Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16490:433TTC Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček David
Dalecký Petr
 
 
Volhejn Jan
Volhejn Dan
 
 
989  3010
2.Polanský Jiří
Kosek Petr
 
 
Jirout Vojtěch
Černík Jan
 
 
8-286 3120
3.Polanský JiříČerník Jan8-10-8-7 1321
4.Kosek PetrVolhejn Dan-8-7-7  0322
5.Řezníček DavidWagner Richard8614  3032
6.Dalecký PetrJirout Vojtěch786  3042
7.Kosek PetrČerník Jan96-105 3152
8.Řezníček DavidVolhejn Dan87-11-893262
9.Dalecký PetrVolhejn Jan887  3072
10.Polanský JiříJirout Vojtěch-88-7-7 1373
11.Řezníček DavidČerník Jan355  3083
12.Dalecký PetrVolhejn Dan-8-1389103293
13.Polanský JiříVolhejn Jan1110-88 31103
14.Kosek PetrJirout Vojtěch         
15.Dalecký PetrČerník Jan         
16.Polanský JiříVolhejn Dan         
17.Kosek PetrVolhejn Jan         
18.Řezníček DavidJirout Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanský Jiří12Černík Jan12
Kosek Petr11Volhejn Dan12
Řezníček David30Wagner Richard01
Dalecký Petr30Jirout Vojtěch11
   Volhejn Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34 KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
Šindelář Pavel
Chlebeček Marek
 
 
     3110
2.Vanžura Jakub
Netolický Lukáš ml.
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
     0311
3.Netolický Lukáš ml.Malinský Tomáš     0312
4.Netolický LukášNetolický Tomáš     2313
5.Vanžura JakubŠindelář Pavel     0314
6.Štantejský OndřejChlebeček Marek     3024
7.Netolický LukášMalinský Tomáš     3034
8.Vanžura JakubNetolický Tomáš     0335
9.Štantejský OndřejŠindelář Pavel     3245
10.Netolický Lukáš ml.Chlebeček Marek     0346
11.Vanžura JakubMalinský Tomáš     3156
12.Štantejský OndřejNetolický Tomáš     2357
13.Netolický Lukáš ml.Šindelář Pavel     0358
14.Netolický LukášChlebeček Marek     3068
15.Štantejský OndřejMalinský Tomáš     0369
16.Netolický Lukáš ml.Netolický Tomáš     13610
17.Netolický Lukᚊindelář Pavel         
18.Vanžura JakubChlebeček Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Netolický Lukáš ml.04Malinský Tomáš22
Netolický Lukáš21Netolický Tomáš40
Vanžura Jakub12Šindelář Pavel21
Štantejský Ondřej22Chlebeček Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33323:454TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kristek Patrik
 
 
Seďa Jakub
Nastoupil Petr
 
 
-7-8-8  0301
2.Langr Lukáš
Dokoupil Marek
 
 
Kaplan Vojtěch
Šedaj Jakub
 
 
-4-5-7  0302
3.Kristek PatrikKaplan Vojtěch-8-4-4  0303
4.Dokoupil MarekNastoupil Petr-8-8-8  0304
5.Jányš OndřejSeďa Jakub-9-9-7  0305
6.Langr Lukᚊedaj Jakub-610-7983215
7.Dokoupil MarekKaplan Vojtěch-5-6-7  0316
8.Jányš OndřejNastoupil Petr-4-87-7 1317
9.Langr LukášSeďa Jakub1013-109 3127
10.Kristek PatrikŠedaj Jakub-10-5-9  0328
11.Jányš OndřejKaplan Vojtěch9-12-211-32329
12.Langr LukášNastoupil Petr-4-3-4  03210
13.Kristek PatrikKrejčí Robin2    10  
14.Dokoupil MarekŠedaj Jakub         
15.Langr LukášKaplan Vojtěch         
16.Kristek PatrikNastoupil Petr         
17.Dokoupil MarekKrejčí Robin         
18.Jányš OndřejŠedaj Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kristek Patrik02Kaplan Vojtěch30
Dokoupil Marek02Nastoupil Petr30
Jányš Ondřej03Seďa Jakub11
Langr Lukáš21Šedaj Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34417:504TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Ulrich Ondřej
 
 
Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
-6-6-5  0301
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Janák Martin
Hájek Ladislav
 
 
-79-5-9 1302
3.Kalandra Miloslav ml.Čopián Štefan-8-76-9 1303
4.Ulrich OndřejSvojanovský Radim-6-99-5 1304
5.Maděra JaroslavJanák Martin-6-28-2 1305
6.Mrva MilanHájek Ladislav5-996 3115
7.Ulrich OndřejČopián Štefan-7-6-6  0316
8.Maděra JaroslavSvojanovský Radim-79-97-72317
9.Mrva MilanJanák Martin-7-4-4  0318
10.Kalandra Miloslav ml.Hájek Ladislav-7-897133228
11.Bělohlávek MartinČopián Štefan-7-6-8  0329
12.Mrva MilanSvojanovský Radim-41472 3139
13.Kalandra Miloslav ml.Janák Martin72-6-7-1023310
14.Ulrich OndřejHájek Ladislav         
15.Mrva MilanČopián Štefan         
16.Kalandra Miloslav ml.Svojanovský Radim         
17.Ulrich OndřejJanák Martin         
18.Bělohlávek MartinHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalandra Miloslav ml.12Čopián Štefan30
Ulrich Ondřej02Svojanovský Radim21
Maděra Jaroslav02Janák Martin30
Mrva Milan21Hájek Ladislav02
Bělohlávek Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Vraštil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Loko Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34386:528TJ Loko Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bělohlav Karel
Voženílek Martin
 
 
WO    0301
2.Socha Zdeněk
Víšek Roman
 
 
Ecler Michal
Kadleček Radomír
 
 
-5586 3111
3.Víšek RomanBělohlav Karel84-109 3121
4.Kadleček RadomírWO    0322
5.Vraštil LukášEcler Michal-10-1273-72323
6.Socha ZdeněkVoženílek Martin-94-7-12 1324
7.Bělohlav KarelWO    0325
8.Vraštil LukášKadleček Radomír11-5-9-8 1326
9.Socha ZdeněkEcler Michal10-5-912-72327
10.Víšek RomanVoženílek Martin-789-3103237
11.Vraštil LukášBělohlav Karel6-6-78-62338
12.Socha ZdeněkKadleček Radomír3105  3048
13.Víšek RomanEcler Michal-3-7-4  0349
14.Voženílek MartinWO    03410
15.Socha ZdeněkBělohlav Karel-9-8   02  
16.Víšek RomanKadleček Radomír         
17.Ecler Michal         
18.Vraštil LukášVoženílek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Víšek Roman21Bělohlav Karel11
Vraštil Lukáš03Kadleček Radomír11
Socha Zdeněk12Ecler Michal30
   Voženílek Martin11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14467:373Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Křepelka Tomáš
 
 
Karcol Martin
Novotný Luboš
 
 
-83-9883210
2.Fišer Lukáš
Hýbl Jan
 
 
Záleský Martin
Bayerová Anežka ml.
 
 
984  3020
3.Křepelka TomášZáleský Martin8-973 3130
4.Dvořák MartinKarcol Martin486  3040
5.Fišer LukášNovotný Luboš10-86-8-122341
6.Hýbl JanBayerová Anežka ml.5-755 3151
7.Dvořák MartinZáleský Martin-9858 3161
8.Fišer LukášKarcol Martin-5-6-7  0362
9.Hýbl JanNovotný Luboš-10989 3172
10.Křepelka TomášBayerová Anežka ml.868  3082
11.Vojnar JiříZáleský Martin853  3092
12.Hýbl JanKarcol Martin1-11-391132102
13.Křepelka TomášNovotný Luboš1553  30  
14.Dvořák MartinBayerová Anežka ml.         
15.Hýbl JanZáleský Martin         
16.Křepelka TomášKarcol Martin         
17.Dvořák MartinNovotný Luboš         
18.Vojnar JiříBayerová Anežka ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křepelka Tomáš20Záleský Martin03
Dvořák Martin20Karcol Martin12
Fišer Lukáš02Novotný Luboš11
Hýbl Jan30Bayerová Anežka ml.02
Vojnar Jiří10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy