Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30283:396TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matunová Alena
Lorenzová Evelína
 
 
Spilková Ivana
Šišková Gabriela
 
 
-7-8-4  0301
2.Krutilková MichaelaŠišková Gabriela-8-9-4  0302
3.Lorenzová EvelínaNajbertová Lucie5-65-11-22303
4.Matunová AlenaSpilková Ivana-6-710-7 1304
5.Lorenzová EvelínaŠišková Gabriela-989-6-42305
6.Krutilková MichaelaSpilková Ivana-2-9-6  0306
7.Matunová AlenaNajbertová Lucie5-5-8-8 1307
8.Lorenzová EvelínaSpilková Ivana-4-3-6  0308
9.Matunová AlenaŠišková Gabriela-5-4-6  0309
10.Krutilková MichaelaNajbertová Lucie9-11-911-823010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krutilková Michaela03Šišková Gabriela30
Lorenzová Evelína03Najbertová Lucie30
Matunová Alena03Spilková Ivana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14347:300AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšková Tereza
Nosková Adéla
 
 
Zýková Renata
Závodská Katarína
 
 
-2-510763210
2.Rektorysová HanaZávodská Katarína-7-7-2  0311
3.Nosková AdélaZýková Renata686  3021
4.Melíšková TerezaZiková Hana265  3031
5.Nosková AdélaZávodská Katarína65-78 3141
6.Rektorysová HanaZiková Hana-968-6-62342
7.Melíšková TerezaZýková Renata264  3052
8.Nosková AdélaZiková Hana667  3062
9.Melíšková TerezaZávodská Katarína-44-11-6 1363
10.Rektorysová HanaZýková Renata4-410-563273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rektorysová Hana12Závodská Katarína21
Nosková Adéla30Zýková Renata03
Melíšková Tereza21Ziková Hana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Košíře AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:22384:411nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Füllsacková Barbora
Bulantová Pavla
 
 
Adamová Božena
Rabenseifnerová Zdeňka
 
 
99-89 3110
2.Nováková HanaAdamová Božena-510-47-92311
3.Bulantová PavlaRadnicová Jana9-7-5-5 1312
4.Füllsacková BarboraRabenseifnerová Zdeňka-7984 3122
5.Bulantová PavlaAdamová Božena87-1011 3132
6.Nováková HanaRabenseifnerová Zdeňka64-6-593242
7.Füllsacková BarboraRadnicová Jana-5-461453252
8.Bulantová PavlaRabenseifnerová Zdeňka-7-7-7  0353
9.Füllsacková BarboraAdamová Božena-7-1099-52354
10.Nováková HanaRadnicová Jana-54-7-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Hana12Adamová Božena21
Bulantová Pavla12Radnicová Jana21
Füllsacková Barbora21Rabenseifnerová Zdeňka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23341:361SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselíková Pavla
Kriegerová Helena
 
 
Březáková Helena
Seidlová Monika
 
 
-9-9-6  0301
2.Veselíková PavlaSeidlová Monika1198  3011
3.Kriegerová HelenaBřezáková Helena-8-6-7  0312
4.Jeřábková DanaBendová Amálie10-7-66-112313
5.Kriegerová HelenaSeidlová Monika-10532 3123
6.Veselíková PavlaBendová Amálie97-55 3133
7.Jeřábková DanaBřezáková Helena76-5-9-52334
8.Kriegerová HelenaBendová Amálie-85-7-7 1335
9.Jeřábková DanaSeidlová Monika-8-59-8 1336
10.Veselíková PavlaBřezáková Helena-9-12-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veselíková Pavla21Seidlová Monika12
Kriegerová Helena12Březáková Helena30
Jeřábková Dana03Bendová Amálie21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy