Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak KapliceVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:14339:286TJ Spartak Kaplice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janošťák Miroslav
Růžička Milan
 
 
Vladyka Jakub
Umner Filip
 
 
-10995 3110
2.Janošťák MiroslavUmner Filip749  3020
3.Růžička MilanHrubý Petr345  3030
4.Beneš PetrVladyka Jakub-9-106-16 1331
5.Růžička MilanUmner Filip6-62-1163241
6.Janošťák MiroslavVladyka Jakub-10-1-9  0342
7.Beneš PetrHrubý Petr75-82 3152
8.Růžička MilanVladyka Jakub-4-109-8 1353
9.Beneš PetrUmner Filip-41254 3163
10.Janošťák MiroslavHrubý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janošťák Miroslav11Umner Filip03
Růžička Milan21Hrubý Petr02
Beneš Petr21Vladyka Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0199:94Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnilica Vladimír
Závora Adam
 
 
Macek Zdeněk ml.
Brabec Stanislav
 
 
334  3010
2.Závora AdamAdamczuk Janusz484  3020
3.Vaněček PetrBarsa Tomáš8103  3030
4.Hnilica VladimírAdamczuk Jan355  3040
5.Vaněček PetrAdamczuk Janusz169  3050
6.Závora AdamAdamczuk Jan675  3060
7.Hnilica VladimírBarsa Tomáš578  30  
8.Vaněček PetrAdamczuk Jan         
9.Hnilica VladimírAdamczuk Janusz         
10.Závora AdamBarsa Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závora Adam20Adamczuk Janusz02
Vaněček Petr20Barsa Tomáš01
Hnilica Vladimír10Adamczuk Jan02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Vrchní
rozhodčí:
Skála Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n/LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf, Klostermanova 2986Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19362:366nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Jež Rostislav
 
 
Chalupa Josef ml.
Sysel Vojtěch
 
 
8-4510 3110
2.Kléma JanBlažek Martin-8-9-9  0311
3.Krýza LuděkSysel Vojtěch-11294 3121
4.Jež RostislavChalupa Josef ml.8107  3031
5.Krýza LuděkBlažek Martin-8-3-9  0332
6.Kléma JanChalupa Josef ml.-11-7610-22333
7.Jež RostislavSysel Vojtěch1065  3043
8.Krýza LuděkChalupa Josef ml.-8-38883253
9.Jež RostislavBlažek Martin9-11-9-11 1354
10.Kléma JanSysel Vojtěch-697-6-32355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kléma Jan03Blažek Martin30
Krýza Luděk21Sysel Vojtěch12
Jež Rostislav21Chalupa Josef ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ B. Březenecká ChomutovVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ulice Prace 19 DěčínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:69:20245:286STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Vorlíček Luboš
Černý Martin
 
 
10-128-8-102301
2.Sučík JanČerný Martin-79-97-102302
3.Hofmann Martin ml.Makara Jakub-87-10-8 1303
4.Malý MichalVorlíček Luboš-67-4-4 1304
5.Hofmann Martin ml.Černý Martin-9-82283214
6.Sučík JanVorlíček Luboš-1-8-3  0315
7.Malý MichalMakara Jakub-8-7-5  0316
8.Hofmann Martin ml.Vorlíček Luboš-7    01  
9.Malý MichalČerný Martin         
10.Sučík JanMakara Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sučík Jan02Černý Martin11
Hofmann Martin ml.11Makara Jakub20
Malý Michal02Vorlíček Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:9292:259SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Matas Jan
 
 
Přibík Jan
Kettner Martin
 
 
8-8611 3110
2.Beneš JiříCír Radek10115  3020
3.Grubr VojtěchŠtepka Vladimír-1089-7-32321
4.Svěchota VojtěchKettner Martin-5-6-6  0322
5.Grubr VojtěchCír Radek3710  3032
6.Beneš JiříKettner Martin-101299 3142
7.Čížek JiříŠtepka Vladimír783  3052
8.Grubr VojtěchKettner Martin67-89 3162
9.Čížek JiříCír Radek52   20  
10.Beneš JiříŠtepka Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beneš Jiří20Cír Radek02
Grubr Vojtěch21Štepka Vladimír11
Svěchota Vojtěch01Kettner Martin12
Čížek Jiří10   
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány 2Vrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ VS TáborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801, Sokolovna Hořovice - u LidluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3220:141Sokol Lány 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Petr ml.
 
 
Losos Radek
Losos Marek
 
 
6-77-783210
2.Moravec Petr st.Jehně Václav ml.-8775 3120
3.Brožek MichalLosos Radek896  3030
4.Moravec Petr ml.Losos Marek397  3040
5.Brožek MichalJehně Václav ml.446  3050
6.Moravec Petr st.Losos Marek723  3060
7.Moravec Petr ml.Losos Radek31112  30  
8.Brožek MichalLosos Marek         
9.Moravec Petr ml.Jehně Václav ml.         
10.Moravec Petr st.Losos Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Moravec Petr st.20Jehně Václav ml.02
Brožek Michal20Losos Radek01
Moravec Petr ml.10Losos Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:21317:344TJ Sokol Ondratice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Jányš Ondřej
 
 
Hájek Svatopluk
Janík Michal ml.
 
 
8-645 3110
2.Vybíral JakubJaník Michal ml.-7-149-8 1311
3.Langr LukášJaník Michal st.-8-88-3 1312
4.Jányš OndřejBeneš Jan ml.-6-10-10  0313
5.Langr LukášJaník Michal ml.4-6-4883223
6.Vybíral JakubBeneš Jan ml.7-911-10-92324
7.Jányš OndřejJaník Michal st.8-8-4-6 1325
8.Langr LukášHájek Svatopluk798  3035
9.Jányš OndřejJaník Michal ml.-7-8-10  0336
10.Vybíral JakubJaník Michal st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíral Jakub02Janík Michal ml.21
Langr Lukáš21Janík Michal st.20
Jányš Ondřej03Beneš Jan ml.20
   Hájek Svatopluk01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MohelniceVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21327:368SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stuchlý Rostislav
Ellner Martin
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
101110  3010
2.Hojgr StanislavŘežáb Jiří-10-8-4  0311
3.Stuchlý RostislavZáškodný Marek8-5-6853221
4.Ellner MartinHenžel Michal-8-10-7  0322
5.Stuchlý RostislavŘežáb Jiří-88-9-7 1323
6.Hojgr StanislavHenžel Michal-12-86-7 1324
7.Ellner MartinZáškodný Marek-2-912-9 1325
8.Stuchlý RostislavHenžel Michal714-109 3135
9.Ellner MartinTheodor Filip5810  3045
10.Hojgr StanislavZáškodný Marek-3-5-2  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hojgr Stanislav03Řežáb Jiří20
Stuchlý Rostislav21Záškodný Marek21
Ellner Martin12Henžel Michal21
   Theodor Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PolnáVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota ŠitbořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravský Krumlov SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2214:140Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčál Radek
Bláha František
 
 
Slavík Ondřej
Slavík Jakub
 
 
64-88 3110
2.Babínek JiříSlavík Jiří567  3020
3.Kučera MartinSlavík Jakub997  3030
4.Krčál RadekSlavík Ondřej874  3040
5.Kučera MartinSlavík Jiří68-87 3150
6.Babínek JiříSlavík Ondřej692  3060
7.Krčál RadekSlavík Jakub         
8.Kučera MartinSlavík Ondřej         
9.Krčál RadekSlavík Jiří         
10.Babínek JiříSlavík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babínek Jiří20Slavík Jiří02
Kučera Martin20Slavík Jakub01
Krčál Radek10Slavík Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:18403:305nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíla Jindřich
Horák Aleš
 
 
Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
-14-8310-62301
2.Maštera MartinŠindelář Radim-4-116-8 1302
3.Horák AlešWO    3012
4.Bíla JindřichOndráček Jan8-8-5-9 1313
5.Horák AlešŠindelář Radim8-87-9103223
6.Maštera MartinOndráček Jan8-3-97-102324
7.Bíla JindřichWO    3034
8.Horák AlešOndráček Jan2-849 3144
9.Bíla JindřichŠindelář Radim-9-997-102345
10.Maštera MartinWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maštera Martin02Šindelář Radim21
Horák Aleš20Ondráček Jan21
Bíla Jindřich02   
WO30WO03
Počet diváků: 8

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy