Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Syrovín BVrchní
rozhodčí:
Korvas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov z.s. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Syrovín, NávesRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 08:30 Začátek
utkání
08:40Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49 TJ Sokol Vracov z.s. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolaja Josef
Němec Lukáš
 
 
Bednařík Matěj
Šnajdrová Monika
 
 
     0301
2.Možíš Jaroslav
Komínek Libor
 
 
Bábík Jan
Dočkálek Petr
 
 
     1302
3.Možíš JaroslavBednařík Matěj     2303
4.Komínek LiborDočkálek Petr     3113
5.Němec LukášBábík Jan     0314
6.Kolaja JosefŠnajdrová Monika     0315
7.Komínek LiborBednařík Matěj     1316
8.Němec LukášDočkálek Petr     0317
9.Kolaja JosefBábík Jan     0318
10.Možíš JaroslavŠnajdrová Monika     0319
11.Němec LukášBednařík Matěj     03110
12.Kolaja JosefDočkálek Petr     03111
13.Možíš JaroslavBábík Jan     13112
14.Komínek LiborŠnajdrová Monika     03113
15.Kolaja JosefBednařík Matěj     03114
16.Možíš JaroslavDočkálek Petr     30214
17.Komínek LiborBábík Jan     23215
18.Němec Lukᚊnajdrová Monika     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Možíš Jaroslav13Bednařík Matěj40
Komínek Libor13Dočkálek Petr22
Němec Lukáš04Bábík Jan40
Kolaja Josef04Šnajdrová Monika40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice EVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít ml.
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:28553:554SK Baník Ratíškovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sabáček Šimon
Valachovič Dalibor
 
 
Vavřínek Zdeněk
Šibal Denis
 
 
-510-3-5 1301
2.Zdařil Petr
Zdařilová Martina
 
 
Matula Marek
Rymeš Adam
 
 
6-1174 3111
3.Valachovič DaliborVavřínek Zdeněk-3-8-2  0312
4.Zdařil PetrŠibal Denis-5-4-3  0313
5.Sabáček ŠimonMatula Marek-9697 3123
6.Zdařilová MartinaRymeš Adam467  3033
7.Zdařil PetrVavřínek Zdeněk-2-4-6  0334
8.Sabáček ŠimonŠibal Denis-5-7-8  0335
9.Zdařilová MartinaMatula Marek4310  3045
10.Valachovič DaliborRymeš Adam746  3055
11.Sabáček ŠimonVavřínek Zdeněk-2-4-4  0356
12.Zdařilová MartinaŠibal Denis81112  3066
13.Valachovič DaliborMatula Marek234  3076
14.Zdařil PetrRymeš Adam-127712 3186
15.Zdařilová MartinaVavřínek Zdeněk-6-3-5  0387
16.Valachovič DaliborŠibal Denis6-510-10103297
17.Zdařil PetrMatula Marek795  30107
18.Sabáček ŠimonRymeš Adam-10-1658632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valachovič Dalibor31Vavřínek Zdeněk40
Zdařil Petr22Šibal Denis22
Sabáček Šimon22Matula Marek04
Zdařilová Martina31Rymeš Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:43 TJ Kovoděl Moravský Písek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vladimír
Umšajt Ivan
 
 
Halámek Zdeněk
Hodonský Miroslav
 
 
     1301
2.Štefánek Vlastimil
Zůbková Lenka
 
 
Marek Ondřej
Pavka Petr
 
 
     1302
3.Umšajt IvanHalámek Zdeněk     1303
4.Štefánek VlastimilHodonský Miroslav     1304
5.Zelinka VladimírMarek Ondřej     0305
6.Zůbková LenkaPavka Petr     0306
7.Štefánek VlastimilHalámek Zdeněk     3116
8.Zelinka VladimírHodonský Miroslav     0317
9.Zůbková LenkaMarek Ondřej     0318
10.Umšajt IvanPavka Petr     3028
11.Zelinka VladimírHalámek Zdeněk     0329
12.Zůbková LenkaHodonský Miroslav     03210
13.Umšajt IvanMarek Ondřej     03211
14.Štefánek VlastimilPavka Petr     30311
15.Zůbková LenkaHalámek Zdeněk     03312
16.Umšajt IvanHodonský Miroslav     23313
17.Štefánek VlastimilMarek Ondřej     03314
18.Zelinka VladimírPavka Petr     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Umšajt Ivan13Halámek Zdeněk31
Štefánek Vlastimil22Hodonský Miroslav40
Zelinka Vladimír13Marek Ondřej40
Zůbková Lenka04Pavka Petr13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy