Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Zdice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34416:506Lokomotiva Zdice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cír Radek
Andrt Tomáš
 
 
Prokop Břetislav
Stehlík Jan ml.
 
 
-9-10-9  0301
2.Krůta Václav
Adamczuk Jan
 
 
Bláha Hynek
Šín Jaroslav ml.
 
 
7-6-6-6 1302
3.Cír RadekStehlík Jan ml.8-9-6-5 1303
4.Krůta VáclavBláha Hynek9-7-77123213
5.Andrt Tomᚊín Jaroslav ml.-4-8-5  0314
6.Adamczuk JanProkop Břetislav7-9-913-92315
7.Krůta VáclavStehlík Jan ml.-7-9-6  0316
8.Andrt TomášBláha Hynek106-8-233226
9.Adamczuk JanŠín Jaroslav ml.-11-2-4  0327
10.Cír RadekProkop Břetislav6109  3037
11.Andrt TomášStehlík Jan ml.-3-810-4 1338
12.Adamczuk JanBláha Hynek-10-5-8  0339
13.Cír RadekŠín Jaroslav ml.-44-77-823310
14.Krůta VáclavProkop Břetislav7-95  21  
15.Adamczuk JanStehlík Jan ml.         
16.Cír RadekBláha Hynek         
17.Krůta VáclavŠín Jaroslav ml.         
18.Andrt TomášProkop Břetislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cír Radek12Stehlík Jan ml.30
Krůta Václav11Bláha Hynek12
Andrt Tomáš12Šín Jaroslav ml.30
Adamczuk Jan03Prokop Břetislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nižbor, Strádonická 234, 26705 NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20506:447Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
7-865 3110
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
6-59-10113220
3.Rujder DavidŠíp Martin-9-99553230
4.Rákosník PetrLinhart František ml.6-8-8-7 1331
5.Šturc JaroslavJanda Jaromír10-7-9-7 1332
6.Kovanda MilanBárta Radek334  3042
7.Rákosník PetrŠíp Martin1255  3052
8.Šturc JaroslavLinhart František ml.115-59 3162
9.Kovanda MilanJanda Jaromír547  3072
10.Rujder DavidBárta Radek654  3082
11.Šturc JaroslavŠíp Martin-1097-493292
12.Kovanda MilanLinhart František ml.10-79-4-62393
13.Rujder DavidJanda JaromírWO    0394
14.Rákosník PetrBárta Radek545  30104
15.Kovanda MilanŠíp Martin         
16.Rujder DavidLinhart František ml.         
17.Rákosník PetrJanda Jaromír         
18.Šturc JaroslavBárta Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rujder David20Šíp Martin03
Rákosník Petr21Linhart František ml.21
Šturc Jaroslav21Janda Jaromír11
Kovanda Milan21Bárta Radek03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Rožmitál pod Třemšínem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37667:690Spartak Rožmitál pod Třemšínem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šerák Miloš
Fencl Petr
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich ml.
 
 
975  3010
2.Chaloupka Mikuláš
Vojna Daniel
 
 
Bauer Horst
Zvelebil Miloš ml.
 
 
9-3-2-2 1311
3.Chaloupka MikulášBauer Horst-61049 3121
4.Mrázek Jindřich st.Eisenreich Jindřich ml.-7-99-8 1322
5.Vojna DanielZajíček Michal-6667 3132
6.Pacourek JanZvelebil Miloš ml.-68-9863242
7.Mrázek Jindřich st.Bauer Horst-10-6-8  0343
8.Vojna DanielEisenreich Jindřich ml.-4-107-5 1344
9.Pacourek JanZajíček Michal-510-78-102345
10.Chaloupka MikulášZvelebil Miloš ml.89-9-583255
11.Vojna DanielBauer Horst97-79 3165
12.Pacourek JanEisenreich Jindřich ml.-8-86-7 1366
13.Chaloupka MikulášZajíček Michal856  3076
14.Mrázek Jindřich st.Zvelebil Miloš ml.876  3086
15.Pacourek JanBauer Horst9-4-6-10 1387
16.Chaloupka MikulášEisenreich Jindřich ml.-11-68-6 1388
17.Mrázek Jindřich st.Zajíček Michal11-88-15-82389
18.Vojna DanielZvelebil Miloš ml.6-104-8-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupka Mikuláš31Bauer Horst22
Mrázek Jindřich st.13Eisenreich Jindřich ml.40
Vojna Daniel22Zajíček Michal22
Pacourek Jan13Zvelebil Miloš ml.13
Ne. Teplota začátek 18st.C, konec 18st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rožmitalská 419, Březnice 262 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34493:553Sokol Králův Dvůr A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jakub
Soused Zbyněk
 
 
Kotrbatý Petr
Tůma Pavel
 
 
-6788 3110
2.Čížek Marek
Drábek Martin
 
 
Řejha Pavel
Křikava Richard
 
 
-7879 3120
3.Čížek MarekKotrbatý Petr-6-2-9  0321
4.Drábek MartinŘejha Pavel411-10-9-42322
5.Šimek JakubTůma Pavel-29-3-14 1323
6.Soused ZbyněkKřikava Richard559  3033
7.Drábek MartinKotrbatý Petr-3-6-6  0334
8.Šimek JakubŘejha Pavel545  3044
9.Soused ZbyněkTůma Pavel-10-9-5  0345
10.Čížek MarekKřikava Richard6-54-1083255
11.Šimek JakubKotrbatý Petr-4-7-8  0356
12.Soused ZbyněkŘejha Pavel-6-1279-82357
13.Čížek MarekTůma Pavel-8-6-6  0358
14.Drábek MartinKřikava Richard-810-98-72359
15.Soused ZbyněkKotrbatý Petr-810-11-2 13510
16.Čížek MarekŘejha Pavel         
17.Drábek MartinTůma Pavel         
18.Šimek JakubKřikava Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížek Marek12Kotrbatý Petr40
Drábek Martin03Řejha Pavel21
Šimek Jakub12Tůma Pavel30
Soused Zbyněk13Křikava Richard12
Teplota začátek 20°C, teplota konec 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
gen. Tesaříka 162, Příbram 1, Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32562:560nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Antonín
Sýkora Josef
 
 
Lédl Jiří
Štěpánek Pavel
 
 
-8-8-12  0301
2.Mráz Roman
Máša Jan
 
 
Koloc Miroslav
Štengl Jan
 
 
4101  3011
3.Máša JanLédl Jiří-5-8-6  0312
4.Mráz RomanŠtěpánek Pavel-3-710-6 1313
5.Sýkora JosefŠtengl Jan86-74 3123
6.Jaroš AntonínKoloc Miroslav536  3033
7.Mráz RomanLédl Jiří-10-103873243
8.Sýkora JosefŠtěpánek Pavel-4-2-7  0344
9.Jaroš AntonínŠtengl Jan6710  3054
10.Máša JanKoloc Miroslav-4699 3164
11.Sýkora JosefLédl Jiří8-5-7-6 1365
12.Jaroš AntonínŠtěpánek Pavel-8-8-4  0366
13.Máša JanŠtengl Jan-610-8-5 1367
14.Mráz RomanKoloc Miroslav865  3077
15.Jaroš AntonínLédl Jiří7-3-710-52378
16.Máša JanŠtěpánek Pavel-6-4-6  0379
17.Mráz RomanŠtengl Jan4-821 3189
18.Sýkora JosefKoloc Miroslav4511  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Máša Jan13Lédl Jiří31
Mráz Roman31Štěpánek Pavel40
Sýkora Josef22Štengl Jan13
Jaroš Antonín22Koloc Miroslav04
Počet diváků: 1
Teplota záčátek 20° C., Teplota konec 21°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy