Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7282:205AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
Volavková Kateřina
Tenglová Jaroslava
 
 
886  3010
2.Tichá VendulaTenglová Jaroslava106-94 3120
3.Nosková AdélaŠauerová Adéla39-1010 3130
4.Schwarzerová TerezaVolavková Kateřina627  3040
5.Nosková AdélaTenglová Jaroslava873  3050
6.Tichá VendulaVolavková Kateřina5-12-64-92351
7.Schwarzerová TerezaŠauerová Adéla38-8-673261
8.Nosková AdélaVolavková Kateřina         
9.Schwarzerová TerezaTenglová Jaroslava         
10.Tichá VendulaŠauerová Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichá Vendula11Tenglová Jaroslava02
Nosková Adéla20Šauerová Adéla02
Schwarzerová Tereza20Volavková Kateřina11
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr Queens BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:15 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:13314:274SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Romanová Martina
Vašinová Karina
 
 
Hubingerová Natálie
Sýkorová Lucie
 
 
47-7-1283210
2.Vašinová KarinaHubingerová Natálie-9-8-6  0311
3.Romanová MartinaKosová Magdalena743  3021
4.Hanušová MonikaSýkorová Lucie8-59-5-82322
5.Romanová MartinaHubingerová Natálie9-754 3132
6.Vašinová KarinaSýkorová Lucie-8-2-9  0333
7.Hanušová MonikaKosová Magdalena184  3043
8.Romanová MartinaSýkorová Lucie-7965 3153
9.Hanušová MonikaHubingerová Natálie1089  3063
10.Vašinová KarinaKosová Magdalena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina02Hubingerová Natálie12
Romanová Martina30Kosová Magdalena02
Hanušová Monika21Sýkorová Lucie21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:323:13355:292SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Romanová Martina
Vašinová Karina
 
 
Volavková Kateřina
Tenglová Jaroslava
 
 
679  3010
2.Vašinová KarinaTenglová Jaroslava4-64-6-72311
3.Romanová MartinaŠauerová Adéla2109  3021
4.Hanušová MonikaVolavková Kateřina8-8106 3131
5.Romanová MartinaTenglová Jaroslava923  3041
6.Vašinová KarinaVolavková Kateřina-12-46-9 1342
7.Hanušová MonikaŠauerová Adéla-6510-9-42343
8.Romanová MartinaVolavková Kateřina-11479 3153
9.Hanušová MonikaTenglová Jaroslava-856-933263
10.Vašinová KarinaŠauerová Adéla-89   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vašinová Karina02Tenglová Jaroslava12
Romanová Martina30Šauerová Adéla11
Hanušová Monika21Volavková Kateřina12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr Queens BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:6257:191AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzerová Tereza
Tichá Vendula
 
 
Hubingerová Natálie
Sýkorová Lucie
 
 
688  3010
2.Tichá VendulaSýkorová Lucie-7-12-6  0311
3.Schwarzerová TerezaHubingerová Natálie32-106 3121
4.Nosková AdélaKosová Magdalena-11789 3131
5.Schwarzerová TerezaSýkorová Lucie589  3041
6.Tichá VendulaKosová Magdalena-112114 3151
7.Nosková AdélaHubingerová Natálie597  3061
8.Schwarzerová TerezaKosová Magdalena         
9.Nosková AdélaSýkorová Lucie         
10.Tichá VendulaHubingerová Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichá Vendula11Sýkorová Lucie11
Schwarzerová Tereza20Hubingerová Natálie02
Nosková Adéla20Kosová Magdalena02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr Queens BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16337:314TJ Sokol České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Tenglová Jaroslava
 
 
Hubingerová Natálie
Sýkorová Lucie
 
 
-10-68-11 1301
2.Šauerová AdélaHubingerová Natálie833  3011
3.Volavková KateřinaKosová Magdalena859  3021
4.Tenglová JaroslavaSýkorová Lucie-4-75-8 1322
5.Volavková KateřinaHubingerová Natálie5-986 3132
6.Šauerová AdélaSýkorová Lucie-58-2-2 1333
7.Tenglová JaroslavaKosová Magdalena77-96 3143
8.Volavková KateřinaSýkorová Lucie-8-4-3  0344
9.Tenglová JaroslavaHubingerová Natálie-8-712663254
10.Šauerová AdélaKosová Magdalena753  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šauerová Adéla21Hubingerová Natálie03
Volavková Kateřina21Kosová Magdalena03
Tenglová Jaroslava21Sýkorová Lucie30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:611:21264:314SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzerová Tereza
Nosková Adéla
 
 
Romanová Martina
Hanušová Monika
 
 
-9-4-6  0301
2.Melíšková TerezaHanušová Monika-6-4-4  0302
3.Nosková AdélaVašinová Karina-85814 3112
4.Schwarzerová TerezaRomanová Martina-69-10-7 1313
5.Nosková AdélaHanušová Monika-5-47483223
6.Melíšková TerezaRomanová Martina-6-5-4  0324
7.Tichá VendulaVašinová Karina1024  3034
8.Nosková AdélaRomanová Martina-8-109-7 1335
9.Tichá VendulaHanušová Monika-10-6-8  0336
10.Melíšková TerezaVašinová Karina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melíšková Tereza02Hanušová Monika21
Nosková Adéla21Vašinová Karina02
Schwarzerová Tereza01Romanová Martina30
Tichá Vendula11   
Počet diváků: 10

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy