Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6,vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26648:569SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Jakub
Stach Matěj
 
 
Štrof Vojtěch
Schwarzer Antonín
 
 
-114-15-62301
2.Zelinka Jakub
Přída Kryštof
 
 
Kopányi Tomáš
Klimek Vojtěch
 
 
1097  3011
3.Stach MatějSchwarzer Antonín-8-713-5 1312
4.Zelinka JakubŠtrof Vojtěch436  3022
5.Přída KryštofKlimek Vojtěch-976-1123232
6.Kaucký JakubKopányi Tomáš11-744 3142
7.Zelinka JakubSchwarzer Antonín977  3052
8.Přída KryštofŠtrof Vojtěch9-6-8-10 1353
9.Kaucký JakubKlimek Vojtěch767  3063
10.Stach MatějKopányi Tomáš-14-7107-52364
11.Přída KryštofSchwarzer Antonín41110  3074
12.Kaucký JakubŠtrof Vojtěch4-119-12-82375
13.Stach MatějKlimek Vojtěch10-595 3185
14.Zelinka JakubKopányi Tomáš129-86 3195
15.Kaucký JakubSchwarzer Antonín2-9-8-8 1396
16.Stach MatějŠtrof Vojtěch-4-7-9  0397
17.Zelinka JakubKlimek Vojtěch553  30107
18.Přída KryštofKopányi Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stach Matěj13Schwarzer Antonín22
Zelinka Jakub40Štrof Vojtěch31
Přída Kryštof21Klimek Vojtěch04
Kaucký Jakub22Kopányi Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33424:486TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Knobloch Miroslav
 
 
Smýkal Tomáš
Handl Petr
 
 
-38-4-7 1301
2.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Šmerda Marek
Gorecki Jan
 
 
5-885 3111
3.Hlaváček TomášHandl Petr7-13-1-9 1312
4.Knobloch MiroslavGorecki Jan-3-8-5  0313
5.Dvořák PetrSmýkal Tomáš9-4-9-5 1314
6.Laboutka LuděkŠmerda Marek83-910 3124
7.Knobloch MiroslavHandl Petr-9-9-9  0325
8.Dvořák PetrGorecki Jan-7-7-7  0326
9.Laboutka LuděkSmýkal Tomáš87-8-7-22327
10.Hlaváček Tomᚊmerda Marek-105-9-9 1328
11.Dvořák PetrHandl Petr-8-997-52329
12.Laboutka LuděkGorecki Jan8-865 3139
13.Hlaváček TomášSmýkal Tomáš-9-9-7  03310
14.Knobloch MiroslavŠmerda Marek-7    01  
15.Laboutka LuděkHandl Petr         
16.Hlaváček TomášGorecki Jan         
17.Knobloch MiroslavSmýkal Tomáš         
18.Dvořák PetrŠmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Tomáš03Handl Petr30
Knobloch Miroslav02Gorecki Jan21
Dvořák Petr03Smýkal Tomáš30
Laboutka Luděk21Šmerda Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016 BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30317:417KST NOVÝ JIČÍN A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bendl Jaroslav
Moravec Borek
 
 
Kratochvíl Michal
Lapčík Ondřej
 
 
-6-61111-112301
2.Delinčák Filip
Korbel Richard
 
 
Krčil František
Liška Libor
 
 
-612-9-5 1302
3.Korbel RichardKrčil František-7-8-4  0303
4.Bendl JaroslavLiška Libor-41-3-9 1304
5.Moravec BorekLapčík Ondřej-4-3-12  0305
6.Delinčák FilipKratochvíl Michal78-6-9-122306
7.Bendl JaroslavKrčil František-7-5-5  0307
8.Moravec BorekLiška Libor-4-6-4  0308
9.Delinčák FilipLapčík Ondřej8-711-6-42309
10.Korbel RichardKratochvíl Michal-1072-7-923010
11.Moravec BorekKrčil František         
12.Delinčák FilipLiška Libor         
13.Korbel RichardLapčík Ondřej         
14.Bendl JaroslavKratochvíl Michal         
15.Delinčák FilipKrčil František         
16.Korbel RichardLiška Libor         
17.Bendl JaroslavLapčík Ondřej         
18.Moravec BorekKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Korbel Richard02Krčil František20
Bendl Jaroslav02Liška Libor20
Moravec Borek02Lapčík Ondřej20
Delinčák Filip02Kratochvíl Michal20
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9440:328SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnák Aleš
Harenčák Jakub
 
 
Dufek Jakub
Vybíral Marek
 
 
855  3010
2.Čihák Marek
Pavlica Martin
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
5610  3020
3.Čihák MarekVybíral Marek767  3030
4.Harenčák JakubDufek Jan-10-68-5 1331
5.Rusnák AlešNedbálek Michal6-952 3141
6.Pavlica MartinDufek Jakub955  3051
7.Harenčák JakubVybíral Marek139-10-5-72352
8.Rusnák AlešDufek Jan633  3062
9.Pavlica MartinNedbálek Michal76-510 3172
10.Čihák MarekDufek Jakub855  3082
11.Rusnák AlešVybíral Marek13-7411 3192
12.Pavlica MartinDufek Jan1069  30102
13.Čihák MarekNedbálek Michal         
14.Harenčák JakubDufek Jakub         
15.Pavlica MartinVybíral Marek         
16.Čihák MarekDufek Jan         
17.Harenčák JakubNedbálek Michal         
18.Rusnák AlešDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čihák Marek20Vybíral Marek12
Harenčák Jakub02Dufek Jan12
Rusnák Aleš30Nedbálek Michal02
Pavlica Martin30Dufek Jakub02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod BVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6391:288HB Ostrov H. Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Jakub
Jadrný Šimon
 
 
Lebeda Matyáš
Lebeda Michal ml.
 
 
51010  3010
2.Skála Radek
Květon Ondřej
 
 
Janovský Dan
Šlapák Miloš
 
 
657  3020
3.Květon OndřejLebeda Matyáš86-63 3130
4.Slapnička JakubJanovský Dan595  3040
5.Jadrný ŠimonŠlapák Miloš-4-11-9  0341
6.Skála RadekLebeda Michal ml.1128  3051
7.Slapnička JakubLebeda Matyáš699  3061
8.Jadrný ŠimonJanovský Dan10124  3071
9.Skála RadekŠlapák Miloš474  3081
10.Květon OndřejLebeda Michal ml.9-67-1353291
11.Jadrný ŠimonLebeda Matyáš91011  30101
12.Skála RadekJanovský Dan         
13.Květon OndřejŠlapák Miloš         
14.Slapnička JakubLebeda Michal ml.         
15.Skála RadekLebeda Matyáš         
16.Květon OndřejJanovský Dan         
17.Slapnička JakubŠlapák Miloš         
18.Jadrný ŠimonLebeda Michal ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Květon Ondřej20Lebeda Matyáš03
Slapnička Jakub20Janovský Dan02
Jadrný Šimon21Šlapák Miloš11
Skála Radek20Lebeda Michal ml.02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Kortusová Jana
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Prskavec Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35647:603DTJ Hradec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Filip
Kortus Pavel ml.
 
 
Průša David
Šilhán Petr
 
 
-7-7-7  0301
2.Košťál Radek
Hanák Martin
 
 
Foff Lukáš
Tesolin Riccardo
 
 
969  3011
3.Kortus Pavel ml.Průša David6-8-8-4 1312
4.Hanák MartinFoff Lukáš4-456 3122
5.Kortus FilipTesolin Riccardo759  3032
6.Košťál RadekŠilhán Petr-9-82963242
7.Hanák MartinPrůša David-8-11-7  0343
8.Kortus FilipFoff Lukáš-55-8-7 1344
9.Košťál RadekTesolin Riccardo3-1011 3154
10.Kortus Pavel ml.Šilhán Petr-87-6-8 1355
11.Kortus FilipPrůša David-7-8-7  0356
12.Košťál RadekFoff Lukáš-912-811-112357
13.Kortus Pavel ml.Tesolin Riccardo-876-8-52358
14.Hanák MartinŠilhán Petr3-648 3168
15.Košťál RadekPrůša David871  3078
16.Kortus Pavel ml.Foff Lukáš6-8-59-52379
17.Hanák MartinTesolin Riccardo435  3089
18.Kortus FilipŠilhán Petr99-8-10-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Pavel ml.04Průša David31
Hanák Martin31Foff Lukáš31
Kortus Filip13Tesolin Riccardo13
Košťál Radek31Šilhán Petr22
Počet diváků: 38



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Vavřinová Petra
Datum dle rozpisu16. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Levický Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30242:378TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
Morávek Radim
Kadlec Vít
 
 
-87-810-82301
2.Beránek Pavel
Černocký Dominik
 
 
Štalzer Adam
Přistál Tomáš
 
 
-9-4-1  0302
3.Beránek PavelKadlec Vít8-6-5-5 1303
4.Vybíral FilipMorávek Radim-2-7-11  0304
5.Plachta JakubŠtalzer Adam-10-79-4 1305
6.Černocký DominikPřistál Tomáš-5-7-8  0306
7.Vybíral FilipKadlec Vít-3-11-11  0307
8.Plachta JakubMorávek Radim-2-6-7  0308
9.Černocký DominikŠtalzer Adam-57-2-5 1309
10.Beránek PavelPřistál Tomáš-5-6-8  03010
11.Plachta JakubKadlec Vít         
12.Černocký DominikMorávek Radim         
13.Beránek PavelŠtalzer Adam         
14.Vybíral FilipPřistál Tomáš         
15.Černocký DominikKadlec Vít         
16.Beránek PavelMorávek Radim         
17.Vybíral FilipŠtalzer Adam         
18.Plachta JakubPřistál Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beránek Pavel02Kadlec Vít20
Vybíral Filip02Morávek Radim20
Plachta Jakub02Štalzer Adam20
Černocký Dominik02Přistál Tomáš20
Počet diváků: 2
Po dohodě vedoucích družstev utkání odehráno na 3 stolech

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy