Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník CVrchní
rozhodčí:
Hummelová Jarmila
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:912:29319:408TTC Elizza Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čekanová Jitka
Hypšová Daniela
 
 
Kalinová Martina
Pražáková Šárka
 
 
7-10-9-7 1301
2.Čekanová JitkaKalinová Martina7-4-98-82302
3.Šumová JanaPražáková Šárka-5-4-6  0303
4.Hypšová DanielaAndraščíková Erika-8-78943213
5.Šumová JanaKalinová Martina-2-6-5  0314
6.Čekanová JitkaAndraščíková Erika-4-9-6  0315
7.Hypšová DanielaPražáková Šárka10-86-8-82316
8.Šumová JanaAndraščíková Erika-5-4-3  0317
9.Hypšová DanielaKalinová Martina-8-445-72318
10.Čekanová JitkaPražáková Šárka-51010-8-72319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čekanová Jitka03Kalinová Martina30
Šumová Jana03Pražáková Šárka30
Hypšová Daniela12Andraščíková Erika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15311:287TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíčková Eliška
Kodetová Hanka
 
 
Kosťová Natálie
Filová Simona
 
 
784  3010
2.Rousová TerezaZubíková Zdeňka-4-5-5  0311
3.Kodetová HankaKosťová Natálie468  3021
4.Slavíčková EliškaFilová Simona-8-115-9 1322
5.Kodetová HankaZubíková Zdeňka263  3032
6.Rousová TerezaFilová Simona-6-8-4  0333
7.Slavíčková EliškaKosťová Natálie99-68 3143
8.Kodetová HankaFilová Simona493  3053
9.Slavíčková EliškaZubíková Zdeňka-6124-893263
10.Rousová TerezaKosťová Natálie-3-7-9  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rousová Tereza03Zubíková Zdeňka12
Kodetová Hanka30Kosťová Natálie12
Slavíčková Eliška21Filová Simona21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FC Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
Portešová Hana
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19373:350FC Přední Kopanina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselá Zdeňka
Popelková Jana
 
 
Bláhová Romana
Miščenko Irina
 
 
1063  3010
2.Popelková JanaSvojítková Marie-118-9263220
3.Portešová HanaMaláková Olga-8-10-8  0321
4.Opánska IvetaMiščenko Irina5-6-7-7 1322
5.Portešová HanaSvojítková Marie-7612-9103232
6.Popelková JanaMiščenko Irina536  3042
7.Opánska IvetaMaláková Olga-9-9-6  0343
8.Portešová HanaMiščenko Irina8-11144 3153
9.Opánska IvetaSvojítková Marie-56-4-6 1354
10.Popelková JanaMaláková Olga88-5-663264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Popelková Jana30Svojítková Marie12
Portešová Hana21Maláková Olga21
Opánska Iveta03Miščenko Irina12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy