Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Antoš Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34397:505SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sixta Vít
Klimenta Matěj
 
 
Košťál Daniel
Rusnák Aleš
 
 
-511-65103210
2.Kalenský Jaroslav
Šorm Luboš ml.
 
 
Gráf Jiří
Tomaniec Jiří
 
 
-8-8-13  0311
3.Klimenta MatějRusnák Aleš-4-18-6 1312
4.Sixta VítGráf Jiří48-4-5-42313
5.Šorm Luboš ml.Košťál Daniel9-810-6-32314
6.Kalenský JaroslavTomaniec Jiří-6-7-11  0315
7.Sixta VítRusnák Aleš-5-5-3  0316
8.Šorm Luboš ml.Gráf Jiří-6-810-8 1317
9.Kalenský JaroslavKošťál Daniel746  3027
10.Klimenta MatějTomaniec Jiří-5-5-5  0328
11.Šorm Luboš ml.Rusnák Aleš-10-59-10 1329
12.Kalenský JaroslavGráf Jiří-6-87683239
13.Klimenta MatějKošťál Daniel-10-4-8  03310
14.Sixta VítTomaniec Jiří         
15.Kalenský JaroslavRusnák Aleš         
16.Klimenta MatějGráf Jiří         
17.Sixta VítKošťál Daniel         
18.Šorm Luboš ml.Tomaniec Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matěj03Rusnák Aleš30
Sixta Vít02Gráf Jiří21
Šorm Luboš ml.03Košťál Daniel21
Kalenský Jaroslav21Tomaniec Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Nový Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Absolonová Marie
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Glázr Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17473:389SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Erik
Rosu Robert Alexandru
 
 
Pavlík Tibor
Kratochvíl Tomáš
 
 
581  3010
2.Gireth Pavel
Protiva Luboš
 
 
Polášek Radovan
Vincek Martin
 
 
-8-64-10 1311
3.Protiva LubošPavlík Tibor-12-4-4  0312
4.Mareš ErikPolášek Radovan-10566 3122
5.Gireth PavelKratochvíl Tomáš9-628 3132
6.Rosu Robert AlexandruVincek Martin45-8-483242
7.Mareš ErikPavlík Tibor6-8-7-1 1343
8.Gireth PavelPolášek Radovan599  3053
9.Rosu Robert AlexandruKratochvíl Tomáš858  3063
10.Protiva LubošVincek Martin55-55 3173
11.Gireth PavelPavlík Tibor98-11-3113283
12.Rosu Robert AlexandruPolášek Radovan-12465 3193
13.Protiva LubošKratochvíl Tomáš751  30103
14.Mareš ErikVincek Martin         
15.Rosu Robert AlexandruPavlík Tibor         
16.Protiva LubošPolášek Radovan         
17.Mareš ErikKratochvíl Tomáš         
18.Gireth PavelVincek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Luboš21Pavlík Tibor21
Mareš Erik11Polášek Radovan03
Gireth Pavel30Kratochvíl Tomáš03
Rosu Robert Alexandru30Vincek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Zimola Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34426:512KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrást Roman
Babák Petr
 
 
Knybel Kamil
Dzida Lukáš
 
 
-9989 3110
2.Palbuchta Jiří
Ságl Ondřej
 
 
Dzida Jan
Tomica Daniel
 
 
10-3-8-6 1311
3.Babák PetrDzida Jan-9-9-3  0312
4.Palbuchta JiříTomica Daniel8-2-7-9 1313
5.Ságl OndřejKnybel Kamil7-5-4-7 1314
6.Chrást RomanDzida Lukáš524  3024
7.Palbuchta JiříDzida Jan-610412 3134
8.Ságl OndřejTomica Daniel-2-2-4  0335
9.Chrást RomanKnybel Kamil-4-9-5  0336
10.Babák PetrDzida Lukáš-10864 3146
11.Ságl OndřejDzida Jan-5-5-10  0347
12.Chrást RomanTomica Daniel-5-6-5  0348
13.Babák PetrKnybel Kamil-6-8-9  0349
14.Palbuchta JiříDzida Lukáš3-769 3159
15.Chrást RomanDzida Jan-4-912-7 13510
16.Babák PetrTomica Daniel-710   11  
17.Palbuchta JiříKnybel Kamil         
18.Ságl OndřejDzida Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr12Dzida Jan31
Palbuchta Jiří21Tomica Daniel30
Ságl Ondřej03Knybel Kamil30
Chrást Roman13Dzida Lukáš03
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Vydra Milan
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Beran Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30291:394KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
Dufek Jan
Nedbálek Michal
 
 
-5-88-7 1301
2.Dolejší Stanislav
Trajhan Miroslav
 
 
Soukup Adam
Otáhal Bořek
 
 
-4-12-10  0302
3.Pych Luděk ml.Dufek Jan11-8-49-82303
4.Kyncl JiříŽSoukup Adam-5-7-9  0304
5.Dolejší StanislavNedbálek Michal-48-10-5 1305
6.Trajhan MiroslavOtáhal Bořek-9-96-11 1306
7.Kyncl JiříDufek Jan-2-8-3  0307
8.Dolejší StanislavSoukup Adam-2-10-7  0308
9.Trajhan MiroslavNedbálek Michal-8-13-9  0309
10.Pych Luděk ml.Otáhal Bořek-9-109-7 13010
11.Dolejší StanislavDufek Jan-6-3   02  
12.Trajhan MiroslavSoukup Adam         
13.Pych Luděk ml.Nedbálek Michal         
14.Kyncl JiříOtáhal Bořek         
15.Trajhan MiroslavDufek Jan         
16.Pych Luděk ml.Soukup Adam         
17.Kyncl JiříNedbálek Michal         
18.Dolejší StanislavOtáhal Bořek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pych Luděk ml.02Dufek Jan20
Kyncl Jiří02Soukup Adam20
Dolejší Stanislav02Nedbálek Michal20
Trajhan Miroslav02Otáhal Bořek20
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Ducháčová Kateřina
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Kačer Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13484:370TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Janovský Dan
 
 
Růžička Filip
Svoboda Petr
 
 
-68810 3110
2.Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
Brhel Štěpán
Hromek Filip
 
 
8310  3020
3.Brát Karel ml.Brhel Štěpán9-85-6-102321
4.Hort TomášHromek Filip-106910 3131
5.Lebeda MatyášRůžička Filip312  3041
6.Janovský DanSvoboda Petr56-97 3151
7.Hort TomášBrhel Štěpán-117-6483261
8.Lebeda MatyášHromek Filip6-969 3171
9.Janovský DanRůžička Filip594  3081
10.Brát Karel ml.Svoboda Petr611-95 3191
11.Lebeda MatyášBrhel Štěpán8-98-6-62392
12.Janovský DanHromek Filip296  30102
13.Brát Karel ml.Růžička Filip         
14.Hort TomášSvoboda Petr         
15.Janovský DanBrhel Štěpán         
16.Brát Karel ml.Hromek Filip         
17.Hort TomášRůžička Filip         
18.Lebeda MatyášSvoboda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brát Karel ml.11Brhel Štěpán21
Hort Tomáš20Hromek Filip03
Lebeda Matyáš21Růžička Filip02
Janovský Dan30Svoboda Petr02
Počet diváků: 7
Hosté nesehráli utkání v jednotných dresech



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Baslík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30654:633TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Bíza Petr
 
 
Smola Igor
Čermák Marek
 
 
10126  3010
2.Sigmund Ivo
Mejzlík Martin
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
87-96 3120
3.Sigmund IvoKorbel Filip ml.-99-8-6 1321
4.Šenkapoul PetrČermák Marek799  3031
5.Mejzlík MartinDoležal Ondřej8-10-10-10 1332
6.Bíza PetrSmola Igor-98-38123242
7.Šenkapoul PetrKorbel Filip ml.-4-9-7  0343
8.Mejzlík MartinŽČermák Marek9-7-98-32344
9.Bíza PetrDoležal Ondřej7418  3054
10.Sigmund IvoSmola Igor1185  3064
11.Mejzlík MartinKorbel Filip ml.-8-4-5  0365
12.Bíza PetrČermák Marek874  3075
13.Sigmund IvoDoležal Ondřej-105-66-92376
14.Šenkapoul PetrSmola Igor-6-103-11 1377
15.Bíza PetrKorbel Filip ml.-398-483287
16.Sigmund IvoČermák Marek5312  3097
17.Šenkapoul PetrDoležal Ondřej-10-8-9  0398
18.Mejzlík MartinSmola Igor-81189 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo22Korbel Filip ml.31
Šenkapoul Petr13Čermák Marek13
Mejzlík Martin13Doležal Ondřej31
Bíza Petr40Smola Igor13
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Fiala Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39656:692HB Ostrov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Svoboda Aleš
 
 
Bárta Daniel
Novák Aleš
 
 
8-610-6-72301
2.Vybíral Marek
Ondrovčák Miroslav
 
 
Vondráček Filip
Záboj Matěj
 
 
12108  3011
3.Vybíral LukášBárta Daniel-4-10-9  0312
4.Svoboda AlešNovák Aleš7-8-6863222
5.Ondrovčák MiroslavZáboj Matěj75-5-453232
6.Vybíral MarekVondráček Filip8115  3042
7.Svoboda AlešBárta Daniel9-9-6-8 1343
8.Ondrovčák MiroslavNovák Aleš-5-8-7  0344
9.Vybíral MarekZáboj Matěj1192  3054
10.Vybíral LukášVondráček Filip87-89 3164
11.Ondrovčák MiroslavBárta Daniel-9-7-4  0365
12.Vybíral MarekNovák Aleš-9-94-9 1366
13.Vybíral LukášZáboj Matěj8-99-8123276
14.Svoboda AlešVondráček Filip-5-511-8 1377
15.Vybíral MarekBárta Daniel-49-9-11 1378
16.Vybíral LukášNovák Aleš8-109-973288
17.Svoboda AlešKanta František6-5-4-2 1389
18.Ondrovčák MiroslavVondráček Filip7-9-94-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Lukáš31Bárta Daniel40
Svoboda Aleš13Novák Aleš22
Ondrovčák Miroslav13Záboj Matěj03
Vybíral Marek22Vondráček Filip22
   Kanta František10
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy