Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Beneš Jiří
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Matas Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25245:351TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmoníčková Petra
Ramešová Magdaléna
 
 
Šimůnková Veronika
Averina Sergeevna Aleksandra
 
 
-4-5-5  0301
2.Kmoníčková PetraKodetová Hanka8114  3011
3.Ramešová MagdalénaAverina Sergeevna Aleksandra-4-3-5  0312
4.Nesměráková EliškaŠimůnková Veronika-3-5-4  0313
5.Ramešová MagdalénaKodetová Hanka-8-10-5  0314
6.Kmoníčková PetraŠimůnková Veronika-3-4-6  0315
7.Nesměráková EliškaAverina Sergeevna Aleksandra73-1312 3125
8.Ramešová MagdalénaŠimůnková Veronika-10-4-3  0326
9.Nesměráková EliškaKodetová Hanka10-7-7-4 1327
10.Kmoníčková PetraAverina Sergeevna Aleksandra69-9-6-32328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kmoníčková Petra12Kodetová Hanka21
Ramešová Magdaléna03Averina Sergeevna Aleksandra21
Nesměráková Eliška12Šimůnková Veronika30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp Petr st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Korpová Romana st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20344:348nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tonarová Tereza
Výborná Michala
 
 
Černá Lenka
Černá Martina
 
 
-667-743210
2.Tonarová TerezaČerná Lenka610-89 3120
3.Výborná MichalaUlihrachová Jitka-66513 3130
4.Korpová Romana ml.Černá Martina-9-38-10 1331
5.Výborná MichalaČerná Lenka-8-7-7  0332
6.Tonarová TerezaČerná Martina8-1178 3142
7.Korpová Romana ml.Ulihrachová Jitka-9-5-7  0343
8.Výborná MichalaČerná Martina746  3053
9.Korpová Romana ml.Černá Lenka-711-9-7 1354
10.Tonarová TerezaUlihrachová Jitka-7-9-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tonarová Tereza21Černá Lenka21
Výborná Michala21Ulihrachová Jitka21
Korpová Romana ml.03Černá Martina12
Počet diváků: 4
Host nemá reg. heslo, napsáno i na papír



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra NB - Cvikováček CvikovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:24328:371TJ Jiskra NB - Cvikováček Cvikov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vydrová Lucie
 
 
Nykodýmová Natálie
Křížová Gabriela
 
 
-7-7-9  0301
2.Blažková AnežkaNykodýmová Natálie-4-5-8  0302
3.Maršíková MartinaKřížová Gabriela566  3012
4.Vydrová LucieMašková Nicole7-9-3-11 1313
5.Maršíková MartinaNykodýmová Natálie6-149-673223
6.Blažková AnežkaMašková Nicole-10-6-2  0324
7.Vydrová LucieKřížová GabrielaŽ-8-94693234
8.Maršíková MartinaMašková Nicole-9-8-7  0335
9.Vydrová LucieNykodýmová Natálie5-9-69113245
10.Blažková AnežkaKřížová Gabriela-2-59-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blažková Anežka03Nykodýmová Natálie12
Maršíková Martina21Křížová Gabriela12
Vydrová Lucie21Mašková Nicole30
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:9339:181TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Věra
Zatřepálková Lenka
 
 
Matoušková Stanislava
Janoušková Jitka
 
 
57-88 3110
2.Hudečková VěraMatoušková Stanislava-5-3-6  0311
3.Zatřepálková LenkaJanoušková Jitka534  3021
4.Fusová AničkaWO    3031
5.Zatřepálková LenkaMatoušková Stanislava4-8-71283241
6.Hudečková VěraWO    3051
7.Fusová AničkaJanoušková Jitka1109  3061
8.Zatřepálková LenkaWO    3071
9.Fusová AničkaMatoušková StanislavaWO    3081
10.Hudečková VěraJanoušková Jitka-8-96-6 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra02Matoušková Stanislava11
Zatřepálková Lenka20Janoušková Jitka12
Fusová Anička10   
WO40WO04
Počet diváků: 1

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy