Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Zlámal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní NěmčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Prázdný Pavel ml.
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Valašík Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41680:711KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valašík Lukáš
Plšek Josef
 
 
Janča Miroslav
Uher Antonín
 
 
-115-71093210
2.Mergenthal Otmar
Prázdný Pavel st.
 
 
Jančář Luděk
Brázdil Jiří
 
 
7-555 3120
3.Prázdný Pavel st.Janča Miroslav-4-5-6  0321
4.Mergenthal OtmarBrázdil Jiří-1211-910-82322
5.Plšek JosefJančář Luděk-8-9-9  0323
6.Valašík LukášUher Antonín7-6-11-4 1324
7.Mergenthal OtmarJanča Miroslav-89-4-8 1325
8.Plšek JosefBrázdil Jiří-98-9763235
9.Valašík LukášJančář Luděk-9109-1163245
10.Prázdný Pavel st.Uher Antonín657  3055
11.Plšek JosefJanča Miroslav-66-2-8 1356
12.Valašík LukášBrázdil Jiří355  3066
13.Prázdný Pavel st.Jančář Luděk-6116-963276
14.Mergenthal OtmarUher Antonín7-6-9-2 1377
15.Valašík LukášJanča Miroslav-10-119-5 1378
16.Prázdný Pavel st.Brázdil Jiří-897-1-112379
17.Mergenthal OtmarJančář Luděk10-59-823289
18.Plšek JosefUher Antonín-69-6-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prázdný Pavel st.22Janča Miroslav40
Mergenthal Otmar13Brázdil Jiří22
Plšek Josef13Jančář Luděk13
Valašík Lukáš22Uher Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ODRYVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Komenského 6, 74235 OdryRozhodčí:Hendrych Radek
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Bača Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35458:546TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság Pavel
Král Michal
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
-6-8-7  0301
2.Gajdičiar Ondřej
Hendrych Daniel
 
 
Jahůdka Petr
Plhák Jan ml.
 
 
89-4-893211
3.Gajdičiar OndřejBojko Karel-6-5-5  0312
4.Hrachovec JakubJahůdka Petr10-9-8-8 1313
5.Orság PavelKřen Lubor79-6-5-62314
6.Hendrych DanielPlhák Jan ml.-125411 3124
7.Hrachovec JakubBojko Karel-6-5-3  0325
8.Orság PavelJahůdka Petr8-13-7-7 1326
9.Hendrych DanielKřen Lubor77-5-8113236
10.Gajdičiar OndřejPlhák Jan ml.-75-2-9 1337
11.Orság PavelBojko Karel-6-47-6 1338
12.Hendrych DanielJahůdka Petr558  3048
13.Gajdičiar OndřejKřen Lubor-9-10117-72349
14.Král MichalPlhák Jan ml.-1-5-8  03410
15.Hendrych DanielBojko Karel-7    01  
16.Gajdičiar OndřejJahůdka Petr         
17.Král MichalKřen Lubor         
18.Orság PavelPlhák Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdičiar Ondřej03Bojko Karel30
Hrachovec Jakub02Jahůdka Petr21
Orság Pavel03Křen Lubor21
Hendrych Daniel30Plhák Jan ml.21
Král Michal01   
Počet diváků: 4
Bezpřípomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Šíma Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701Rozhodčí:Vahala Jiří
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Kuběna Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37726:721nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondryáš Daniel
Orlovský Pavel
 
 
Skalický Jiří
Štůsek David
 
 
5-664 3110
2.Hladil David
Jelínek Vojtěch
 
 
Vrtal Oldřich
Vojtek Lukáš
 
 
5-10-9-4 1311
3.Jelínek VojtěchVrtal Oldřich-11-389-42312
4.Hladil DavidŠtůsek David9-6-5-11 1313
5.Orlovský PavelVojtek Lukáš7-9-4-12 1314
6.Ondryáš DanielSkalický Jiří64-97 3124
7.Hladil DavidVrtal Oldřich-129-10993234
8.Orlovský PavelŠtůsek David7-7-410123244
9.Ondryáš DanielVojtek Lukáš696  3054
10.Jelínek VojtěchSkalický Jiří-88-10-5 1355
11.Orlovský PavelVrtal Oldřich7-26-883265
12.Ondryáš DanielŠtůsek David7-99-6-92366
13.Jelínek VojtěchVojtek Lukáš-6-96-5 1367
14.Hladil DavidSkalický Jiří5139  3077
15.Ondryáš DanielVrtal Oldřich-10888 3187
16.Jelínek VojtěchŠtůsek David-989-5-82388
17.Hladil DavidVojtek Lukáš3-7-116-52389
18.Orlovský PavelSkalický Jiří9-1058 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Vojtěch04Vrtal Oldřich13
Hladil David22Štůsek David31
Orlovský Pavel31Vojtek Lukáš31
Ondryáš Daniel31Skalický Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Černohorská Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, 75501 VsetínRozhodčí:Juřica Tomáš
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Škrla Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14487:391KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Juřica Tomáš
 
 
Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
710-117 3110
2.Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
Maršálek Vladimír
Volný Karel
 
 
-611-6-5 1311
3.Černohorský TomášMaršálek Vladimír777  3021
4.Škrla JiříVolný Karel-10645 3131
5.Sagáčik ŠtefanTobola Petr968  3041
6.Juřica TomášKaloč Svatopluk5-795 3151
7.Škrla JiříMaršálek Vladimír-10-9-8  0352
8.Sagáčik ŠtefanVolný Karel835  3062
9.Juřica TomášTobola Petr10913  3072
10.Černohorský TomášKaloč Svatopluk95-101 3182
11.Sagáčik ŠtefanMaršálek Vladimír83-7-7-92383
12.Juřica TomášVolný Karel-67143 3193
13.Černohorský TomášTobola Petr876  30103
14.Škrla JiříKaloč Svatopluk         
15.Juřica TomášMaršálek Vladimír         
16.Černohorský TomášVolný Karel         
17.Škrla JiříTobola Petr         
18.Sagáčik ŠtefanKaloč Svatopluk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černohorský Tomáš30Maršálek Vladimír21
Škrla Jiří11Volný Karel03
Sagáčik Štefan21Tobola Petr03
Juřica Tomáš30Kaloč Svatopluk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SVINOVVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Lysek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31327:408TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foldyna Radek
Theodor Filip
 
 
Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
-7-8-8  0301
2.Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
Wawrosz Pavel
Novotný Jiří
 
 
-1098-9-122302
3.Henžel MichalWawrosz Pavel-7-6-6  0303
4.Theodor FilipWasilewski Damian-5-5-5  0304
5.Záškodný MarekPisarczyk Tomek6-7-6-9 1305
6.Foldyna RadekNovotný Jiří-12-8-7  0306
7.Theodor FilipWawrosz Pavel-7-5-9  0307
8.Záškodný MarekWasilewski Damian8-839 3117
9.Foldyna RadekPisarczyk Tomek-9-5-9  0318
10.Henžel MichalNovotný Jiří-7-64-7 1319
11.Záškodný MarekWawrosz Pavel3-710-9-223110
12.Foldyna RadekWasilewski Damian-5-8-7  03  
13.Henžel MichalPisarczyk Tomek         
14.Theodor FilipNovotný Jiří         
15.Foldyna RadekWawrosz Pavel         
16.Henžel MichalWasilewski Damian         
17.Theodor FilipPisarczyk Tomek         
18.Záškodný MarekNovotný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Henžel Michal02Wawrosz Pavel30
Theodor Filip02Wasilewski Damian11
Záškodný Marek12Pisarczyk Tomek20
Foldyna Radek02Novotný Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23580:532TTC Ostrava-Poruba

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Marek
Cabiš Michal
 
 
Mesaroš Petr
Vitásek Daniel
 
 
968  3010
2.Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
Lisztwan Jan
Krupník Jan
 
 
-10-911-9 1311
3.Solanský PavelLisztwan Jan-9-10-7  0312
4.Merta MarekMesaroš Petr5-795 3122
5.Cabiš MichalKrupník Jan-6655 3132
6.Velebil LukášVitásek Daniel5610  3042
7.Merta MarekLisztwan Jan-39-28-62343
8.Cabiš MichalMesaroš Petr9-2108 3153
9.Velebil LukášKrupník Jan787  3063
10.Solanský PavelVitásek Daniel-1454-863273
11.Cabiš MichalLisztwan Jan67-7-10-92374
12.Velebil LukášMesaroš Petr61211  3084
13.Solanský PavelKrupník Jan104-812 3194
14.Merta MarekVitásek Daniel-14-5-9  0395
15.Velebil LukášLisztwan Jan8-711-9832105
16.Solanský PavelMesaroš Petr-7116  21  
17.Merta MarekKrupník Jan         
18.Cabiš MichalVitásek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Pavel21Lisztwan Jan31
Merta Marek12Mesaroš Petr03
Cabiš Michal21Krupník Jan03
Velebil Lukáš40Vitásek Daniel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy