Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Svatoňovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velké Svatoňovice 167Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
14:444:28706:636TJ Sokol Velké Svatoňovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kult David
Vavřena Luboš
 
 
Erlebach Josef
Čivrný Vladimír
 
 
7109  3010
2.Mlynář Rudolf
Bradáč Ladislav ml.
 
 
Kalenský Josef
Goll Jan
 
 
8-5-77-92311
3.Vavřena LubošKalenský Josef7-878 3121
4.Bradáč LadislavErlebach Josef-10979 3131
5.Kult DavidČivrný Vladimír-83-8653241
6.Mlynář RudolfGoll Jan-12-7-8  0342
7.Bradáč LadislavKalenský Josef1042  3052
8.Kult DavidErlebach Josef-11756 3162
9.Mlynář RudolfČivrný Vladimír-610-61043272
10.Vavřena LubošGoll Jan3-7-81183282
11.Kult DavidKalenský Josef96-94 3192
12.Mlynář RudolfErlebach Josef79-11-91032102
13.Vavřena LubošČivrný Vladimír-56-8111032112
14.Bradáč LadislavGoll Jan-6-4-8  03113
15.Mlynář RudolfKalenský Josef-4864 31123
16.Vavřena LubošErlebach Josef4410  30133
17.Bradáč LadislavČivrný Vladimír-161166 31143
18.Kult DavidGoll Jan-3-3-3  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřena Luboš40Kalenský Josef04
Bradáč Ladislav31Erlebach Josef04
Kult David31Čivrný Vladimír04
Mlynář Rudolf31Goll Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Rtyně v P. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Trutnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v PodkrkonošíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22665:499TJ Baník Rtyně v P. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďárský Jaroslav
Ducháč Pavel
 
 
Březina Tomáš
Macl Marek
 
 
83-47 3110
2.Koblížek Ondřej
Cvrkal Mikuláš
 
 
Kalášková Lenka
Hrušková Veronika
 
 
-5678 3120
3.Žďárský JaroslavBřezina Tomáš764  3030
4.Koblížek OndřejMacl Marek108-76 3140
5.Ducháč PavelMalík Ondřej236  3050
6.Cvrkal MikulášHrušková Veronika-7-966-112351
7.Koblížek OndřejBřezina Tomáš-105-8-7 1352
8.Ducháč PavelMacl Marek5-9-6-11 1353
9.Cvrkal MikulášMalík Ondřej6-65-853263
10.Žďárský JaroslavHrušková Veronika678  3073
11.Ducháč PavelBřezina Tomáš673  3083
12.Cvrkal MikulášMacl Marek55-7-8-82384
13.Žďárský JaroslavMalík Ondřej335  3094
14.Koblížek OndřejHrušková Veronika764  30104
15.Cvrkal MikulášBřezina Tomáš-7-8-12  03105
16.Žďárský JaroslavMacl Marek656  30115
17.Koblížek OndřejMalík Ondřej221  30125
18.Ducháč PavelHrušková Veronika95-2-9932135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žďárský Jaroslav40Březina Tomáš22
Koblížek Ondřej31Macl Marek22
Ducháč Pavel31Malík Ondřej04
Cvrkal Mikuláš13Hrušková Veronika13



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Žacléř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SPST Trutnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 264, 542 01 ŽacléřRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19636:417TJ Baník Žacléř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Miroslav
Mentl Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Demuth Roman
Vokatý Milan
 
 
Pastor Jan
Prouza Jan
 
 
58-11-8103220
3.Demuth RomanProuza Jan-687-773230
4.Mentl JanArnošt Antonín10-13115 3140
5.Vokatý MilanPastor Jan-5-9-8  0341
6.Vlasák MiroslavWO    3051
7.Mentl JanProuza Jan886  3061
8.Vokatý MilanArnošt Antonín759  3071
9.Vlasák MiroslavPastor Jan-7-5-5  0372
10.Demuth RomanWO    3082
11.Vokatý MilanProuza Jan5-9-8-7 1383
12.Vlasák MiroslavArnošt Antonín954  3093
13.Demuth RomanPastor Jan7-8-7-8 1394
14.Mentl JanWO    30104
15.Vlasák MiroslavProuza Jan65-7-9832114
16.Demuth RomanArnošt Antonín586  30124
17.Mentl JanPastor Jan9101  30134
18.Vokatý MilanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Demuth Roman21Prouza Jan13
Mentl Jan30Arnošt Antonín04
Vokatý Milan12Pastor Jan31
Vlasák Miroslav21   
WO50WO05
Počet diváků: 658



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPST Trutnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sparta Úpice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Náchodská, Trutnov PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:44658:760TJ Sparta Úpice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerberich Miroslav
Gerberich Petr
 
 
Glemba Adam
Berger Martin st.
 
 
99-4-793210
2.Vladovič Miloš
Vlček Petr
 
 
Hejna Josef
Novotný Milan
 
 
-78-9-4 1311
3.Vladovič MilošGlemba Adam8-4-69103221
4.Gerberich PetrBerger Martin st.-108-4783231
5.Gerberich MiroslavNovotný Milan7-10-96113241
6.Vlček PetrHejna Josef-51115-6-62342
7.Gerberich PetrGlemba Adam9-7-6-5 1343
8.Gerberich MiroslavBerger Martin st.-865-1383253
9.Vlček PetrNovotný Milan-5-3-5  0354
10.Vladovič MilošHejna Josef9-6-109-92355
11.Gerberich MiroslavGlemba Adam10-97-793265
12.Vlček PetrBerger Martin st.-3-5-2  0366
13.Vladovič MilošNovotný Milan955  3076
14.Gerberich PetrHejna Josef-6-7-8  0377
15.Vlček PetrGlemba Adam-6-3-9  0378
16.Vladovič MilošBerger Martin st.8-5-8-8 1379
17.Gerberich PetrNovotný Milan-128-6753289
18.Gerberich MiroslavHejna Josef-1011-4-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vladovič Miloš22Glemba Adam22
Gerberich Petr22Berger Martin st.22
Gerberich Miroslav31Novotný Milan13
Vlček Petr04Hejna Josef40
Počet diváků: 25668



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné "H"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchodská 18, Trutnov 3, Poříčí, zadní vchod základní školy, hlavní vchod do halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19623:513TJ Trutnov - Poříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libnar Radek
Nostitz Katrin
 
 
Etrich Petr
Sixta Petr
 
 
743  3010
2.Golík Ondřej
Tatar Josef
 
 
Bošelová Anna
Mádle Martin
 
 
1044  3020
3.Golík OndřejMádle Martin10-598 3130
4.Nostitz KatrinSixta Petr179  3040
5.Vladovičová LucieBošelová Anna-3-5-2  0341
6.Tatar JosefEtrich Petr7104  3051
7.Nostitz KatrinMádle Martin1062  3061
8.Vladovičová LucieSixta Petr88-49 3171
9.Tatar JosefBošelová Anna158  3081
10.Golík OndřejEtrich Petr-9644 3191
11.Vladovičová LucieMádle Martin-61111-91332101
12.Mareš AdamSixta Petr-10-89-8 13102
13.Golík OndřejBošelová Anna1078  30112
14.Nostitz KatrinEtrich Petr396  30122
15.Mareš AdamMádle Martin-47-4-7 13123
16.Golík OndřejSixta Petr4-84-9732133
17.Nostitz KatrinBošelová Anna-12-3-9  03134
18.Vladovičová LucieEtrich Petr8510  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Golík Ondřej40Mádle Martin13
Nostitz Katrin31Sixta Petr13
Vladovičová Lucie31Bošelová Anna22
Tatar Josef20Etrich Petr04
Mareš Adam02   
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy