Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:NK BFB BochovVrchní
rozhodčí:
Chalupný Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 367, BochovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10447:299NK BFB Bochov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Egert Miroslav
Vonšovský Miroslav
 
 
Heřman Milan
Maxová Radka
 
 
476  3010
2.Roštejnský Josef
Chalupný Luboš
 
 
Novotný Roman
Novotný Tomáš
 
 
56-87 3120
3.Egert MiroslavNovotný Tomáš343  3030
4.Vonšovský MiroslavHeřman Milan-954-773240
5.Roštejnský JosefNovotný Roman88-5-8-92341
6.Chalupný LubošMaxová Radka757  3051
7.Vonšovský MiroslavNovotný Tomáš522  3061
8.Roštejnský JosefHeřman Milan8-8-14-4 1362
9.Chalupný LubošNovotný Roman965  3072
10.Egert MiroslavMaxová Radka912  3082
11.Roštejnský JosefNovotný Tomáš245  3092
12.Chalupný LubošHeřman Milan116-811 31102
13.Egert MiroslavNovotný Roman769  30  
14.Vonšovský MiroslavMaxová Radka         
15.Chalupný LubošNovotný Tomáš         
16.Egert MiroslavHeřman Milan         
17.Vonšovský MiroslavNovotný Roman         
18.Roštejnský JosefMaxová Radka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Egert Miroslav20Novotný Tomáš03
Vonšovský Miroslav20Heřman Milan12
Roštejnský Josef12Novotný Roman11
Chalupný Luboš30Maxová Radka02
Počet diváků: 37041
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov DVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Luby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34595:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Jan
Tonhauser Martin ml.
 
 
Nalezenec Jaroslav
Pěnkava Jan
 
 
7-689 3110
2.Mihok Dušan
Kořínková Nela
 
 
Kocum Ondřej
Čácha David
 
 
7-5-11573220
3.Tonhauser Martin ml.Nalezenec Jaroslav-10-3-4  0321
4.Kořínek JanPěnkava Jan1048  3031
5.Mihok DušanKocum Ondřej7-9-7-9 1332
6.Kořínková NelaČácha David-8-48753242
7.Kořínek JanNalezenec Jaroslav7114  3052
8.Mihok DušanPěnkava Jan107-69 3162
9.Kořínková NelaKocum Ondřej-8-4-4  0363
10.Tonhauser Martin ml.Čácha David-5-5-3  0364
11.Mihok DušanNalezenec Jaroslav10-94-2-92365
12.Kořínková NelaPěnkava Jan11-5-7-5 1366
13.Tonhauser Martin ml.Kocum Ondřej-5-10-8  0367
14.Kořínek JanČácha David633  3077
15.Kořínková NelaNalezenec Jaroslav-7-8412-92378
16.Tonhauser Martin ml.Pěnkava Jan-10-4-7  0379
17.Kořínek JanKocum Ondřej76-64 3189
18.Mihok DušanČácha David527  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tonhauser Martin ml.04Nalezenec Jaroslav31
Kořínek Jan40Pěnkava Jan22
Mihok Dušan22Kocum Ondřej31
Kořínková Nela13Čácha David13
Počet diváků: 3
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: KP2 - UKONČENO Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
Babor Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Luby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14480:371Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vařejčka Josef
Ježek Tomáš
 
 
Sucharda Jiří
Kočárník Jaroslav
 
 
93-10-12-62301
2.Landiga Michal
Babor Václav
 
 
Čáchová Lucie
Skála Tomáš st.
 
 
682  3011
3.Landiga MichalČáchová Lucie95-108 3121
4.Vařejčka JosefSucharda Jiří566  3031
5.Ježek TomášSkála Tomáš st.8-86-4-102332
6.Babor VáclavKočárník Jaroslav5109  3042
7.Vařejčka JosefČáchová Lucie765  3052
8.Ježek TomášSucharda Jiří-5-4-6  0353
9.Babor VáclavSkála Tomáš st.474  3063
10.Landiga MichalKočárník Jaroslav-9687 3173
11.Ježek TomášČáchová Lucie-9-6-4  0374
12.Babor VáclavSucharda Jiří844  3084
13.Landiga MichalSkála Tomáš st.2410  3094
14.Vařejčka JosefKočárník Jaroslav1055  30104
15.Babor VáclavČáchová Lucie         
16.Landiga MichalSucharda Jiří         
17.Vařejčka JosefSkála Tomáš st.         
18.Ježek TomášKočárník Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Landiga Michal30Čáchová Lucie12
Vařejčka Josef30Sucharda Jiří12
Ježek Tomáš03Skála Tomáš st.12
Babor Václav30Kočárník Jaroslav03
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy