Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Polcarová Anežka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21357:380KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Polcarová Anežka
 
 
Nečasová Natálie
Dubravcová Aneta
 
 
5-10-108-162301
2.Schoberová MartinaPetrů Andrea967  3011
3.Polcarová AnežkaDubravcová Aneta1099  3021
4.Bartoňová TerezaNečasová Natálie-8-11-4  0322
5.Polcarová AnežkaPetrů Andrea5-476 3132
6.Schoberová MartinaNečasová Natálie6-10-811-62333
7.Bartoňová TerezaDubravcová Aneta-36-5-12 1334
8.Polcarová AnežkaNečasová Natálie-887-9123244
9.Bartoňová JitkaPetrů Andrea-7-9-5  0345
10.Schoberová MartinaDubravcová Aneta-3-4-12  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina12Petrů Andrea12
Polcarová Anežka30Dubravcová Aneta21
Bartoňová Tereza02Nečasová Natálie21
Bartoňová Jitka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice AVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Kouba Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:26296:389KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veletová Ilona
Kaucká Olga
 
 
Matoušová Aneta
Čákorová Tereza
 
 
9106  3010
2.Kaucká OlgaMatoušová Aneta-7-57-7 1311
3.Veletová IlonaJehlíková Petra-75-6943221
4.Hlaváčková LenkaČákorová Tereza-10-7-4  0322
5.Veletová IlonaMatoušová Aneta8-2-7-3 1323
6.Kaucká OlgaČákorová Tereza-5-599-142324
7.Hlaváčková LenkaJehlíková Petra-25-4-10 1325
8.Veletová IlonaČákorová Tereza-51-8-9 1326
9.Hlaváčková LenkaMatoušová Aneta-2410-5-62327
10.Kaucká OlgaJehlíková PetraWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaucká Olga02Matoušová Aneta30
Veletová Ilona12Jehlíková Petra11
Hlaváčková Lenka03Čákorová Tereza30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:18260:286TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopková Věra
Vondráková Markéta
 
 
Pařízková Monika
Šimůnková Veronika
 
 
-8-8-8  0301
2.Kohlmannová AnetaŠimůnková Veronika-5-7-9  0302
3.Škopková VěraKodetová Hanka987  3012
4.Vondráková MarkétaPařízková Monika-10-7-7  0313
5.Škopková VěraŠimůnková Veronika8210  3023
6.Kohlmannová AnetaPařízková Monika-1-8-4  0324
7.Vondráková MarkétaKodetová Hanka751  3034
8.Škopková VěraPařízková Monika-8-5-4  0335
9.Vondráková MarkétaŠimůnková Veronika597  3045
10.Kohlmannová AnetaKodetová Hanka-59-5-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kohlmannová Aneta03Šimůnková Veronika12
Škopková Věra21Kodetová Hanka12
Vondráková Markéta21Pařízková Monika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr QueensRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Červenka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21314:330TJ Sokol Králův Dvůr Queens

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
Sobková Martina
Hošková Denisa
 
 
-189-6-5 1301
2.Handlová NatálieSobková Martina-539-3-72302
3.Jaroňová KarolínaLupínková Lucie-45-91093212
4.Jungwirthová AndreaHošková Denisa-128-36-22313
5.Jaroňová KarolínaSobková Martina-3-6-5  0314
6.Handlová NatálieHošková Denisa-59-7-6 1315
7.Jungwirthová AndreaLupínková Lucie77-95 3125
8.Jaroňová KarolínaHošková DenisaWO    0326
9.Jungwirthová AndreaSobková MartinaWO    3036
10.Handlová NatálieLupínková LucieWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Handlová Natálie02Sobková Martina20
Jaroňová Karolína11Lupínková Lucie02
Jungwirthová Andrea11Hošková Denisa20
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:19270:284SKST Děčín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Franeková Věra
 
 
Nováková Eva
Kacálková Kristýna
 
 
-8-5-4  0301
2.Síbrtová KateřinaKacálková Kristýna-4-6-6  0302
3.Franeková VěraNováková Eva-116-5-9 1303
4.Strnadová KarolínaRamešová Magdaléna513  3013
5.Franeková VěraKacálková Kristýna-7-10-2  0314
6.Síbrtová KateřinaRamešová Magdaléna1034  3024
7.Strnadová KarolínaNováková Eva-6694 3134
8.Franeková VěraRamešová Magdaléna549  3044
9.Strnadová KarolínaKacálková Kristýna-6-8-4  0345
10.Síbrtová KateřinaNováková Eva-5-12-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Síbrtová Kateřina12Kacálková Kristýna30
Franeková Věra12Nováková Eva21
Strnadová Karolína21Ramešová Magdaléna03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich LitoměřiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:18289:256KST Kalich Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Lucie
Dvořáková Anna
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-978-9-112301
2.Rousková RůženaPrášilová Petra-7-6-14  0302
3.Dvořáková AnnaEisnerová Heda-1-8-4  0303
4.Dvořáková LucieWO    3013
5.Dvořáková AnnaPrášilová Petra-6-12-10  0314
6.Rousková RůženaWO    3024
7.Dvořáková LucieEisnerová Heda-7-17-2  0325
8.Dvořáková AnnaWO    3035
9.Dvořáková LuciePrášilová Petra7107  3045
10.Rousková RůženaEisnerová Heda-4-2-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rousková Růžena02Prášilová Petra21
Dvořáková Anna02Eisnerová Heda30
Dvořáková Lucie11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy