Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Lysek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Medvecký Ján
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:19417:378SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanáková Nela
Ščibraniová Magdaléna
 
 
Hnátková Kateřina
Tydlačková Simona
 
 
-71157 3110
2.Grimmerová DianaGlücková Lenka-8-8-3  0311
3.Hanáková NelaHnátková Kateřina105-8-953221
4.Ščibraniová MagdalénaTydlačková Simona-7-636-102322
5.Hanáková NelaGlücková Lenka699  3032
6.Grimmerová DianaTydlačková Simona-1198-563242
7.Ščibraniová MagdalénaHnátková Kateřina-7-829-72343
8.Hanáková NelaŽTydlačková Simona54-9-6-102344
9.Ščibraniová MagdalénaGlücková Lenka97-77 3154
10.Grimmerová DianaHnátková KateřinaŽ7-1483 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grimmerová Diana21Glücková Lenka12
Hanáková Nela21Hnátková Kateřina12
Ščibraniová Magdaléna12Tydlačková Simona21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:Henžel Michal
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Henžel Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:11342:259SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Chovancová Marie
 
 
Palkovská Ivana
Literáková Taťána
 
 
910-84 3110
2.Březinová BarboraPalkovská Ivana8-5-6-4 1311
3.Bezděčíková LenkaSvobodová Anna566  3021
4.Chovancová MarieLiteráková Taťána614-86 3131
5.Bezděčíková LenkaPalkovská Ivana-7-4-8  0332
6.Březinová BarboraLiteráková Taťána558  3042
7.Chovancová MarieSvobodová Anna149  3052
8.Bezděčíková LenkaLiteráková Taťána2WO   3062
9.Chovancová MariePalkovská Ivana-48-99-92363
10.Březinová BarboraSvobodová Anna328  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Březinová Barbora21Palkovská Ivana30
Bezděčíková Lenka21Svobodová Anna03
Chovancová Marie21Literáková Taťána03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ševčík Vladimír
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Mazal Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27312:372SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Veronika
Trávníčková Karla
 
 
Koďousková Eliška
Šichanová Vendula
 
 
5-9-4-7 1301
2.Mazalová KristýnaAntošová Bára-7-7-9  0302
3.Ševčíková VeronikaŠichanová Vendula8-8-2-6 1303
4.Trávníčková KarlaKoďousková Eliška-8-6-6  0304
5.Ševčíková VeronikaAntošová Bára-859-673214
6.Mazalová KristýnaKoďousková Eliška-7-5-10  0315
7.Trávníčková KarlaŠichanová Vendula-86-98-82316
8.Ševčíková VeronikaKoďousková Eliška-2-848-92317
9.Trávníčková KarlaAntošová Bára3-938 3127
10.Mazalová KristýnaŠichanová Vendula-6-1-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mazalová Kristýna03Antošová Bára12
Ševčíková Veronika12Šichanová Vendula30
Trávníčková Karla12Koďousková Eliška30
Nedostavil se vrchní rozhodčí.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30223:372SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrová Lucie
Doležalová Markéta
 
 
Vítovcová Daniela
Sazimová Adéla
 
 
-4-5-6  0301
2.Bezdíčková LenkaRozínková Kateřina-58-5-7 1302
3.Syrová LucieSazimová Adéla-10-9-15  0303
4.Doležalová MarkétaVítovcová Daniela-4-5-4  0304
5.Syrová LucieRozínková Kateřina-79-8-7 1305
6.Bezdíčková LenkaVítovcová Daniela-10-4-8  0306
7.Doležalová MarkétaSazimová Adéla-59-4-4 1307
8.Syrová LucieVítovcová Daniela-2-6-6  0308
9.Doležalová MarkétaRozínková Kateřina-88-2-2 1309
10.Bezdíčková LenkaSazimová Adéla-7-7-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Rozínková Kateřina30
Syrová Lucie03Sazimová Adéla30
Doležalová Markéta03Vítovcová Daniela30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy