Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:33684:665TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Krameš Jan
 
 
Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
9-9-9983210
2.Thang Do Trong
Píša Radovan
 
 
Calta David
Borovka Tomáš
 
 
-6-99-5 1311
3.Thang Do TrongCalta David-78-712-82312
4.Krameš JanHeinzl Lukáš1345  3022
5.Píša RadovanHubáček Filip-108-811-52323
6.Dvořák PetrBorovka Tomáš-47-8453233
7.Krameš JanCalta David-869-1183243
8.Píša RadovanHeinzl Lukáš7-7-8983253
9.Dvořák PetrHubáček Filip6-976 3163
10.Knobloch MiroslavBorovka Tomáš796  3073
11.Píša RadovanCalta David-99-37-62374
12.Dvořák PetrHeinzl Lukáš-72-73123284
13.Knobloch MiroslavHubáček FilipŽ-9-4116-72385
14.Krameš JanBorovka Tomáš-34-9943295
15.Dvořák PetrCalta David-14-4-7  0396
16.Knobloch MiroslavHeinzl Lukáš10-7-69832106
17.Krameš JanHubáček Filip8-2-10  12  
18.Píša RadovanBorovka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thang Do Trong01Calta David31
Krameš Jan30Heinzl Lukáš04
Píša Radovan12Hubáček Filip21
Dvořák Petr31Borovka Tomáš03
Knobloch Miroslav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25604:544TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Peko Štefan
 
 
Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
9-986 3110
2.Kuba Josef
Vaňásek Jiří
 
 
Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
-11-9-7  0311
3.Kuba JosefFaktor Radovan-8-761253221
4.Peko ŠtefanKocura Jiří9-10108 3131
5.Vaňásek JiříPejša Karel ml.10-5-3-2 1332
6.Belopotočan RomanDrechsler Dušan688  3042
7.Peko ŠtefanFaktor Radovan996  3052
8.Kočvara MartinKocura Jiří-8-78923262
9.Belopotočan RomanPejša Karel ml.5-8-97-92363
10.Kuba JosefDrechsler Dušan8-8-76123273
11.Kočvara MartinFaktor Radovan-758-5-62374
12.Belopotočan RomanKocura Jiří5-884 3184
13.Kuba JosefPejša Karel ml.-9-899-82385
14.Peko ŠtefanDrechsler Dušan66-812 3195
15.Belopotočan RomanFaktor Radovan512  30105
16.Kuba JosefKocura Jiří-9    01  
17.Peko ŠtefanPejša Karel ml.         
18.Kočvara MartinDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef21Faktor Radovan13
Peko Štefan30Kocura Jiří03
Vaňásek Jiří01Pejša Karel ml.30
Belopotočan Roman31Drechsler Dušan03
Kočvara Martin11   
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:Krivda Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Krivda František
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Šoltés Juraj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29680:614TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
-879-643210
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Havlík Vít
Kos Tomáš
 
 
875  3020
3.Pour Pavel ml.Macela Petr-269-6-72321
4.Kříž DominikPostelt Tomáš-11-66-8 1322
5.Dráždil RomanKos Tomáš-7-7-4  0323
6.Obertík MilanHavlík Vít736  3033
7.Kříž DominikMacela Petr66-96 3143
8.Dráždil RomanPostelt Tomáš4119  3053
9.Obertík MilanKos Tomáš8-106-13-52354
10.Pour Pavel ml.Havlík Vít1155  3064
11.Dráždil RomanMacela Petr6-8119 3174
12.Obertík MilanPostelt Tomáš9-7-8-10 1375
13.Pour Pavel ml.Kos Tomáš115-9-5-132376
14.Kříž DominikHavlík Vít-11467 3186
15.Obertík MilanMacela Petr-9-6-5  0387
16.Pour Pavel ml.Postelt Tomáš698  3097
17.Kříž DominikKos Tomáš-1310-97-92398
18.Dráždil RomanHavlík Vít645  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Pavel ml.22Macela Petr22
Kříž Dominik22Postelt Tomáš22
Dráždil Roman31Kos Tomáš40
Obertík Milan13Havlík Vít04
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Krivda Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:31427:494AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
Pisár Jan
Sochor David
 
 
-96127 3110
2.Důra Matouš
Legát Petr
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-8-9-5  0311
3.Vaněček PetrČamr František-7-4-6  0312
4.Legát PetrPisár Jan-97-6-5 1313
5.Copák FrantišekZlámal Jaromír-6-4-9  0314
6.Důra MatoušSochor David15410  3024
7.Legát PetrČamr František-6-88-7 1325
8.Copák FrantišekPisár Jan-11-9107-152326
9.Důra MatoušZlámal Jaromír88-4-3-52327
10.Vaněček PetrSochor David6-88-8-112328
11.Copák FrantišekČamr František849  3038
12.Důra MatoušPisár Jan-6-9-5  0339
13.Vaněček PetrZlámal Jaromír-9-16-6 13310
14.Legát PetrSochor David         
15.Důra MatoušČamr František         
16.Vaněček PetrPisár Jan         
17.Legát PetrZlámal Jaromír         
18.Copák FrantišekSochor David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněček Petr03Čamr František21
Legát Petr02Pisár Jan30
Copák František12Zlámal Jaromír30
Důra Matouš12Sochor David11
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:Krivda Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jančička Petr
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Vytejček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:22578:482TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
6-635 3110
2.Hervert Josef
Balcar František
 
 Ž
Šimeček Jan
Kučala Viktor
 
 
-84-98123220
3.Tschakert TomášBenák Vít496  3030
4.Hervert JosefŠimeček Jan276  3040
5.Balcar FrantišekBenák Jan-76-5-4 1341
6.Pinka JanKučala Viktor3911  3051
7.Hervert JosefBenák Vít-493-13-32352
8.Balcar FrantišekŠimeček Jan-11107-8-02353
9.Pinka JanBenák Jan9-728 3163
10.Tschakert TomášKučala Viktor239  3073
11.Balcar FrantišekŽČBenák Vít-10-68-11 1374
12.Pinka JanŠimeček Jan727  3084
13.Tschakert TomášBenák Jan5-17-8-22385
14.Hervert JosefKučala Viktor545  3095
15.Pinka JanBenák Vít-7-45-9 1396
16.Tschakert Tomᚊimeček Jan544  30106
17.Hervert JosefBenák Jan         
18.Balcar FrantišekKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš31Benák Vít31
Hervert Josef21Šimeček Jan13
Balcar František03Benák Jan21
Pinka Jan31Kučala Viktor03
Počet diváků: 4
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:Krivda Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Schoř Lukáš
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:Krupka Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34631:653SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav ml.
Bartošek Vít
 
 
Ezr Václav
Plachý Jiří
 
 
106-89 3110
2.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Šálený David
Beran Tomáš
 
 
-187-811-52311
3.Bartošek VítEzr Václav-105-47-82312
4.Hrnčíř JanBeran Tomáš9-117-693222
5.Woznicki PatrikŠálený David997  3032
6.Hruška Václav ml.Plachý Jiří679  3042
7.Hrnčíř JanEzr Václav10-9-8-6 1343
8.Woznicki PatrikBeran Tomáš8-8-66-72344
9.Hruška Václav ml.Šálený DavidŽ11-874 3154
10.Bartošek VítPlachý Jiří2117  3064
11.Woznicki PatrikEzr Václav-7-46-8 1365
12.Hruška Václav ml.Beran Tomáš-5-9-4  0366
13.Bartošek VítŠálený David14-6-12-9 1367
14.Hrnčíř JanPlachý Jiří1289  3077
15.Hruška Václav ml.Ezr Václav-6-9-9  0378
16.Bartošek VítBeran Tomáš-2-11-7  0379
17.Hrnčíř JanŠálený David-9-3146-823710
18.Woznicki PatrikPlachý Jiří4-897 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartošek Vít13Ezr Václav40
Hrnčíř Jan22Beran Tomáš31
Woznicki Patrik12Šálený David22
Hruška Václav ml.22Plachý Jiří03
Počet diváků: 5
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Fencl Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:37496:569TJ Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Fencl Jakub
 
 
Vaculovič Libor
Voňka Jakub
 
 
-5-4-4  0301
2.Holovčák Jiří
Keller Filip
 
 
Koubek Vojtěch
Rýgl Vojtěch
 
 
8-47-473211
3.Fencl JakubVaculovič Libor-11-4-12  0312
4.Holovčák JiříVoňka Jakub-7-9-11  0313
5.Bíma MiroslavRýgl Vojtěch-133-8373223
6.Keller FilipKoubek VojtěchŽ6-5910 3133
7.Holovčák JiříVaculovič Libor-8-7-6  0334
8.Bíma MiroslavVoňka Jakub-36-4823244
9.Keller FilipRýgl Vojtěch-7-5-7  0345
10.Fencl JakubKoubek Vojtěch635  3055
11.Bíma MiroslavVaculovič Libor11105  3065
12.Keller FilipVoňka Jakub10-7-6-7 1366
13.Fencl JakubRýgl Vojtěch-9-5-5  0367
14.Holovčák JiříKoubek Vojtěch-7-8-11  0368
15.Keller FilipVaculovič Libor-7-12-5  0369
16.Fencl JakubVoňka Jakub13-5-97-523610
17.Holovčák JiříRýgl Vojtěch-122-9  12  
18.Bíma MiroslavKoubek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Jakub13Vaculovič Libor31
Holovčák Jiří03Voňka Jakub31
Bíma Miroslav30Rýgl Vojtěch21
Keller Filip13Koubek Vojtěch12
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Karlovarsko 2020Vrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Žielinský Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4369:234TTC Karlovarsko 2020

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Žák Jan
 
 
Mejsnar František
Kutifel Josef ml.
 
 
-9579 3110
2.Hobl Lukáš
Palkovský David
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
464  3020
3.Palkovský DavidMejsnar František692  3030
4.Žaloudík JanKutifel Josef ml.587  3040
5.Žák JanZikmund Adam139-76 3150
6.Hobl LukášKaněra Jan8410  3060
7.Žaloudík JanMejsnar František4103  3070
8.Žák JanKutifel Josef ml.365  3080
9.Hobl LukášZikmund Adam-76-10453290
10.Palkovský DavidKaněra Jan849  30100
11.Žák JanMejsnar František         
12.Hobl LukášKutifel Josef ml.         
13.Palkovský DavidZikmund Adam         
14.Žaloudík JanKaněra Jan         
15.Hobl LukášMejsnar František         
16.Palkovský DavidKutifel Josef ml.         
17.Žaloudík JanZikmund Adam         
18.Žák JanKaněra Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palkovský David20Mejsnar František02
Žaloudík Jan20Kutifel Josef ml.02
Žák Jan20Zikmund Adam02
Hobl Lukáš20Kaněra Jan02
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy