Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:30260:393TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rattay Gustav
Štěpánek Petr
 
 
Faistaver Patrik
Levý Jiří
 
 
-5-10-9  0301
2.Rattay Martin
Rattay Jan
 
 
Mikšátko Roman
Krieger Karel
 
 
-7-6-8  0302
3.Štěpánek PetrFaistaver Patrik1069  3012
4.Rattay GustavLevý Jiří-7-5-8  0313
5.Rattay JanMikšátko Roman-5-5-3  0314
6.Rattay MartinKrieger Karel-2-2-5  0315
7.Rattay GustavFaistaver Patrik7-5-6-7 1316
8.Rattay JanLevý Jiří-2-8-4  0317
9.Rattay MartinMikšátko Roman-7-5-8  0318
10.Štěpánek PetrKrieger Karel7510  3028
11.Rattay JanFaistaver Patrik-3-3-7  0329
12.Rattay MartinLevý Jiří-4-36-11 13210
13.Štěpánek PetrMikšátko Roman         
14.Rattay GustavKrieger Karel         
15.Rattay MartinFaistaver Patrik         
16.Štěpánek PetrLevý Jiří         
17.Rattay GustavMikšátko Roman         
18.Rattay JanKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štěpánek Petr20Faistaver Patrik21
Rattay Gustav02Levý Jiří30
Rattay Jan03Mikšátko Roman20
Rattay Martin03Krieger Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Hladík Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8412:312TJ Sokol Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Celler Jiří
Kalaš Vladislav
 
 
Zimmel Václav
Hložek Vojtěch
 
 
8-1096 3110
2.Hladík Ivo
Merhautová Alena
 
 
Hlaváček Petr
Beneš Roman
 
 
3108  3020
3.Kalaš VladislavZimmel Václav126-9-983230
4.Hladík IvoHložek Vojtěch9109  3040
5.Konopásek LubošHlaváček Petr-101185 3150
6.Celler JiříBeneš Roman774  3060
7.Hladík IvoZimmel Václav-6610-11103270
8.Konopásek LubošHložek Vojtěch8-93-953280
9.Celler JiříHlaváček Petr666  3090
10.Kalaš VladislavBeneš Roman947  30100
11.Konopásek LubošZimmel Václav         
12.Celler JiříHložek Vojtěch         
13.Kalaš VladislavHlaváček Petr         
14.Hladík IvoBeneš Roman         
15.Celler JiříZimmel Václav         
16.Kalaš VladislavHložek Vojtěch         
17.Hladík IvoHlaváček Petr         
18.Konopásek LubošBeneš Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalaš Vladislav20Zimmel Václav02
Hladík Ivo20Hložek Vojtěch02
Konopásek Luboš20Hlaváček Petr02
Celler Jiří20Beneš Roman02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol - Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17492:430TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Němec Michal
 
 
Studničný Jaromír
Honek Jan
 
 
9-878 3110
2.Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
-8-1210-6 1311
3.Pour LukášHojovec Ondřej9-695 3121
4.Němec MichalHonek Jan-1097-1023231
5.Prokeš JanKoťátko Pravoslav-8966 3141
6.Pluska OlehStudničný Jaromír6710  3051
7.Němec MichalHojovec Ondřej-78-6-9 1352
8.Prokeš JanHonek Jan910-10-763262
9.Pluska OlehKoťátko Pravoslav347  3072
10.Pour LukášStudničný Jaromír12-478 3182
11.Prokeš JanHojovec Ondřej-8-711853292
12.Pluska OlehHonek Jan-6587 31102
13.Pour LukášKoťátko Pravoslav         
14.Němec MichalStudničný Jaromír         
15.Pluska OlehHojovec Ondřej         
16.Pour LukášHonek Jan         
17.Němec MichalKoťátko Pravoslav         
18.Prokeš JanStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pour Lukáš20Hojovec Ondřej12
Němec Michal11Honek Jan03
Prokeš Jan30Koťátko Pravoslav02
Pluska Oleh30Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23586:486TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-88156 3110
2.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Hájek Karel
Michálek Vojtěch
 
 
475  3020
3.Svoboda VladimírSchützner Vladimír-12-856-72321
4.Hrdý JiříLukáč Michal694  3031
5.Kučera DušanHájek Karel-79108 3141
6.Hanke TomášMichálek Vojtěch-84-84-72342
7.Hrdý JiříSchützner Vladimír-11-5-14  0343
8.Kučera DušanLukáč Michal8-106-1193253
9.Hanke TomášHájek Karel645  3063
10.Svoboda VladimírMichálek Vojtěch429  3073
11.Kučera DušanSchützner Vladimír4-10-7-8 1374
12.Hanke TomášLukáč Michal4-9-10273284
13.Svoboda VladimírHájek Karel629  3094
14.Hrdý JiříMichálek Vojtěch-5-5-5  0395
15.Hanke TomášSchützner Vladimír-9510-9632105
16.Svoboda VladimírLukáč Michal108   20  
17.Hrdý JiříHájek Karel         
18.Kučera DušanMichálek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Vladimír21Schützner Vladimír31
Hrdý Jiří12Lukáč Michal03
Kučera Dušan21Hájek Karel03
Hanke Tomáš31Michálek Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
Černý Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35472:558TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Černý Ondřej
 
 
Čech Ludvík
Bartoš Martin
 
 
857  3010
2.Vytisk Václav
Adámek Jiří
 
 
Hedervári Robert
Hrabálek Petr
 
 
5-6911 3120
3.Litomiský PetrHrabálek Petr-10-2-9  0321
4.Vytisk VáclavČech Ludvík-9-2-5  0322
5.Adámek JiříHedervári Robert-7911-8-72323
6.Černý OndřejBartoš Martin11-86-1083233
7.Vytisk VáclavHrabálek Petr9-7-5-12 1334
8.Adámek JiříČech Ludvík-5-9-10  0335
9.Černý OndřejHedervári Robert-887-7-72336
10.Litomiský PetrBartoš Martin7-10-9-3 1337
11.Adámek JiříHrabálek Petr-5-4-8  0338
12.Černý OndřejČech Ludvík-6-7911-62339
13.Litomiský PetrHedervári Robert9-8-4883249
14.Vytisk VáclavBartoš Martin-8-9-4  03410
15.Černý OndřejHrabálek Petr         
16.Litomiský PetrČech Ludvík         
17.Vytisk VáclavHedervári Robert         
18.Adámek JiříBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Litomiský Petr12Hrabálek Petr30
Vytisk Václav03Čech Ludvík30
Adámek Jiří03Hedervári Robert21
Černý Ondřej12Bartoš Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8420:313SF SKK El Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Filip
Vícha Matěj
 
 
Šálek Pavel
Mészáros Bence
 
 
846  3010
2.Luxemburk Jaroslav
Vrana Jakub
 
 
Zítek Martin
Jedlička Jan
 
 
-6610-743220
3.Vícha MatějŠálek Pavel989  3030
4.Vrana JakubMészáros Bence938  3040
5.Luxemburk JaroslavZítek Martin554  3050
6.Kaucký FilipJedlička Jan549  3060
7.Vrana JakubŠálek Pavel5-72-983270
8.Luxemburk JaroslavMészáros Bence-79117 3180
9.Kaucký FilipZítek Martin774  3090
10.Vícha MatějJedlička Jan9-1112-7-62391
11.Luxemburk JaroslavŠálek Pavel7118  30101
12.Kaucký FilipMészáros Bence         
13.Vícha MatějZítek Martin         
14.Vrana JakubJedlička Jan         
15.Kaucký FilipŠálek Pavel         
16.Vícha MatějMészáros Bence         
17.Vrana JakubZítek Martin         
18.Luxemburk JaroslavJedlička Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vícha Matěj11Šálek Pavel03
Vrana Jakub20Mészáros Bence02
Luxemburk Jaroslav30Zítek Martin02
Kaucký Filip20Jedlička Jan11
Počet diváků: 16544

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy