Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25601:581SK Slivenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Adam
Hrbek Ivan
 
 
Levý Jiří
Mikšátko Roman
 
 
8106  3010
2.Helcl Daniel
Kop František
 
 
Holštein Jaroslav
Rathouský Jan
 
 
624  3020
3.Kop FrantišekLevý Jiří8-379 3130
4.Tvrdý AdamHolštein Jaroslav-2-617-6 1331
5.Hrbek IvanRathouský Jan11126  3041
6.Helcl DanielMikšátko Roman7-9-3-12 1342
7.Tvrdý AdamLevý Jiří9-57-10-82343
8.Hrbek IvanHolštein Jaroslav-8-8-2  0344
9.Helcl DanielRathouský Jan778  3054
10.Kop FrantišekMikšátko Roman8511  3064
11.Hrbek IvanLevý Jiří7-7-4-6 1365
12.Helcl DanielHolštein Jaroslav-79-89-92366
13.Kop FrantišekRathouský Jan6-994 3176
14.Tvrdý AdamMikšátko Roman-13376 3186
15.Helcl DanielLevý Jiří-6-799103296
16.Kop FrantišekHolštein Jaroslav-61313-5932106
17.Tvrdý AdamRathouský Jan610-55 31  
18.Hrbek IvanMikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kop František40Levý Jiří22
Tvrdý Adam12Holštein Jaroslav31
Hrbek Ivan12Rathouský Jan03
Helcl Daniel22Mikšátko Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:17452:300AC Sparta Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Daniel
Mészáros Bence
 
 
Nacher Patrik
Trnovský Ivo
 
 
WO    3010
2.Šálek Pavel
Jedlička Jan
 
 
Botek Radomír
Havel Jiří
 
 
-13-6-8  0311
3.Mészáros BenceHavel Jiří-17-4-3  0312
4.Jedlička JanBotek Radomír-1-58-3 1313
5.Šálek PavelNacher PatrikWO    3023
6.Benák DanielTrnovský Ivo752  3033
7.Jedlička JanHavel Jiří-12-8-2  0334
8.Šálek PavelBotek Radomír-7-6-8  0335
9.Benák DanielNacher PatrikWO    3045
10.Mészáros BenceTrnovský IvoWO    3055
11.Šálek PavelHavel Jiří986  3065
12.Benák DanielBotek Radomír811-3-373275
13.Mészáros BenceNacher PatrikWO    3085
14.Jedlička JanTrnovský IvoWO    3095
15.Benák DanielHavel Jiří999  30105
16.Mészáros BenceBotek Radomír         
17.Jedlička JanNacher Patrik         
18.Šálek PavelTrnovský Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mészáros Bence01Havel Jiří22
Jedlička Jan02Botek Radomír21
Šálek Pavel11Trnovský Ivo01
Benák Daniel30   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26567:529TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
Petránek Ivan
Písecký Luboš
 
 
759  3010
2.Boloňský Andrej
Jirčík Stanislav
 
 
Hanuš Daniel
Smíšek Jaroslav
 
 
-8-876-52311
3.Boloňský AndrejHanuš Daniel-6-7-2  0312
4.Hedervári RobertPísecký Luboš-7-10-11  0313
5.Jirčík StanislavSmíšek Jaroslav-8-7117143223
6.Wavrečka RonaldPetránek Ivan284  3033
7.Hedervári RobertHanuš Daniel-2-12-6  0334
8.Jirčík StanislavPísecký Luboš-10586 3144
9.Wavrečka RonaldSmíšek Jaroslav10-44-1453254
10.Boloňský AndrejPetránek Ivan531  3064
11.Jirčík StanislavHanuš Daniel-6-4-7  0365
12.Wavrečka RonaldPísecký Luboš-9977 3175
13.Boloňský AndrejSmíšek Jaroslav1376  3085
14.Hedervári RobertPetránek Ivan109-5-833295
15.Wavrečka RonaldHanuš Daniel8-47-7-32396
16.Boloňský AndrejPísecký Luboš936  30106
17.Hedervári RobertSmíšek Jaroslav         
18.Jirčík StanislavPetránek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boloňský Andrej31Hanuš Daniel40
Hedervári Robert12Písecký Luboš13
Jirčík Stanislav21Smíšek Jaroslav03
Wavrečka Ronald31Petránek Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Na Kotlářce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4366:255SF SKK El Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truchlík Maxim
Svoboda Sebastian
 
 
Benák Miroslav
Klouček Martin
 
 
68-58 3110
2.Kuboš Filip
Bertho Tadeáš
 
 
Trnka Josef
Hrubý Jan
 
 
4-1166 3120
3.Kuboš FilipHrubý Jan568  3030
4.Bertho TadeášTrnka Josef458  3040
5.Svoboda SebastianBenák Miroslav986  3050
6.Truchlík MaximKlouček Martin746  3060
7.Bertho TadeášHrubý Jan398  3070
8.Svoboda SebastianTrnka Josef7-98-993280
9.Truchlík MaximBenák Miroslav1189  3090
10.Kuboš FilipKlouček Martin887  30100
11.Svoboda SebastianHrubý Jan         
12.Truchlík MaximTrnka Josef         
13.Kuboš FilipBenák Miroslav         
14.Bertho TadeášKlouček Martin         
15.Truchlík MaximHrubý Jan         
16.Kuboš FilipTrnka Josef         
17.Bertho TadeášBenák Miroslav         
18.Svoboda SebastianKlouček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuboš Filip20Hrubý Jan02
Bertho Tadeáš20Trnka Josef02
Svoboda Sebastian20Benák Miroslav02
Truchlík Maxim20Klouček Martin02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13496:371Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobeš Tomáš st.
Slavata Josef
 
 
Nesvačilová Petra
Vrzalová Jitka
 
 
2-847 3110
2.Čáha Jiří
Chaloupek Petr
 
 
Pour Lukáš
Němec Michal
 
 
697  3020
3.Chaloupek PetrNesvačilová Petra-98-8893230
4.Čáha JiříPour Lukáš-8-1296-92331
5.Dobeš Tomáš st.Vrzalová Jitka5-96-11-92332
6.Slavata JosefNěmec Michal-9335 3142
7.Čáha JiříNesvačilová Petra-13959 3152
8.Dobeš Tomáš st.Pour Lukáš77-59 3162
9.Slavata JosefVrzalová Jitka644  3072
10.Chaloupek PetrNěmec Michal1299  3082
11.Dobeš Tomáš st.Nesvačilová Petra273  3092
12.Slavata JosefPour Lukáš94-97 31102
13.Chaloupek PetrVrzalová Jitka2-7-7  12  
14.Čáha JiříNěmec Michal         
15.Slavata JosefNesvačilová Petra         
16.Chaloupek PetrPour Lukáš         
17.Čáha JiříVrzalová Jitka         
18.Dobeš Tomáš st.Němec Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupek Petr20Nesvačilová Petra03
Čáha Jiří11Pour Lukáš12
Dobeš Tomáš st.21Vrzalová Jitka11
Slavata Josef30Němec Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SANK Běchovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37544:587TJ Sokol Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
Šimáček Pavel
Stejskal Radek
 
 
99-9-6-82301
2.Rychtarik David
Jeřábek Michal
 
 
Jágr Martin
Konopásek Luboš
 
 
-8-96783211
3.Rychtarik DavidŠimáček Pavel88-6-12-92312
4.Hořínek PavelKonopásek Luboš-5-6-8  0313
5.Jeřábek MichalStejskal Radek6-106-473223
6.Trnka MilošJágr Martin-9-6-5  0324
7.Hořínek PavelŠimáček Pavel-7-6-5  0325
8.Jeřábek MichalKonopásek Luboš-3-862-72326
9.Trnka MilošStejskal Radek69-94 3136
10.Rychtarik DavidJágr Martin10138  3046
11.Jeřábek MichalŠimáček Pavel8-5-6-10 1347
12.Trnka MilošKonopásek Luboš-11-1-9  0348
13.Rychtarik DavidStejskal Radek-845-1113258
14.Hořínek PavelJágr Martin-5-1289-92359
15.Trnka MilošŠimáček Pavel-7-10-6  03510
16.Rychtarik DavidKonopásek Luboš-7-8-6  03  
17.Hořínek PavelStejskal Radek         
18.Jeřábek MichalJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rychtarik David21Šimáček Pavel40
Hořínek Pavel03Konopásek Luboš30
Jeřábek Michal12Stejskal Radek03
Trnka Miloš13Jágr Martin21
Počet diváků: 66804

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy