Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:11409:313TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Gao Yanming
 
 
Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
4-457 3110
2.Jiřička Miroslav
Zseller Jiří
 
 
Šrytr Petr
Přída Antonín
 
 
549  3020
3.Zseller JiříKotrč Michal91010  3030
4.Tomek JakubVyvadil Jiří8-767 3140
5.Jiřička MiroslavŠrytr Petr749  3050
6.Gao YanmingPřída Antonín745  3060
7.Tomek JakubKotrč Michal-9-9-4  0361
8.Jiřička MiroslavVyvadil Jiří-8-10-10  0362
9.Gao YanmingŠrytr Petr659  3072
10.Zseller JiříPřída Antonín654  3082
11.Jiřička MiroslavKotrč Michal-3-8-3  0383
12.Gao YanmingVyvadil Jiří1195  3093
13.Zseller JiříŠrytr Petr631  30103
14.Tomek JakubPřída Antonín         
15.Gao YanmingKotrč Michal         
16.Zseller JiříVyvadil Jiří         
17.Tomek JakubŠrytr Petr         
18.Jiřička MiroslavPřída Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zseller Jiří30Kotrč Michal21
Tomek Jakub11Vyvadil Jiří12
Jiřička Miroslav12Šrytr Petr03
Gao Yanming30Přída Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:41719:735KST Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Pestr Luděk
 
 
Polášek Lukáš
Dvořák Jiří ml.
 
 
-76-146-92301
2.Kubíček Petr
Marášek Dominik
 
 
Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
-99-94-102302
3.Kubíček PetrDvořák Jiří ml.6-689 3112
4.Dušek JiříJantač Petr-6-6-3  0313
5.Pestr LuděkHnilička Jiří-5-7-9  0314
6.Marášek DominikPolášek Lukáš10-1352 3124
7.Dušek JiříDvořák Jiří ml.-312-63-72325
8.Pestr LuděkJantač Petr-25-73-72326
9.Marášek DominikHnilička Jiří-99-8-13 1327
10.Kubíček PetrPolášek Lukáš-9914-963237
11.Pestr LuděkDvořák Jiří ml.910-3-693247
12.Marášek DominikJantač Petr-138-92103257
13.Kubíček PetrHnilička Jiří-712-4-6 1358
14.Dušek JiříPolášek Lukáš98-76 3168
15.Marášek DominikDvořák Jiří ml.68-84 3178
16.Kubíček PetrJantač Petr93-57 3188
17.Dušek JiříHnilička Jiří-62-6-6 1389
18.Pestr LuděkPolášek Lukáš10-98-3-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Petr31Dvořák Jiří ml.13
Dušek Jiří13Jantač Petr22
Pestr Luděk13Hnilička Jiří40
Marášek Dominik31Polášek Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6393:242TTC Rebel D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rašek Eduard
Nosek David
 
 
Krieger Jan
Baxa Karel
 
 
746  3010
2.Joska Tomáš
Plášková Sylva
 
 
Lösterová Anna
Najbertová Lucie
 
 
675  3020
3.Rašek EduardKrieger Jan665  3030
4.Plášková SylvaNajbertová Lucie543  3040
5.Joska TomášBaxa Karel-9-98-8 1341
6.Nosek DavidLösterová Anna7-954 3151
7.Plášková SylvaKrieger Jan410-114 3161
8.Joska TomášNajbertová Lucie561  3071
9.Nosek DavidBaxa Karel594  3081
10.Rašek EduardLösterová Anna664  3091
11.Joska TomášKrieger Jan9-558 31101
12.Nosek DavidNajbertová Lucie564  30  
13.Rašek EduardBaxa Karel         
14.Plášková SylvaLösterová Anna         
15.Nosek DavidKrieger Jan         
16.Rašek EduardNajbertová Lucie         
17.Plášková SylvaBaxa Karel         
18.Joska TomášLösterová Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rašek Eduard20Krieger Jan03
Plášková Sylva20Najbertová Lucie02
Joska Tomáš21Baxa Karel11
Nosek David20Lösterová Anna02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33335:457TTC Elizza Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaho Martin
Kuttler Karel
 
 
Puk Jaroslav
Kadlec Antonín
 
 
-67-10-9 1301
2.Rod Karel
Laube Martin
 
 
Rosová Kateřina
Vránová Helena
 
 
7-98-8-22302
3.Blaho MartinPuk Jaroslav-73-5-11 1303
4.Kuttler KarelKadlec Antonín9-3410 3113
5.Laube MartinVránová Helena-5-9-4  0314
6.Rod KarelRosová Kateřina-798-853224
7.Kuttler KarelPuk Jaroslav-4-11-9  0325
8.Laube MartinKadlec Antonín-3-2-7  0326
9.Rod KarelVránová Helena-1-6-4  0327
10.Blaho MartinRosová Kateřina-3-7-5  0328
11.Laube MartinPuk Jaroslav-4-5-7  0329
12.Rod KarelKadlec Antonín9-910-4-723210
13.Blaho MartinVránová Helena-11-3-9  03  
14.Kuttler KarelRosová Kateřina         
15.Rod KarelPuk Jaroslav         
16.Blaho MartinKadlec Antonín         
17.Kuttler KarelVránová Helena         
18.Laube MartinRosová Kateřina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blaho Martin02Puk Jaroslav30
Kuttler Karel11Kadlec Antonín21
Laube Martin03Vránová Helena20
Rod Karel12Rosová Kateřina11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35651:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Mareš Petr
 
 
Gräf Adam
Pfleger Michal
 
 
-7810-7-82301
2.Hach Miroslav
Kolařík Ivan
 
 
Matouš Vojtěch
Slavíček Jan ml.
 
 
-9896 3111
3.Táborský MichalPfleger Michal-8-7-6  0312
4.Hach MiroslavGräf Adam-198-9893222
5.Mareš PetrSlavíček Jan ml.845  3032
6.Kolařík IvanMatouš Vojtěch-6-7-12  0333
7.Hach MiroslavPfleger Michal-6-7-5  0334
8.Mareš PetrGräf Adam65-712 3144
9.Kolařík IvanSlavíček Jan ml.-9-10-6  0345
10.Táborský MichalMatouš Vojtěch692  3055
11.Mareš PetrPfleger Michal-714-127-142356
12.Kolařík IvanGräf Adam7-6-8-9 1357
13.Táborský MichalSlavíček Jan ml.-4287 3167
14.Hach MiroslavMatouš Vojtěch-6-107983277
15.Kolařík IvanPfleger Michal-8-8-9  0378
16.Táborský MichalGräf Adam653  3088
17.Hach MiroslavSlavíček Jan ml.-43-9-3 1389
18.Mareš PetrMatouš Vojtěch8-773 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal31Pfleger Michal40
Hach Miroslav22Gräf Adam13
Mareš Petr31Slavíček Jan ml.22
Kolařík Ivan04Matouš Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37533:575TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stočes Petr
Totzauer Karel
 
 
Růžička Vojtěch
Pešta Vítězslav
 
 
9-9-10-9 1301
2.Koubek Arnošt
Brenner Zdeněk
 
 
Slováček Jakub
Treybal Václav
 
 
11-1077 3111
3.Koubek ArnoštPešta Vítězslav9-10-58-122312
4.Brenner ZdeněkSlováček Jakub-7-9-6  0313
5.Totzauer KarelRůžička Vojtěch9-9-9-8 1314
6.Stočes PetrTreybal Václav569  3024
7.Brenner ZdeněkPešta Vítězslav-99-11-9 1325
8.Totzauer KarelSlováček Jakub-6-4-7  0326
9.Stočes PetrRůžička Vojtěch85-7-853236
10.Koubek ArnoštTreybal Václav9-105-893246
11.Totzauer KarelPešta Vítězslav-10-9-3  0347
12.Stočes PetrSlováček Jakub-7-8-7  0348
13.Koubek ArnoštRůžička Vojtěch-999-593258
14.Brenner ZdeněkTreybal VáclavWO    3068
15.Stočes PetrPešta VítězslavWO    0369
16.Koubek ArnoštSlováček Jakub-10-9-9  03610
17.Brenner ZdeněkRůžička Vojtěch-7-106  12  
18.Totzauer KarelTreybal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Arnošt22Pešta Vítězslav30
Brenner Zdeněk02Slováček Jakub40
Totzauer Karel03Růžička Vojtěch12
Stočes Petr21Treybal Václav02
WO11WO11
Počet diváků: 35271

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy