Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Krištof Vítězslav
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39654:716SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
-910-7893210
2.Palát Jiří ml.
Sedlář Jakub
 
 
Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
-1197-3-62311
3.Antoš JiříSlavík Radek-8-4-9  0312
4.Palát Jiří ml.ŽHerout František7-5-79-92313
5.Sedlář JakubNevřela Daniel9-86-9-32314
6.Dospíšil Jiří ml.Škopek Pavel1039  3024
7.Palát Jiří ml.Slavík Radek-9-1-2  0325
8.Sedlář JakubHerout František-5896 3135
9.Dospíšil Jiří ml.Nevřela Daniel1269  3045
10.Antoš JiříŠkopek Pavel-14-710793255
11.Sedlář JakubSlavík Radek9-98-2-52356
12.Dospíšil Jiří ml.Herout František-610-5593266
13.Antoš JiříNevřela Daniel-118-55-42367
14.Palát Jiří ml.Škopek Pavel-9-8-8  0368
15.Dospíšil Jiří ml.Slavík Radek-558-973278
16.Antoš JiříHerout František-612-7-8 1379
17.Palát Jiří ml.Nevřela Daniel4412  3089
18.Sedlář JakubŠkopek Pavel-2-3-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří13Slavík Radek31
Palát Jiří ml.13Herout František22
Sedlář Jakub13Nevřela Daniel22
Dospíšil Jiří ml.40Škopek Pavel22
Počet diváků: 15
Přítomen delegát ČAST pan Beneš Jan od 16:00 do 16:30 hod.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Myšková Karolína
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15467:377TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Vrba Jan
 
 
Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
968  3010
2.Štieber Břetislav
Bezdíček Martin
 
 
Hitzger Jakub
Vaigl Martin
 
 
-1169-793220
3.Škalda JanVaigl Martin1108  3030
4.Vrba JanSivera Adam-486-973240
5.Viesner VojtěchMádr Miloslav-9-7-8  0341
6.Marek DavidHitzger Jakub267  3051
7.Vrba JanVaigl Martin-9-9-11  0352
8.Viesner VojtěchSivera Adam-8-88-8 1353
9.Marek DavidMádr Miloslav196  3063
10.Škalda JanHitzger Jakub103-107 3173
11.Viesner VojtěchVaigl Martin897  3083
12.Marek DavidSivera Adam756  3093
13.Škalda JanMádr Miloslav105-54 31103
14.Bezdíček MartinHitzger Jakub-9    01  
15.Marek DavidVaigl Martin         
16.Škalda JanSivera Adam         
17.Bezdíček MartinMádr Miloslav         
18.Viesner VojtěchHitzger Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škalda Jan30Vaigl Martin12
Vrba Jan11Sivera Adam12
Viesner Vojtěch12Mádr Miloslav12
Marek David30Hitzger Jakub02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31659:640DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Bohdanecký Jakub
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-11-779-42301
2.Jakubský Filip
Klemperer Jan
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
687  3011
3.Lučan MartinKoníček Michal6104  3021
4.Bohdanecký JakubFlíbor Zbyněk13-79-4-42322
5.Klemperer JanVašíček JanŽ38-4-193232
6.Jakubský FilipDarmovzal Zdeněk-81036 3142
7.Bohdanecký JakubKoníček Michal-6-5-6  0343
8.Klemperer JanFlíbor Zbyněk-68-8-5 1344
9.Jakubský FilipVašíček Jan6104  3054
10.Lučan MartinDarmovzal Zdeněk-1587-963264
11.Klemperer JanKoníček Michal99-5-7-82365
12.Jakubský FilipFlíbor Zbyněk768  3075
13.Lučan MartinVašíček Jan104-8-6-102376
14.Bohdanecký JakubDarmovzal Zdeněk105-77 3186
15.Jakubský FilipKoníček Michal485  3096
16.Lučan MartinFlíbor Zbyněk4-12-7-6 1397
17.Bohdanecký JakubVašíček Jan-6-11-4  0398
18.Klemperer JanDarmovzal Zdeněk59-38 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Martin22Koníček Michal22
Bohdanecký Jakub13Flíbor Zbyněk31
Klemperer Jan22Vašíček Jan22
Jakubský Filip40Darmovzal Zdeněk04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Rákosník Vladimír
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24567:538TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Mocek Jan
Novák David
 
 
553  3010
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
66-911 3120
3.Dufek LukášLamač Petr9-10-3-8 1321
4.Slavík JanKolařík Jan1111-14-9123231
5.Novotný PetrNovák David-7789 3141
6.Kodym TomášMocek Jan-812-6-8 1342
7.Slavík JanLamač Petr767  3052
8.Novotný PetrKolařík Jan58-74 3162
9.Kodym TomášNovák David-6-8-7  0363
10.Dufek LukášMocek Jan119-811 3173
11.Novotný PetrLamač Petr679  3083
12.Kodym TomášKolařík Jan9-3-10893293
13.Dufek LukášNovák David-5-6-7  0394
14.Slavík JanMocek Jan97-8-7-72395
15.Kodym TomášLamač Petr78-65 31105
16.Dufek LukášKolařík Jan         
17.Slavík JanNovák David         
18.Novotný PetrMocek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Lukáš12Lamač Petr13
Slavík Jan21Kolařík Jan03
Novotný Petr30Novák David21
Kodym Tomáš22Mocek Jan21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Švec Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15470:385TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
977  3010
2.Kudýn Petr
Lukeš Marek
 
 
Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
6-958 3120
3.Merta JakubVybíral Matouš332  3030
4.Lukeš MarekOndrovčák Radek-7-6-7  0331
5.Kudýn PetrAdam Petr993  3041
6.Bělohlávek DominikMarek Jaroslav-6684 3151
7.Lukeš MarekVybíral Matouš-878-10-62352
8.Kudýn PetrOndrovčák Radek979  3062
9.Bělohlávek DominikAdam Petr-10876 3172
10.Merta JakubMarek Jaroslav-1169-623282
11.Kudýn PetrVybíral Matouš-11-69993292
12.Bělohlávek DominikOndrovčák Radek7-9-531032102
13.Merta JakubAdam Petr         
14.Lukeš MarekMarek Jaroslav         
15.Bělohlávek DominikVybíral Matouš         
16.Merta JakubOndrovčák Radek         
17.Lukeš MarekAdam Petr         
18.Kudýn PetrMarek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Merta Jakub20Vybíral Matouš12
Lukeš Marek02Ondrovčák Radek12
Kudýn Petr30Adam Petr02
Bělohlávek Dominik30Marek Jaroslav02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27669:607TTC MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ličbinský Roman
Juroška Ivan
 
 
Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
8-77-9-42301
2.Sirbu Jakub
Toufar Jan
 
 
Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
9-65-9-92302
3.Sirbu JakubTraxler Jan-728-1663212
4.Ličbinský RomanVaculík Filip7610  3022
5.Toufar JanKuča Jan-109-99-42323
6.Juroška IvanJeřábek Vladimír109-77 3133
7.Ličbinský RomanTraxler Jan-4-97-18 1334
8.Toufar JanVaculík Filip-7109-10-92335
9.Juroška IvanKuča Jan7-89-553245
10.Sirbu JakubJeřábek Vladimír378  3055
11.Toufar JanTraxler Jan-8-15-10  0356
12.Juroška IvanVaculík Filip810-117 3166
13.Sirbu JakubKuča Jan1296  3076
14.Ličbinský RomanJeřábek Vladimír645  3086
15.Juroška IvanTraxler Jan-5754 3196
16.Sirbu JakubVaculík Filip9-10-76732106
17.Ličbinský RomanKuča Jan7-7   11  
18.Toufar JanJeřábek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sirbu Jakub40Traxler Jan22
Ličbinský Roman21Vaculík Filip13
Toufar Jan03Kuča Jan12
Juroška Ivan40Jeřábek Vladimír03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy