávníčková KarlaDoležalová Markéta68-78 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trávníčková Karla21Svojanovská Jana30
Ševčíková Veronika21Doležalová Markéta12
Mazalová Kristýna03Syrová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Záviška Josef ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Fučík Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Holáň Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10349:243TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Andriyanova Liliya
 
 
Bačinová Pavla
Rozínková Kateřina
 
 
457  3010
2.Andriyanova LiliyaBačinová Pavla225  3020
3.Šedová EliškaČermáková Eliška425  3030
4.Šafaříková SandraRozínková Kateřina-7-4-9  0331
5.Šedová EliškaBačinová Pavla248  3041
6.Andriyanova LiliyaRozínková Kateřina-7224 3151
7.Šafaříková SandraČermáková Eliška67-65 3161
8.Šedová EliškaRozínková Kateřina-4109-1-112362
9.Šafaříková SandraBačinová Pavla-8810-483272
10.Andriyanova LiliyaČermáková Eliška352  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Andriyanova Liliya30Bačinová Pavla03
Šedová Eliška21Čermáková Eliška03
Šafaříková Sandra21Rozínková Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bártová Tereza
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Sazimová Terezie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:21347:368nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Mergenthalová Petra
Zemanová Simona
 
 
6-65-8103210
2.Jirásková TerezaViktorínová Michaela-7-911-7 1311
3.Ducháčová KateřinaMergenthalová Petra-9-1-6  0312
4.Zoubková AdélaŠebková Kristýna10-4116 3122
5.Truněčková AnežkaViktorínová Michaela-8-8-7  0323
6.Jirásková TerezaŠebková Kristýna383  3033
7.Zoubková AdélaMergenthalová Petra9-1168 3143
8.Truněčková AnežkaŠebková Kristýna-1-7-6  0344
9.Zoubková AdélaViktorínová Michaela106-7-663254
10.Jirásková TerezaMergenthalová Petra11-66-9-72355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirásková Tereza12Viktorínová Michaela21
Ducháčová Kateřina01Mergenthalová Petra21
Zoubková Adéla30Šebková Kristýna12
Truněčková Anežka02   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Židík Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:21370:382HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
8-6-9883210
2.Vítovcová DanielaStránská Anna-710-64-72311
3.Sazimová AdélaPytlíková Tereza-8106-8-62312
4.Šichanová VendulaGallerachová Iva4-957 3122
5.Sazimová AdélaStránská Anna1185  3032
6.Vítovcová DanielaGallerachová Iva10-7-1011-92333
7.Šichanová VendulaPytlíková Tereza-2-9-5  0334
8.Sazimová AdélaGallerachová Iva945  3044
9.Šichanová VendulaStránská Anna-117-77-102345
10.Vítovcová DanielaPytlíková Tereza-7WO   0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítovcová Daniela03Stránská Anna21
Sazimová Adéla21Pytlíková Tereza30
Šichanová Vendula12Gallerachová Iva12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Ježková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18302:286SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Štěpánka
Malíková Klára
 
 
Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
-9-3-10  0301
2.Malíková KláraJuchelková Lucie810-9-8-82302
3.Hnátková KateřinaKubjatková Alica773  3012
4.Vrzalová ŠtěpánkaŠčibraniová Magdaléna-4-10-7  0313
5.Hnátková KateřinaJuchelková Lucie-6-8-7  0314
6.Malíková KláraŠčibraniová Magdaléna-6-9-7  0315
7.Vrzalová ŠtěpánkaKubjatková Alica187  3025
8.Hnátková KateřinaŠčibraniová Magdaléna122WO  3035
9.Vrzalová ŠtěpánkaJuchelková Lucie5-6-8-8 1336
10.Malíková KláraKubjatková Alica637  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára12Juchelková Lucie30
Hnátková Kateřina21Kubjatková Alica03
Vrzalová Štěpánka12Ščibraniová Magdaléna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:11320:249TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
361  3010
2.Stramová EliškaGlücková Lenka-668-8-52311
3.Štrbíková RenataHranická Jana566  3021
4.Palkovská IvanaBezděčíková Lenka485  3031
5.Štrbíková RenataGlücková Lenka567  3041
6.Stramová EliškaBezděčíková Lenka6-5-7-5 1342
7.Palkovská IvanaHranická Jana693  3052
8.Štrbíková RenataBezděčíková Lenka83-71 3162
9.Búlik ViktoriaGlücková Lenka-2-3-3  0363
10.Stramová EliškaHranická Jana6-573 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška12Glücková Lenka21
Štrbíková Renata30Hranická Jana03
Palkovská Ivana20Bezděčíková Lenka12
Búlik Viktoria01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Mazal Antonín
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Pokorný Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24298:336SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
Rozínková Kateřina
Bačinová Pavla
 
 
5-10-4-7 1301
2.Trávníčková KarlaBačinová Pavla-9-97523211
3.Ševčíková VeronikaČermáková Eliška414-107 3121
4.Mazalová KristýnaRozínková Kateřina-4-4-5  0322
5.Ševčíková VeronikaBačinová Pavla-10-7-9  0323
6.Trávníčková KarlaRozínková Kateřina-6-9-12  0324
7.Mazalová KristýnaČermáková Eliška8-4-8-8 1325
8.Ševčíková VeronikaRozínková Kateřina-8-4-7  0326
9.Mazalová KristýnaBačinová Pavla-6-9-3  0327
10.Trávníčková KarlaČermáková Eliška581  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trávníčková Karla21Bačinová Pavla21
Ševčíková Veronika12Čermáková Eliška12
Mazalová Kristýna03Rozínková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Fučík Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Holáň Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2347:186TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Andriyanova Liliya
 
 
Svojanovská Jana
Doležalová Markéta
 
 
724  3010
2.Andriyanova LiliyaSvojanovská Jana534  3020
3.Šedová EliškaDoležalová Markéta697  3030
4.Růžičková DanielaSyrová Lucie946  3040
5.Šedová EliškaSvojanovská Jana6-11-6543250
6.Andriyanova LiliyaSyrová Lucie562  3060
7.Růžičková DanielaDoležalová Markéta657  3070
8.Šedová EliškaSyrová Lucie888  3080
9.Růžičková DanielaSvojanovská Jana585  3090
10.Andriyanova LiliyaDoležalová Markéta215  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Andriyanova Liliya30Svojanovská Jana03
Šedová Eliška30Doležalová Markéta03
Růžičková Daniela30Syrová Lucie03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Kubátová Hana
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Bártová Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:28353:430HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Terezie
Jirásková Tereza
 
 
Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
5-8-79-72301
2.Jirásková TerezaStránská Anna-1113-78-82302
3.Zoubková AdélaPytlíková Tereza-7-43-4 1303
4.Sazimová TerezieGallerachová Iva4-9-7-3 1304
5.Zoubková AdélaStránská Anna-5-710893214
6.Jirásková TerezaGallerachová Iva-8710-2183224
7.Ducháčová KateřinaPytlíková Tereza-1-8-7  0325
8.Zoubková AdélaGallerachová Iva-9-7-7  0326
9.Ducháčová KateřinaStránská Anna7-5-6-8 1327
10.Jirásková TerezaPytlíková Tereza-69-8-8 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jirásková Tereza12Stránská Anna21
Zoubková Adéla12Pytlíková Tereza30
Sazimová Terezie01Gallerachová Iva21
Ducháčová Kateřina02   
Počet diváků: 12
Přítomnost komisaře pana Stanislava Boučka



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Rozínková Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:18274:344SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Viktorínová Michaela
Mergenthalová Petra
 
 
1158  3010
2.Šichanová VendulaViktorínová Michaela9-59-863220
3.Sazimová AdélaMergenthalová Petra-10976 3130
4.Zemanová SimonaWO    0331
5.Sazimová AdélaViktorínová Michaela9-8-6-11 1332
6.Šichanová VendulaZemanová Simona88-3-293242
7.Šebková KristýnaWO    0343
8.Sazimová AdélaZemanová Simona5312  3053
9.Viktorínová MichaelaWO    0354
10.Šichanová VendulaŠebková Kristýna-7775 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šichanová Vendula30Viktorínová Michaela11
Sazimová Adéla21Mergenthalová Petra01
   Zemanová Simona02
   Šebková Kristýna01
WO03WO30
Počet diváků: 5
Začátek posunut, hosté přijeli později, ale v čekací době.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Hranická Jana
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Chovancová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:25338:387TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková Lenka
Bezděčíková Lenka
 
 
Mergenthalová Petra
Zemanová Simona
 
 
-10-8-9  0301
2.Březinová BarboraViktorínová Michaela-5-8-5  0302
3.Bezděčíková LenkaZemanová Simona510-6-7-32303
4.Glücková LenkaMergenthalová Petra-9-1104-62304
5.Bezděčíková LenkaViktorínová Michaela8-8-11-9 1305
6.Březinová BarboraMergenthalová Petra-1-3-6  0306
7.Glücková LenkaZemanová Simona8-116-8-42307
8.Bezděčíková LenkaMergenthalová Petra7-6146 3117
9.Glücková LenkaViktorínová Michaela345  3027
10.Březinová BarboraZemanová Simona-8-898-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Březinová Barbora03Viktorínová Michaela21
Bezděčíková Lenka12Zemanová Simona30
Glücková Lenka12Mergenthalová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Štrbík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24293:366HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juchelková Lucie
Ščibraniová Magdaléna
 
 
Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
-968-6-42301
2.Juchelková LucieStránská Anna9-99-8143211
3.Ščibraniová MagdalénaPytlíková Tereza-9-8-9  0312
4.Kubjatková AlicaHolejšovská Anna-7-4-5  0313
5.Ščibraniová MagdalénaStránská Anna98-58 3123
6.Juchelková LucieHolejšovská Anna6-3-9-10 1324
7.Kubjatková AlicaPytlíková Tereza-3-6-5  0325
8.Ščibraniová MagdalénaHolejšovská Anna6117  3035
9.Kubjatková AlicaStránská Anna-7-6-6  0336
10.Juchelková LuciePytlíková Tereza-2-7-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Juchelková Lucie12Stránská Anna12
Ščibraniová Magdaléna21Pytlíková Tereza30
Kubjatková Alica03Holejšovská Anna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21351:357SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Doležalová Markéta
 
 
Ducháčová Kateřina
Sazimová Terezie
 
 
69-5-5-102301
2.Syrová LucieDucháčová Kateřina-5-57-5 1302
3.Svojanovská JanaZoubková Adéla-9755 3112
4.Doležalová MarkétaSazimová Terezie-68-8-5 1313
5.Svojanovská JanaDucháčová Kateřina255  3023
6.Syrová LucieSazimová Terezie-82614 3133
7.Doležalová MarkétaZoubková Adéla8-510-10-92334
8.Svojanovská JanaSazimová Terezie-6-8-9  0335
9.Doležalová MarkétaDucháčová Kateřina-7-7-5  0336
10.Syrová LucieZoubková Adéla-10789 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Syrová Lucie21Ducháčová Kateřina21
Svojanovská Jana21Zoubková Adéla12
Doležalová Markéta03Sazimová Terezie21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Tomancová Markéta
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Rozínková Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30161:357SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Denisa
Čermáková Eliška
 
 
Antošová Bára
Kovaříčková Tereza
 
 
-6-7-8  0301
2.Antošová BáraWO    0302
3.Macurová DenisaKovaříčková Tereza-7-3-5  0303
4.Čermáková EliškaŠichanová Vendula-8-29-7 1304
5.Macurová DenisaAntošová Bára-1110-76-82305
6.Šichanová VendulaWO    0306
7.Čermáková EliškaKovaříčková Tereza-4-7-7  0307
8.Macurová DenisaŠichanová Vendula-6-1-2  0308
9.Čermáková EliškaAntošová Bára-8-5-8  0309
10.Kovaříčková TerezaWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macurová Denisa03Antošová Bára20
Čermáková Eliška03Kovaříčková Tereza20
   Šichanová Vendula20
WO03WO30
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Ježková Jana
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Výmola Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14364:305KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Vrzalová Štěpánka
 
 
Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
534  3010
2.Malíková KláraTrávníčková Karla-8-955-92311
3.Hnátková KateřinaMazalová Kristýna284  3021
4.Vrzalová ŠtěpánkaŠevčíková Veronika776  3031
5.Hnátková KateřinaTrávníčková Karla-54-81083241
6.Malíková KláraŠevčíková Veronika-5-68-10 1342
7.Vrzalová ŠtěpánkaMazalová Kristýna-6716 3152
8.Hnátková KateřinaŽŠevčíková Veronika-15-9-2  0353
9.Vrzalová ŠtěpánkaTrávníčková Karla68-1-693263
10.Malíková KláraMazalová Kristýna966  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malíková Klára12Trávníčková Karla12
Hnátková Kateřina21Mazalová Kristýna03
Vrzalová Štěpánka30Ševčíková Veronika21
Počet diváků: 3
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:14350:302TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovská Ivana
Štrbíková Renata
 
 
Šedová Eliška
Andriyanova Liliya
 
 
395  3010
2.Stramová EliškaŠedová Eliška-7-8-4  0311
3.Štrbíková RenataAndriyanova Liliya7-666 3121
4.Palkovská IvanaRůžičková Daniela768  3031
5.Štrbíková RenataŠedová Eliška-974-653241
6.Stramová EliškaRůžičková Daniela77-79 3151
7.Palkovská IvanaAndriyanova Liliya86-8-643261
8.Štrbíková RenataRůžičková Daniela764  3071
9.Palkovská IvanaŠedová Eliška6-8-7743281
10.Stramová EliškaAndriyanova Liliya-3-3-4  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška12Šedová Eliška12
Štrbíková Renata30Andriyanova Liliya12
Palkovská Ivana30Růžičková Daniela03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Hranická Jana
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Chovancová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26300:381HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
7-6-109-92301
2.Bezděčíková LenkaStránská Anna-8-813-4 1302
3.Březinová BarboraPytlíková Tereza-8-7-6  0303
4.Glücková LenkaHolejšovská Anna56-46 3113
5.Březinová BarboraStránská Anna-6-6-8  0314
6.Bezděčíková LenkaHolejšovská Anna10-999 3124
7.Glücková LenkaPytlíková Tereza10-6-4-3 1325
8.Březinová BarboraHolejšovská Anna-3-9-10  0326
9.Glücková LenkaStránská Anna-39-9-9 1327
10.Bezděčíková LenkaPytlíková Tereza-8-7-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezděčíková Lenka12Stránská Anna30
Březinová Barbora03Pytlíková Tereza30
Glücková Lenka12Holejšovská Anna12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:20364:364TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
-4437 3110
2.Juchelková LucieViktorínová Michaela-10-11-6  0311
3.Ščibraniová MagdalénaZemanová Simona8-10511 3121
4.Kubjatková AlicaMergenthalová Petra-7-76-11 1322
5.Ščibraniová MagdalénaViktorínová Michaela4812  3032
6.Juchelková LucieMergenthalová Petra583  3042
7.Kubjatková AlicaZemanová Simona-69-610-72343
8.Ščibraniová MagdalénaMergenthalová Petra-3-1079-62344
9.Kubjatková AlicaViktorínová Michaela-9-5-4  0345
10.Juchelková LucieZemanová Simona-11511-7-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juchelková Lucie12Viktorínová Michaela21
Ščibraniová Magdaléna21Zemanová Simona21
Kubjatková Alica03Mergenthalová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21269:263SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Doležalová Markéta
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
-4-6-7  0301
2.Svojanovská JanaSazimová Adéla-4-7-4  0302
3.Syrová LucieŠichanová Vendula8-8-8-6 1303
4.Doležalová MarkétaWO    3013
5.Syrová LucieSazimová Adéla-6-3-4  0314
6.Svojanovská JanaWO    3024
7.Doležalová MarkétaŠichanová Vendula-7-6-8  0325
8.Syrová LucieWO    3035
9.Doležalová MarkétaSazimová Adéla9-7-5-3 1336
10.Svojanovská JanaŠichanová Vendula59-9-10-42337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana02Sazimová Adéla30
Syrová Lucie02Šichanová Vendula30
Doležalová Markéta02   
WO30WO03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rozínková Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14352:285SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Čermáková Eliška
 
 
Truněčková Anežka
Zoubková Adéla
 
 
-8-1191163210
2.Čermáková EliškaDucháčová Kateřina654  3020
3.Rozínková KateřinaZoubková Adéla59-63 3130
4.Bačinová PavlaSazimová Terezie-5-4-5  0331
5.Rozínková KateřinaDucháčová Kateřina662  3041
6.Čermáková EliškaSazimová Terezie-3-6-7  0342
7.Bačinová PavlaZoubková Adéla7-55-7-92343
8.Rozínková KateřinaSazimová Terezie9-145-763253
9.Bačinová PavlaTruněčková Anežka569  3063
10.Čermáková EliškaZoubková AdélaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermáková Eliška11Ducháčová Kateřina02
Rozínková Kateřina30Zoubková Adéla11
Bačinová Pavla12Sazimová Terezie21
   Truněčková Anežka01
WO10WO01
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Ježková Jana
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Hájíček Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:19262:250TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Štěpánka
Hnátková Kateřina
 
 
Šedová Eliška
Andriyanova Liliya
 
 
-9-99-3 1301
2.Malíková KláraŠedová Eliška-2-7-3  0302
3.Hnátková KateřinaAndriyanova Liliya-6-3-5  0303
4.Vrzalová ŠtěpánkaRůžičková Daniela10-8105 3113
5.Hnátková KateřinaŠedová Eliška-5-5-7  0314
6.Malíková KláraRůžičková Daniela-3-57-5 1315
7.Vrzalová ŠtěpánkaAndriyanova Liliya-9-7-5  0316
8.Hnátková KateřinaRůžičková DanielaWO    3026
9.Vrzalová ŠtěpánkaŠedová EliškaWO    3036
10.Malíková KláraAndriyanova LiliyaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára02Šedová Eliška20
Hnátková Kateřina02Andriyanova Liliya20
Vrzalová Štěpánka11Růžičková Daniela11
WO30WO03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9325:219TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovská Ivana
Štrbíková Renata
 
 
Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
573  3010
2.Stramová EliškaTrávníčková Karla-7-7-6  0311
3.Štrbíková RenataMazalová Kristýna121  3021
4.Palkovská IvanaŠevčíková Veronika76-85 3131
5.Štrbíková RenataTrávníčková Karla637  3041
6.Stramová EliškaŠevčíková Veronika9-597 3151
7.Palkovská IvanaMazalová Kristýna632  3061
8.Daková AnetaŠevčíková Veronika-5-5-5  0362
9.Palkovská IvanaTrávníčková Karla512  3072
10.Stramová EliškaMazalová Kristýna-96413 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška21Trávníčková Karla12
Štrbíková Renata20Mazalová Kristýna03
Palkovská Ivana30Ševčíková Veronika12
Daková Aneta01   
Od 16:00 do konce utkání kontrola komisaře ČAST Jana Beneše. Rozhodčí u stolu bez platné licence.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Přikryl Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Ševčík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26299:353SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
-8-4-7  0301
2.Trávníčková KarlaGlücková Lenka-9-7-9  0302
3.Ševčíková VeronikaBezděčíková Lenka-9-6-10  0303
4.Mazalová KristýnaBajgerová Kristýna-10-8-7  0304
5.Ševčíková VeronikaGlücková Lenka710-11-7-72305
6.Trávníčková KarlaBajgerová Kristýna532  3015
7.Mazalová KristýnaBezděčíková Lenka-8-12-2  0316
8.Ševčíková VeronikaBajgerová Kristýna7-62-7-102317
9.Mazalová KristýnaGlücková Lenka-7-1-4  0318
10.Trávníčková KarlaBezděčíková Lenka-566-5113228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trávníčková Karla21Glücková Lenka30
Ševčíková Veronika03Bezděčíková Lenka21
Mazalová Kristýna03Bajgerová Kristýna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Záviška Josef ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19330:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bálint Bernadett
Šedová Eliška
 
 
Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
546  3010
2.Bálint BernadettŠčibraniová Magdaléna485  3020
3.Šedová EliškaJuchelková Lucie3-6119 3130
4.Telecká JanaHanáková Nela-6-5-5  0331
5.Šedová EliškaŠčibraniová Magdaléna-6-7914-82332
6.Bálint BernadettHanáková Nela82-7-783242
7.Telecká JanaJuchelková Lucie-5-5-9  0343
8.Šedová EliškaHanáková Nela7-5-77-62344
9.Telecká JanaŠčibraniová Magdaléna-4-3-8  0345
10.Bálint BernadettJuchelková Lucie3-536 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bálint Bernadett30Ščibraniová Magdaléna21
Šedová Eliška12Juchelková Lucie12
Telecká Jana03Hanáková Nela21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Ducháčová Kateřina
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Bártová Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2343:153SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková Tereza
Sazimová Terezie
 
 
Vrzalová Štěpánka
Popeláková Dana
 
 
334  3010
2.Jirásková TerezaVrzalová Štěpánka-6784 3120
3.Zoubková AdélaPopeláková Dana594  3030
4.Sazimová TerezieWO    3040
5.Zoubková AdélaVrzalová Štěpánka4-696 3150
6.Jirásková TerezaWO    3060
7.Sazimová TereziePopeláková Dana275  3070
8.Zoubková AdélaWO    3080
9.Sazimová TerezieVrzalová Štěpánka8106  3090
10.Ducháčová KateřinaPopeláková Dana999  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirásková Tereza10Vrzalová Štěpánka03
Zoubková Adéla20Popeláková Dana03
Sazimová Terezie20   
Ducháčová Kateřina10   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Židík Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18289:289TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šichanová Vendula
Sazimová Adéla
 
 
Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
-8-611-7 1301
2.Kovaříčková TerezaPalkovská Ivana-2-5-3  0302
3.Sazimová AdélaStramová Eliška626  3012
4.Šichanová VendulaŠtrbíková Renata-7-7-7  0313
5.Sazimová AdélaPalkovská Ivana-87-77-62314
6.Kovaříčková TerezaŠtrbíková Renata-5-5-9  0315
7.Šichanová VendulaStramová Eliška10010  3025
8.Sazimová AdélaŠtrbíková Renata9-6-4-6 1326
9.Šichanová VendulaPalkovská IvanaWO    3036
10.Kovaříčková TerezaStramová Eliška6710  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovaříčková Tereza12Palkovská Ivana20
Sazimová Adéla12Stramová Eliška03
Šichanová Vendula11Štrbíková Renata30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu05. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:252TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Zemanová Simona
 
 
Svojanovská Jana
Doležalová Markéta
 
 
885  3010
2.Viktorínová MichaelaDoležalová Markéta676  3020
3.Zemanová SimonaSyrová Lucie1044  3030
4.Mergenthalová PetraSvojanovská Jana710-47 3140
5.Zemanová SimonaDoležalová Markéta534  3050
6.Viktorínová MichaelaSvojanovská Jana8-1356 3160
7.Mergenthalová PetraSyrová Lucie976  3070
8.Zemanová SimonaSvojanovská Jana-11-39473280
9.Mergenthalová PetraDoležalová Markéta7910  3090
10.Viktorínová MichaelaSyrová Lucie858  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Viktorínová Michaela30Doležalová Markéta03
Zemanová Simona30Syrová Lucie03
Mergenthalová Petra30Svojanovská Jana03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:Kotil Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:13352:300HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Holejšovská Anna
 
 
Rozínková Kateřina
Kuchařová Elena
 
 
268  3010
2.Pytlíková TerezaKuchařová Elena4107  3020
3.Holejšovská AnnaČermáková Eliška748  3030
4.Gallerachová IvaRozínková Kateřina-465-393240
5.Holejšovská AnnaKuchařová Elena4-116-763250
6.Peštálová KláraRozínková Kateřina-3-7-2  0351
7.Gallerachová IvaČermáková Eliška26-87 3161
8.Holejšovská AnnaRozínková Kateřina-689-493271
9.Gallerachová IvaKuchařová Elena286  3081
10.Peštálová KláraČermáková Eliška5-8-3-10 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pytlíková Tereza10Kuchařová Elena03
Holejšovská Anna30Čermáková Eliška12
Gallerachová Iva30Rozínková Kateřina12
Peštálová Klára02   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Přikryl Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Ševčík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:27279:379SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
Juchelková Lucie
Ščibraniová Magdaléna
 
 
610-6-9-92301
2.Trávníčková KarlaŠčibraniová Magdaléna-710-6-7 1302
3.Ševčíková VeronikaHanáková Nela-8-6-7  0303
4.Mazalová KristýnaJuchelková Lucie7-8-6-4 1304
5.Ševčíková VeronikaŠčibraniová Magdaléna-11-1111-6 1305
6.Trávníčková KarlaJuchelková Lucie68-8-7-42306
7.Mazalová KristýnaHanáková Nela-2-5-2  0307
8.Ševčíková VeronikaJuchelková Lucie596  3017
9.Mazalová KristýnaŠčibraniová Magdaléna-4-2-5  0318
10.Trávníčková KarlaHanáková Nela-8-2-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Trávníčková Karla03Ščibraniová Magdaléna30
Ševčíková Veronika12Hanáková Nela30
Mazalová Kristýna03Juchelková Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17365:338TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Růžičková Daniela
 
 
Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
6-10108 3110
2.Telecká JanaBajgerová Kristýna556  3020
3.Šedová EliškaBezděčíková Lenka3513  3030
4.Růžičková DanielaGlücková Lenka-6-7-8  0331
5.Šedová EliškaBajgerová Kristýna63-9-593241
6.Telecká JanaGlücková Lenka-6-7-8  0342
7.Růžičková DanielaBezděčíková Lenka15-7108 3152
8.Šedová EliškaGlücková Lenka-107-8-6 1353
9.Růžičková DanielaBajgerová Kristýna410-64 3163
10.Telecká JanaBezděčíková Lenka-1110-8-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana12Bajgerová Kristýna03
Šedová Eliška21Bezděčíková Lenka12
Růžičková Daniela21Glücková Lenka30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bártová Tereza
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Sazimová Terezie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11325:264SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásková Tereza
Sazimová Terezie
 
 
Palkovská Ivana
Stramová Eliška
 
 
7-8108 3110
2.Jirásková TerezaStramová Eliška134  3020
3.Zoubková AdélaSvobodová Anna6115  3030
4.Ducháčová KateřinaPalkovská Ivana-49-46-62331
5.Zoubková AdélaStramová Eliška9-785 3141
6.Jirásková TerezaPalkovská Ivana81011  3051
7.Ducháčová KateřinaSvobodová Anna144  3061
8.Zoubková AdélaPalkovská Ivana-7-5-7  0362
9.Ducháčová KateřinaStramová Eliška-7-8-3  0363
10.Jirásková TerezaSvobodová Anna454  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jirásková Tereza30Stramová Eliška12
Zoubková Adéla21Svobodová Anna03
Ducháčová Kateřina12Palkovská Ivana21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:8361:200SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Popeláková Dana
Vrzalová Štěpánka
 
 
685  3010
2.Kovaříčková TerezaVrzalová Štěpánka-5-95-6 1311
3.Sazimová AdélaPopeláková Dana577  3021
4.Šichanová VendulaWO    3031
5.Sazimová AdélaVrzalová Štěpánka-11655 3141
6.Kovaříčková TerezaWO    3051
7.Šichanová VendulaPopeláková Dana643  3061
8.Sazimová AdélaWO    3071
9.Šichanová VendulaVrzalová Štěpánka-139-15-10 1372
10.Kovaříčková TerezaPopeláková Dana8-628 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovaříčková Tereza11Vrzalová Štěpánka21
Sazimová Adéla20Popeláková Dana03
Šichanová Vendula11   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Svoboda Libor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13351:262TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Zemanová Simona
 
 
Rozínková Kateřina
Čermáková Eliška
 
 
-66-5293210
2.Zemanová SimonaČermáková Eliška455  3020
3.Šebková KristýnaKuchařová Elena684  3030
4.Viktorínová MichaelaRozínková Kateřina9-8-8-6 1331
5.Šebková KristýnaČermáková Eliška121-75 3141
6.Zemanová SimonaRozínková Kateřina-6-5-14  0342
7.Viktorínová MichaelaKuchařová Elena433  3052
8.Šebková KristýnaRozínková Kateřina-115-4-7 1353
9.Viktorínová MichaelaČermáková Eliška532  3063
10.Zemanová SimonaKuchařová Elena16-84 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Simona21Čermáková Eliška03
Šebková Kristýna21Kuchařová Elena03
Viktorínová Michaela21Rozínková Kateřina30
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod AVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Švec Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Kotil Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11333:249HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlíková Tereza
Gallerachová Iva
 
 
Doležalová Markéta
Syrová Lucie
 
 
676  3010
2.Peštálová KláraKrupová Soňa6-8-2-5 1311
3.Pytlíková TerezaSyrová Lucie364  3021
4.Gallerachová IvaDoležalová Markéta956  3031
5.Pytlíková TerezaKrupová Soňa132  3041
6.Peštálová KláraDoležalová Markéta-7-8-9  0342
7.Gallerachová IvaSyrová Lucie27-38 3152
8.Pytlíková TerezaDoležalová Markéta838  3062
9.Gallerachová IvaKrupová Soňa-9627 3172
10.Peštálová KláraSyrová Lucie-1210-9-7 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peštálová Klára03Krupová Soňa12
Pytlíková Tereza30Syrová Lucie12
Gallerachová Iva30Doležalová Markéta12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23277:327SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Markéta
Syrová Lucie
 
 
Glücková Lenka
Bezděčíková Lenka
 
 
9-8-6-5 1301
2.Doležalová MarkétaGlücková Lenka-8-7-7  0302
3.Syrová LucieBezděčíková Lenka-9-8-4  0303
4.Krupová SoňaBřezinová Barbora-611-8673213
5.Syrová LucieGlücková Lenka-5-7-7  0314
6.Doležalová MarkétaBřezinová Barbora577  3024
7.Krupová SoňaBezděčíková Lenka-1-8-8  0325
8.Syrová LucieBřezinová Barbora454  3035
9.Krupová SoňaGlücková Lenka-7-8-8  0336
10.Doležalová MarkétaBezděčíková Lenka-79-7-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Markéta12Glücková Lenka30
Syrová Lucie12Bezděčíková Lenka30
Krupová Soňa12Březinová Barbora03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:19254:231SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Bačinová Pavla
 
 
Ščibraniová Magdaléna
Hanáková Nela
 
 
-9-4-9  0301
2.Bačinová PavlaŠčibraniová Magdaléna-5-7-3  0302
3.Rozínková KateřinaWO    3012
4.Kuchařová ElenaHanáková Nela-4-8-4  0313
5.Rozínková KateřinaŠčibraniová Magdaléna93-89 3123
6.Bačinová PavlaHanáková Nela-3-7-8  0324
7.Kuchařová ElenaWO    3034
8.Rozínková KateřinaHanáková Nela-10-6-5  0335
9.Kuchařová ElenaŠčibraniová Magdaléna-8-6-8  0336
10.Bačinová PavlaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla02Ščibraniová Magdaléna21
Rozínková Kateřina11Hanáková Nela30
Kuchařová Elena02   
WO30WO03
Rozhodčí u stolu byly hračky obou družstev dle opatření ŘLS č. 8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Beneš Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24301:371TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Štěpánka
Hnátková Kateřina
 
 
Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
776  3010
2.Popeláková DanaŠebková Kristýna-3-2-5  0311
3.Vrzalová ŠtěpánkaZemanová Simona-2-7-6  0312
4.Hnátková KateřinaMergenthalová Petra-9-77-8 1313
5.Vrzalová ŠtěpánkaŠebková Kristýna-8-69-9 1314
6.Popeláková DanaMergenthalová Petra-6-1-12  0315
7.Hnátková KateřinaZemanová Simona10-88-443225
8.Vrzalová ŠtěpánkaMergenthalová Petra4-510-3-72326
9.Hnátková KateřinaŠebková Kristýna-41147 3136
10.Popeláková DanaZemanová Simona-4-810-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Popeláková Dana03Šebková Kristýna21
Vrzalová Štěpánka03Zemanová Simona21
Hnátková Kateřina21Mergenthalová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17322:303nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Pytlíková Tereza
Holejšovská Anna
 
 
65-119 3110
2.Stramová EliškaStránská Anna-10-8-2  0311
3.Palkovská IvanaHolejšovská Anna55-84 3121
4.Štrbíková RenataPytlíková Tereza17-9-8-62322
5.Palkovská IvanaStránská Anna4710  3032
6.Stramová EliškaPytlíková Tereza-10-2-3  0333
7.Štrbíková RenataHolejšovská Anna444  3043
8.Palkovská IvanaPytlíková Tereza-8-6-11  0344
9.Štrbíková RenataStránská Anna4139  3054
10.Stramová EliškaHolejšovská Anna9-7-5-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška03Stránská Anna12
Palkovská Ivana21Holejšovská Anna12
Štrbíková Renata21Pytlíková Tereza30
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Mazal Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:20236:302SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
Ducháčová Kateřina
Sazimová Terezie
 
 
676  3010
2.Mazalová KristýnaDucháčová Kateřina-3-4-2  0311
3.Ševčíková VeronikaZoubková Adéla896  3021
4.Trávníčková KarlaSazimová Terezie-5-5-7  0322
5.Ševčíková VeronikaDucháčová Kateřina383  3032
6.Mazalová KristýnaSazimová Terezie-6-3-4  0333
7.Trávníčková KarlaZoubková Adéla9-9-94133243
8.Ševčíková VeronikaSazimová Terezie-4-6-6  0344
9.Trávníčková KarlaDucháčová Kateřina-6-9-4  0345
10.Mazalová KristýnaZoubková Adéla-3-1-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazalová Kristýna03Ducháčová Kateřina21
Ševčíková Veronika21Zoubková Adéla12
Trávníčková Karla12Sazimová Terezie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Záviška Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:12382:303TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bálint Bernadett
Šedová Eliška
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
984  3010
2.Bálint BernadettŠichanová Vendula8511  3020
3.Šedová EliškaKovaříčková Tereza437  3030
4.Telecká JanaSazimová Adéla-55-8-3 1331
5.Šedová EliškaŠichanová Vendula8-957 3141
6.Bálint BernadettSazimová Adéla5-784 3151
7.Telecká JanaKovaříčková Tereza-8-7109-132352
8.Šedová EliškaSazimová Adéla-7-877-92353
9.Růžičková DanielaŠichanová Vendula-9587 3163
10.Bálint BernadettKovaříčková Tereza742  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bálint Bernadett30Šichanová Vendula03
Šedová Eliška21Kovaříčková Tereza12
Telecká Jana02Sazimová Adéla21
Růžičková Daniela10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:21309:270SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Syrová Lucie
 
 
Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
5-9-710-62301
2.Krupová SoňaŠčibraniová Magdaléna-10-8-9  0302
3.Doležalová MarkétaWO    3012
4.Syrová LucieHanáková Nela4-6-69-72313
5.Doležalová MarkétaŠčibraniová Magdaléna-2-7-8  0314
6.Krupová SoňaHanáková Nela-7-8-5  0315
7.Syrová LucieWO    3025
8.Doležalová MarkétaHanáková Nela5-8-5-6 1326
9.Syrová LucieŠčibraniová Magdaléna5-9-5-5 1327
10.Krupová SoňaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krupová Soňa02Ščibraniová Magdaléna30
Doležalová Markéta02Hanáková Nela30
Syrová Lucie02   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20319:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Bačinová Pavla
 
 
Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
58-3-9-92301
2.Kuchařová ElenaGlücková Lenka-6-3-8  0302
3.Rozínková KateřinaBezděčíková Lenka-5-636103212
4.Bačinová PavlaBřezinová Barbora-6738 3122
5.Rozínková KateřinaGlücková Lenka-9798 3132
6.Kuchařová ElenaBřezinová Barbora1067  3042
7.Bačinová PavlaBezděčíková Lenka-3-10-7  0343
8.Rozínková KateřinaBřezinová Barbora-14343 3153
9.Bačinová PavlaGlücková Lenka-4-9-7  0354
10.Kuchařová ElenaBezděčíková Lenka-4-5-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kuchařová Elena12Glücková Lenka21
Rozínková Kateřina30Bezděčíková Lenka21
Bačinová Pavla12Březinová Barbora03
Rozhodčími u stolu byly hráčky obou družstev dle IŘLS č.8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Beneš Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30224:397HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Vrzalová Štěpánka
 
 
Pytlíková Tereza
Holejšovská Anna
 
 
-878-5-72301
2.Hnátková KateřinaStránská Anna14-8-6-5 1302
3.Vrzalová ŠtěpánkaHolejšovská Anna-12-11-10  0303
4.Pytlíková TerezaWO    0304
5.Vrzalová ŠtěpánkaStránská Anna-12-108-6 1305
6.Hnátková KateřinaPytlíková Tereza-7-4-8  0306
7.Holejšovská AnnaWO    0307
8.Vrzalová ŠtěpánkaPytlíková Tereza-5-611-6 1308
9.Stránská AnnaWO    0309
10.Hnátková KateřinaHolejšovská Anna9-7-6-2 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hnátková Kateřina03Stránská Anna20
Vrzalová Štěpánka03Holejšovská Anna20
   Pytlíková Tereza20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:9327:267TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
8310  3010
2.Stramová EliškaŠebková Kristýna396  3020
3.Palkovská IvanaMergenthalová Petra61011  3030
4.Štrbíková RenataZemanová Simona561  3040
5.Palkovská IvanaŠebková Kristýna634  3050
6.Stramová EliškaZemanová Simona1111-3-7-72351
7.Štrbíková RenataMergenthalová Petra768  3061
8.Palkovská IvanaZemanová Simona568  3071
9.Štrbíková RenataŠebková KristýnaWO    0372
10.Stramová EliškaMergenthalová Petra-116-77-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška12Šebková Kristýna02
Palkovská Ivana30Mergenthalová Petra12
Štrbíková Renata20Zemanová Simona12
WO01WO10
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Mazal Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:25272:356SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
-373-7-52301
2.Mazalová KristýnaŠichanová Vendula-4-3-1  0302
3.Ševčíková VeronikaKovaříčková Tereza565  3012
4.Trávníčková KarlaSazimová Adéla-6-811-11 1313
5.Ševčíková VeronikaŠichanová Vendula9-8-3383223
6.Mazalová KristýnaSazimová Adéla-1-1-2  0324
7.Trávníčková KarlaKovaříčková Tereza11-6-9553234
8.Ševčíková VeronikaSazimová Adéla-4-1-7  0335
9.Trávníčková KarlaŠichanová Vendula-10-7-7  0336
10.Mazalová KristýnaKovaříčková Tereza-9-4-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mazalová Kristýna03Šichanová Vendula21
Ševčíková Veronika21Kovaříčková Tereza12
Trávníčková Karla12Sazimová Adéla30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Záviška Josef ml.
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Fučík Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:15400:319TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bálint Bernadett
Šedová Eliška
 
 
Zoubková Adéla
Truněčková Anežka
 
 
-7568 3110
2.Telecká JanaDucháčová Kateřina-378-8-52311
3.Šedová EliškaZoubková Adéla358  3021
4.Bálint BernadettSazimová Terezie157  3031
5.Šedová EliškaDucháčová Kateřina-11267 3141
6.Telecká JanaSazimová Terezie-79-67-62342
7.Bálint BernadettZoubková Adéla4-92-553252
8.Šedová EliškaSazimová Terezie9-65-953262
9.Bálint BernadettDucháčová Kateřina376  3072
10.Růžičková DanielaZoubková Adéla3-8-69-72373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana02Ducháčová Kateřina12
Šedová Eliška30Zoubková Adéla12
Bálint Bernadett30Sazimová Terezie12
Růžičková Daniela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22316:368SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Markéta
Syrová Lucie
 
 
Rozínková Kateřina
Macurová Andrea
 
 
-7-4-9  0301
2.Krupová SoňaVacková Aneta-58-12783211
3.Doležalová MarkétaMacurová Andrea-17-69-1 1312
4.Syrová LucieRozínková Kateřina-13-7-4  0313
5.Doležalová MarkétaVacková Aneta6-10-2-6 1314
6.Krupová SoňaRozínková Kateřina-6-7-7  0315
7.Syrová LucieMacurová Andrea-711812 3125
8.Doležalová MarkétaRozínková Kateřina-5-5-8  0326
9.Syrová LucieVacková Aneta746  3036
10.Krupová SoňaBačinová Pavla86-810 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krupová Soňa21Vacková Aneta12
Doležalová Markéta03Macurová Andrea11
Syrová Lucie21Rozínková Kateřina30
   Bačinová Pavla01
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Datum dle rozpisu10. 12. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Ježková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:23295:350TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Štěpánka
Hnátková Kateřina
 
 
Stramová Eliška
Štrbíková Renata
 
 
-58-7683210
2.Hnátková KateřinaPalkovská Ivana-97-9-6 1311
3.Malíková KláraStramová Eliška-6-49-7 1312
4.Vrzalová ŠtěpánkaŠtrbíková Renata-8-5-5  0313
5.Malíková KláraPalkovská Ivana-98-5-5 1314
6.Hnátková KateřinaŠtrbíková Renata-8-7-8  0315
7.Vrzalová ŠtěpánkaStramová Eliška8410  3025
8.Malíková KláraŠtrbíková Renata-5-8-6  0326
9.Vrzalová ŠtěpánkaPalkovská Ivana8-5-6-8 1327
10.Hnátková KateřinaStramová Eliška984  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hnátková Kateřina12Palkovská Ivana30
Malíková Klára03Stramová Eliška12
Vrzalová Štěpánka12Štrbíková Renata30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Novohradský Pavel
Datum dle rozpisu07. 12. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:Pilitowská Lea
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:25230:346TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Karla
Ševčíková Veronika
 
 
Bálint Bernadett
Šedová Eliška
 
 
-10-3-7  0301
2.Novohradská KarolínaTelecká Jana-11-7-7  0302
3.Ševčíková VeronikaBálint Bernadett-5-0-4  0303
4.Trávníčková KarlaŠedová Eliška-4-7-10  0304
5.Ševčíková VeronikaTelecká Jana-79129 3114
6.Novohradská KarolínaŠedová Eliška-4-8-6  0315
7.Trávníčková KarlaBálint Bernadett-5-3-5  0316
8.Ševčíková VeronikaŠedová Eliška6-58-5-72317
9.Trávníčková KarlaTelecká Jana788  3027
10.Novohradská KarolínaBálint Bernadett-4-3-2  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novohradská Karolína03Telecká Jana12
Ševčíková Veronika12Bálint Bernadett30
Trávníčková Karla12Šedová Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Bártová Tereza
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Jirásková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:27245:362SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčová Kateřina
Sazimová Terezie
 
 
Šichanová Vendula
Sazimová Adéla
 
 
-67-6-2 1301
2.Truněčková AnežkaŠichanová Vendula11-5-4-7 1302
3.Ducháčová KateřinaKovaříčková Tereza7-77-7-82303
4.Sazimová TerezieSazimová Adéla-6-98-7 1304
5.Ducháčová KateřinaŠichanová Vendula10-3-7-5 1305
6.Truněčková AnežkaSazimová Adéla-8-4-5  0306
7.Sazimová TerezieKovaříčková Tereza553  3016
8.Ducháčová KateřinaSazimová Adéla-7-11-3  0317
9.Sazimová TerezieŠichanová Vendula-6-3-7  0318
10.Truněčková AnežkaKovaříčková TerezaWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Truněčková Anežka02Šichanová Vendula30
Ducháčová Kateřina03Kovaříčková Tereza11
Sazimová Terezie12Sazimová Adéla30
WO01WO10
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19349:356HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Zemanová Simona
 
 
Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
-8-1110-10 1301
2.Zemanová SimonaStránská Anna8-8-8-11 1302
3.Viktorínová MichaelaPytlíková Tereza-12-87-3 1303
4.Mergenthalová PetraPeštálová Klára687  3013
5.Viktorínová MichaelaStránská Anna9-10-5-6 1314
6.Zemanová SimonaPeštálová Klára982  3024
7.Mergenthalová PetraPytlíková Tereza-3-9-3  0325
8.Viktorínová MichaelaPeštálová Klára728  3035
9.Mergenthalová PetraStránská Anna12-79-6-72336
10.Zemanová SimonaPytlíková Tereza14-757 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Simona21Stránská Anna30
Viktorínová Michaela12Pytlíková Tereza21
Mergenthalová Petra12Peštálová Klára03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a,OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:22357:366SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
66-8-9-72301
2.Březinová BarboraŠčibraniová Magdaléna-7-6-5  0302
3.Glücková LenkaJuchelková Lucie854  3012
4.Bezděčíková LenkaHanáková Nela-618-7-8 1313
5.Glücková LenkaŠčibraniová Magdaléna-1192-7-72314
6.Březinová BarboraHanáková Nela-10-8-5  0315
7.Bezděčíková LenkaJuchelková Lucie862  3025
8.Glücková LenkaHanáková Nela-810911 3135
9.Bezděčíková LenkaŠčibraniová Magdaléna-7-7-6  0336
10.Březinová BarboraJuchelková Lucie9-95-9-122337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Březinová Barbora03Ščibraniová Magdaléna30
Glücková Lenka21Juchelková Lucie12
Bezděčíková Lenka12Hanáková Nela21
Počet diváků: 1
Po vzájemné dohodě vedoucích družstev utkání odehráno na 3 stolech



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Kačer Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:612:20264:300SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčová Kateřina
Truněčková Anežka
 
 
Glücková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
8-938 3110
2.Ducháčová KateřinaBřezinová Barbora-9-8-9  0311
3.Truněčková AnežkaGlücková Lenka-1-2-8  0312
4.Tomášková JanaBajgerová Kristýna-3-7-9  0313
5.Truněčková AnežkaBřezinová Barbora968  3023
6.Ducháčová KateřinaBajgerová Kristýna822  3033
7.Tomášková JanaGlücková Lenka-8-6-6  0334
8.Truněčková AnežkaBajgerová Kristýna89-98 3144
9.Tomášková JanaBřezinová Barbora-6-7-3  0345
10.Ducháčová KateřinaGlücková Lenka-10-7-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ducháčová Kateřina12Březinová Barbora21
Truněčková Anežka21Glücková Lenka30
Tomášková Jana03Bajgerová Kristýna12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Sazimová Dagmar
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13363:303SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Juchelková Lucie
Ščibraniová Magdaléna
 
 
-1286-8-72301
2.Kovaříčková TerezaHanáková Nela-3-8-9  0302
3.Šichanová VendulaJuchelková Lucie17-137 3112
4.Sazimová AdélaŠčibraniová Magdaléna5711  3022
5.Šichanová VendulaHanáková Nela768  3032
6.Kovaříčková TerezaŠčibraniová Magdaléna-3-10-7  0333
7.Sazimová AdélaJuchelková Lucie106-96 3143
8.Šichanová VendulaŠčibraniová Magdaléna476  3053
9.Sazimová AdélaHanáková Nela492  3063
10.Kovaříčková TerezaJuchelková Lucie84-5-12103273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovaříčková Tereza12Hanáková Nela12
Šichanová Vendula30Juchelková Lucie03
Sazimová Adéla30Ščibraniová Magdaléna12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24324:393TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
Viktorínová Michaela
Zemanová Simona
 
 
-76-38-52301
2.Mazalová KristýnaViktorínová Michaela-5-2-8  0302
3.Ševčíková VeronikaMergenthalová Petra-6-684-52303
4.Trávníčková KarlaZemanová Simona-13-88-7 1304
5.Ševčíková VeronikaViktorínová Michaela-847-1193214
6.Mazalová KristýnaZemanová Simona-3-2-4  0315
7.Trávníčková KarlaMergenthalová Petra12-810-7-32316
8.Ševčíková VeronikaZemanová Simona1258  3026
9.Trávníčková KarlaViktorínová Michaela77-78 3136
10.Mazalová KristýnaMergenthalová Petra-3-4-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mazalová Kristýna03Viktorínová Michaela12
Ševčíková Veronika21Mergenthalová Petra30
Trávníčková Karla12Zemanová Simona21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Záviška Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11346:298TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedová Eliška
Yoshida Mitsuki
 
 
Pytlíková Tereza
Gallerachová Iva
 
 
67-1011 3110
2.Růžičková DanielaPytlíková Tereza-8-6-9  0311
3.Šedová EliškaStránská Anna1188  3021
4.Yoshida MitsukiGallerachová Iva377  3031
5.Šedová EliškaPytlíková Tereza7127  3041
6.Růžičková DanielaGallerachová Iva6-118-4-62342
7.Yoshida MitsukiStránská Anna477  3052
8.Šedová EliškaGallerachová Iva915-73 3162
9.Yoshida MitsukiPytlíková Tereza597  3072
10.Růžičková DanielaStránská Anna-4-8-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Daniela03Pytlíková Tereza12
Šedová Eliška30Stránská Anna12
Yoshida Mitsuki30Gallerachová Iva12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:17405:355KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyskatá Denisa
Vrzalová Štěpánka
 
 
Svojanovská Jana
Doležalová Markéta
 
 
-10479 3110
2.Hnátková KateřinaSyrová Lucie78-9-383220
3.Pyskatá DenisaDoležalová Markéta116-93 3130
4.Vrzalová ŠtěpánkaSvojanovská Jana55-9-683240
5.Pyskatá DenisaSyrová Lucie6134  3050
6.Hnátková KateřinaSvojanovská Jana-4-4-5  0351
7.Vrzalová ŠtěpánkaDoležalová Markéta468  3061
8.Pyskatá DenisaSvojanovská Jana64-9-6-72362
9.Vrzalová ŠtěpánkaSyrová Lucie-812-8773272
10.Hnátková KateřinaDoležalová Markéta5-84-9-72373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hnátková Kateřina12Syrová Lucie03
Pyskatá Denisa21Doležalová Markéta12
Vrzalová Štěpánka30Svojanovská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:Palkovský Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Palkovská Eva
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1341:175TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Bačinová Pavla
Kuchařová Elena
 
 
532  3010
2.Rusnáková MarkétaBačinová Pavla8118  3020
3.Štrbíková RenataČermáková Eliška345  3030
4.Palkovská IvanaKuchařová Elena346  3040
5.Štrbíková RenataBačinová Pavla654  3050
6.Rusnáková MarkétaKuchařová Elena-71126 3160
7.Palkovská IvanaČermáková Eliška353  3070
8.Štrbíková RenataKuchařová Elena643  3080
9.Palkovská IvanaBačinová Pavla899  3090
10.Rusnáková MarkétaČermáková Eliška765  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rusnáková Markéta30Bačinová Pavla03
Štrbíková Renata30Čermáková Eliška03
Palkovská Ivana30Kuchařová Elena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Židík Jiří
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rozínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10357:277SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Bajgerová Kristýna
Glücková Lenka
 
 
5-97-1083210
2.Kovaříčková TerezaBajgerová Kristýna888  3020
3.Sazimová AdélaBřezinová Barbora442  3030
4.Šichanová VendulaGlücková Lenka6-548 3140
5.Sazimová AdélaBajgerová Kristýna657  3050
6.Kovaříčková TerezaGlücková Lenka-8-64-8 1351
7.Šichanová VendulaBřezinová Barbora7-7611 3161
8.Sazimová AdélaGlücková Lenka1147  3071
9.Šichanová VendulaBajgerová Kristýna969  3081
10.Kovaříčková TerezaBřezinová Barbora-11-7-7  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovaříčková Tereza12Bajgerová Kristýna03
Sazimová Adéla30Březinová Barbora12
Šichanová Vendula30Glücková Lenka12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Drábek Zbyněk
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Bártová Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:25238:326SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčová Kateřina
Truněčková Anežka
 
 
Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
-78311 3110
2.Ducháčová KateřinaJuchelková Lucie1164  3020
3.Truněčková AnežkaHanáková Nela-8-5-8  0321
4.Tomášková JanaŠčibraniová Magdaléna-4-7-3  0322
5.Truněčková AnežkaJuchelková Lucie-6-85-5 1323
6.Ducháčová KateřinaŠčibraniová Magdaléna-6-8-8  0324
7.Ciborová NatálieHanáková Nela-2-4-5  0325
8.Truněčková AnežkaŠčibraniová Magdaléna-7-2-8  0326
9.Ciborová NatálieJuchelková Lucie-8-7-7  0327
10.Ducháčová KateřinaHanáková Nela-12-6-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ducháčová Kateřina12Juchelková Lucie21
Truněčková Anežka03Hanáková Nela30
Tomášková Jana01Ščibraniová Magdaléna30
Ciborová Natálie02   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15306:275TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yoshida Mitsuki
Šedová Eliška
 
 
Zemanová Simona
Viktorínová Michaela
 
 
35-9-983210
2.Telecká JanaViktorínová Michaela-6-7-4  0311
3.Šedová EliškaMergenthalová Petra109-106 3121
4.Yoshida MitsukiZemanová Simona664  3031
5.Šedová EliškaViktorínová Michaela-6-7-6  0332
6.Telecká JanaZemanová Simona-5-5-5  0333
7.Yoshida MitsukiMergenthalová Petra832  3043
8.Šedová EliškaZemanová Simona1045  3053
9.Yoshida MitsukiViktorínová Michaela432  3063
10.Telecká JanaMergenthalová Petra-511-5-4 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Telecká Jana03Viktorínová Michaela21
Šedová Eliška21Mergenthalová Petra12
Yoshida Mitsuki30Zemanová Simona12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko AVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25283:394HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
Pytlíková Tereza
Gallerachová Iva
 
 
-599-4123210
2.Mazalová KristýnaPytlíková Tereza-4-2-2  0311
3.Ševčíková VeronikaGallerachová Iva11-5-10993221
4.Trávníčková KarlaStránská Anna1097  3031
5.Ševčíková VeronikaPytlíková Tereza-11-2-7  0332
6.Mazalová KristýnaStránská Anna-4-2-4  0333
7.Trávníčková KarlaGallerachová Iva5-78-4-92334
8.Ševčíková VeronikaStránská Anna8-3-7-9 1335
9.Trávníčková KarlaPytlíková Tereza-97-2-12 1336
10.Mazalová KristýnaGallerachová Iva-2-6-2  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazalová Kristýna03Pytlíková Tereza30
Ševčíková Veronika12Gallerachová Iva21
Trávníčková Karla12Stránská Anna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Revay Radomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:Palkovský Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Palkovská Eva
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:4334:185TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrbíková Renata
Palkovská Ivana
 
 
Svojanovská Jana
Syrová Lucie
 
 
527  3010
2.Stramová EliškaSyrová Lucie1378  3020
3.Štrbíková RenataDoležalová Markéta223  3030
4.Palkovská IvanaSvojanovská Jana823  3040
5.Štrbíková RenataSyrová Lucie138  3050
6.Stramová EliškaSvojanovská Jana-8-8-7  0351
7.Palkovská IvanaDoležalová Markéta843  3061
8.Štrbíková RenataSvojanovská Jana449  3071
9.Palkovská IvanaSyrová Lucie556  3081
10.Stramová EliškaDoležalová Markéta3-1096 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška21Syrová Lucie03
Štrbíková Renata30Doležalová Markéta03
Palkovská Ivana30Svojanovská Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Michalčíková Vladislava
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:10378:291KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyskatá Denisa
Vrzalová Štěpánka
 
 
Bačinová Pavla
Čermáková Eliška
 
 
564  3010
2.Hnátková KateřinaBačinová Pavla8-895 3120
3.Pyskatá DenisaČermáková Eliška276  3030
4.Vrzalová ŠtěpánkaKuchařová Elena5-87-10-122331
5.Pyskatá DenisaBačinová Pavla557  3041
6.Hnátková KateřinaKuchařová Elena868  3051
7.Vrzalová ŠtěpánkaČermáková Eliška167-7-8-72352
8.Pyskatá DenisaKuchařová Elena369  3062
9.Vrzalová ŠtěpánkaBačinová Pavla12-9-8-4 1363
10.Hnátková KateřinaČermáková Eliška1083  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hnátková Kateřina30Bačinová Pavla12
Pyskatá Denisa30Čermáková Eliška12
Vrzalová Štěpánka03Kuchařová Elena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Lysek Tomáš
Datum dle rozpisu23. 02. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Henžel Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:19407:390SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková Lenka
Bajgerová Kristýna
 
 
Hnátková Kateřina
Pyskatá Denisa
 
 
9-7-1-4 1301
2.Bajgerová KristýnaPyskatá Denisa8-958 3111
3.Segetová PatricieĎuláková Kateřina8-67-7-72312
4.Glücková LenkaHnátková Kateřina-12635 3122
5.Segetová PatriciePyskatá Denisa7-6-7-10 1323
6.Bajgerová KristýnaHnátková Kateřina810-6-753233
7.