Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:20504:436TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Středa Martin
Hlaváček Ivan
 
 
Kára Jiří
OLŠANSKÝ Jozef
 
 
81011  3010
2.Černý Jakub
Hanek Stanislav st.
 
 
Trnka Miloš
Trubl Vladimír
 
 
-3-6-9  0311
3.Středa MartinTrnka Miloš147-88 3121
4.Hanek Stanislav st.OLŠANSKÝ Jozef-3-11-3  0322
5.Hlaváček IvanTrubl Vladimír365  3032
6.Černý JakubKára Jiří159  3042
7.Hanek Stanislav st.Trnka Miloš-5-7-6  0343
8.Hlaváček IvanOLŠANSKÝ Jozef997  3053
9.Černý JakubTrubl Vladimír527  3063
10.Středa MartinKára Jiří673  3073
11.Hlaváček IvanTrnka Miloš-6-611-5 1374
12.Černý JakubOLŠANSKÝ Jozef66-105 3184
13.Středa MartinTrubl Vladimír745  3094
14.Hanek Stanislav st.Kára Jiří-78-53-92395
15.Černý JakubTrnka Miloš-6-9-7  0396
16.Středa MartinOLŠANSKÝ Jozef934  30106
17.Hanek Stanislav st.Trubl Vladimír7    10  
18.Hlaváček IvanKára Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Středa Martin40Trnka Miloš31
Hanek Stanislav st.03OLŠANSKÝ Jozef13
Hlaváček Ivan21Trubl Vladimír03
Černý Jakub31Kára Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30326:421AC Sparta Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Gargulák František
 
 
Jetenský Marek
Rulc Michal
 
 
-68-7-5 1301
2.Traspaderme Benito Jorge
Boltík Martin
 
 
Jandus Martin
Marhol Jan
 
 
67-5-8-102302
3.Boltík MartinJetenský Marek6-99-3-72303
4.Traspaderme Benito JorgeMarhol Jan-7-79-6 1304
5.Kunert LadislavRulc Michal10-410-9-62305
6.Svatoš DanielJandus Martin-10-3-9  0306
7.Traspaderme Benito JorgeJetenský Marek-6-7-7  0307
8.Kunert LadislavMarhol Jan4-3-8-7 1308
9.Svatoš DanielRulc Michal-9-12-2  0309
10.Boltík MartinJandus Martin6-511-8-623010
11.Kunert LadislavJetenský Marek-8-78-9 13  
12.Svatoš DanielMarhol Jan         
13.Boltík MartinRulc Michal         
14.Traspaderme Benito JorgeJandus Martin         
15.Svatoš DanielJetenský Marek         
16.Boltík MartinMarhol Jan         
17.Traspaderme Benito JorgeRulc Michal         
18.Kunert LadislavJandus Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boltík Martin02Jetenský Marek20
Traspaderme Benito Jorge02Marhol Jan20
Kunert Ladislav02Rulc Michal20
Svatoš Daniel02Jandus Martin20
Počet diváků: 41608



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34698:696TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Procházka Ivan st.
 
 
Bertho Tibor
Truchlík Maxim
 
 
87-6-853210
2.Sejpka Ladislav
Brůček František
 
 
Svoboda Sebastian
Přída Antonín
 
 
3-65-8-62311
3.Nagy OndrejSvoboda Sebastian98-411 3121
4.Procházka Ivan st.Bertho Tibor-49-43103231
5.Sejpka LadislavTruchlík Maxim-8-4-4  0332
6.Brůček FrantišekPřída Antonín-987-9113242
7.Procházka Ivan st.Svoboda Sebastian669  3052
8.Sejpka LadislavBertho Tibor1112-11-4-72353
9.Brůček FrantišekTruchlík Maxim-57-7-6 1354
10.Nagy OndrejPřída Antonín787  3064
11.Sejpka LadislavSvoboda Sebastian-77-7-9 1365
12.Brůček FrantišekBertho Tibor-8-8121253275
13.Nagy OndrejTruchlík Maxim78-3-9-92376
14.Procházka Ivan st.Přída Antonín5109  3086
15.Brůček FrantišekSvoboda Sebastian-65-7-10 1387
16.Nagy OndrejBertho Tibor9-985 3197
17.Procházka Ivan st.Truchlík Maxim-7-115-5 1398
18.Sejpka LadislavPřída Antonín1599  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nagy Ondrej31Svoboda Sebastian22
Procházka Ivan st.31Bertho Tibor13
Sejpka Ladislav13Truchlík Maxim40
Brůček František22Přída Antonín04
Počet diváků: 56604



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol - Sedlec BVrchní
rozhodčí:
Studničný Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – SuchdolRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36563:593TTC Rebel E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěchovský Vladimír
Racek Jiří
 
 
Šraga Jan
Vinař Daniel
 
 
-99-9-4 1301
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Vrňák Jan
Plášková Sylva
 
 
9104  3011
3.Klatovský KarelŠraga Jan94-73 3121
4.Vojtěchovský VladimírPlášková Sylva-7-5-8  0322
5.Racek JiříVinař Daniel-7-8-9  0323
6.Studničný JaromírVrňák Jan11-10-8-9 1324
7.Vojtěchovský VladimírŠraga Jan-5-6-7  0325
8.Racek JiříPlášková Sylva-756-4-42326
9.Studničný JaromírVinař Daniel-953-873236
10.Klatovský KarelVrňák Jan-41095 3146
11.Racek JiříŠraga Jan12-5-7-8 1347
12.Studničný JaromírPlášková Sylva4-877 3157
13.Klatovský KarelVinař Daniel89-84 3167
14.Vojtěchovský VladimírVrňák Jan-1-489-82368
15.Studničný JaromírŠraga Jan-726-9-72369
16.Klatovský KarelPlášková Sylva-347-5-323610
17.Vojtěchovský VladimírVinař Daniel-11-6-5  03  
18.Racek JiříVrňák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klatovský Karel31Šraga Jan31
Vojtěchovský Vladimír03Plášková Sylva31
Racek Jiří03Vinař Daniel12
Studničný Jaromír22Vrňák Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Hájek Alexandr
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28600:553TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herčík Lubomír
Říha Karel
 
 
Listík Vít
Filip Miroslav
 
 
-8-99-9 1301
2.Štěpánek Tomáš
Šrámek Daniel
 
 
Jansa Jiří
Novotný Robert
 
 
-10-710983211
3.Říha KarelFilip Miroslav-76-6-4 1312
4.Herčík LubomírJansa Jiří7-6-7-7 1313
5.Štěpánek TomášListík Vít79-1010 3123
6.Šrámek DanielNovotný Robert8-1189 3133
7.Herčík LubomírFilip Miroslav775  3043
8.Štěpánek TomášJansa Jiří-12-8-8  0344
9.Šrámek DanielListík Vít658  3054
10.Říha KarelNovotný Robert-10-7-5  0355
11.Štěpánek TomášFilip Miroslav5-9-7-8 1356
12.Šrámek DanielJansa Jiří-8659 3166
13.Říha KarelListík Vít-7-10-8  0367
14.Herčík LubomírNovotný Robert6-738 3177
15.Šrámek DanielFilip Miroslav33-97 3187
16.Říha KarelJansa Jiří966  3097
17.Herčík LubomírListík Vít778  30107
18.Štěpánek TomášNovotný Robert-6-6   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Karel13Filip Miroslav22
Herčík Lubomír31Jansa Jiří22
Štěpánek Tomáš12Listík Vít13
Šrámek Daniel40Novotný Robert12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy