Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28251:371TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Tereza
Fišerová Iveta
 
 
Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
11-7-10-8 1301
2.Fišerová IvetaMikešová Adéla-6-3-4  0302
3.Dubravcová EliškaSlavíčková Eliška-3-8-12  0303
4.Novotná TerezaKodetová Hanka14-3-3-7 1304
5.Dubravcová EliškaMikešová Adéla-7-9-7  0305
6.Fišerová IvetaKodetová Hanka-3-5-1  0306
7.Novotná TerezaSlavíčková Eliška6-10115 3116
8.Dubravcová EliškaKodetová Hanka-4-6-5  0317
9.Novotná TerezaMikešová Adéla-7-59-6 1318
10.Fišerová IvetaSlavíčková Eliška-10-7-10  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišerová Iveta03Mikešová Adéla30
Dubravcová Eliška03Slavíčková Eliška21
Novotná Tereza12Kodetová Hanka30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80, tělocvična ZŠ Kovářov, vstup zadním vchodemRozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:25288:357TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
-311-57-92301
2.Horká RadkaMaurerová Lucie-76-5-10 1302
3.Ďurišová KateřinaHubingerová Natálie52-610 3112
4.Růžičková LenkaSlámová Andrea-5-87-5 1313
5.Ďurišová KateřinaMaurerová Lucie-87-8-5 1314
6.Horká RadkaSlámová Andrea-8-5-8  0315
7.Růžičková LenkaHubingerová Natálie-6-710-5 1316
8.Ďurišová KateřinaSlámová Andrea-6-4-5  0317
9.Růžičková LenkaMaurerová Lucie-6-2-6  0318
10.Horká RadkaHubingerová Natálie835  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horká Radka12Maurerová Lucie30
Ďurišová Kateřina12Hubingerová Natálie12
Růžičková Lenka03Slámová Andrea30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Březáková Helena
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Kulichová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3358:235SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Vyvadilová Jitka
 
 
Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
995  3010
2.Hrušková LucieVondrušková Nikola652  3020
3.Vyvadilová JitkaJanků Karolina925  3030
4.Němečková MonikaKárová Klára877  3040
5.Vyvadilová JitkaVondrušková Nikola544  3050
6.Hrušková LucieKárová Klára973  3060
7.Němečková MonikaJanků Karolina108-89 3170
8.Vyvadilová JitkaKárová Klára1079  3080
9.Němečková MonikaVondrušková Nikola447  3090
10.Hrušková LucieJanků Karolina-99-781132100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrušková Lucie30Vondrušková Nikola03
Vyvadilová Jitka30Janků Karolina03
Němečková Monika30Kárová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Červenka Jan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:27343:406TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
Bydžovská Hana
Čákorová Tereza
 
 
7109  3010
2.Schwarzerová TerezaČákorová Tereza-9-4-4  0311
3.Nosková AdélaBydžovská Hana-9-3128-112312
4.Tichá VendulaJaramillo Věra-5-17-9  0313
5.Nosková AdélaČákorová Tereza6-811-8-102314
6.Schwarzerová TerezaJaramillo Věra-610-10-15 1315
7.Tichá VendulaBydžovská Hana-5-7-8  0316
8.Nosková AdélaJaramillo Věra-84-97-92317
9.Tichá VendulaČákorová Tereza7-5-9-6 1318
10.Melíšková TerezaJůzová Viktorie-6-9-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schwarzerová Tereza02Čákorová Tereza30
Nosková Adéla03Bydžovská Hana20
Tichá Vendula03Jaramillo Věra30
Melíšková Tereza01Jůzová Viktorie10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy