Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Korpová Romana st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:26306:384TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
9-7-5-5 1301
2.Korpová Romana ml.Janoušková Jitka-4-5-2  0302
3.Tonarová TerezaMatoušková Stanislava85-7-3-72303
4.Výborná MichalaBotková Michaela7-88-8-82304
5.Tonarová TerezaJanoušková Jitka-676-9-92305
6.Korpová Romana ml.Botková Michaela-2-9-4  0306
7.Výborná MichalaMatoušková Stanislava1245  3016
8.Tonarová TerezaBotková Michaela-6-5-8  0317
9.Výborná MichalaJanoušková Jitka88-6-10103227
10.Korpová Romana ml.Křížová Gabriela-4-7-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana ml.03Janoušková Jitka21
Tonarová Tereza03Matoušková Stanislava11
Výborná Michala21Botková Michaela30
   Křížová Gabriela10
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30196:356TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ramešová Magdaléna
Švihnosová Eliška
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-6-11-4  0301
2.Ramešová MagdalénaČermáková Anna-9-4-7  0302
3.Hampejsová LucieZatřepálková Lenka-2-6-1  0303
4.Švihnosová EliškaHudečková Věra-7-99-3 1304
5.Hampejsová LucieČermáková Anna-5-4-1  0305
6.Ramešová MagdalénaHudečková Věra-7-7-2  0306
7.Švihnosová EliškaZatřepálková Lenka-7-54-5 1307
8.Hampejsová LucieHudečková Věra-3-4-9  0308
9.Švihnosová EliškaČermáková Anna-8-5-1  0309
10.Ramešová MagdalénaZatřepálková Lenka11-5-5-9 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ramešová Magdaléna03Čermáková Anna30
Hampejsová Lucie03Zatřepálková Lenka30
Švihnosová Eliška03Hudečková Věra30
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Jágr Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11386:309TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
-10195 3110
2.Dvořáková LenkaNováková Kristýna-9361 3120
3.Dusilová JanaHeřmánková Andrea-4-99-4 1321
4.Žambokréthyová MilenaSedláčková Tereza11-67-1353231
5.Dusilová JanaNováková Kristýna959  3041
6.Dvořáková LenkaSedláčková Tereza-6109-4-112342
7.Žambokréthyová MilenaHeřmánková Andrea710-612 3152
8.Dusilová JanaSedláčková Tereza985  3062
9.Žambokréthyová MilenaNováková Kristýna234  3072
10.Dvořáková LenkaHeřmánková Andrea787  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka21Nováková Kristýna03
Dusilová Jana21Heřmánková Andrea12
Žambokréthyová Milena30Sedláčková Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Černá Miroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:19348:363TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Najmanová Markéta
Krupová Soňa
 
 
4-6812 3110
2.Ulihrachová JitkaNajmanová Markéta96-106 3120
3.Černá MartinaKlátová Zuzana-61111-1123230
4.Černá LenkaKrupová Soňa-79-9-4 1331
5.Černá MartinaNajmanová Markéta7-6910 3141
6.Ulihrachová JitkaKrupová Soňa-9-9-2  0342
7.Černá LenkaKlátová Zuzana-8-9-6  0343
8.Černá MartinaKrupová Soňa6-5113 3153
9.Černá LenkaNajmanová Markéta-6-2-4  0354
10.Ulihrachová JitkaKlátová Zuzana-81179 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka21Najmanová Markéta12
Černá Martina30Klátová Zuzana12
Černá Lenka03Krupová Soňa21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice, Tyršova 555Rozhodčí:Hrubý Bohuslav
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23282:325SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Měšťanová Petra
 
 
Macurová Andrea
Macurová Denisa
 
 
383  3010
2.Vítková HanaMacurová Denisa83-108 3120
3.Měšťanová PetraKuchařová Elena-10-9-4  0321
4.Špreňarová MiroslavaMacurová Andrea-4-2-3  0322
5.Měšťanová PetraMacurová Denisa-11-8-3  0323
6.Vítková HanaMacurová Andrea-29-9-9 1324
7.Špreňarová MiroslavaKuchařová Elena-85-6-10 1325
8.Měšťanová PetraMacurová Andrea-2-6-7  0326
9.Špreňarová MiroslavaMacurová Denisa6-4-10-9 1327
10.Vítková HanaKuchařová Elena53-45 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítková Hana21Macurová Denisa21
Měšťanová Petra03Kuchařová Elena21
Špreňarová Miroslava03Macurová Andrea30
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy