Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Kulichová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28572:563SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Jakub
Kaucký Jakub
 
 
Mesaroš Jakub
Klimek Vojtěch
 
 
7-87-953210
2.Přída Kryštof
Šíp Martin
 
 
Schwarzer Antonín
Obešlo Marek
 
 
89-7-10-82311
3.Kaucký JakubObešlo Marek7-7-4793221
4.Šíp MartinKlimek Vojtěch989  3031
5.Přída KryštofSchwarzer Antonín-2-8-7  0332
6.Zelinka JakubMesaroš Jakub647  3042
7.Šíp MartinObešlo Marek-8-109-5 1343
8.Přída KryštofKlimek Vojtěch-7-7-7  0344
9.Zelinka JakubSchwarzer Antonín976  3054
10.Kaucký JakubMesaroš Jakub74-810 3164
11.Přída KryštofObešlo Marek-4-4-6  0365
12.Zelinka JakubKlimek Vojtěch9109  3075
13.Kaucký JakubSchwarzer Antonín-9-971133285
14.Šíp MartinMesaroš Jakub-84108 3195
15.Zelinka JakubObešlo Marek-77-4-7 1396
16.Kaucký JakubKlimek Vojtěch66-7-6932106
17.Šíp MartinSchwarzer Antonín4    10  
18.Přída KryštofMesaroš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaucký Jakub40Obešlo Marek31
Šíp Martin21Klimek Vojtěch13
Přída Kryštof03Schwarzer Antonín12
Zelinka Jakub31Mesaroš Jakub03
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Dvořák Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24569:491TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Radek
Kortus Filip
 
 
Gorecki Jan
Šmerda Marek
 
 
-996-1463210
2.Holáň Jan
Kortus Pavel ml.
 
 
Handl Petr
Smýkal Tomáš
 
 
-8899 3120
3.Kortus Pavel ml.Handl Petr-612-3783230
4.Kortus FilipSmýkal Tomáš-11-9-8  0331
5.Holáň JanGorecki Jan76-7-8-112332
6.Košťál RadekŠmerda Marek553  3042
7.Kortus FilipHandl Petr-8-5-4  0343
8.Holáň JanSmýkal Tomáš1195  3053
9.Košťál RadekGorecki Jan-8849 3163
10.Kortus Pavel ml.Šmerda Marek-69115 3173
11.Holáň JanHandl Petr524  3083
12.Košťál RadekSmýkal Tomáš-7-74523293
13.Kortus Pavel ml.Gorecki Jan-510-58-82394
14.Kortus FilipŠmerda Marek-87-8-3 1395
15.Košťál RadekHandl PetrWO    30105
16.Kortus Pavel ml.Smýkal Tomáš         
17.Kortus FilipGorecki Jan         
18.Holáň JanŠmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kortus Pavel ml.21Handl Petr12
Kortus Filip03Smýkal Tomáš12
Holáň Jan21Gorecki Jan21
Košťál Radek30Šmerda Marek12
WO10WO01
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:Kindl Tomáš
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Bajgerová Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20515:473TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Plachta Jakub
 
 
Čihák Marek
Harenčák Jakub
 
 
33-9-1173210
2.Morávek Radim
Vybíral Filip
 
 
Baroš Antonín
Macurák Michal
 
 
1455  3020
3.Morávek RadimHarenčák Jakub-7669 3130
4.Vybíral FilipČihák Marek-5-559-52331
5.Kadlec VítMacurák Michal9109  3041
6.Plachta JakubBaroš Antonín-5-7-10  0342
7.Vybíral FilipHarenčák JakubŽ9-4-213113252
8.Kadlec VítČihák Marek79-8-9-42353
9.Plachta JakubMacurák Michal6-5-6283263
10.Morávek RadimBaroš Antonín327  3073
11.Kadlec VítHarenčák Jakub105-87 3183
12.Plachta JakubČihák Marek-6-2-6  0384
13.Morávek RadimMacurák Michal797  3094
14.Vybíral FilipBaroš Antonín10612  30104
15.Plachta JakubHarenčák Jakub         
16.Morávek RadimČihák Marek         
17.Vybíral FilipMacurák Michal         
18.Kadlec VítBaroš Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Radim30Harenčák Jakub03
Vybíral Filip21Čihák Marek30
Kadlec Vít21Macurák Michal03
Plachta Jakub12Baroš Antonín12
Počet diváků: 3
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová ChoceňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Hušek Adam
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Jirásek Martin ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15469:387TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Šlapák Miloš
 
 
Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
57-310 3110
2.Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
Čopián Ondřej
Liška Libor
 
 
375  3020
3.Šlapák MilošŠtrof Vojtěch-6-5-6  0321
4.Lebeda Michal ml.Bělohlávek Dominik74-69 3131
5.Mokrejš JanDostál Jan64-104 3141
6.Buben VlastimilLiška Libor974  3051
7.Lebeda Michal ml.Štrof Vojtěch-4996 3161
8.Mokrejš JanBělohlávek Dominik1191  3071
9.Buben VlastimilDostál Jan869  3081
10.Šlapák MilošLiška Libor-6-78-7 1382
11.Mokrejš JanŠtrof Vojtěch66-7-8-52383
12.Buben VlastimilBělohlávek Dominik4-644 3193
13.Šlapák MilošDostál Jan413-1012 31103
14.Lebeda Michal ml.Liška Libor-9648 31  
15.Buben VlastimilŠtrof Vojtěch         
16.Šlapák MilošBělohlávek Dominik         
17.Lebeda Michal ml.Dostál Jan         
18.Mokrejš JanLiška Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlapák Miloš12Štrof Vojtěch21
Lebeda Michal ml.20Bělohlávek Dominik03
Mokrejš Jan21Dostál Jan03
Buben Vlastimil30Liška Libor11
Hosté nesehráli utkání v jednotných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Pugzík Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30271:378HB Ostrov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šilhán Petr
 
 
Slapnička Jakub
Skála Radek
 
 
-8-5-9  0301
2.Foff Lukáš
Zavoral Roman
 
 
Vožický Bohumil
Květon Ondřej
 
 
-88-5-7 1302
3.Merta JakubSkála Radek-9-2-7  0303
4.Zavoral RomanKvěton Ondřej8-6-5-7 1304
5.Šilhán PetrSlapnička Jakub-56-5-7 1305
6.Foff LukášVožický Bohumil-7-9-7  0306
7.Zavoral RomanSkála Radek6-8-5-11 1307
8.Šilhán PetrKvěton Ondřej9-7-6-8 1308
9.Foff LukášSlapnička Jakub7-3-22-82309
10.Merta JakubVožický Bohumil-6-9-3  03010
11.Šilhán PetrSkála Radek         
12.Foff LukášKvěton Ondřej         
13.Merta JakubSlapnička Jakub         
14.Zavoral RomanVožický Bohumil         
15.Foff LukášSkála Radek         
16.Merta JakubKvěton Ondřej         
17.Zavoral RomanSlapnička Jakub         
18.Šilhán PetrVožický Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Merta Jakub02Skála Radek20
Zavoral Roman02Květon Ondřej20
Šilhán Petr02Slapnička Jakub20
Foff Lukáš02Vožický Bohumil20
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍNVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Vincek Jindřich
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Janoštík Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32524:534SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Martin
Lapčík Ondřej
 
 
Medek Josef
Průša David
 
 
476  3010
2.Kowal René
Masnica Michal
 
 
Borůvka Lukáš
Pařízek Martin
 
 
-5410-3-92311
3.Kowal RenéPrůša David-6-7-6  0312
4.Masnica MichalBorůvka Lukáš-5-4-7  0313
5.Lapčík OndřejMedek Josef-6546 3123
6.Hanák MartinPařízek Martin5-683 3133
7.Masnica MichalPrůša David-69-7-7 1334
8.Lapčík OndřejBorůvka Lukáš-957-9-102335
9.Hanák MartinMedek Josef1172  3045
10.Kowal RenéPařízek Martin-107-6-9 1346
11.Lapčík OndřejPrůša David-8-19-13 1347
12.Hanák MartinBorůvka Lukáš735  3057
13.Kowal RenéMedek Josef810-4-3-132358
14.Masnica MichalPařízek Martin86-9-10-72359
15.Hanák MartinPrůša David-6-13-10  03510
16.Kowal RenéBorůvka Lukáš7    10  
17.Masnica MichalMedek Josef         
18.Lapčík OndřejPařízek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kowal René03Průša David40
Masnica Michal03Borůvka Lukáš21
Lapčík Ondřej12Medek Josef12
Hanák Martin31Pařízek Martin21
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy