Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Dalešický Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32292:402TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Tomáš
Hadrava Petr
 
 
Hanzal Petr
Hájek Luděk
 
 
-98-4-5 1301
2.Baxa Karel
Kalista Jan
 
 
Hrdlic Roman
Nový Pavel
 
 
-10-10-10  0302
3.Hadrava PetrHanzal Petr-6-5-11  0303
4.Kalista JanHájek Luděk-10911-723213
5.Baxa KarelHrdlic Roman-6-8-9  0314
6.Dalešický TomášNový Pavel-7-314-5 1315
7.Kalista JanHanzal Petr-7-7-8  0316
8.Baxa KarelHájek Luděk-7-5-6  0317
9.Dalešický TomášHrdlic Roman-9-9-6  0318
10.Hadrava PetrNový Pavel-7-9-6  0319
11.Baxa KarelHanzal Petr-6-6-7  03110
12.Dalešický TomášHájek Luděk         
13.Hadrava PetrHrdlic Roman         
14.Kalista JanNový Pavel         
15.Dalešický TomášHanzal Petr         
16.Hadrava PetrHájek Luděk         
17.Kalista JanHrdlic Roman         
18.Baxa KarelNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hadrava Petr02Hanzal Petr30
Kalista Jan11Hájek Luděk11
Baxa Karel03Hrdlic Roman20
Dalešický Tomáš02Nový Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:27633:563Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Zerkal Sergey
 
 
Bednář Petr
Šimberský Jiří
 
 
2-8-9-8 1301
2.Slavata Josef
Handl Erich
 
 
Hanšpach Daniel
Tomek Jakub
 
 
1085  3011
3.Slavata JosefŠimberský Jiří9-6-9-8 1312
4.Zerkal SergeyBednář Petr1167  3022
5.Cankař RadekTomek Jakub226  3032
6.Handl ErichHanšpach Daniel-39-6-9 1333
7.Zerkal SergeyŠimberský Jiří11415  3043
8.Cankař RadekBednář Petr566  3053
9.Handl ErichTomek Jakub58-12-7123263
10.Slavata JosefHanšpach Daniel-6-8-5  0364
11.Cankař RadekŠimberský Jiří829  3074
12.Handl ErichBednář Petr-2-9-11  0375
13.Slavata JosefTomek Jakub10-105-11-52376
14.Zerkal SergeyHanšpach Daniel493  3086
15.Handl ErichŠimberský Jiří7-8-9-6 1387
16.Slavata JosefBednář Petr-9-379-62388
17.Zerkal SergeyTomek Jakub386  3098
18.Cankař RadekHanšpach Daniel7-748 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavata Josef04Šimberský Jiří22
Zerkal Sergey40Bednář Petr22
Cankař Radek40Tomek Jakub13
Handl Erich13Hanšpach Daniel22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 StřížkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13483:376TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Provazník Lukáš
 
 
Holub Martin
Adam Václav
 
 
415  3010
2.Doležal Karel
Blažek Pavel
 
 
Siblík Michal
Bauer Radek
 
 
576  3020
3.Doležal KarelHolub Martin-56169 3130
4.Provazník LukášBauer Radek697  3040
5.Novák LubošAdam Václav-125-124-52341
6.Blažek PavelSiblík Michal769  3051
7.Provazník LukášHolub Martin75-6-893261
8.Novák LubošBauer Radek-4-667-72362
9.Blažek PavelAdam Václav-105710 3172
10.Doležal KarelSiblík Michal-9299 3182
11.Novák LubošHolub Martin-8549 3192
12.Blažek PavelBauer Radek7-994 31102
13.Doležal KarelAdam Václav82   20  
14.Provazník LukášSiblík Michal         
15.Blažek PavelHolub Martin         
16.Doležal KarelBauer Radek         
17.Provazník LukášAdam Václav         
18.Novák LubošSiblík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Karel20Holub Martin03
Provazník Lukáš20Bauer Radek12
Novák Luboš12Adam Václav11
Blažek Pavel30Siblík Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
Puk Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33713:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Antonín
Kalina Pavel
 
 
Farář Petr
Chmelík David
 
 
-5-8910-112301
2.Kaňka Filip
Puk Jaroslav
 
 
Rejent Martin
Brůček František
 
 
7-8-105-72302
3.Kalina PavelFarář Petr7-7127 3112
4.Puk JaroslavChmelík David-7-598-72313
5.Kadlec AntonínRejent Martin15-7-8-7 1314
6.Kaňka FilipBrůček František11-5811 3124
7.Puk JaroslavFarář Petr-4-12125-82325
8.Kadlec AntonínChmelík David10-6-8-8 1326
9.Kaňka FilipRejent Martin4-586 3136
10.Kalina PavelBrůček František9149  3046
11.Kadlec AntonínFarář Petr-8-7-5  0347
12.Kaňka FilipChmelík David-31066 3157
13.Kalina PavelRejent Martin91010  3067
14.Puk JaroslavBrůček František-104-7-6 1368
15.Kaňka FilipFarář Petr9-129-13-72369
16.Kalina PavelChmelík David268  3079
17.Puk JaroslavRejent Martin67-88 3189
18.Kadlec AntonínBrůček František28-85 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalina Pavel40Farář Petr31
Puk Jaroslav13Chmelík David22
Kadlec Antonín13Rejent Martin13
Kaňka Filip31Brůček František13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,BřevnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:37644:653TJ Sokol Praha - Břevnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Ptáček Jan
 
 
Linhart Radek
Satrapa Jan
 
 
-5-8-10  0301
2.Sabuka David
Popelka Antonín
 
 
Rašek Eduard
Nosek David
 
 
-9-8-3  0302
3.Popelka AntonínSatrapa Jan12-2-54-72303
4.Dunder JiříRašek Eduard-75-81123213
5.Ptáček JanLinhart Radek-9-9-10  0314
6.Sabuka DavidNosek David78-106 3124
7.Dunder JiříSatrapa Jan-8-5-7  0325
8.Ptáček JanRašek Eduard3-11-2693235
9.Sabuka DavidLinhart Radek6-4-9-12 1336
10.Popelka AntonínNosek David6-107-573246
11.Ptáček JanSatrapa Jan-999-773256
12.Sabuka DavidRašek Eduard7-886 3166
13.Popelka AntonínLinhart Radek78-127 3176
14.Dunder JiříNosek David-9-7-3  0377
15.Sabuka DavidSatrapa Jan-5-9-11  0378
16.Popelka AntonínRašek Eduard669  3088
17.Dunder JiříLinhart Radek758  3098
18.Ptáček JanNosek David116-7-4732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Popelka Antonín31Satrapa Jan31
Dunder Jiří22Rašek Eduard04
Ptáček Jan31Linhart Radek22
Sabuka David22Nosek David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Hájek Alexandr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31593:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydel Jan
Zázvorka Jan
 
 
Pekárek Václav
Veselý Filip
 
 
-10-9-6  0301
2.Hájek Alexandr
Lomský Gustav
 
 
Dolanský Roman
Černý Jakub
 
 
735  3011
3.Žydel JanVeselý Filip-12-5-7  0312
4.Lomský GustavPekárek Václav-611-811-72313
5.Hájek AlexandrDolanský Roman465  3023
6.Zázvorka JanČerný Jakub-20-10-8  0324
7.Lomský GustavVeselý Filip-6-7-8  0325
8.Hájek AlexandrPekárek Václav-78-8-7 1326
9.Zázvorka JanDolanský Roman-1163-893236
10.Žydel JanČerný Jakub-10978 3146
11.Hájek AlexandrVeselý Filip-6-4-7  0347
12.Zázvorka JanPekárek Václav479  3057
13.Žydel JanDolanský Roman459  3067
14.Lomský GustavČerný Jakub5105  3077
15.Zázvorka JanVeselý Filip-7-47-6 1378
16.Žydel JanPekárek Václav-8-6-12  0379
17.Lomský GustavDolanský Roman688  3089
18.Hájek AlexandrČerný Jakub94-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žydel Jan22Veselý Filip40
Lomský Gustav22Pekárek Václav31
Hájek Alexandr22Dolanský Roman04
Zázvorka Jan22Černý Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy