Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Židík Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:323:11329:293SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítovcová DanielaŠtěpánová Gabriela4-596 3110
2.Blašková ZdenaHanáková Nela645  3020
3.Paridi KonstantinaHrabicová Klára7-8-711-22321
4.Blašková ZdenaŠtěpánová Gabriela1047  3031
5.Vítovcová DanielaHrabicová Klára-210-7-9 1332
6.Paridi KonstantinaHanáková Nela989  3042
7.Blašková ZdenaHrabicová Klára485  3052
8.Paridi KonstantinaŠtěpánová Gabriela-312-96-42353
9.Vítovcová DanielaHanáková Nela-911116 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vítovcová Daniela21Štěpánová Gabriela12
Blašková Zdena30Hanáková Nela03
Paridi Konstantina12Hrabicová Klára21
Počet diváků: 13
Proběhla dopingová kontrola z každého družstva jedné hráčky: Blašková a Hrabicová.



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Záviška Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:611:20200:296TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harabaszová LenkaTomanová TamaraWO    0301
2.Štrbíková RenataLabošová Ema-744-8-52302
3.Chernyavskaya EkaterinaVašendová Jana-5-98853212
4.Štrbíková RenataTomanová TamaraWO    0313
5.Harabaszová LenkaVašendová Jana788  3023
6.Chernyavskaya EkaterinaLabošová Ema-46-8-12 1324
7.Šedová EliškaVašendová Jana-106-48-72325
8.Chernyavskaya EkaterinaTomanová TamaraWO    0326
9.Harabaszová LenkaLabošová Ema-868-13 22  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Harabaszová Lenka10Labošová Ema20
Štrbíková Renata01Vašendová Jana12
Chernyavskaya Ekaterina11   
Šedová Eliška01   
WO03WO30
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:Hýbner Jaroslav
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Blažek Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2218:134MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širučková AnetaBlechová Barbora259  3010
2.Wiltschková DominikaŠprtová Karolína7311  3020
3.Adámková KarinŽižkovská Rebeka666  3030
4.Wiltschková DominikaBlechová Barbora-69-11563240
5.Širučková AnetaŽižkovská Rebeka375  3050
6.Adámková KarinŠprtová Karolína1055  3060
7.Wiltschková DominikaŽižkovská Rebeka4    10  
8.Adámková KarinBlechová Barbora         
9.Širučková AnetaŠprtová Karolína         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širučková Aneta20Blechová Barbora02
Wiltschková Dominika20Šprtová Karolína02
Adámková Karin20Žižkovská Rebeka02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0201:98SKST Stavoimpex Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brateyko SolomiyaPytlíková Tereza863  3010
2.Ševčíková MarkétaBošinová Aneta851  3020
3.Záděrová LindaPěnkavová Kristýna788  3030
4.Ševčíková MarkétaPytlíková Tereza527  3040
5.Brateyko SolomiyaPěnkavová Kristýna444  3050
6.Záděrová LindaBošinová Aneta1125  3060
7.Ševčíková MarkétaPěnkavová Kristýna         
8.Záděrová LindaPytlíková Tereza         
9.Brateyko SolomiyaBošinová Aneta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brateyko Solomiya20Pytlíková Tereza02
Ševčíková Markéta20Bošinová Aneta02
Záděrová Linda20Pěnkavová Kristýna02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Stavoimpex Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Kmeťová Veronika
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:14338:299SKST Stavoimpex Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempererová AnnaNěmečková Monika-3-10-10  0301
2.Ilčíková AnežkaKohlmannová Aneta108-913 3111
3.Ševčíková KláraVajcová Kateřina4-3-113-82312
4.Ilčíková AnežkaNěmečková Monika10-7-3-9 1313
5.Klempererová AnnaVajcová Kateřina1095  3023
6.Ševčíková KláraKohlmannová Aneta567  3033
7.Ilčíková AnežkaVajcová Kateřina-86-6473243
8.Ševčíková KláraNěmečková Monika4-4-9663253
9.Klempererová AnnaKohlmannová Aneta594  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klempererová Anna21Němečková Monika21
Ilčíková Anežka21Kohlmannová Aneta03
Ševčíková Klára21Vajcová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ezr Václav
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Šálený David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:322:13367:329SF SKK El Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachá LilianaZoubková Adéla10-956 3110
2.Sommerová HelenaDucháčová Kateřina6711  3020
3.Pisárová KateřinaBártová Tereza-510-3-9 1321
4.Sommerová HelenaZoubková Adéla459  3031
5.Plachá LilianaBártová Tereza-9-28-6 1332
6.Pisárová KateřinaDucháčová Kateřina6149  3042
7.Sommerová HelenaBártová Tereza-146-107153252
8.Pisárová KateřinaZoubková Adéla13-104-8-102353
9.Plachá LilianaDucháčová Kateřina96-116 3163
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Plachá Liliana21Zoubková Adéla12
Sommerová Helena30Ducháčová Kateřina03
Pisárová Kateřina12Bártová Tereza21
Počet diváků: 5
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí n/LVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-NeštěmiceRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu06. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Vašinová Karina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:22380:388nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysocká KarolínaZoubková Adéla-115-85-102301
2.Nováková MartinaDucháčová Kateřina694  3011
3.Ajdini TerezaBártová Tereza9-6-137-92312
4.Nováková MartinaZoubková Adéla-7-7-10  0313
5.Vysocká KarolínaBártová Tereza-6-97-4 1314
6.Ajdini TerezaDucháčová Kateřina-10785 3124
7.Nováková MartinaBártová Tereza-312-3373234
8.Ajdini TerezaZoubková Adéla-9-7-9  0335
9.Vysocká KarolínaDucháčová Kateřina-372-833245
10.Nováková Martina
Vysocká Karolína
 
 
Bártová Tereza
Zoubková Adéla
 
 
-367-5103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vysocká Karolína12Zoubková Adéla30
Nováková Martina21Ducháčová Kateřina03
Ajdini Tereza12Bártová Tereza21
Počet diváků: 24

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy