Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník BVrchní
rozhodčí:
Plucar Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22553:523TJ ABC Braník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef st.
Nosál Martin
 
 
Fabian Jiří
Kuběna Tomáš
 
 
109-6-723210
2.Čihák Josef ml.
Petira Martin
 
 
Kačinetz Alan
Pavlovský Tomáš
 
 
-4887 3120
3.Nosál MartinKačinetz Alan7810  3030
4.Petira MartinKuběna Tomáš-7-7108-62331
5.Skoumal AdamPavlovský Tomáš765  3041
6.Čihák Josef st.Fabian Jiří9-9310 3151
7.Petira MartinKačinetz Alan-2-7-9  0352
8.Skoumal AdamKuběna Tomáš-56-7-9 1353
9.Čihák Josef st.Pavlovský Tomáš686  3063
10.Nosál MartinFabian Jiří-66-55103273
11.Skoumal AdamKačinetz Alan68-1311 3183
12.Čihák Josef st.Kuběna Tomáš-711-410-62384
13.Nosál MartinPavlovský Tomáš996  3094
14.Petira MartinFabian Jiří-99-6-6 1395
15.Čihák Josef st.Kačinetz Alan996  30105
16.Nosál MartinKuběna Tomáš         
17.Petira MartinPavlovský Tomáš         
18.Skoumal AdamFabian Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nosál Martin30Kačinetz Alan13
Petira Martin03Kuběna Tomáš30
Skoumal Adam21Pavlovský Tomáš03
Čihák Josef st.31Fabian Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25561:539TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek David
Jiroš Martin
 
 
Dyršmíd Milan
Kobras Ludvík
 
 
-4-6-11  0301
2.Pospíšil Jan
Horčák Martin
 
 
Kartaš Zdeněk
Kruchina Jiří
 
 
-4689 3111
3.Pospíšil JanDyršmíd Milan-57-2-1 1312
4.Michálek DavidKobras Ludvík1397  3022
5.Horčák MartinKartaš Zdeněk-141271 3132
6.Jiroš MartinKruchina Jiří956  3042
7.Michálek DavidDyršmíd Milan-96-4813252
8.Horčák MartinKobras Ludvík-9-8-9  0353
9.Jiroš MartinKartaš Zdeněk4-4-4-8 1354
10.Pospíšil JanKruchina Jiří569  3064
11.Horčák MartinDyršmíd Milan-9-6-3  0365
12.Jiroš MartinKobras Ludvík6-7-78113275
13.Pospíšil JanKartaš Zdeněk-13598 3185
14.Michálek DavidKruchina Jiří6136  3095
15.Jiroš MartinDyršmíd Milan6-3-98-92396
16.Pospíšil JanKobras Ludvík9155  30106
17.Michálek DavidKartaš Zdeněk         
18.Horčák MartinKruchina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Jan31Dyršmíd Milan31
Michálek David30Kobras Ludvík13
Horčák Martin12Kartaš Zdeněk12
Jiroš Martin22Kruchina Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24594:542TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Flídr Josef
 
 
Novotný Václav
Schützner Vladimír
 
 
87-56 3110
2.Daníček Adam
Kotlorz Lukáš
 
 
Pecka Zdeněk
Matuška František
 
 
-10-7118-82311
3.Šimeček JanPecka Zdeněk79-23 3121
4.Kotlorz LukášMatuška František-8-10-9  0322
5.Flídr JosefNovotný Václav8-1076 3132
6.Daníček AdamSchützner Vladimír549  3042
7.Kotlorz LukášPecka Zdeněk-9-445-72343
8.Flídr JosefMatuška František87-1-7-102344
9.Daníček AdamNovotný Václav-8879 3154
10.Šimeček JanSchützner Vladimír5-997 3164
11.Flídr JosefPecka Zdeněk838  3074
12.Daníček AdamMatuška František9-5-7593284
13.Šimeček JanNovotný Václav-711-68-92385
14.Kotlorz LukášSchützner Vladimír-65-6793295
15.Daníček AdamPecka Zdeněk51010  30105
16.Šimeček JanMatuška František         
17.Kotlorz LukášNovotný Václav         
18.Flídr JosefSchützner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan21Pecka Zdeněk13
Kotlorz Lukáš12Matuška František21
Flídr Josef21Novotný Václav12
Daníček Adam40Schützner Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:14451:319AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Jaroňová Karolína
 
 
Pospíšil Alois
Schauer Patrik
 
 
-8-87-6 1301
2.Melíšek Martin
Melíšek Ondřej
 
 

 
 
WO    3011
3.Melíšek OndřejPospíšil Alois-8624 3121
4.Jaroňová KarolínaSchauer Patrik-7-5-4  0322
5.Melíšek MartinArsenjev Petr11811  3032
6.Dlask MarekWO    3042
7.Jaroňová KarolínaPospíšil Alois825  3052
8.Melíšek MartinSchauer Patrik-9-12-4  0353
9.Dlask MarekArsenjev Petr-78810 3163
10.Melíšek OndřejWO    3073
11.Melíšek MartinPospíšil Alois8-869 3183
12.Dlask MarekSchauer Patrik77-128 3193
13.Melíšek OndřejArsenjev Petr8-779 31103
14.Jaroňová Karolína         
15.Dlask MarekPospíšil Alois         
16.Melíšek OndřejSchauer Patrik         
17.Jaroňová KarolínaArsenjev Petr         
18.Melíšek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melíšek Ondřej20Pospíšil Alois03
Jaroňová Karolína11Schauer Patrik21
Melíšek Martin21Arsenjev Petr03
Dlask Marek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37683:694TJ Sokol Michle E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haralík Stanislav
Radil Milan
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-10-7108-92301
2.Motyčka Oldřich
Rattay Gustav
 
 
Bačík Jakub
Smrkovský Petr
 
 
-6-3-6  0302
3.Rattay GustavBačík Jakub-7-4-9  0303
4.Radil MilanSmrkovský Petr96-10-5103213
5.Haralík StanislavMarko Jiří666  3023
6.Motyčka OldřichBoštíková Věra-9657 3133
7.Radil MilanBačík Jakub96-8-6-82334
8.Haralík StanislavSmrkovský Petr11-799 3144
9.Motyčka OldřichMarko Jiří58-58 3154
10.Rattay GustavBoštíková Věra7-6-4-6 1355
11.Haralík StanislavBačík Jakub7-6-101693265
12.Motyčka OldřichSmrkovský Petr-5799 3175
13.Rattay GustavMarko Jiří-10-66-10 1376
14.Radil MilanBoštíková Věra-96-5-9 1377
15.Motyčka OldřichBačík Jakub55-95 3187
16.Rattay GustavSmrkovský Petr-4-7-4  0388
17.Radil MilanMarko Jiří9-108-893298
18.Haralík StanislavBoštíková Věra9-9-96532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rattay Gustav04Bačík Jakub22
Radil Milan22Smrkovský Petr13
Haralík Stanislav40Marko Jiří13
Motyčka Oldřich40Boštíková Věra22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy