Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18526:458TJ Sokol Lhůta B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Jaroslav ml.
Glazar František
 
 
Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
21-886 3110
2.Komanec Pavel
Dvořák Petr
 
 
Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
-7283 3120
3.Hadrava Jaroslav ml.Krajdl Roman103-7-7-52321
4.Komanec PavelPoch Petr-2888 3131
5.Glazar FrantišekTomášek Martin7-99-1173241
6.Dvořák PetrDobrý Jan1264  3051
7.Komanec PavelKrajdl Roman-3-2-8  0352
8.Glazar FrantišekPoch Petr8-75-11-92353
9.Dvořák PetrTomášek Martin-13793 3163
10.Hadrava Jaroslav ml.Dobrý Jan867  3073
11.Glazar FrantišekKrajdl Roman-101110-963283
12.Dvořák PetrPoch Petr678  3093
13.Hadrava Jaroslav ml.Tomášek Martin8-575 31103
14.Komanec PavelDobrý Jan         
15.Dvořák PetrKrajdl Roman         
16.Hadrava Jaroslav ml.Poch Petr         
17.Komanec PavelTomášek Martin         
18.Glazar FrantišekDobrý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadrava Jaroslav ml.21Krajdl Roman21
Komanec Pavel11Poch Petr12
Glazar František21Tomášek Martin03
Dvořák Petr30Dobrý Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15521:419TJ Sokol Osek u Rokycan A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
Nový Josef
Kahovec Ladislav
 
 
-946-973210
2.Zoubele Slavomír
Dudl Šimon
 
 
Hofman Petr st.
Palek Vladimír
 
 
47-56 3120
3.Zoubele SlavomírPalek Vladimír4-9-129-112321
4.Dudl ŠimonHofman Petr st.-5-658-92322
5.Sloup PavelKahovec Ladislav689  3032
6.Šperl JanNový Josef685  3042
7.Dudl ŠimonPalek Vladimír-5711-8-42343
8.Sloup PavelHofman Petr st.-8739 3153
9.Šperl JanKahovec Ladislav7-119-843263
10.Zoubele SlavomírNový Josef357  3073
11.Sloup PavelPalek Vladimír6813  3083
12.Šperl JanHofman Petr st.689  3093
13.Zoubele SlavomírKahovec Ladislav986  30103
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zoubele Slavomír21Palek Vladimír21
Dudl Šimon02Hofman Petr st.12
Sloup Pavel30Kahovec Ladislav03
Šperl Jan30Nový Josef02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hraničář Částkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19538:481TJ Sokol Klabava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šauer David
Duraj Vojtěch
 
 
Zušťák Petr
Matejovič Petr
 
 
7-6-9-6 1301
2.Vokurka Jaroslav
Kozelka Martin
 
 
Venclík Martin
Matejovič Lukáš
 
 
7-97-693211
3.Vokurka JaroslavMatejovič Lukáš6-787 3121
4.Kozelka MartinVenclík Martin-6-10-10  0322
5.Duraj VojtěchMatejovič Petr878  3032
6.Šauer DavidZušťák Petr-98-78-92333
7.Kozelka MartinMatejovič Lukáš589  3043
8.Duraj VojtěchVenclík Martin8-79-783253
9.Šauer DavidMatejovič Petr686  3063
10.Vokurka JaroslavZušťák Petr6810  3073
11.Duraj VojtěchMatejovič Lukáš889  3083
12.Šauer DavidVenclík Martin-77911 3193
13.Vokurka JaroslavMatejovič Petr8-97-8-92394
14.Kozelka MartinZušťák Petr7-978 31104
15.Šauer DavidMatejovič Lukáš         
16.Vokurka JaroslavVenclík Martin         
17.Kozelka MartinMatejovič Petr         
18.Duraj VojtěchZušťák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokurka Jaroslav21Matejovič Lukáš03
Kozelka Martin21Venclík Martin12
Duraj Vojtěch30Matejovič Petr12
Šauer David21Zušťák Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Strašice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Strašice, Strašice 531, 33845Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11441:352TJ Spartak Strašice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečková Jaroslava
Havel Miroslav
 
 
Učík Rudolf
Dědíček Jaroslav
 
 
-68137 3110
2.Janeček Jaroslav
Krátký Petr
 
 
Bočan Miroslav
Krivda František
 
 
-3657 3120
3.Janečková JaroslavaKrivda František7-98-11-52321
4.Krátký PetrDědíček Jaroslav98-6-953231
5.Havel MiroslavUčík Rudolf73-52 3141
6.Janeček JaroslavBočan Miroslav866  3051
7.Krátký PetrKrivda František10-911-1193261
8.Havel MiroslavDědíček Jaroslav89-78 3171
9.Janeček JaroslavUčík Rudolf252  3081
10.Janečková JaroslavaBočan Miroslav7810  3091
11.Havel MiroslavKrivda František797  30101
12.Janeček JaroslavDědíček Jaroslav         
13.Janečková JaroslavaUčík Rudolf         
14.Krátký PetrBočan Miroslav         
15.Janeček JaroslavKrivda František         
16.Janečková JaroslavaDědíček Jaroslav         
17.Krátký PetrUčík Rudolf         
18.Havel MiroslavBočan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečková Jaroslava11Krivda František12
Krátký Petr20Dědíček Jaroslav02
Havel Miroslav30Učík Rudolf02
Janeček Jaroslav20Bočan Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň DVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Líně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25577:539SKUŘ Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gábor Filip
Horek Daniel
 
 
Kolesa David
Olšák David
 
 
-108-78-102301
2.Čákora Ladislav ml.
Čákorová Tereza
 
 
Procházka Filip
Housar Ivo
 
 
-6-611-4 1302
3.Čákora Ladislav ml.Kolesa David98-94 3112
4.Horek MartinOlšák David-8-8-7  0313
5.Čákorová TerezaHousar Ivo5910  3023
6.Gábor FilipProcházka Filip-10510-333233
7.Horek MartinKolesa David-2-8-9  0334
8.Čákorová TerezaOlšák David466  3044
9.Gábor FilipHousar Ivo887  3054
10.Čákora Ladislav ml.Procházka Filip868  3064
11.Čákorová TerezaKolesa David158  3074
12.Gábor FilipOlšák David-7789 3184
13.Čákora Ladislav ml.Housar Ivo-879-8103294
14.Horek MartinProcházka Filip8-76-4-32395
15.Gábor FilipKolesa David13-7-8-9 1396
16.Čákora Ladislav ml.Olšák David7-475 31106
17.Horek MartinHousar Ivo         
18.Čákorová TerezaProcházka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čákora Ladislav ml.40Kolesa David22
Horek Martin03Olšák David13
Čákorová Tereza30Housar Ivo03
Gábor Filip31Procházka Filip12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9411:307Union Plzeň E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bistřický David
Kysela Filip
 
 
Benedikt Jiří
Šlajch Stanislav
 
 
54-710 3110
2.Anetta Jan
Farajzl Filip
 
 
Janda Vladimír
Bureš Jan
 
 
129-99 3120
3.Farajzl FilipJanda Vladimír888  3030
4.Kysela FilipBenedikt Jiří83-98 3140
5.Bistřický DavidŠlajch Stanislav-648-9123250
6.Anetta JanAlexa Vlastimil375  3060
7.Kysela FilipBureš Jan72-108 3170
8.Bistřický DavidBenedikt Jiří-9-6-9  0371
9.Anetta JanŠlajch Stanislav986  3081
10.Farajzl FilipAlexa Vlastimil868  3091
11.Bistřický DavidBureš Jan446  30101
12.Anetta JanBenedikt Jiří         
13.Farajzl FilipŠlajch Stanislav         
14.Kysela FilipAlexa Vlastimil         
15.Anetta JanBureš Jan         
16.Farajzl FilipBenedikt Jiří         
17.Kysela FilipŠlajch Stanislav         
18.Bistřický DavidAlexa Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Farajzl Filip20Janda Vladimír01
Kysela Filip20Benedikt Jiří11
Bistřický David21Šlajch Stanislav02
Anetta Jan20Alexa Vlastimil02
   Bureš Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy