Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha NVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:630:26501:480AC Sparta Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedělka Petr
Martinek Lukáš
 
 
Chrastilová Dana
Ruis Robin
 
 
25-85 3110
2.Písecká Daniela
Martinek Filip
 
 
Hajzlerová Daniela
Lontoš Luboš
 
 
-13-10-8  0311
3.Martinek LukášChrastilová Dana5-9-6563221
4.Martinek FilipLontoš Luboš-7-4-4  0322
5.Písecká DanielaRuis Robin-0-8-5  0323
6.Nedělka PetrHajzlerová Daniela955  3033
7.Martinek FilipChrastilová Dana-1-4-3  0334
8.Písecká DanielaLontoš Luboš129-7-873244
9.Nedělka PetrRuis Robin655  3054
10.Martinek LukášHajzlerová Daniela555  3064
11.Písecká DanielaChrastilová Dana-8-6-3  0365
12.Nedělka PetrLontoš Luboš621  3075
13.Martinek LukášRuis Robin-89912 3185
14.Martinek FilipHajzlerová Daniela-3-6-6  0386
15.Nedělka PetrChrastilová Dana48-109 3196
16.Martinek LukášLontoš Luboš48-109 31106
17.Martinek FilipRuis Robin-1-4-2  03  
18.Písecká DanielaHajzlerová Daniela-1-88-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinek Lukáš40Chrastilová Dana22
Martinek Filip03Lontoš Luboš13
Písecká Daniela12Ruis Robin12
Nedělka Petr40Hajzlerová Daniela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha CVrchní
rozhodčí:
Helisová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:KST Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18501:390VSK MFF UK Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareš Jakub
Hroch Michal
 
 
Macek Lukáš
Matoušek Daniel
 
 
78-12-923210
2.Engel Martin
Záleský Jan
 
 
Outrata Matěj
Jantačová Zuzana
 
 
3-9-7323220
3.Jareš JakubMacek Lukáš-9-8-4  0321
4.Hroch MichalOutrata Matěj668  3031
5.Engel MartinJantačová Zuzana9-826 3141
6.Záleský JanMatoušek Daniel-9656 3151
7.Hroch MichalMacek Lukáš4-8-7-10 1352
8.Engel MartinOutrata Matěj807  3062
9.Záleský JanJantačová Zuzana4-85-6103272
10.Jareš JakubMatoušek Daniel-99105 3182
11.Engel MartinMacek Lukáš5-7-7-7 1383
12.Záleský JanOutrata Matěj667  3093
13.Jareš JakubJantačová Zuzana7412  30103
14.Hroch MichalMatoušek Daniel933  30  
15.Záleský JanMacek Lukáš         
16.Jareš JakubOutrata Matěj         
17.Hroch MichalJantačová Zuzana         
18.Engel MartinMatoušek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jareš Jakub21Macek Lukáš30
Hroch Michal11Outrata Matěj03
Engel Martin21Jantačová Zuzana03
Záleský Jan30Matoušek Daniel02
Počet diváků: 1
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO Praha AVrchní
rozhodčí:
Hronský Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Centrum stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30287:403SF SKK El Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
Kubelka Martin
Holík Šimon
 
 
84-8-8-32301
2.Hronský Vladimír
Kobliha Pavel
 
 
Filip Jan
Kaucký Vladimír
 
 
-8-3-5  0302
3.Hronský VladimírHolík Šimon-4-5-8  0303
4.Kobliha PavelKubelka Martin-4-8-3  0304
5.Hausmann JosefFilip Jan11-8-7-7 1305
6.Cooke StephenKaucký Vladimír7-6-5-6 1306
7.Kobliha PavelHolík Šimon-9-4-5  0307
8.Hausmann JosefKubelka Martin7-88-14-62308
9.Cooke StephenFilip Jan-6-489-72309
10.Hronský VladimírKaucký Vladimír-15-8-5  03010
11.Hausmann JosefHolík Šimon11-10-5-13 13  
12.Cooke StephenKubelka Martin         
13.Hronský VladimírFilip Jan         
14.Kobliha PavelKaucký Vladimír         
15.Cooke StephenHolík Šimon         
16.Hronský VladimírKubelka Martin         
17.Kobliha PavelFilip Jan         
18.Hausmann JosefKaucký Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hronský Vladimír02Holík Šimon20
Kobliha Pavel02Kubelka Martin20
Hausmann Josef02Filip Jan20
Cooke Stephen02Kaucký Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vodě 3200/3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33447:522TJ Sokol Praha - Podolí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Radim
Korbel Matyáš
 
 
Vaněček Martin
Šrajer Jiří
 
 
78-2-4-52301
2.Couf Alfréd
Smékal David
 
 
Pravdová Petra
Stejskal Pavel
 
 
-1194-1083211
3.Korbel MatyášVaněček Martin-3-8-12  0312
4.Couf AlfrédŠrajer Jiří-10107-8-72313
5.Smékal DavidStejskal Pavel-9-5-5  0314
6.Král RadimPravdová Petra128-76 3124
7.Couf AlfrédVaněček Martin10-6-78-102325
8.Smékal DavidŠrajer Jiří-10-5-11  0326
9.Král RadimStejskal Pavel-9-9-7  0327
10.Korbel MatyášPravdová Petra4610  3037
11.Smékal DavidVaněček Martin8-4-15-4 1338
12.Král RadimŠrajer Jiří-1178-3-52339
13.Korbel MatyášStejskal Pavel-6-6-9  03310
14.Couf AlfrédPravdová Petra-78-4-6 13  
15.Král RadimVaněček Martin         
16.Korbel Matyᚊrajer Jiří         
17.Couf AlfrédStejskal Pavel         
18.Smékal DavidPravdová Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Matyáš12Vaněček Martin30
Couf Alfréd02Šrajer Jiří30
Smékal David03Stejskal Pavel30
Král Radim12Pravdová Petra02
Počet diváků: 10
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy